מחזור 14 ליגת העל: מכבי חיפה מנצחת גם את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏18/12/09.

1. אלי מתחן Member

מעניין אם אתה היית חושב ככה במידה וגולסה יחליט לעבור להפועל ת"א כדי לקבל ניסיון באירופה.

2. alexshw Member

אני אישית לא רוצה לראות את ברוכיאן במכבי חיפה. אבל אני בהחלט יודע שברוכיאן סירב לעבור למכבי חיפה, למרות שקורנפיין הסכים לשחררו(זה עוד היה לפני אגייאר). הצוות המקצועי היה מעוניין בשירותיו.
    למה לגולסה לעבור לקבוצה שהיא סגנית נצחית, שלקחה אליפות אחת ב - 20 שנה, אם הוא יכול לשחק במועדון עם התנאים הכי טובים, מועדון שהוא אלוף וגם משחק בבמה הכי גדולה?

אין לי שום בעיה שברוכיאן לא עבר למכבי חיפה, באמת שלא. אנחנו מסתדרים מצוין בלעדיו, אני פשוט טוען שיש לו מנטליות דפוקה שתקשה עליו מאוד אם וכאשר ישחק בחו"ל.
    גם בנבחרת הוא לא גורם עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/09
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנבחרת הוא לא גורם כי לא נותנים לו להיות גורם, בצמד המשחקים נגד יוון קשטן מוציא אותו מהסגל ומעדיף שחקנים נחותים על פניו.
    למה יש לו אופי דפוק? איזה הצעה כבר הייתה לו שאתה יכול לקבוע כך, מילא יצחקי אבל ברוכיאן עדיין לא יצא לחו"ל וזה שהוא רצה להישאר במועדו שבו הוא גדל מאשר לעבור לכסף של שחר לא אומר שיש לו מנטליות דפוקה.
    חוצמזה שהוא התחתן לא מזמן כך שאם הוא ייצא לאירופה זה לא יהיה לבד כמו יצחקי לדוגמא.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

ועל הדרך ירק ב-2/3 משחקים על הקהל ביציע ג'...סמל כעאלק, ימכור אתכם עבור מיליון דולר בהפועל חיפה בכיף...כל שחקן שמשחק אצלכם לא משחק כי הוא באמת מחויב למועדון, בטח ובטח כאלו שלא גדלו במכבי חיפה, (יניב קטן למרות שגדל בחיפה הראה כמה פעמים מה הוא באמת חושב על הקהל למרות כל הלקקנויות שהוא ממטיר עליו לפעמים) ואם היתה להם הצעה גדולה מאגייאר הם לא היו חושבים פעמיים...תהיה בטוח בזה. לעומת זאת בבית"ר, מכבי והפועל קודם כל אהבת המועדון והחינוך זה החשוב. במכבי חיפה? המשכורת. אני לא אשכח איך דוידוביץ' כמעט עזב אתכם לבית"ר אם לא שחר מביא לו בסופו של דבר את החוזה האהוב שלו...אבי נמני לדוגמא קיצץ מיליון דולר (במסתכם) ממה שמכבי היו חייבים לו בשביל לתת את כל כולו למועדון הזה. קטן? עד השקל האחרון יוציא משחר ולא יילך לקראת המועדון. גם בבית"ר 90 אחוז מהשחקנים הורידו 50 אחוז מהמשכורת המנופחת שלהם, אין לי ספק שיצחקי ורד וברוכיאן היו מורידים עוד אם היו מבקשים מהם.

מכבי חיפה אולי המועדון מספר 1 כיום וזה נכון משנת 2000 (ורק משנת 2000!) אבל בתאכלס עד שיהיה לה טאבו אמיתי ולא זיכרון קצר בשביל שיהיה על את המסורת והיוקרה של התל-אביביות ובית"ר יש לה עוד הרבה לעבור (עוד 10 שנים לפחות), עם כל הכבוד ל-6 אליפויות והשליטה בשנות ה-2000 פרט לזה, מכבי חיפה היתה סתם פריט שזור בהיסטוריה, סטייל יריבתה העירונית (עם כל הכבוד).

5. AVISEY Member

עומר מה אתה רוצה שהם ישחקו בחינם ? כל שחקן רוצה סכום כסף שהוא חושב שמגיע לו זו העבודה שלהם ! , אתה באמת חושב שיניב קטן וניר דוידוביץ' היו עוברים לביתר ? לא נראלי , אגב אני גם לא בטוח שמאור בוזגלו היה בא למכבי אם לא הייתם משלמים לו את ה700 אלף שלו . אז אתה מדבר? ואגב אתה לא אובייקטיבי בשיט לגבי מכבי חיפה לא משנה כמה תסתיר את זה.

