מחזור 15 בליגת העל: חיפה ובית"ר נפרדו ב-0:0 מאכזב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏19/12/08.

1. NUOVA GUARDIA Member

פשוט בושה מה שקורה במכבי תל אביב.
    בני סכנין היו צריכים לנצח את המשחק הזה, מאור בוזגלו מבעיטת עונשין ''הציל את המולדת''.
    הכח עמידר רמת גן עוקצת בדקה ה93 משער של פונטרמלי ומשווה ל2-2.
    בקצב הזה הכח עמידר רמת גן בדרך הבטוחה לליגה הלאומית, המאבק יהיה בינה לבין סכנין עד הסוף.
    בני יהודה ממשיכה ביכולת המצויינת עם ניצחון חוץ 2-0 על קרית שמונה ומאמנה החדש אלי כהן.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם שוב פעם תוצאת תיקו, אבל אני יוצא מעודד. שיחקנו מעולה ושטפנו את המשחק בדקות רבות. אם רק היה לנו חלוץ נורמלי, היינו גומרים את המשחק הזה כבר בהתחלה. מועדון ספורט אשדוד, עד לשער השלישי, רשמה רק 3 בעיטות למסגרת ולאחר מכן הוסיפה עוד אחת. הגיעו לנו 2 פנדלים ועוד מלא עבירות שנשרקו רק בצד אחד, אבל מי יצליח לשבור את היהלומים? אף אחד. מאז שדניאל יאמר רכש את הקבוצה, אנחנו עשויים מחומר אחר.

אחרי 4 תוצאות תיקו רצופות, לא יהיה מנוס מלבצע שינויים, ככה שאולי הכל לטובה. חבל על הנקודות, אבל כל הכבוד על היכולת. הפנים קדימה, בחיוך.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אמרתי שאשדוד יכולה לנצח רק דרך ההתקפה שלה וידעתי מה אני אומר, נתניה את החולשה של אשדוד ניצלה וזה היה ברור שזה יקרה, ואשדוד יצאה עם נקודה בזכות ההתקפה שלה שיצרה גם היא שערים, ובעיקר בזכות דוד רביבו.

אם הייתה בליגה הזאת קבוצה טובה אז ברור שהאליפות כבר הייתה מוכרעת, נתניה אחרי 4 תיקו עדיין במרחק סביר, ואחרי שבית"ר תנצח בקרית אליעזר (אם..) אז נתניה עדיין בתמונה.

4. Number 8 Member

מה אפשר לומר? עוד משחק בלי ניצחון. יש כל כך הרבה שחקנים במכבי ת"א שמקבלים משכורות גבוהות על כלום. לדוגמא דולי ג'ונסון שמרוויח הכי הרבה במכבי אבל לא עושה כלום מתחילת העונה, יאניק קאמאנן שעושה טובה שהוא זז ונמצא בכלל במגרש, ויבוריאן שלא עשה שום דבר טוב מתחיל העונה. בוזגלו הוא היחידי שעוד ניסה לעשות משהו.

ממשיכים האלה בתקווה לעתיד טוב יותר.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא מקווה לנצחון ירוק, או מקסימום לתיקו. מכבי חיפה עד כה לא הרשימה אותי יותר מדי ואני חושב שהיא פחות טובה מכפי שמציגים אותה בתקשורת. חשוב לי יותר שביתר ירושלים לא תקום לתחייה (כי זו כבר תהיה נקודת האל חזור מבחינת הליגה) מאשר שמכבי חיפה תפתח פער שהוא בר השגה, בטח כשיש בינינו לבינם עוד 2 מפגשים והליגה עוד ארוכה.

6. YANIROSH Member

לא יהיה עתיד טוב יותר אם לא נבצע חריש עמוק בסגל,המהפכה במכבי צריכה להתבצע כבר מינואר וחייבים לשחרר לפחות 5 או 6שחקנים הייתי משחרר את-דולי ג'ונסון,יבוריאן ,תומאסיץ',יניב עזרן,דן רומן,ואולי גם את ג'ונתן אסוס ואורי שטרית[שזה כבר 7 שחקנים] .חלאס מכל הסיפורים על לחץ,הסתגלות וכל מיני סיפורי סבתא,השחקנים האלו לא מתאימים מקצועית למכבי וצריך לומר את זה בפה מלא,הם לא פוגעים ולא מתאימים למועדון עם שאיפות כמו מכבי.חייבים שינוי בסגל השחקנים ואני מקווה ששניידר יפתח עוד קצת את הכיס ומכבי תנחית לפחות 3 שחקנים חדשים בעמדות בלם[ביזרה],חלוץ[מקרייב,רומולו...] וקשר אחורי ברמה[הלוואי ימצאו משהו ברמה] והייתי מנסה להחתים מגן שמאלי טוב במקום אורי המפוחד שטרית שפוחד מהצל של עצמו. צריך לבנות תשתית טובה במכבי ולבסס את הקבוצה על שחקני בית בתוספת שחקני חיזוק זרים וישראלים טובים ומנוסים סטייל מכבי חיפה זה המודל שצריך ללכת עליו וזה המודל שתמיד הצליח במכבי.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חזרתי מבלומפילד והיה מה זה כיף...

