מחזור 14 ליגת העל: מכבי חיפה מנצחת גם את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏18/12/09.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק היום מפחיד אותי בטירוף. המצב שלנו הוא אחד לאחד המצב שהיה להפועל חיפה, שהתחיל את התקופה הרעה שלה. אנחנו אחרי כמה נצחונות רצופים, שבחלק מהמשחקים אפילו נראינו טוב ופתאום אנחנו מגיעים למשחק מול הפועל פתח תקווה במשחק ביתי (שגם בזה אנחנו מזכירים מאוד את הכרישים), כשכולם מסמנים אותנו כמועמדים ודאיים לנצחון.

עד כה, אני חושב שהיה לנו משחק עונה אחד והוא במחזור הפתיחה מול הפועל חיפה. אם היינו מנצחים אותו, אין לי ספק שכל העונה הייתה נראית לגמרי אחרת, לטוב ולרע. עכשיו אני מרשה לעצמי לקרוא למשחק הזה 'משחק העונה - הזדמנות שנייה', כי עכשיו אנחנו לא צריכים להראות שאנחנו יודעים לשחק כדורגל טוב, אלא צריכים להראות שאנחנו יודעים להתמודד עם הצלחות ובזה מלא קבוצות נכשלות.

הפועל פתח תקווה החליפו מאמן ובכדורגל החולה שלנו זה התמריץ הטוב ביותר עבור שחקנים שלא מחוייבים לשום דבר ופתאום זוכים לקבל הזדמנות לפתוח דף חדש. המפתח לנצחון הוא הרצון, בדיוק כמו במשחק מול בני סכנין. אנחנו קבוצה טובה יותר, אבל את הנקודות נשיג רק במלחמה של כולם. אני לא מצפה להצגה. אני רוצה את ה-1:0 העטרי הטיפוסי מהתקופה הקודמת שלו במכבי נתניה ואני אהיה מאושר. רק לעבור את מבחן הבגרות בהצלחה.

אם רק תאמינו! http://www.la-familia.co.il/forum/style_emoticons/default/78716463hv5.Xxx

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נתניה זו לא הפועל חיפה, יש לנתניה שחקנים קצת יותר מנוסים, וגם אם נגיד שנתניה מועדת היום, אין סרט כזה שהם נכנסים לתקופה שחורה כמו הפועל חיפה, זה לא יקרה. אבל אין סיבה שנתניה תמעד היום, היא נראית טוב בתקופה האחרונה, הפועל פ"ת נראית בדיוק להיפך, כמובן שההגעה של אלי מחפוד אמורה לשחק לטובת האורחת, אבל אם נתניה תראה את החוזק של התקופה האחרונה היא תנצח את זה.

בקשר למשחק שלנו, אסור לחלק מתנות. הפועל חיפה זו לא בני יהודה, אם היא תעקוץ היא תרד לבונקר של החיים שלה ואז יהיה לנו הרבה יותר קשה, בני יהודה המשיכה עם אותה תבנית משחק שלה גם שהובילה וזה הקל עלינו את הקאמבק, היום הפועל חיפה תבוא לא להפסיד, כבר אמרו שם שתיקו מעכשיו ייחשב בשבילם לתוצאה סבירה בהחלט, לנו זה לא צריך להיות משנה, זה משחק שאנחנו צריכים לנצח, אני מאמין ומקווה שלמצבים שלנו אנחנו נגיע, למרות שללא אסולין זה יהיה הרבה הרבה יותר קשה,הוא כל הזמן בתנועה, יש לו קריאת משחק, ואני בספק עם קדוסי מסוגל להוציא מעצמו את הרמה של אסולין, אני מאוד מקווה שכן, אחרת אנחנו אבודים, לא רק היום, אלא בכלל.
    המפתח הוא לא לחלק מתנות בהגנה, להפועל חיפה יש שחקנים סבירים בהתקפה, כאלה שידעו לנצל מתנות, אם לא ניתן מתנות אנחנו לא נפסיד, אם כן.. יהיה לנו קשה מאוד לחזור מזה.

3. Love Is Red Member

אתם ממש השתגעתם, אסולין כבש העונה 6 שערים בסך הכל, הוא לא גולר, ובאר שבע תצליל להסתדר בלעדיו, הפכתם את אסולין לאיזה אל.
    שחקן נשמה שעושה את המוטל עליו וטו לא.

אם למשל שלומי ארבייטמן ייפצע המצב של חיפה יהיה יותר קשה משל באר שבע.
    אגב תתפלאו לשמוע אבל בלי 6 השערים של אסולין יש לבאר שבע עדיין 16 שערים העונה, וזה יפה מאוד לדעתי.
    לכן לדעתי אסולין לא שחקן גדול אבל הוא יחסר כי הוא לוחם אמיתי על המגרש, רק מבחינת המוטיבציה יחסר לנו שחקן נשמה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

6 שערים, נו מה רע? הבעיה הקשה היא שאין לנו אלטרטיבות אחרות, אם היו אז ניחא, אבל הסגל הדל הופך את החיסרון שלו לקשה.

