מחזור 14 בליגת העל: מכבי מנצחת בטדי; ב"ש מפסידה בנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/12/17.

1. עידן444 Member

אם הוא היה רואה הוא היה שורק נגד שכטר.
    כך קורות טעויות שיפוט(שבתום לב- אני מאמין שיש כאלה שלא אבל זה כבר דיון אחר).
    ואז לא היתה בכלל שאלה לגבי האדום כי לא היתה עבירה.
    זה ההיגיון האובייקטיבי.
    מי שדורש את זה מאורימור שידרוש את זה מעצמו.

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

לדעתי מכבי ת״א נראתה יותר טוב בשני המשחקים גם בגלל שהיא ויתרה עליו.
    נכון שהוא כבש את שער הניצחון ביום חמישי- אבל באמת מרגיש לי שההתקפה שלהם יותר משוחררת בלעדיו.
    אם הקישור שלך לא מצליח כמה משחקים ברציפות לייצר לו מצבים הוא לגמרי מיותר ועדיף חלוצים שמסוגלים לייצר לעצמם.

3. JR-Riquelme Member

כל הכבוד למכבי תל אביב, אבל לדעתי לנצח את קרית שמונה יהיה הישג הרבה יותר גדול מניצחון על בית״ר ירושלים.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תודה.
    וזה בכלל מבלי להיכנס לזה שהקריטריון לאדום הוא לא "השחקן האחרון" כבר מעל עשור, ולפני שנה יצא חידוד שאמור להפחית את כמות האדומים במקרים כאלה.
    שכטר עשה שם מהלך חכם, אך לא חוקי.

ואחזור על עצמי, החומה תרמה מאוד לשער הזה. פחות מאשים את שמואלביץ' כי אין לו איך למדוד במדויק, אבל היה שם הרבה יותר מתשעה מטרים.

5. Butragueño מנהלים

בתחילת משחק גביע הטוטו ביום חמישי אמרתי באחד הדיונים שהפסד של ב"ש למכבי ת"א בגמר יהיה כואב הרבה מעבר להפסד תואר (שהוא די זניח) או אפילו הפסד לקבוצה היריבה. המכה הרצינית הייתה שזה יכול לעורר את הקבוצה הצהובה ולהכניס אותה לדרייב, ונראה שזה די קרה. אבל כמובן שנהיה יותר חכמים רק אחרי המשחק נגד קרית שמונה (שבעצמה קבלה בראש בבית מרעננה), שהוא אמור להיות קשה יותר (ולא כי היא אימפריה, כי פשוט בית"ר לא שיחקה טוב).

6. South Boy Member

לא ידעתי שמנואלה הופכת שלטים.
    מצחיק שלתלות שלט הפוך זה אוי ואבוי אבל לרטש תמונות של תפאורות בפוטושופ כי הן לא הצליחו במגרש זה שיא הרמה. העיקר שכל נתניה מדברת על הפאדיחה הנוראית, אוי על חוסר המודעות.
    הבנתי שזה עבר את שלב הדיון והגיע לשלב העקיצות, לפחות תהיו קצת ענייניים.

7. סמואל אטו Member

לג'ורדי קרויף מגיע שאפו גדול על היכולת לזהות שקיארטנסון רק עושה רע למכבי ת"א העונה והאומץ לספסל אותו לטובת הקבוצה.
    לא הרבה מאמנים יספסלו שחקן יקר ובכיר כמו קיארטנסון ולמעשה רוב המאמנים ינסו ללכת ראש בקיר ולהמשיך עם שחקנים כאלה בגלל אותן סיבות.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  8. קשר שמאלי Member

עטר מזיק למכבי תל אביב, משחק ההתקפה שלכם שכונתי בגללו
    קיארטנסון הוא הבעיה האחרונה שלכם

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/17
  9. henry1 Member

אם תשים לב העלו את התמונה לפני בלי שום עריכה. אח"כ אוהד אחד סתם עשה פוטושופ ומשם זה התגלל. לא הייתה שום כוונה לאוהדים להעלות את התצוגה ההיא בפוטושופ אחרת לא היו מעלים את התמונה הראשונה.

