מחזור 15 בלאומית - בת ים מדרימה לאשקלון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏25/12/09.

1. הפועל_כפר_סבא Member

כפר סבא הולכת להתחזק בצורה משמעותית בינואר כשליאור לינדר ותומר בצלאל צפויים להצטרף בנוסף לשני חלוצים שינחתו למבחנים בשבוע הבא.

לעומר - פטריק דופלה הוא קשר בן 19 מליבריה שמשחק בצורה פנומנאלית, תשאל את החבר'ה פה שזכו לראות אותו העונה.
    אבל הבעיה הגדולה היא שהמאמן תומר קשטן לא מסתדר איתו משום מה ומרבה לייבש אותו על הספסל וגורם הרבה עצבים בזה לקהל הירוק.
    מה שבטוח אתם עוד תשמעו על פטריק!

2. הפועל אשקלון =] Member

חחחחח טוווב חנקתת לי תצווורה עכשיוו!

להביא את הארגון של אליצור?..איזה ארגון יש לכם של 2 ילדים בני שנה וטוף???D: ורואים את זה בכל המשחקים שלא שומעים אותכם!
    ואיזה קהל יש לאליצור?..500-600 אוהדים בלחץ במשחק ואתם עוד בליגת העל
    והארגון של הפועל אשקלון רק השנה לא מעודד ואין לי מושג למה אתה מדבר על 4-5 שנים שאין ארגון אחיי תבדוק דברים לפני שאתה מדבר

ואני יכול להבבטיח לך שכבר במשחק הקרווב נגד נצרת עלית יהיה הרבה יותר קהל...ואם נמשיך עם המומנטום ונחזור למאבקים בצמרתת אני יכול לדבר איתך באלפים שימלאו את המגרש

3. נועם אסולין Member

אמרתי שיש אירגון?
    לכדורסל יש ארגון של 100 אוהדים קבוע שמעודדים כל המשחק לא יודע מתי הייתה משחק אחרון ובאחד ממשחקי הגביע ברמת גן הם היו שם ..
    הקהל של אשקלון בכדורגל זה קהל של הצלחות שבאים רק שמחלקים כרטיסים חינם, משחק ראשון העונה אחרי כל ההחתמות שהביאו היה 500 אוהדים.
    בכדורסל כל משחק בסביבות 1000 אוהדים.

הרבה אנשים שאני מכיר עשו מנוי בתחילת עונה ומחפשים למי למכור אותו רק בגלל שאין אווירה במשחקים שזה כמו משחק אימון. הייתי בכמה משחקים העונה והיה עלוב..

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בדרבי האיזורי, דווקא ראשל"צ האורחת יוצאת עם 3 הנקודות מנס ציונה, 1-0 קטן משער באמצע המחצית הראשונה.

אחווה עראבה בצניחה חופשית. הפסד 2-3 למרמורק, בין הקבוצות החלשות בליגה, זה לא דבר של מה בכך. זבאלה, זה שרצה לקחת אליפות עם הפועל עכו, עם שלושער[!] בדקות 6,28,83. מוחמד נעמנה ורונן שוורצמן איזנו באופן זמני. ניצחון "בית" ראשון העונה למרמורק ושני בכללי ואילו עראבה עם ניצחון אחד בלבד מאז מחזור מס' 4 נמצאת במשבר עמוק עמוק.

5. הפועל_כפר_סבא Member

אחח איך אני זוכר שאמרתי שעראבה זה בלון שיתפוצץ וכולם צחקו עליי..

"אוהאוהוו איך שגלגל מסתובב לו.."