לגבי ברוכאין אני חייב להסכים שהוא עשה בשכל שנשאר בביתר , כל הצעה אחרת בארץ לדעתי הוא חייב לסרב , יש לו אחריות למצב הקבוצה ולדעתי האוהדים שמחזיקים ממנו כסמל בביתר חשובים לו מאוד .

6. alexshw Member

מכבי חיפה היא בפלנטה אחרת מאשר שאר הקבוצות בארץ. מכל הבחינות.
    תשאל את שחקני מכבי חיפה ומי ששיחק בה בעבר, איזה תנאים יש.
    קטן ויתר על הצעה יותר גבוהה מבית"ר, ניר מעולם לא שקל לעזוב, למרות כל הבולשיט של הפרה מדימונה.
    בנאדו רצה יותר דולארים, אין בעיה, שיזדקן בבית"ר ויראה את חבריו לשעבר בצ'מפיונס.
    ששחקני בית"ר יתבשלו כל החיים שלהם עם העתיתונאי חצר. מי שטוב במכבי חיפה, ימצא את עצמו בקבוצה טובה אירופה.

מכבי חיפה הכי קרובה לאירופה מכולם.

7. wings Member

לצערו של ברוכיאן הוא תקוע בבית"ר. במעמדו לא כדאי לו לעזוב לשום קבוצה ישראלית אחרת
    והוא עשה בשכל שלא עזב בקיץ. מה שכן, כדאי לו מאוד לחפש קבוצה מחוץ לישראל.

8. Don Joan Roman Member

אבישי(?) דוידוביץ' כבר היה בדרכו לבית וגן לחתום על חוזה ל-3 שנים בשכר של 200 אלף דולר לעונה כשיעקב שחר צילצל אליו ונתן לו את החוזה שהוא ביקש וקטן לא היה עובר כי בית"ר אף פעם לא רצו אותו.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאור בוזגלו מרוויח 700 אלף דולר? באיזה פלאנטה אתה חי?! השחקן האחרון שהרוויח סכום כזה בליגה שלנו היה טל בנין...מאור בוזגלו משתכר 175 אלף דולר וזה ידוע. היה לו חוזה 250 אלף לעונה, הקיץ הוא הוריד ב-25 אחוז והוא מרוויח 175 אלף דולר בשנה...הדבר היחידי שיש לו סעיף זה שאם הוא ימכר לאירופה הוא יקבל אחוזים מהמכירה...

אני בטוח שאותם תנאים שיש במכבי חיפה יש גם בהפועל ת"א...מכבי טיפה מאחור אבל אין לי ספק שאם גולדהאר, כוונותיו רציניות, מכבי בכל הקשור לנוער תדביק את מכבי חיפה בלי בעיה בעתיד הקרוב.

מכבי חיפה הכי קרובה לאירופה? במה בדיוק? איזה שחקן מכבי חיפה גידלה, לא קנתה אחרי שהוא היה כוכב בקבוצה אחרת/זר שהגיע מחו"ל היא מכרה לאירופה בדיוק איזה? פרט ליניב קטן, ברקוביץ' ורוזנטל...מי? מי איזה שחקן במכבי חיפה גדל ושיחק במועדון מגיל 0 עבר את כל הילדים ועף ממנה לאירופה שאתה אומר שהיא הכי קרובה? כספית היא הכי קרובה לאירופה...(הן במשכורות והן בתקציב)

אפי 19, התגובה שלך מראה שמעולם לא התרגשת כנראה מהקבוצה שלך באמת, אני לא מאשים אותך, הקבוצה שלך תמיד היתה בנויה על שכירי חרב, וגם תמיד תישאר כזו. אפילו גולסה, שהוא ילד, לא גדל במכבי חיפה...זה הכי עצוב, אתם מעריצים שחקנים שבכלל לא יודעים מה זה מועדון ביתי, ואת ליאור רפאלוב שגדל במכבי חיפה מגיל 0 אתם מקללים ומתים שיזרקו אותו, איכס אתם הקהל הכי מגעיל בליגה ביי פאר.