10. עידן444 Member

התפאורה שאתה מדבר עליה יצאה נהדר בעיני.
    איזה אוהד החליט לשפץ את אחת האותיות שיצאה פחות טוב.
    העניין הוא לא רק העניין של התליה אלא על עצם השלט.
    הבדיחה לגבי התליה היא "ראה בני, סוף סוף הצליחו לתלות את השלט".
    הכי חזק בעיני זה בכר מרכיב על הכתפיים את אייבינדר על הרקע של הסיומת של קוגבנייה וכתוב "הבט בני, ככה מבקיעים שער"(מניח שראית כי אתה די בעניינים...)
    וכן הלאה וכן הלאה...

yakov_y ו-Drama2 אוהבים את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

ראיתי את המימים, ובתור חובב, פשוט נשברתי.

ולשאלה מה יותר הזוי בזוי והשפלה מהלכת - לשפץ כיתוב של תפאורה בפוטושופ, או לתלות שלט הפוך שישבו עליו שעות רבות והשקיעו עליו כסף ? התשובה קלה, פעם הבאה ממליץ להציב משקיף בשורה ראשונה LOL

yakov_y אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

לא ראיתי את המשחק אתמול ועדיין יש לי כמה דברים לאמר עליו:
    אני שומע שאלי דסה הרים את הקבוצה. זה לא מפתיע אותי, דסה זה שחקן שאני מחזיק ממנו עוד מהפריחה שלו בבית"ר וגם כתבתי את זה פה
    אם למצוא נקודת אור בעונה של מכבי אז זה אבי ריקן שפורח בתור קשר. והשאלה המתבקש היא למה כל הזמן תקעו אותו באגף, כולל בתור מגן. ריקן תמיד הראה את האיכויות האמיתיות שלו בקישור, עם דגש על הקדנציה המוצלחת בציריך. לזכותו של ג'ורדי יאמר שלגבי ריקן הוא רואה את מה שהמאמנים שהוא מינה לא ראו. ואם כבר נגעתי בג'ורדי:כתבתי לפני המשחק שזה משחק מכריע מבחינתו כי אם הוא מפסיד הוא הולך לדעתי הביתה. ג'ורדי ניצח בגדול וקנה לעצמו עוד לפחות חודש של שקט. מכבי נדבקה לצמרת ואם תשמור על היכולת הזאת הולכת להיות לנו עונה באמת אדירה, כי לדעתי רק מכבי מסוגל לקחת אליפות מבאר שבע.

13. סיונרה Member

למה תקעו את ריקן באגף? תשאל את המנהל המקצועי שמשום מה המשיך לא-להביא מגינים שמאליים כי "יש את ריקן". כמה כסף היה נחסך אם היו נכנסים 5 דקות לדיון של בית"ר באייסוקר וקוראים את מה שרשמו שם אנשים שראו אותו משחק.
    העונה בקישור הוא השחקן היחיד במכבי שאשכרה נותן תפוקה באופן רציף מתחילת העונה.

14. DRORIKO Member

זה בדיוק ההבדל בין ב"ש של היום לב"ש של 2 האליפויות. אצל ב"ש ההיא לא היה דבר כזה "מגיע לי/לא מגיע לי" אם היא היתה יותר טובה היא היתה דורסת, לא היו חכמות. היו הרבה החמצות של בן שהר? על הכיפעק, רק שזה לא איזה ערן זהבי שצריך לגמור כל משחק בצמד. יש משחקים שהוא מוצא את הרשת ויש משחקים שלא(ובית"ר לא היה היחיד) אבל הקטע הוא שגם עם כל ההחמצות שלו הניצחון היה אצלכם ביד, אתם במו רגליכם איבדתם אותו. ההרחקת כדור של טהאא היתה שערורייה ודפקה לכם ת'משחק. ועל זה בדיוק אנחנו מדברים כל הזמן. אין לכם כרגע בלמים בשביל אליפות. צדק בחוץ, ויטור יותר פציע מבריאן רנדל. בגלל זה אני אומר שבינואר אתם חייבים להביא בלם זר וברמה. טהאא ואלחמיד אלה שחקנים שאני בספק אם שווים סגל אצלכם.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/17
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההתנהלות עם אבי ריקן מראה כמה הכדורגל הישראלי בדיחה וההתנהלות של קרויף בשנים האחרונות בפרט.