6. The best of The best Member

רק כמה הודעות למעלה ונמצא הפתרון למשוואה של היום.
    משחק מפוזר ומבוהל של נס ציונה - המשחק הכי הכי חלש העונה, הקבוצה אומנם הגיעה ללא סהר לוי שי אבוקסיס ומאיר בונפיטו שחקני מפתח שבסגל הקצר ממילא מהווים חלק חשוב מאד אבל זה לא תירוץ.
    בכל אופן השחקנים הגיעו עם האף למעלה חשבו שהם מנצ'סטר יונייטד ראשון באו להלחם ולהקיז דם (8 צהובים שאני ספרתי לחובתם) להגיד שהגיע להם? לא לא הגיע להם אבל לנו לא הגיע להפסיד.
    דקה 15 שחקן שלהם מתנהל 25 מהשער מחליט לבעוט בועט כדור שטוח חזק שפטגע ברגלו של דור אלקבץ ונכנס לשער מזכיר את הגול שריינה מליברפול ספג כתוצאה מפגיעת בלון טועה.
    בכל אופן מכאן ראשון עשו בונקר והעבירו זמן זה טבעי זה מרגיז וזה האומנם לדעתי מגיע לנו.
    את אנתוני פארקר היום אני אישית הייתי אורז וזורק מעל הים, הריי גם במשחק חלש נס ציונה הגיעה ל4 מצבי כיבוש ודאיים שאם אחד מהם היה נכנס אין לי ספק שהיינו מנצחים.
    אמרתי שהיו הרבה אז נציין אחד שצריך להעלות ליו טיוב עמית אזולאי מגיע לכדור אבוד באיזור הקרן ומסיט אותו לרחבה השוער החלש של ראשון מנסה לקחת את כדור הרוחב כשהוא יוצא לכיוון אזולאי יוסי אסייג מגיע מאחור לבד לבד בלי שחקני הגנה בלי שמירה ובלי שוער בשער יכול לעצור ולהכנס עם הכדור לשער ומחליט בנגיעה מול שער חשוף בלי שוער לתת בעיטה חזקה שפוגעת בעמוד, אותו ואת פארקר רק על הכאבים והעצבים שהם מביאים צריך להעיף.
    אם היו לנו חלוצים נורמלים לא היינו במצבים האלה וחבל, מצד שני מתי נפסיק לקבל שערים הזויים? 2 גולים בדקות מכריעות העונה לקחו לנו מפנדלים של נגיעות יד ברחבה, נגד עראבה כדור מ40 מטר נכנס...
    היום כדור מ25-30 מטר כדור סתמי פוגע בשחקן וחודר לרשת כל הניסים והנפלאות קורים לנו.
    חבל שלא ניצחנו ניצחון היה מדביק אותו חזק מאד למעלה, ראשון באופן מסורתי המנחוסים שלנו גם שנה שעברה גולים מכלום נתנו לנו וניצחו אותנו כנראה שלדרבי חוקים משלו.
    בסיום מהומה גדולה כאשר אין כח שיטור במגרש אוהדי ושחקני ראשון צועקים יש ומתגרים בקהל המקומי ובסוף הקהל המקומי נכנס גם הוא למגרש ונהייתה מהומה גדולה שחקני ראשון שותפים למהומה ועושים תנועות ידיים ומקללים בקיצור תת רמה אני בשבילם התביישתי ניצחתם קחו את עצמכם ותלכו הבייתה למה להתגרות בקהל ? יעקב הילל 0 מאופס יצא החוצה והתחיל לקלל בעצמו שחקן גדול ובנאדם קטן.

7. אשקלוניי Member

לא יודע על מה אתה מדבר..
    קודם כל תחילת עונה היו באים 1000+
    ומשחק גביע ברמת גן? מי היה שם? אתה אשקלוני בכלל?
    אני מבטיח לך שאם אשקלון יביאו עוד איזה 2-3 ניצחונות ויתקרבו לצמרת יהיה פה 2500 אם לא אז יותר

8. Ariel Member

בשביל שתהיה אווירה לא חייב גוש מעודד שמורכב מ-20 תלמידי חטיבת ביניים.

ראיתי את הכמות הנאה והתשוקה של האוהדים המקומיים למשחק, איך הם חיים כל מהלך ועוקבים אחרי הכדור כמו ילד שזה כל יהבו, וזה דבר שלא ראיתי בעשרות משחקים שצפיתי העונה בלאומית (למעט הקהל של נס ציונה).

הפוטנציאל באשקלון הוא עצום, אבל גם כיום כשלא מנוצל ממנו אפילו אחוז אחד (רבע שעה לפני שריקת הפתיחה סמוך לאיצטדיון מול הקניון שאלתי בדוכן של הפיצוחים מי הולך למשחק, ענו לי "מתי המשחק?)
    אפשר באשקלון להנות ממשחק כדורגל ראוי.

9. הפועל אשקלון =] Member

בתחילת עונה היו 1200-1300 ואתה יכול לפתוח עיתונים גם שיוכיחו לך את זה

ובפעם האחרונה שהייתי במשחק של אליצור זה היה בדיוק יום חמישי נגד חיפה בגביע היו בלחץ 400 אוהדים וגם ה"גוש" של ה"100"אוהדים שמעודדים שאתה אומר שיש לכם לא שמעו אותם בכלל הקהל של חיפה עשה לכם בצפר...אז על מה אתה מדבר אליצור אליצור ראינו ושמענו על הקהל של אליצורD:
    להזכיר לכם שכל החיים שלכם הייתם באים אלינו בקשה תבואו למשחקים אנחנו צריכים טווף צריכים דגל צריכים זה

אז תעשה טובה אל תדבר בעניינים שאתה לא מבין בהם

המשחק של אשקלון מול נצרת עלית בשבוע הבא בשעה 18:30 מוצאי שבת כבר פה צפוי להיות הרבה קהל

10. נועם אסולין Member

אני אשקלוני ואני בא למשחקים גם של הפועל והלוואי שהיה פה במשהו רציני יותר.
    אתה מדבר שטויות בכל מה שקשור לאשקלון בכדורסל כי במשחק האחרון בגביע היה בערך 800 אוהדים ובמשחקי ליגה יש 1000+
    והאירגון בכדורסל הוא מהטובים בליגה ותבדוק לפני שאתה מדבר .