לראות את המגעילים האלה כל כך סובלים, רק שתי נקודות מעלינו שכל התקוות (לא מבין מי הטמבל שחשב שמכבי יאבקו על האליפות) לצמרת נמוגו וכרגע הם איתנו בתחתית...

לשמוע את הקללות הגזעניות רק יותר מדרבן אותי לשנוא אותם ולייחל לאותם אנשים כל רע בחייהם...

לצאת עם נקודה מהמגרש המנחוס זה גם טוב...

הקבוצה מראה מלחמה כמו שקבוצת תחתית צריכה להיראות ומשיגה נקודות חוץ יקרות מאוד.

מקווה שמחזור הבא ננצח את הכח ונוריד אותם ליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/12/08
  8. Number 8 Member

אני חייב להוסיף משהו - בני סכנין קבוצה מגעילה, כסחנית, קבוצה שמביישת את המקצוע כדורגל. אני משוכנע שזה בגלל אייל לחמן כי בתקופה של אלישע לוי ופרדי דוד הקבוצה לא הייתה כזו, אבל זה היה פעם תחת לחמן וחזר היום. כבר בהתחלה רואים שהשחקנים הגיעו במטרה להוריד את שחקני מכבי, עבירות כל כך גסות ומכוערות שאני לא יודע איך סכנין לא נשארה עם תשע שחקנים בסיום המשחק. הכסחן שהכי ראוי "לשבח" הוא חאלד חאליילה, חתיכת פושטק שמגיע רק כדי לעשות הצגות ולגמור לשחקנים את הקריירה.

שחקנים מגעילים, קבוצה מגעילה. נקודה.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גאה להיות אוהד של הקבוצה שנקראת בני סכנין !

היית מת שלשחקנים של מכבי יהיה איכפת עשירית ממה שלשחקנים של סכנין !

השחקנים שלכם משתינים עליכם ולא איכפת להם לא מכם ולא מהקבוצה ואתם בוכים ששחקנים אחרים באים ומשחקים עם לב ונשמה...

10. Mehmet Member

כמה פעמים עוד נאבד נקודות בדקה ה-90?
    זה כבר נהיה שם נרדף למ.ס אשדוד...
    גם מול קרית שמונה, גם היום נגד נתניה, והיה עוד משהו העונה, ובעונה שעברה בכלל...
    נשבר כבר הזין מזה!

11. NUOVA GUARDIA Member

אשדוד קבוצה טובה אבל קבוצה שמרבה לאבד נקודות בגלל טעויות בהגנה.
    עוד מעט ינואר, אני ממליץ ליוסי מזרחי שיביא לקבוצה בלם זר, שחסר מאוד לקבוצה.

12. Number 8 Member

תסלח לי, אבל להגיע מראש במטרה לגמור לשחקנים את הקריירה, זו לא מלחמה ונשמה.

אגב, מי שלא ראה את המשחק, יכול לראות את התקציר, כי הפעם הא משקף את כל מה שקרה במשחק - מכבי שלטה, הגיעה ללא מעט הזדמנויות, וסכנין הגיעה רק למצב אחד, השער שלה כמובן, וזאת אחרי הרחקה סתמית של טל חן. בקיצור, בונקר אחד לאחד.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/08
  13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין אתם רק שתי נקודות מעל כזאת קבוצה כשהתקציב שלכם הוא פי 7 יותר מסכנין...

אני במקומך מפסיק להאשים את כל העולם ומתרכז בעיקר.

