מחזור 14 בספרד: בייל חוזר לברנבאו ופוגש את אודגור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/11/19.

1. Raulito Madridista

התגובה של הקהל לגארת' בייל. בגדול אני שמח שהוא לא נכנס כדי 'להציל את המולדת' וכל שריקת בוז מגיעה לו. אני גם שמח שזה לא סיפור המשחק.

השער המהיר שספגנו הביא לתסכול אדיר (מה יהיה ראמוס?) אבל דברים כאלה בונים אופי לקבוצה הזו, אני כבר לא זוכר מתי בפעם האחרונה באמת ביצענו רמונטדה, כאילו זה לא קרה כמה שנים טובות. חלפו הימים ש-1:0 ליריבה היה גורם לנו רק להתחמם. סוף סוף כבשנו שערים בכוח, כשלא הולך ממשחק רגיל - אם זה מצב נייח - לראשונה העונה, גול מזליקי של פדה - כל כך מהיר, פיזי, יודע לכדרר, קבלת החלטות נכונה - המזל הולך עם הטובים. משחק פחות טוב לרודריגו היום, אני כן מרוצה מפרלאן מנדי בפן ההתקפי.
    אדן הזאר עושה הכל, אי אפשר לקחת לו את הכדור אבל משהו מול השער תמיד מתפקשש. גם בישולים שלו לא יספקו אותי, אני רוצה ממנו גולים. החיתוך לרחבה היה מושלם אבל הסיומת הייתה חלשה. הוא עדיין לא ממהר לאיים על השער, חסר לו את הביטחון מימי צ'לסי, אבל ברור שתענוג לראות אותו. Vamos Equipo

cheddar אוהב/ת את זה.
  2. AS R Member

סביליה קבוצה קשוחה, וזה משהו שכבר כמה שנים היא לא הייתה.
    שני הבלמים, קארלוס וקונדה נראים כמו שיחוק רציני של מונצ'י.
    ואת כל זה היא עושה בלי חלוץ. דה יונג עם 2 שערים בשליש הראשון של העונה, ולופטגי עדיין הולך איתו.
    אגב, האדום של אוקמפוס זה לגמרי באשמת לופטגי. מההתחלה היה נראה שהוא מחפש מכות. בדקה 60 כבר היה צריך להחליף אותו.

3. yakov_y YNWA

רק לא מונאס.

4. Raulito Madridista

בעוד בראמון סאנצ'ס פיחואן זה נראה שלסביליה יש משקולות על הרגליים - במשחקי החוץ יש לה 16 נקודות מתוך 24 - קבוצת החוץ הטובה בספרד, לאן הגענו. לגבי הויכוח בעמדת החלוץ - צ'יצ'ריטו אמנם לא ניחן ביכולות של קשר אבל הוא יודע לעשות עוד דברים חוץ מלדחוק ולמוניר עדיין יש מהירות כך שאני יכול להבין את התסכול של הקהל. מניח שנמני סוכנו של דאבור הדליף ל-One שהוא שוקל לעזוב בחורף.

איניאקי וויליאמס רשם 133 הופעות ברציפות במדי אתלטיק בילבאו, זה שיא מועדון ומעניין מה שיא ליגה לשחקן שדה, הוא בלתי נגמר, בעונה שעברה הוא הראה ניצוצות של יכולת כיבוש. עדיין זה מוזר עבורי לראות את בילבאו ללא אדוריץ' אבל הזמן עושה את שלו.

ומה אפשר להגיד על צ'ולו סימאונה שהפך מ-"פרטידו אה פרטידו" למיסטרX. גם אם אתלטיקו מדריד נראתה טוב יחסית בתיקו נגד גראנדה, זה לא מנחם אף אחד. כשהיא כבר עלתה ליתרון ציפיתי ממנה לדעת לשמור עליו. ז'ואאו פליקס חוזר מפציעה אבל אסור להעמיס עליו יותר מדי.

אגב, הצמרת לאחר 14 מחזורים אשתקד:
    1. ברצלונה - 28 נק'.
    2. סביליה - 27 נק'.
    3. אתלטיקו מדריד - 25 נק'
    4. אלאבס - 24 נק'.
    5. ריאל מדריד - 23 נק'.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ז'ואו פליקס עדיין לא עושה את ההבדל. אין לנו חלוץ עם אפילו 50 אחוז דיוק בבעיטות.