בכל מיקרה אני מדבר רק לטובת הפועל אשקלון, אני אשקלוני אני בא למשחקים אבל אין אווירה וחבל ..
    והלוואי שיבוא קהל ויעודדו..

11. איתי שכן-טוב Member

חן... האמת שאני די מסכים עם נועם אסולין.
    במשחקים של הפועל אשקלון.. יש עידוד אבל ממש בקטנה וגם רק אם הקבוצה מובילה ובדרך לניצחון. גם בעונה שעברה שהובלנו את הטבלה כמעט כל העונה זה היה ככה.

היום, האירגון של אליצור אשקלון הרבה הרבה יותר טוב . יש שם חוג אוהדים, הם מעודדים, יש אנשים שמתנדבים ולוקחים על עצמם דברים, יש כמה אוהדים שהם כבר חלק מההנהלה, הם מסדרים מכירת כרטיסים מוקדמת ומוזלת. ולא סתם גם אם הקבוצה מפסידה השחקנים באים לקהל להגיד תודה.. מה שבהפועל לא קורה.

זה שבהפועל אשקלון לוקחים כרטיס גם לילדים בני 5 זו בושה וחרפה ! במקום להכניס ילדים עד גיל 10 או אפילו 13 חינם. השיא היה כשהחליטו להוריד את המחיר לכרטיס מבוגר מ-40 ל-30 אבל העלו את כרטיסי הנוער גם ל-30 .. אז מה יצא לנו פה בעצם?

הפועל אשקלון בתחילת העונה הביאה כ-1000 אוהדים למשחק. אבל מאז ההתדרדרות זה ירד ל- 500-600 בממוצע שזה גם כמות יחסית יפה לליגה הלאומית. באליצור מביאים 1000-1200 למשחקיו הליגה, ובגלל שהמשחק מול חיפה היה בשעה ממש גרועה ולא נוחה באו רק 500-700 אוהדים. כרגע באליצור עובדים ממש חזק על השיווק של הקבוצה עם מכירות כרטיסים בהנחות גדולות (מכיר את זה ממש מקרוב)

אני מאמין שכבר במשחק מול נצרת עילית שיהיה במוצאי שבת יבואו הרבה יותר אוהדים !! ובע"ה גם ננצח!!
    בקשר לסגל.. הזר החדש אריק רומאו לא ישחק מול נצרת עילית בגלל שההתאחדות לא עובדת בשישי-שבת ולכן לא יוכלו להעביר אותו בבקרה והוא יוכל לשחק רק בשבוע לאחר מכן. בנוסף.. יש דיבורים גם עם בונדאה שהיה צריך להגיע בתחילת העונה ונפצע.. ואם הוא החלים לגמרי כנראה יחזירו אותו.

שיהיה שבוע טוב לכולם !

12. הפועל אשקלון =] Member

איתי רשום שהמשחק מוצ"ש הקרוב ב6 וחצי אין פגרה?

ויש לי שאלה המשחק שמשודר תמיד משודר גם במקביל בספורט 5?

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בעקבות הגדלת הליגות והמונדיאל אין השנה פגרה (למרות שנראלי שבכללי לא תהיה פגרה בלי קשר למונדיאל) בינואר. מהמחזור הזה ממשיכים לשחק רצוף עד הסוף.

בשבועיים האחרונים המשחקים שודרו גם ב5+ לייב וגם בערוץ 5, החלטה מוזרה..לא יודע אם זה יימשך, מקווה שכן בשביל האנשים שלא מנויים (ובצדק) ל5+ לייב.

14. איתי שכן-טוב Member

גם אני חשבתי שיש פגרה. אבל ההתאחדות כנראה החליטה שלא תהייה פגרה השנה. המשחק הקרוב יהיה במוצ"ש בשעה 18:30.

לגבי השידור אני לא יודע..אני אבדוק את זה.

15. שלו Guest

מכבי ב"ש השנה קבוצה לא צפויה.
    קיבלו מאיתנו את ג'וזף טאצ'י הקשר האחורי שעזורי הביא להפועל בתחילת העונה, בהתחלה היה השחקן הדומיננטי שם וגם אז נעלם.
    אני מתגעגע לאותם ימי שישי עם יוני ועמיחי כשרואים את כל וסרמיל אדום, לא מתגעגע ללאומית כמובן אבל בליגה הזאת האווירה והמתח זה דבר אחר לגמרי.