ואני אפילו לא אתייחס לעובדה שאתם מקום ראשון, דורסים כל מה שזז, משחקים בצ'מפיונס ומביאים למשחק בית 6,000 אוהדים בלחץ ולא משנה מי היריבה ולמשחק חוץ בשבוע שעבר בפ"ת הבאתם 300 אוהדים...אנחנו לעומת זאת עם הקבוצה הקלוקלת שלנו רק היום הבאנו למעלה מ-500 לעילוט, לחור הזה שבאמת עד שאתה מגיע לשם אתה מרגיש כאילו אתה בעזה (סליחה אם מישהו נפגע אבל לנסוע בתוך נצרת כשהכל פקקים ואין רמזור שעובד ככה זה נראה)...הקהל של מכבי בא גם בכשלונות ויש לא מעט, הקהל של מכבי חיפה הוא אפילו לא קהל של הצלחות כי גם בהצלחות הוא לא בא (אלא אם זה צ'מפיונס...גם כן הקבוצה מספר 1 עם הקהל מספר 16 בליגה). לבוא לבלומפילד נגד מכבי ונגד הפועל ולבוא לדרבי מול הפועל חיפה ומשחקים מול בית"ר זה לא חוכמה...ועדיין מכבי חיפה בשום משחק לא עקפה את כמות הצופים של מכבי ת"א, ומכבי ת"א אפילו לא מאיימת לה על המקום הראשון...אפילו הפועל ב"ש הביאה יותר קהל ממכם למשחקים, הפועל ב"ש (לא מזלזל בב"ש) זה רק מראה שאפילו הקהל שלהם, עם כל הקללות וכו' מעריך את הקבוצה שלו והולך אחריה יותר ממכם.

10. wings Member

דרך אגב, רק אני חושב שבית"ר ירושלים במצב קטסטרופלי? כרגע גומא קצת הזרים כספים ונתן להם אוויר, אבל אני לא רואה את הבן אדם הזה נשאר פה עוד הרבה זמן. ההסטוריה לימדה אותנו שאנשים הזויים כמו גומא עוזבים את הכדורגל הישראלי תוך תקופה קצרה. אני לא רואה אותו נשאר פה יותר זמן מזאבי וארקדי. במקרה של השניים האחרונים, האנשים האלה נכנסו לבית"ר מתוך אינטרס - הקבוצה לא עיניינה אותם בשיט ולכן לא מפתיע שהם עזבו מהר. במקרה של גומא, אני לא יודע מה האינטרס שלו, אבל בוודאי בית"רת לא מדברת אליו. הוא נראה לי סתם בן אדם עם הפרעות שמחפש ריגושים בחיים ואף פעם אי אפשר לדעת אצלו מה יקרה מחר.

אחרי שגומא עוזב, אני לא רואה משהו ממהר להכניס כספים למועדון הזה. אנשים לא רוצים את התדמית הגזענית והאלימה שיש לבית"ר, ולכן רק טיפוסים מפוקפקים הם אופציה.

ימים יגידו...

11. AVISEY Member

להכליל את כל האוהדים של חיפה זה קצת מוגזם , יש כאלה שלא כל כך אוהבים את רפאלוב (בגלל השם של הילד ה"רע" שיצר לעצמו ,)ויש כאלה שחושבים שהוא כישרון גדול , אין לנו שחקני בית ? בהרכב :קינן,דוידויץ',קטן,כיאל,גאדיר, לקבוצה כמו מכבי חיפה זו כמות יפה מאוד אתה חייב להסכים . אגב שכחת את ברקו שגדל ועף לחו"ל .

רוב האוהדים של מכבי חיפה נמצאים במכרז ובדרום !

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף נחזור לנושא נורמלי לדבר עליו ולא על השטויות שאוהדי חיפה ממטירים עלינו פה בקצב...

למה שגומא יעזוב?

א. ידוע שהכדורגל מביא לך פירסום, ואני בטוח שזה מביא לו פירסום, אבל לא מפרסמים את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ב. כרגע הוא ספונסר, אף אחד לא סופר אותו והוא לא יכול לעשות כלום אבל מה הוא אשם בכך?

ג. מה הוא כבר הפסיד בבית"ר? 3 מיליון דולר? הוא יכול לנגב איתם את התחת.

ד. כל עוד הוא לא הבעלים והקהל לא הבריח אותו ולא עשו לו "מעשה גאידמק" אני לא רואה סיבה שהוא יעזוב ואני גם לא מאמין שהוא יעזוב. אני מאמין שדווקא תוך שנה הוא מחזיר את בית"ר עם תקציב גדול למעלה, אבל לצערי זה יגרום ללוזון להמשיך במדיניות קיצוץ בחצי הנקודות שלו!