14. King Kenny Member

שיחקנו טוב מאוד אתמול וגם נעים לעין. הבעיה הייתה כמו נגד ק"ש הניצול מצבים. יבואה במשחק חלש החטיא אתמול מצבים שלא האמנתי ששחקן כמוהו יכול להחטיא. גם ללה היה חלש אתמול והחטיא מצבים קורצים מאוד. להגנה לא הייתה עבודה אתמול ולכן אין שום טענה. אפילו אנטבי הבקיע גול אתמול (כיסוי נוראי של פ"ת, אף אחד לא עמד בדרכו של אנטבי לשער), לא האמנתי בהתחלה שזה הוא ותמיד כיף לראות אותו מבקיע גולים. השחקן הכי טוב בהפועל אתמול היה לדעתי טלקיסקי, סוף סוף חזר לשחק בנגיעה, ההרמות המצוינות, המסירות החכמות, רק הסיומת לא הייתה טובה אצלו אתמול אבל נסלח לו.
    הגול של גילי היה נהדר (כמובן שמיקום לא טוב של שביט עזר לו), מתי נזכה לעוד מהלכים כאלו ממנו.
    לגבי האדום של רוזן, כמובן שלא היה מקום לצהוב שני (עבירה כן הייתה אבל קיבלנו בצדק את חוק היתרון). זה ברור שהאדום הזה השפיע על המשחק, נכון שלא באופן ישיר כמו טעויות של קוונים נגדינו אבל באופן עקיף זה אכן השפיע ואין לדעת מה היה קורה אילולא האדום לא היה נשלף. בהקשר הזה אני רוצה להגיד שההתערבות הזאת של הקוונים חייבת להיפסק, זה לא יתכן שהם יכריעו משחקים ככה על ימין ועל שמאל.

לגבי הויכוח על סכנין פה, איך שסכנין של לחמן משחק בהחלט מגעיל, הם באים במטרה לכסח ושחקנים של היריבה פשוט מפחדים על הרגליים שלהם.

15. beitar4ever Member

מחר, בית"ר תפגוש את חיפה למשחק חשוב מאוד שלה העונה, ולא בגלל שזה המשחק האחרון שיותיר לבית"ר סיכוי לאליפות, אלא יותר בגלל שזה משחק על אופי.
    בית"ר תגיע למשחק ללא בואטנג, תמוז ואלברז(שאותם יחליפו כניראה, טל, זיו ובן שושן) שהם שחקנים חשובים אך בהחלט לכל אחד יש מחליף ראוי. אני מאוד מקווה שמחר ניראה את עידן טל מציג יכולת טובה ומראה על רצון לחזור להרכב באופן קבוע. את האמת, במשחק כזה אני יותר מעדיף לראות את עידן טל מאשר את דרק בואטנג מכיוון שטל יותר אחראי במשחקים כאלה ויותר מורגש, ולכן זה הטיימינג המתאים ביותר לטל לשחק בהרכב.
    בנוגע לחיסרון של אלברז, אני חושב שגם זיו צריך להראות על איזשהו רצון לחזור להרכב הביתרי, מכיוון שמאז שעטר הגיע לקבוצה חלה בזיו ירידה משמעותית- משחקן נבחרת ישראל ושחקן הרכב קבוע בבית"ר הוא ירד לספסל בבית"ר ולא זומן לנבחרת.
    השחקן החשוב ביותר שלנו במשחק מחר הוא אבירם ברוכיאן- במידה והוא יהיה במיטבו וישתדל לייצר המון כדורי עומק ומסירות חכמות לשחקני ההתקפה שלנו, אני מאוד אופטימי לגבי מחר.
    בכל זאת, מכבי חיפה היא הקבוצה שנמצאת בכושר הטוב ביותר בליגה שלנו כיום, ואני חושב שיהיה מאוד קשה לנצח קבוצה שמציגה יכולת טובה ובמיוחד עם רצון כ"כ גדול.
    אני חושב שכול מהלכי המשחק יתחילו בקישור האחורי ולמעשה יהוו את ההשפעה המשמעותית ביותר על המשחק. דריו פרננדס ועידן טל יצטרכו לסגור היטב את בירם כיאל וג'ון קולמה מכיוון שהם עושים את העבודה השחורה למכבי חיפה והם שמוציאים את הקבוצה קדימה להתקפות.
    עוד שחקן שיצטרכו לשמור היטב הוא יניב קטן, שברור לכולם עד כמה הוא מסוכן ועד כמה הוא יכול להשפיע על המשחק של החיפאים.
    בקיצור ולעניין, נקווה מאוד שיהיה טוב מחר. יאללה בית"ר!

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/08