מחזור 14 בליגת העל: מכבי מנצחת בטדי; ב"ש מפסידה בנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/12/17.

1. סיונרה Member

לא זכור לי שטענתי דבר כזה, או שטענתי שהשיפוט נטה לרעתנו באיזשהו משחק בהיסטוריה שלי באייסוקר, אבל היום השופט שגה לפחות פעמיים בגסות כאשר לא הוציא למכבי ת"א אדומים. אתה יכול להחזיק בדעתך, אבל העובדה שאתה פחות או יותר היחיד שחושב ככה אמורה להדליק אצלך נורה מסויימת.
    העובדה ששכטר עשה עבירה שהשופט לא ראה לפני שהוכשל על ידי באבין לא רלוונטית לשום דבר, השופט ראה עבירה של באבין כשהיה אחרון ושגה כאשר לא נתן לו את האדום. כמו כן, לא רלוונטית העובדה שהצהוב הראשון של דור פרץ היה מוגזם, הוא ידע שיש לו צהוב ועדיין בחר לתפוס שחקן שרץ למתפרצת בחולצה, זה צהוב אצל כל שופט נורמלי.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני היחיד שחושב כך כאן כי אני אוהד מכבי הפעיל היחיד שנשאר בפורום הזה (לא שיש לי מושג מה גורם לי לעשות את זה לעצמי), בו זה בלתי נסבל להיות אוהד מכבי. זה לא באמת אומר הרבה.

העבירה של באבין אינה אדום מובהק, כבר כתבתי למה. העניין עם פרץ בהחלט לא רלוונטי לסיטואציה בה הוא היה, אבל בראייה כללית כשצהוב אחד מבין שניים הוא מוגזם, יש קיפוח וההרחקה לא מוצדקת.

3. סיונרה Member

זה שאתה אוהד מכבי לא פוטר אותך מלהפעיל את המחשבה וההיגיון כשאתה מתווכח עם אוהדים אחרים. אם אתה לא מצליח להתנתק מהאהדה שלך בדיונים הללו אז עדיף שלא להכנס אליהם, כי זה סתם דו-שיח של חירשים. כמו שאמר נייג'ל, הודאה בכך שהיו שגיאות לא תהפוך את התוצאה, מה שהיה הוא שהיה. לא חושב שיש פה מישהו מאוהדי בית"ר שיגיד שלמרות הטעויות היה איזשהו משהו מכוון נגדנו, שופטים ועל אחת כמה וכמה שופטים ישראלים בדרך כלל הם פשוט די גרועים.
    שחקן שאחרון בדרך לשער זה אדום, אין על מה לדבר. באבין היה אחרון.

4. wings Member

איזה כיף שאלירן עטר כבר לא לובש ירוק. לא שזה משנה משהו למצב הקבוצה, אבל לא הייתי מסוגל לראות את האגואיסט הזה. כמכבי ת"א החתימה אותו הבנתי שהם חסרי מושג והאליפות של ב"ש. למזלם יש להם גם שחקנים טובים כמו דסה וגולסה.

5. קשר שמאלי Member

לא הבנתי למה קיארטנסון נדחק לקצה הספסל
    הוא ביי פאר השחקן הכי טוב במכבי תל אביב

6. Telkiyski Member

כמה פעמים קרה ב3-4 עונות האחרונות ששחקן מכבי ת"א הורחק בגלל צהוב שני ואדום?

7. henry1 Member

קודם כל, אתה צודק. זה באמת התעסקות בזוטות.
    אני לא אונס שום מציאות, אלא רק מציג לך השקפה אחרת. אתה יכול לקבל, אתה יכול שלא. אז עובדתית, אתה צודק. אם תבחר להסתכל על זה בצורה קצת פחות צרה ומרובעות, אולי תבין למה אני מתכוון. אני מניח שלא תעשה זאת, רק כדי להצדיק את הטענה שלך וכדי שבאמת תחשוב שאתם האחראים העיקרים להורדה.
    אני בוחר להסתכל בדרך אחרת, כי אני יודע מה עברנו באותה עונה (ולא, לא הייתם יותר זבל מאיתנו. הייתה לכם בעלת בית, שאמנם רק למדה מה זה נבדל, אבל היא הייתה רצינית מהרגע הראשון, לעמות בן אדם תמהוני כמו אלי שגב, עלק מאמן כמו בנין ומריבות בין הכוכבים), לכן אני לא רואה בכם האשמים. כפי שעידן רשם, אתם רק תקעתם את המסמר האחרון. לא יותר.

גבר, המשטרה הפכה לכם את השלט, אז תהפכו חזרה. מה מסובך בזה? אתה יודע, זה שלא שיש יותר מידי אופציות...לא מדובר בשלט תלת מימד, כולה שלט...

עידן444 אוהב/ת את זה.
  8. Butragueño מנהלים

כמה עניינים לגבי השיפוט;

1. לצערי הראו רק פעם אחת את ההילוך החוזר של העבירה של באבין, מה שלא מנע משפיגלר ואפק להיות בטוחים ששכטר עשה את העבירה קודם (מה שקשה להבחין בהילוך אחד), רואים אחיזה כפולה של הידיים ואז את העבירה של באבין.
    2. מה מוגזים בצהוב של פרץ? הוא עלה לכדור גובה עם ידיים לכיוון שחקן היריב = כרטיס צהוב. לא צריך שהשחקן יחטוף את היד לגבה וידמם בשביל זה. תפיסה טפשית על קלטינס - אני מבין למה השופט לא הוציא צהוב, כי קלטינס ממש נפנף את פרץ, אבל כנראה ששכטר היה שולח את הקשר האחורי למקלחת מוקדמת.
    3. שמואלביץ' שופט גרוע, ודווקא כרטיסים אדומים זו החולשה שלו. ראו ערך טוואטחה דקה 2' בטרנר.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה גדול שמכבי לא לומדים מהמשחק נגד חיפה ומתלהבים יתר על המידה ממשחק טוב נגד כלום ושום דבר.

JR-Riquelme ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  10. עידן444 Member

כנראה קשה בלי המנואלה.

abcd ו-henry1 אוהבים את זה.
  11. עידן444 Member

לדעתי הם טובים יותר בלעדיו עד כה העונה.
    כפי שב״ש טובה יותר בלי פקהארט שלדעתי שחקן לא פחות טוב.

12. עידן444 Member

השער של בית״ר לא היה במהלך ששכטר תפס את באבין והשני רק אחר כך הכשיל אותו?
    אם כן זה בהחלט שער לא חוקי ובמהלך הזה מכבי ת״א בפירוק קופחה.

13. סיונרה Member

היא לא. השופט התעלם מהתפיסה של שכטר, בין אם מכיוון שלא ראה או מכיוון שחשב שלא הייתה עבירה. כשהוא שרק על העבירה של באבין זה בפירוש כרטיס אדום כי השחקן היה אחרון. זה כמו לא לשרוק על פנדל על עבירה ברחבה.

14. קשר שמאלי Member

כי עטר ובלקמן הם שני אגואיסטים. עדיף למכבי תל אביב לשחק איתו ולספסל את האגואיסטים

15. קשר שמאלי Member

לגמרי. במחצית הראשונה שחקני בית''ר עמדו כמו קונוסים