ה. חוץ מזה שבעלים בכדורגל כמו גולדהאר ואגייאר אני מאמין שרואים שההבדלים בארץ בין הקבוצות הם לא כל כך גדולים ובתאכלס אם אתה משקיע בנוער תוך שנתיים-שלוש אתה תקצור פירות כלשהם, ומה שאתה צריך להביא זה פשוט זרים איכותיים. אם למכבי ת"א היה חלוץ טוב וקשר אחורי גרזן, מכבי ת"א היום היתה רצה עם מכבי חיפה והפועל ת"א למעלה (מכבי ת"א תן לי את דאבלשווילי שהוא חלוץ מחמיצן כרוני אבל חלוץ רחבה טוב, תן לי אותו במכבי, ואני מבטיח לך שמכבי ת"א היום במקום שני אחרי מכבי חיפה בפער לא גדול). כנ"ל בית"ר, אם היה להם בעל בית במרכז השדה מהקישור האחורי כמו פרננדז ועוד חיזוק הגנתי אני מאמין שגם הם היו נמצאים עוד יותר חזק למעלה, הרי הצעירים של בית"ר ומכבי מוכשרים דיהם בשביל להידבק לשחקנים של חיפה והפועל, עם כל הכבוד, השחקנים בחיפה והפועל הם לא ריאל מדריד והם אפילו לא קרובים לזה, אחרי הכל אל תשכח מדובר בשחקן הישראלי ולא משנה איפה הוא גדל הוא אותו דבר מבחינת הראש...וזה הדפיקות שבו.

ו. בקשר למצב של בית"ר אני לא חושב שהם במצב קטסטרופלי אני חושב שהיתה להם ירידת מתח גדולה בתחילת העונה עם אי הבהירות (כמו שהיה במכבי ת"א) ולאט לאט הם צוברים ביטחון עם הניצחונות (ההדל ממכיב ת"א לדוגמא זה שיש להם קבוצה הרבה יותר בשלה)...השנה בית"ר צריכה לעבור אותה בשקט ושנה הבאה להגיע עם בעלים חדשים ואתה תראה שהם יחזרו לעצמם.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

alexshw

כל שחקן ששיחק בבית"ר אמר שזאת חווייה מכל הבחינות ושכל שחקן רציני אם יכול צריך לשחק שם, את האהבה שברוכיאן מקבל מהקהל של בית"ר הוא בחיים לא יקבל מהקהל של מכבי חיפה, ברוכיאן הוא השחקן הותיק בבית"ר(עונה שמינית כבר) עם שורשים במועדון(אבא שלו היה יו"ר בזמנו ועל הדוד אורי אין צורך להרחיב), הוא ירושלמי ואת ההרגשה שהוא עולה לדשא בטדי הוא לא יקבל באף מועדון אחר.

wings

אגייאר יעזוב ביום מן הימים, אף אחד לא יודע באיזה מצב תהיה בית"ר אבל אנחנו כבר עברנו את הכל, בבית"ר תמיד יש אקשן ותמיד מעניין כמו שכבר הגדירו 'רכבת הרים' - פעם למטה ופעם למעלה.
    We'll Never Die

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב הם לא מבינים...אחרי זה הם מתפלאים איך שחקנים "מעיזים" לא לעבור למכבי חיפה אלא למכבי ת"א, בית"ר או הפועל...

אפילו ברקוביץ' השחקן הכי גדול שהיה במכבי חיפה מאז ומעולם, ויותר מזה, הכי גדול שהיה פה בארץ הזאת אי פעם אמר שכשהוא עבר למכבי שעד שהוא עבר הוא לא הבין כמה שהמועדון הזה גדול וחם מבחינת האהבה ששחקנים מקבלים שם...

15. wings Member

את רפאלוב לא אוהבים (ואני אחד מהם) כי הוא שחקן גרוע. לא מעניין אותי שהוא שחקן בית, הוא בקושי מסוגל לרוץ וכבר מזמן הוא היה צריך להיות משוחרר. זכותי וזכותם של אחרים לא לאהוב אותו גם אם הוא גדל בקבוצה מגיל 4.
    מאיפה הבאת את זה שאוהדי חיפה רובם במרכז ובדרום? אלו שטויות.