מחזור 14: צ'לסי ויונייטד נפרדות ב1-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏24/11/06.

1. George Best Member

לאט לאט מבינים את הפונטנציאל הטמון בי.
    אמרתי שבולטון תנצח, שאנלקה בבצורת והנה הוא כובש את גול העונה עד כה, אמרתי שיסקליינן אחד השוערים הטובים בליגה, מנייה בטוחה.
    ארסנל נאיבית, היא לא מסוגלת לנצח את בולטון בריבוק, גם באימרויות יהיה להם סופר קשה.
    כן, בולטון משחקת כדורגל מיושן, כן הם ברוטליים, כן, קווין דיוויס החלוץ הכי אגרסיבי בתולדות הכדורגל, כן, יש להם מזל, אבל הם עושים את שלהם והנה הם במקום השלישי.
    פרנסנל נאיבים, עם כדורגל יפה לא הולכים למכולת, ההגנה רכה(דב הנמלים ישן).

אני בלונדון ממחר עד ראשון שאחריו, לא יודע אם יצא לי לראות יונייטד, מה שכן, והפנייה הזו היא במיוחד לטל, יש מצב שתארגן לי שני כרטיסים ליום שבת מול לדרבי שלכם מול טוטנהאם?צור איתי קשר.

2. TheLane Member

וואי, הדרבי עוד שבוע.
    נכנס לכוננות נעצים.

והסיכוי שתוכל להשיג כרטיסים לדרבי הוא די אפסי אני מאמין...

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/06
  3. George Best Member

אבא שלי מכיר מישהו שהוא חבר של של אחד בהנהלה שלכם(יהודים כמובן), לך תדע.

4. TheLane Member

אני חושב שאפילו אמא של דניאל לוי תתקשה להשיג כרטיס למשחק הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

5. AW forever Member

3-1 לבולטון בריבוק. ארסנל במחצית הראשונה הגרועה ביותר שראיתי השנה. פלמיני, ליונברג, וולקוט, קלישי, אדביור- כולם חושך מצרים. גם ג'ילברטו, על אף הגול, היה חלש מאוד. בחצי השני ארסנל עלתה נחושה הרבה יותר, וולקוט היה פעלתן בצד ימין של ההתקפה והקבוצה שיחקה טוב והגיעה למצבים (2 משקופים וקורה אחת במחצית הזו. הנחמה היחידה שחוסר המזל לא קשור לאיצטדיון- אלא סתם נאחס כללי שתופס את הקבוצה )

כמה מילים על השיפוט- תת רמה שכזו הרבה זמן לא ראיתי. הרי היה ברור לכל אנגליה שהמשחק הזה הולך להיות אגרסיבי, אבל דחיפה מכוונת מול העיניים של השופט- והנקבה נותן כרטיס צהוב?! פאול של קווין נולאן בגול הראשון של בולטון שהשופט התעלם ממנו, צהובים מגוכחים ללהאמן ולליונברג והדובדבן- שער מאופסייד ברור של אנלקה שסגר את המשחק.

לא משנה מה תהיה התוצאה מחר, סיפור האליפות כנראה גמור מבחינת ארסנל, שזה דבר מאוד עצוב להגיד אותו בסוף נובמבר. מה שכמובן לא אומר שצריך להפסיק לשחק כדורגל. נשארנו עם הגביע והצ'מפיונס, ונקווה שבמפעלים האלה ארסנל תיגמל מההרגל המחריד הזה של ספיגת שערים מוקדמים.
    come on arsenal

6. Nevermore Member

אני חושב שממוצע הקורות של ארסנל גדול ממוצע השערים שלה למשחק.

7. אבו Member

לא יאמן הקטע הזה...פשוט משחק אחרי משחק שזה קורה.
    ב-3 המשחקים האחרונים היו לארסנל 7 קורות.

ו"כנראה" איבדנו את האליפות? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx חאלס כבר זה פתטי. אפילו לאופטימים

מה שנשאר זה הצ'מפיונס, שגם שם אנחנו בסכנת הדחה, וגביע הליגה. ואם ונגר לא יעלה יותר מידי צעירים באנפילד, אולי גם יהיה סיכוי לקחת את התואר.

בקשר לשאר משחקי היום,
    מרכוס בנט היה חייב לפתוח. הוא זה שהביא את המפנה אצל צ'רלטון, עד שהוא נכנס פשוט כלום.
    ומה קרה ליובו בשער? קושר שרוכים באמצע התקפה של צ'רלטון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

קאהיל וגו'נסון בהחלט הורגשנו
    בחסרונם.

ליברפול במשחק אנמי נוסף, ורק שער מזליקי של סטיבי מעניק לה את הניצחון.
    סיטי הייתה לטעמי טובה יותר, אבל קוראדי נכשל פעם אחר פעם מול השער.

חוסר היציבות בין הבית לחוץ נמשך- בשתי הקבוצות אגב.

8. TheLane Member

מישהו יודע למה ג'ונסון לא שיחק? לעזאזל, זה דפק לי לגמרי את הפנטזי, עוד שמתי אותו קפטן למחזור הזה. לא ראיתי בשום מקום שהוא פצוע...