5. Raulito Madridista

אל תתפסו אותי במילה, אבל אם אני לא טועה, מכבי לא כבשה חמישייה בליגת העל כבר שבע שנים(הפעם האחרונה בעונת 03\2002). היום יש לה הזדמנות מצויינת לעשות את זה מול קבוצה מפורקת שלא יודעת להתסדר כשיש קצת בלאגן או שהמשחק אינו סטטי. נמני יוכל לתת לאילייב מנוחה עוד מעט. הסרבי מציג היום יכולת נהדרת והוא בכלל בקו עלייה. הוא הסתובב נהדר על המקום וגם שלח הרמה טובה עם הרבה רגש. השיפור ביכולת של הסרבי זה אחת הסיבות לשיפור ביכולת הכיבוש של מכבי כמובן. השער בבעיטה חופשית גם היה יפה, אבל זה בעזרתו האדיבה של גיל אופק, שפשוט לא יודע לסדר חומה ובעצם ביטל אותה במיקום שתפס. באמת שזה היה גול מצחיקהיה ברור שאם מכבי לא תילחץ משער השיוויון המקרי של המארחת, אז המשחק יהיה בידיים שלה, ואכן זה קורה. אפילו שיבחון וישראלביץ לא מאכזבים לשם שינוי. מכבי משווה את מספר הנקודות שלה לזה של הפועל ת"א, לה יש שני משחקים חסרים, וככל הנראה היא תישאר שלישית בטבלה כי אני ממש לא רואה את בני-יהודה מנצחת את מכבי חיפה, אבל את זה ננתח בהמשך.

6. alexshw Member

אחי נצרת והפועל פ"ת מסתמנות כרגע כקבוצות בשר התותחים הרשמיות של הליגה. לפחות בינתיים.
    אפילו קבוצות כמו עכו ורעננה, לא מתפרקות במשחקים. הרבה משחקים צמודים.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/09
  7. מכבי או מוות!!! Member

אתה הנאחס הרשמי...
    3-2,נצרת צימצמו ואייליב קיבל אדום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

8. נועם אסולין Member

המשחק הזה הולך לתיקו לדעתי.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

את המחיר הכבד של הניצחון על חיפה נשלם עוד הרבה זמן. כל משחק עם ליאור ג'אן בהרכב זה משחק עם 10 שחקנים. ברגע שאילייב עשה את השטות שלו נשארנו עם 9.

ומה שלא פחות מעצבן מהתוצאה, זה העובדה שנמני עוד ניסה להגן על התיקו. סעמק.

10. alexshw Member

כצפוי מכבי ת"א לא מתפקדת אחרי הניצחון הבאמת יפה מול האלופה.
    חתיכת פאדיחה מה שקרה היום בעילוט.

אישית אני שמח שילדים ירוקים כבשו(תומר חמד) ובישלו(שלומי חנוכה).

להכניס עוד בלם מול אחי נצרת? חחח
    מגיע להם להפסיד, לא תיקו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/09
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ת"א נשארת קבוצה לא יציבה. חלק יגידו שזו התוצאה של קבוצה צעיריה, חלק יגידו שזה אולי גם עניין של איכות. אני חושב שזה שילוב של שני הדברים.

12. Raulito Madridista

סיום עוצר נשימה למשחק בעילוט, שתי הקבוצות כמעט כבשו שערי ניצחון ממש לפני שהשופט שורק. מי האמין שהמחצית השנייה תיהיה מותחן אחד גדול?; טוב, חייבים להגיד את האמת - היום התרוצצו על הדשא שתי קבוצות לא חכמות במיוחד. אחי נצרת ספגה שני שערים בידיוק באותה הצורה ולמעשה במשך כל השנה שחקני ההגנה שלא לא מצליחים לבלום הרמות לפינה הרחוקה. מכבי מצידה עשתה גם את כל הטעויות האפשריות. קודם כל הסגירה הרעה מאוד של דור מלול, שוב אני אגיד - עם שפונגין, מכבי לא מקבלת את הגול הזה. שנית, אילייב הראה שהוא חם מזג, שטות אדירה שלו. אבל למרות זאת, מכבי לא הייתה צריכה להיות נסוגה אחורה בצורה כזאת, הרי אחי נצרת קבוצה בלי כישרון בהתקפה והם סתם בעטו קדימה, למרות ששני השערים הראשונים שלהם היו יפים. וכמובן שהגול העצמי של קפילוטו - מסכן, פשוט ככה. הוא כל-כך רצה לעזור כך שהוא לא הסתכל אם יש בכלל שחקן של נצרת מאחוריו. אני לא חושב ששטראובר אשם בגול הזה, לדעתי הוא צעק לו לעזוב את הכדור, וגם אחר-כך הוא ניחם אותו. שטראובר גם לקח כדור גדול לקראת הסיום, אז אי-אפשר להאשים אותו. לקראת סוף המשחק, שתי הקבוצות רצו קדימה וכל פעם שאחד השחקנים איבד את הכדור, הוא פשוט ביצע פאול ששווה צהוב. הלוואי ונראה עוד משחקים כאלו בליגת העל, לפחות הקצב היה מהיר וקיבלנו הרבה שערים. אחי נצרת צריכה לשאוב ביטחון רב מהנקודה הזאת ואולי היא תצא לדרך חדשה.

13. נועם אסולין Member

ללא אלייב הרס את המשחק.
    עד ההרחקה מכבי שלטה במשחק והייתה יכולה לשים עוד שער אחד לפחות..
    איזה שטות, חבל.

רק ניצחון עכשיו יאללה ביתר

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טומאסיץ' נכנס כקשר אחורי על אותה משבצת של קומאץ'. לפעמים לראות את המשחק עוזר.

15. Number 8 Member

אילייב עם שטות נוראית הרס לנו את המשחק. מרפק מה זה מיותר, במיוחד אחרי גול של אחי נצרת ושהיא במומנטום. כאמור מאותו רגע אחי רצתה יותר, הייתה במומנטום ואני כבר הרגשתי שזו רק שאלה של זמן עד שיגיע השיויון. מאותו רגע לא היינו במשחק, הרחקנו בעיקר כדורים וניסינו להעביר את הזמן, וכידוע לא בהצלחה.

פספוס אדיר של 2 נקודות יקרות. מה שגם לא יהיה לנו את אילייב נגד בית"ר, וראינו כבר מה אנחנו שווים בלעדיו נגד נתניה.