מחזור 14 בליגת העל: מ.חיפה מנצחת 0:1 בקריית שמונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/12/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואנא תתייחס גם למרפק ששלח ניבלדו בכוונה לראשו של דמארי (זו היתה העילה לאדום המוצדק של שחקן פ"ת) ולהתנהגות של פאביצביץ' כשנתן סתירה לבן חיים. מצטער, אבל השופט גם עזר לכם.

נכון, משיח שופט גרוע, אבל אם כבר טעה הוא חילק מתנות לשתי הקבוצות!

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה היה מגיע למכבי אדומים לא אומר שלא, אבל אם לנו היה מגיע 2 אז להם היה מגיע 6 אדומים...על בזבוזי זמן (אם ריאל יכולה לקבל אז גם מכבי פ"ת!) ועל עבירות קשות (והיו עבירות קשות מצידם!) ועל נגיעות יד מכוונות של לעצור התקפות (זה בוודאי שהיו לפחות 4!)

עזבו היכולת הבינונית של מכבי זה לא אמור להיות תירוץ (עובדה שהקבוצות בארץ מנצחות עם יכולת בינונית...) אבל כשיש מזג אוויר כזה זה בלתי אפשרי לשחק כדורגל, זה יותר גרוע מגשם, אפילו פס אי אפשר לתת...כשמוסיפים לזה את השיפוט שהיה מגמתי לטובת מכבי פ"ת והמשחק הנוראי שלכם ותקבלו = אי אפשר לנצח משחק אלא בדרך נס משמיים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/10
  3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שוב ג'קו עראפת מוכיח עד כמה הוא שחקן ענק, ע נ ק ! הלוואי ויגיע לחיפה, אם לא בינואר אז בעונה הבאה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה כשמוכרים את המשחק מול חיפה. (ג'אקו מכר הכוונה עם ה-2 החמצות/אי רצון למסור לגול ודאי)

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נו באמת, עצם הידיעה שמכבי חיפה מתעניינת בו, השפיעה עליו לשלילה. מכאן ועד למכור משחק? רחוק מהמציאות.

6. alexshw Member

צריך את סרנס ליד לדו בהתקפה ולשחרר את חמד. זה מספיק.

7. Fanatic Member

צריך ועוד איך לשנות.

עם כל הכבוד לקולאוטי, כרגע הוא נראה כמו כלום. ראנגלוב הרבה יותר מסוכן ממנו.
    גפני חייב לעוף מהר מההרכב אי אפשר כבר לראות אותו, זה לא שחקן למכבי ואפילו לא שחקן ספסל.

מדוניאנין גם היה טוב היום, צריך לשלב אותו יותר.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אכלת או שתית משהו לא טוב? מה קורה לך? אני לא מתייחס לתגובות שלך כלפי השיפוט כי לדעתי אתה עדיין תחת האדרנלין של המשחק, אבל התירוץ על מזג האוויר פשוט בדיחה. אני מציע שתבוא להולנד ותראה באיזה תנאים פה משחקים...סערות, גשם ושלג. בצורה הזאת אפשר להשבית את הליגה ההולנדית מאוקטובר עד האביב...

הדשא בבלומפילד נראה מצויין אז יאללה משחקים. ממתי לא משחקים בגלל רוח?!? :aaarofl:

9. riquelme1 Member

ועוד אומרים שהפועל בכיניים. לתרץ משחק בגלל רוח זה אחד הדברים היותר מצחיקים ששמעתי.

בכלל עומר מלא בצביעות, מצד אחד הוא מגנה משחק גועלי של קבוצה שמשחקת נגד הקבוצה שלו, אבל שהקבוצה שלו עושה בדיוק את אותו דבר הוא לא אומר על זה מילה(רמז: חצי גמר ליגת האלופות).

10. alexshw Member

לא צריך להתלות באילנות גבוהים.
    חכו ל - 3.1

11. Fanatic Member

הפועל בכיינים זו עובדה. תשאל את גוטמן.

איפה ראיתם שעומר תירץ את ההפסד בגלל הרוח?
    כל מה שהוא אמר שבנוסף למזג האוויר הייתה היכולת הלא מספיק טובה של מכבי, בזבוזי הזמן של פתח תקווה והשיפוט הגרוע ולכן לא ניצחנו היום.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. עמי עוד פעם תשווה את מכבי במשחק ליגה מול מכבי פ"ת לאינטר בחצי גמר ליגת האלופות במשחק על העליה לגמר כשמולך המכונה של בארסה ולא פארסה של לוזון? אני לא מבין איך אתה יכול להשוות את זה כל פעם מחדש...לא נמאס לך לצאת מצחיק? עצם ההשוואה של שני המעמדים היא מביכה.

ב. שי, זה ממש לא מעניין אותי איך משחקים בהולנד...אני לא גר בהולנד, כשאנחנו נהיה רגילים למזג אוויר של הולנד כל שנה, אז זה לא ישפיע...אם אתה חושב שלמזג אוויר של הרוחות לא היה חלק אז סבבה, אבל אתה לא היית במשחק, וכמוך כל כל מי שמגיב פה. אתה מדבר איתי על ארץ שכמעט אין שם קיץ...למה אתה חושב שהם היו רגילים לשחק בטמפרטורות שלנו כל שבוע? חה.

ג. זה כמו שאני יגיד ששנה שעברה אסור היה לדחות את המשחק בין הפועל עכו להפועל ת"א, כי זה כולה גשם ושלוליות...אז מה אם הכדור נתקע, בבלגיה משחקים על מגרשים קפואים מלאים בשלג שהכדור לא זז. מי שמע על זה שמשחקים לא משוחקים בגלל שלוליות שכדורים נעצרים? (ברוסיה עוד יותר גרוע...)

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איזה הפסד מעצבן, מה זה קלינגר, בונקר?! נגד נתניה? נו באמת.

ביום שני הבא מול מכבי תל אביב, זה מה שחסר לנו /: מתחיל פה כדור שלג ואסור אסור להפסיד למכבי תל אביב, אחרי חודש נובמבר מושלם, לא לנצח בדצמבר?! חייבים לעבוד קשה כדי לחלץ תיקו ממכבי תל אביב, לפי מה שהשדר אמר בשירים ושערים נראינו בושה וחרפה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אתה באמת רוצה שידחו משחק בגלל רוח? כל עוד אין סכנה לשחקנים או לצופים אז פיפ"א תכריח את הקבוצה שלך לשחק.

משחק נדחה אך ורק כשהמגרש מוצף, כשיש יותר מדי שלג או כשהטמפ' נמוכות מדי בשביל השחקנים והצופים. אני לא חושב שבעולם משחק כדורגל נדחה בגלל סערה די נורמלית, הרי הרוח לא התקרבה למימדים של הוריקן...

אני כבר ישבתי פה בהולנד בארינה כשהטמפ' הגיעה מעבר לשלושים מעלות. אתה באמת חושב שבהולנד אין ימי קיץ לוהטים? אני מצטער ידידי, אבל אני מקווה שלא תרצה להיות בעתיד עורך דין כי הדיון הזה כושר השכנוע שלך חלש ביותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. alexshw Member

בית"ר חוזרים לסורם.
    ידעתי שהניצחונות שלהם משקרים.