9. raanana4ever Member

חזרתי מאפטון פארק ברגשות מעורבים, לקחנו 3 נקודות חשובות אבל שיחקנו גרוע מאוד.
    היתה אווירה פנטסטית בקבלת הפנים למגנוסון, חבל שהבחורים לא שיקפו את האווירה ביכולת.
    בניון יכל להוסיף הרבה למשחק של ווסטהאם היום.
    גרין - 6.5 יציב מאוד בשער, כשרואים איך הוא יוצא לכדורי גובה מבינים כמה רובינסון חלש בזה.
    ספקטור - 6 יציב בהגנה, לא תרם מספיק בהתקפה שחסרה קשר ימני טבעי.
    אנטון - 6.5 ראשון לכל כדור גובה.
    גאבידון - 6.5 הציל מהלך של גול בטוח בדיוק לפני שנפצע.
    קונצ'סקי - 6 טוב מאוד בהגנה, חושך בהתקפה.
    בוייר - 5 חלש כמו בשבוע שעבר מול צ'לסי, עשה הרבה שטויות שגרמו לספקטור לעבוד קשה, אגף ימין לא תיפקד(וכשמאטי עבר ימינה אגף שמאל לא תיפקד).
    מאלינס - 7 עוד הופעה טובה של מאלינס. מתקל, מוסר והיום גם הבקיע.
    ריו-קוקר - 6 הופעה סבירה, מצפים ממנו ליותר.
    מאטי - 5.5 התחיל טוב אבל נחלש.
    טבז - 5.5 לא יצר לעצמו מצבים וכשקיבל מצבים לא עשה איתם מספיק.
    זאמורה - 5.5 ראיית משחק טובה, לא הגיע למספיק מצבים.

טדי - 6.5 יעד לכדורים שהורחקו בדקות הסיום.
    מקארטני - 6 עשה את העבודה בהגנה.
    הרווד - 5.5 לא לחץ מספיק על הגנת שפילד.

מגיע גם כל הכבוד לשפילד שהפתיעו אותי ושיחקו לא רע בכלל למרות שהתחילו לשחק על זמן כבר בדקה ה-20. במיוחד הרשים אותי הבלם דייויס שעשה עבודה טובה על טבז.

10. Hammer Member

יאללה, ציונים.

גרין - 6.5 יציב מאוד.
    ספקטור - 7 מעולה.
    אנטון - 6.5 מעולה בגובה.
    גאבידון - 6.5 הוציא גול בטוח, חבל שנפצע.
    קונצ'סקי - 6 טוב מאוד בהגנה, חושך בהתקפה (סורי שכתבתי בדיוק מה שאמרת, raanana, אבל אני מסכים לגמרי)
    בוייר - 4.5 נוראי.
    מאלינס - 6.5 היה מעולה היום, וכשאני אומר דבר כזה על מאלינס הוא באמת היה טוב
    ריו-קוקר - איום בחצי הראשון, טוב בשני
    מאטי - 5.5 חצי שני חלש
    טבז - 6 לא עשה מה שמצפים ממני
    זאמורה - 8 איש המשחק, עשה הכל בהתקפה של ווסטהאם. פשוט כיף לראות.

טדי - 6 רע...
    מקארטני - 6 בסדר
    הרווד - בקושי שיחק

11. Rudess Member

מה אגיד ומה אומר, הרי לא צריך להיות חכמים גדולים כדי לדעת שהגולים של מטה אשר בולטון מגיעים מהגבהות ומצבים נייחים. איפה בדיוק היה טורה בשער הראשון (אני לא מדבר על כך שהייתה עבירה של נולאן) ? בשער השני אני כמעט בטוח שהייתה עבירה על פלאמיני במהלך שהוביל לכדור שהגיע לאנלקה. השער השלישי של בולטון בנבדל ברור, פשוט ביזיון שהקוון האפס הזה לפני שבועיים בדיוק במשחק אחר עשה את אותה השגיאה ועדיין נותנים לו להיות במשחקים בפרמיירליג. אמרתי לכם שקווין דיוויס חלוץ מגעיל וכסחן? הדחיפה שלו על אבואה היא כרטיס אדום בלבד, אין לי מושג איך מייק דין העלוב הוציא לו רק צהוב, ע"פ החוקה עבירה בלי כדור דינה כרטיס אדום (אם על דבר כזה לא מוציאים אדום, אז אפשר לסגור את הפרמיירליג היום). לפחות פורצ'ון הכסחן המגעיל נפצע, וזאת כעונש על הכניסה הברוטאלית בוולקוט מחוץ לתחומי המגרש אחרי שהכדור יצא.
    השער הראשון שספגנו עשה את ההבדל במשחק. מה שמעצבן הוא שארסנל שיחקה די טוב ,במיוחד במחצית השנייה אבל אי אפשר לנצח כשהשופט הוא השחקן ה-12 של בולטון. אני בד"כ לא מאשים את השופטים בתוצאה של המשחק, אבל לשופט היום היתה השפעה מכרעת על התוצאה הסופית כי הרחקה של דיוויס הייתה משנה לחלוטין את המשחק, פסילת השער הראשון ופסילת השער השני של אנלקה שהיה פשוט שערורייתי מבחינת הנבדל הברור שהיה שם.

נותר רק לחכות לשבת הבאה כדי להוציא את העצבים על התרנגולים המשלשלים.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פייי כמה תירוצים.. לפי טל ארסנל לא הייתה אמורה לספוג שער מעולם. ברכות על הניצחון 1-0 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

13. George Best Member

תראו מה זה.גם שאני במהלך הטיסה אני מתחבר לאייסוקר דבר ראשון..
    עוד שלוש שעות בערך אני נוחת, ויותר מאוחר אני אלך לראות את המשחק בפאב ליד המלון.
    טוב שאבא קנה לפטופ, ככה נמשיך לכתוב גם בחו"ל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מותר להתחבר לאינטרנט בטיסה? ממתי?

15. George Best Member

בטח שמותר, למעט ההמראה והנחיתה.