מחזור 14 בליגת העל: מ.חיפה מנצחת 0:1 בקריית שמונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/12/10.

1. alexshw Member

קשטן בנה קבוצה אימפוטנטית וזקנה.
    מזכירה לי מאוד את נבחרת ישראל שלו.
    מה הפלא שהם כבשו 12 שערים בלבד.
    החלוצים הלם יבוריאן, בלילי וביטון. בדיחה.

2. JackSparrow Member

הגיע לבני יהודה לעשות 2-1 או לפחות 1-1.

3. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/Black354X281/201940.Xxx

לא מצליחים להעביר הילוך. רוב המשחקים של הפועל העונה הם כאלה - חסרי מעוף ויצירתיות עם מחנק גדול במחצית השנייה, שהייתה מביכה מאוד מצד הפועל לא הצלחנו להחזיק בכדור יותר משתי דקות ואם היריבה הייתה פחות מסורבלת ועייפה מבני-יהודה - אני בספק אם היינו מנצחים. גילי ורמוט אחד טוב שעושה דריבלים, מאיים על השער הרבה יותר מהרגיל ורק כובש - וחוץ מזה כולם פרווה. אם ורמוט לא היה מחמיץ ברשלנות לקראת הסיום אז הייתי אומר שהיה לו משחק מצויין. אבל למען האמת, כל הקבוצות הגדולות משחקות כדורגל בינוני מאוד עד עכשיו אז גם לנו מותר לנצח בצורה לא מרשימה. העיקר שהפער ממכבי חיפה נשאר משחק אחד למעשה. מעניין אם אחרי הפגרה נחזור קבוצה חדשה ורעננה שכאשר תתרכז רק במטרה אחת - לזכות בעוד אליפות - תחזור להציג את הרמה הרגילה שלה.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם היה מגיע בכדורגל, כל ההיסטוריה הייתה שונה.

אני זוכר איך לפני העונה התלהבתי ואמרתי שהעונה יש לי הרגשה שהולכת להיות ליגה על רמה. הגדולות ישלטו, אשדוד והפועל פ"ת יתנו קונטרה מלמטה, העולות החדשות יפציצו. נביא אני כבר לא אהיה.
    זוועה של משחק, כל המשחקים הם כאלה, ואנחנו כבר בחצי ליגה! אבל זה מה יש, בפלייאוף המשחקים כבר יהיו ברמה טובה יותר.

5. eran levy Member

נראה לי שמה שקורה הוא שבפלייאוף המשחקים מותחים יותר, לא טובים יותר. הרמה לא עולה פתאום בבת אחת רק בגלל שזה פלייאוף.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בגלל שהמשחקים יותר מותחים אז השחקנים לא שאננים וככה מתפתחים משחקים בקצב יותר מהיר (לא כמו שאנחנו רואים באירוםה, אבל עדיין) וגם רוב הקבוצות בפלייאוף העליון לא יגיעו כדי לשחק בונקר, ולא נצטרך לראות משחקים איטיים ושבלוניים כמו 90% מהמשחקים בליגה הזו.

7. Number 8 Member

רק דבר אחרון, שוב שמעתי שדרור קשטן התלונן ואמר שהפועל הבקיעה את השער בהזדמנות היחידה שהגיעה כל המשחק, כזכור גם נגד מכבי ת"א קשטן התלונן ואמר שמכבי כמעט לא הגיעה להזדמנויות. אז אני אומר לדרור קשטן שאולי יפסיק להיות בכיין ולהתעסק ביריבות ושיתעסק רק בקבוצה שלו שמגיעה להזדמנויות אבל לא מבקיעה. בסופו של דבר המבחן התוצאה קובע כך שאם ההתקפה שלו מורכבת מכמה פלופים כמו יבוריאן, בלילי ומשה ביטון שמחמיצים בלי הפסקה, שיתאמן איתם וילמד אותם איך להבקיע כי כנראה הם לא יודעים ולא ייבכה ויהיה ליצן כל פעם מחדש בראיונות שלו.