מחזור 15 בליגת העל: חיפה ובית"ר נפרדו ב-0:0 מאכזב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏19/12/08.

1. NUOVA GUARDIA Member

ההגנה של אשדוד זה פשוט דבר מחריד.
    יש לה קבוצה של כישרונות כל כך טובה, היא כבר הובילה 0-2 אחרי 27 דקות, אבל עם הגנה כזאת אני לא מצפה הרבה.
    2-2 שטותי לחלוטין, מכבי נתניה עכשיו בתנופה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ת"א קיבלה בחזרה את המתנה שלה כי יוסי רוזן לא עשה דבר. שבתאי נחמיאס החליט כנראה להחזיר מתנה לאדומים מת"א כי יוסי רוזן לא עשה דבר ואבוטבול נפל לרצפה כאילו ירו בו. עכשיו נשמע מהמחנה האדום אם הם חושבים שהשופטים נגדם...

3. שגיא Guest

גם בעשרה שחקנים הפועל פתח תקווה שיחקה בכלל לא רע, והפועל תל אביב הזמינה את ההתקפות האלה. מהלך אישי גדול של ורמוט סתם את הגולל על המשחק הזה. אין לי ספק שב11 שחקנים הפועל פתח תקווה הייתה יכולה להפוך את המשחק הזה למעניין.

ואם כבר מעניין, אז באשדוד כבר 3-3. מבצע אישי אדיר נתן לאשדוד יתרון 3-2 אבל שוב ההגנה המחרידה חלמה בכדור נייח שלא הורחק בזמן ונגמר ברשת האשדודית, בדיוק מספר שניות אחרי שהמצטיין, דוד רביבו הוחלף וירד לספסל.

4. NUOVA GUARDIA Member

הפועל תל אביב מנצחת את הפועל פתח תקווה 2-0 ומבחינתי היא מתמודדת חזק העונה לאליפות.
    אשדוד ונתניה, לא דומה לכלום. אומנם 3-3 מעניין אבל שתי הקבוצות איכזבו. הגנות פתטיות.
    בני יהודה מובילה על קרית שמונה 1-0, אם אלי כהן מפסיד את המשחק הזה איזי שירצקי יהיה בהלם. הוא חשב שמישל דיין הבעיה.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מעורר רחמים איך עושים הכל בשביל להתחמק מתשובה פשוטה. אלי גוטמן וגילי וורמוט צריכים להתבייש, הם אינם גברים. בחיפה הם נדפקו, לפני שבוע נדפקו, אבל היום קיבלו מתנה שלמעשה גמרה את המשחק בשביל פ"ת. מה שומעים ממאמן האדומים אחרי המשחק? "ההרחקה לא השפיעה על המשחק", כמה קשה להודות שהיום הקבוצה שלך קיבלה מתנה, אדון גוטמן?

גילי וורמוט "לא ראה דבר", אבל שפת הגוף הראתה לי משהו אחר, הפועל ת"א יודעת שהיא היום קיבלה מתנה בחזרה, אבל חס ושלום אם יודו בזה הרי זה יפגע בצביעות שלהם, לא?

מכבי נתניה מתרחקת מהפסגה, אשדוד יודעת להבקיע, אבל לקבוצה הזאת אין הגנה. אם נתניה כובשת שלישייה אז יש לקבוצה בעיה. בכל מקרה כמו שציפיתי מכבי נתניה לא תאיים ברצינות על מכבי חיפה.

6. NUOVA GUARDIA Member

אל תהווה את מכבי נתניה לדוגמא פה.
    אם הייתה לאשדוד הגנה נורמלית זה היה נגמר בתבוסה של נתניה.
    נתניה תמיד עושה רושם של ווינרית, אבל בסוף היא תמיד נופלת.
    אל תתפלאו אם נתניה תסיים במרכז הטבלה ולא בין ארבעת הראשונות.
    שאפו להפועל תל אביב על הניצחון, הפועל ת''א מבחינתי מתמודדת ראויה לאליפות.
    שתי הקבוצות האטרקטיביות ביותר עד פגרת החורף הן ללא ספק מכבי חיפה והפועל תל אביב שיתמודדו העונה עד הסוף על האליפות.

7. הרצליה Member

הקשר בין הפועל תל אביב לאטרקטיביות זה כמו הקשר בין מכבי תל אביב לצמרת.
    איך אפשר לרשום דבר כזה?

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי בפעם האחרונה ראינו 3-3 בליגת העל הישראלית????
    ללא ספק אשדוד היא הצבע של הליגה הזאת קבוצה עם מאמן מצוין בעלים תומך חלק קדמי מצוין עם הקשר הטוב כיום בישראל (רביבו) פשוט כיף לראות אותם משחקים.

9. NUOVA GUARDIA Member

הפועל תל אביב קבוצה אטרקטיבית פשוט!
    תראה איך היא משחקת בזמן האחרון, פשוט יוצא מן הכלל!
    קבוצה שתרוץ לאליפות העונה חזק!

10. Raulito Madridista

מערך התקפי וכדורגל התקפי

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg847018.Xxx
    הגיע הזמן - אנטבי סוף סוף כובש בליגה!

