מחזור 14 ליגת העל: מכבי חיפה מנצחת גם את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏18/12/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהה, דור, קילקלת לי...כבר החמאתי לקבוצה שלך ועכשיו אתה בא עם זה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    ברצינות, אין כל צל של ספק שהפועל ת"א משחקת הרבה יותר התקפי מאשר אנחנו רגילים. לא יהיה פייר אם עכשיו נמשיך עם הטענה הזאת. בעבר העניין הזה אולי היה שונה, אבל אני כאוהד מכבי חיפה מעולם לא אמרתי שלפני עונה הקבוצה שלי ברב המשחקים לא שכנעה. מבחינתי הלוואי שהעונה שתי הקבוצות ימשיכו להפגין כדורגל טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/09
  2. Don Joan Roman Member

גוטמן הפיק לקחים מאז הקדנציה שלו בקבוצת מלאת כוכבים(בית"ר שנת 2000) והשתר המון כמאמן והוא עושה עם הפועל עונה מדהימה, הפועל היא הקבוצה הכי מלהיבה בליגה כיום ומאוד קשה לי ומעציב אותי להגיד את זה אבל זו האמת, פשוט תענוג לראות אותם על המגרש, חבל בשבילהם שהם לא מסוגליםפ להתמודד עם המחסום המנטאלי מול מכבי חיפה כי באמת שהם קבוצה הרבה יותר איכותית, בטח עכשיו כשיבואה עושה רושם נכנס לעניינים,] ורמוט, יבואה, שכטר זה טריו התקפי מדהים.

3. alexshw Member

סמדג'ה הוא המומחה מס' 1 בארץ לחטוף בצרורות. נסיון רב בלחטוף חמישיות, שביעיות ואפילו עשיריות.
    מתי הוא כבר יפרוש. בשביל מה לתת לו לשחק ולא לשוער צעיר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. eran levy Member

אי אפשר לבחון את הפועל ת"א ולשבח אותם על רמתם הגבוהה כשהם משחקים מול קבוצה חלשה כמו רעננה. זה ההבדל בין קבוצות שרצות לאליפות לבין קבוצות שנלחמות נגד הירידה. זה מה שאנחנו רוצים? האם באמת חמישה שערים במשחק טובים למישהו, לחובבי כדורגל אמיתיים שאינם אוהדים שרופים של הפועל ת"א? אף אחד לא רוצה באליפות השנה חוץ מהפועל ומכבי חיפה. יש סיכוי שזה ישתנה בעונה הבאה, אבל יש גם סיכוי גדול שהתחתית תהיה עלובה יותר מאשר העונה. ולמה באמת צריך להשקיע אם יש כל כך הרבה קבוצות גרועות, העיקר שנראה הרבה שערים, שיהיה חמישים מועמדים לשער השנה כל שנה.
    (חובה לציין שהשער של אלירן עטר אכן מועמד ראוי, למרות שהשער של גרפיט מתוחכם יותר).

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/09
  5. שגיא Guest

ראיתי אתמול בחצי עין את הפועל תל אביב והיא ממשיכה להרשים. הקלות שבה היא כובשת שערים ובמהלכים יפים מאוד. למרות הפער הגדול יחסית מחיפה, זה לא משפיע על השחקנים ואני בטוח שבכושר שהם נמצאים יהיה קשה לעצור אותם בתקופה הקרובה.

6. נועם אסולין Member

חבל בשביל הפועל שהמשחק מול קאזן לא יהיה בתקופה הקרובה.
    מי יודע עד מתי המומנטום הזה ימשך.