תסלחו לי פה כולם, הפועל הציגה היום משחק פנטסטי שרק בגלל חוסר אחריות של השחקנים ומזל רע נגמר בניצחון של הפרש של שני שערים בלבד. עוד לפני האדום של יוסי רוזן הגיע להפועל, ששלטה במשחק החל מהשנייה הראשונה, להוביל בהפרש הרבה יותר גבוה. הפועל הגיעה היום לכמות מצבים אסטרונומית, הרבע השעה הראשונה של המשחק הייתה הפתיחה הטובה ביותר שלנו העונה, כאשר הפועל בדר"כ נוהגת לפתוח את המשחק בנמנום.
    דימיטאר טלקיסקי שיפר היום את היכולת שלו ואני מעודד, אבל מאוכזב שהוא לא הצליח להבקיע היום(גם הייתי שמח אם גוטמן לא היה מוציא דווקא אותו). הוא היה מאוד פעלתן היום למרות שבהתחלה הוא כמעט ולא נגע בכדור, הוא היה קרוב מאוד לבשל שני שערים וגם איים הרבה על השער, אם כי בקטע הזה הוא עדיין לא הגיע לעונה הנוכחית והבעיטות שלו היו רשלניות. הקהל עודד אותו היום בלי הפסקה וקרא לו 'תישאר, תישאר, תישאר', והלוואי שזה יעזור, אני לא רוצה לחשוב על מצב שהוא יעזוב אותנו.
    טלקיסקי לא היה היחיד שהחמיץ. גם מהארן לאלא בעט חלש מידי מול שביט אלימלך, גילי וורמוט היה קרוב מאוד לכבוש לפני שהבקיע את השער הנהדר שלו, יבואה וסרור החמיצו לקראת הסיום ופשוט לא האמנתי כשראיתי את זה, ומלך השערים שלנו גם החמיץ פעמיים מנגיחות. היה שלב מסויים שכבר התחלתי לחשוב שנשלם ביוקר על ההחמצות האלו, כי להפועל באמת הייתה הזדמנות לעשות היום תוצאה אסטרונומית ולשפר את הפרש השערים, אבל דווקא אחרי האדום של פ"ת הקבוצה יצאה למתפרצות בצורה פחות חכמה, בצורה איטית מידי. בן לוז לא מסר מספיק מדוייק ונאתכו עיכב את המשחק לעיתים.
    בכל מקרה, הפועל כבשה שני שערים וזה גם טוב, שני שערים נפלאים, אני מאוד שמח לראות את אנטבי חוזר לכבוש בליגה, דבר שלא קרה כבר ארבע שנים, הוא בעט חזק ומדוייק ותמיד אמרתי שיש לו יכולת בעיטה טובה והוא צריך יותר להשתמש בו. גם השער של וורמוט היה יפה ואני מקווה שהוא מתחיל לשפר את התרומה הסטטיסטית שלו, אם הוא יגיע לשבעה שערים אני אהיה מרוצה.
    השחקן המצטיין היום על המגרש היה דגלאס דה סילבה שפשוט חיסל כל סכנה שהייתה. לא עברו אותו היום פעם אחת, הוא הגיע לכל כדור ראשון בגובה וגם הוא כיפה על טעויות של אחרים לעתים. אני מאוד מרוצה מהמשחק שלו ומקווה שימשיך ככה.
    אם כבר מדברים על להמשיך ככה, אז אני גם מקווה שגוטמן ימשיך במערך ההתקפי הנוכחי, זו הסיבה המרכזית לכדורגל הטוב שהצגנו, למרות שאפשר לומר שהפועל פ"ת קבוצה רכה מאוד. הפועל במרחק שלוש נקודות ממכבי נתניה והמקום השני בהחלט אפשרי. על אליפות לעומת זאת אין מה לדבר. יוצאים לפגרה בטעם טוב וזה הכי חשוב. אני אגב הייתי במשחק. יאללה הפועל!

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/08
  11. הרצליה Member

ראיתי אותם בטדי,בדרבי ונגד חיפה לפני שבועיים.
    7 נקודות מתוך 9 בצורה הדוחה ביותר שאפשר להראות.

עם כל הכבוד לשחק אטרקטיבי נגד הכח זאת לא חוכמה גדולה.

12. burning soil Member

מחצית בבלומפילד 0-0 בין בני סכנין למכבי.

כבר לא ברור אם המאמן הוא הבעיה של מכבי או פשוט העובדה שהשחקנים לא מסוגלים לשים
    כדור ברשת, כי הדברים הכי פשוטים מול השער לא מצליחים, ומתחילת העונה. קשה להאשים
    את הלחץ כי נמני לא מרשה לתקשורת יותר מידי. אז איפה הבעיה?

13. NUOVA GUARDIA Member

מכבי תל אביב צריכה להעיף 5 שחקנים שמקבלים שכר גבוה על כלום.
    זעזוע חייב לעבור במועדון הזה.

14. henry1 Member

ואם לנתניה היה חלוץ נורמאלי אז היינו כבר במקום הראשון. נתניה הגיעה היום להרבה יותר מצבים מאשדוד, וזה עוד בבית של אשדוד. מה גם, שלמרות כל הביקורות על נתניה (וחלקם בצדק), שני פנדלים מוחצמים הפרידו בין נתניה למקום הראשון...

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מאד בינוני בבלומפילד נגמר בתיקו מוצדק. למכבי ת"א אין פשוט הרבה איכות, חוץ מבוזגלו אין לקבוצה הזאת הרבה מה להציע. ברגע שהקבוצה מחזור אחרי מחזור לא מצליחה לנצח ברור שיש בעיה של איכות.

היום ראיתי הברקה של בוזגלו/טעות של מאיר כהן וזה היה למעשה הכל. ההגנה של מכבי בינונית ביום טוב ורעה בימים האחרים. לא יודע על מה מבוסס הציפיות של המחנה הצהוב כשאולי עוד מפנטזים על חזרה לתמונת הצמרת. מכבי ת"א קבוצה בינונית והתוצאות לא משקרות.