מחזור 15 בליגת העל : נס גדול יהיה פה ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏24/12/16.

1. alexshw Member

לא כתבתי לפטר עכשיו. לקראת העתיד אני חושב שאפשר למצוא מאמן זר טוב ממנו.
    מפריע לי שרנה הגיע בהמלצה של זהבי ושהוא כשל טוטלית כמאמן קבוצה בוגרת והוא בן 52 כבר.
    זה לא שהוא הולך פתאום לפרוח.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

דווקא לפי מה שכתוב הצוות הניהולי לקח לשם שינוי את העסק ברצינות ועשה ועדת איתור שמתוכה בחרו את ההולנדי(לא שאני חושב שהוא בחירה נכונה כן?)

3. alexshw Member

קודם כל הבחירה נעשתה במצב לא אידאלי כשהשוק פחות טוב. תור עשה עבודה יסודית הביא מבחר שמות.
    מי שבחר זה שחר וכולנו יודעים שאין לבן אדם הזה מושג בכדורגל.

מוטב היה שיקבל חוות דעת ממי שמכיר את יונייטד ולא מזהבי שיש לו תמיד אינטרס משלו ועושה לנו כל הזמן שירות דב.
    כל אדם צריך לעבוד בתפקיד בו הוא הכי טוב. רנה היה מביא תועלת גדולה בתפקיד של חנין שמנהל את מחלקת הנוער.
    שוב כמאמן קבוצת בוגרים הוא לא הצליח וגם העונה הוא לא משכנע אותי שזה התפקיד שהוא יודע לעשות מספיק טוב.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

אני לא מוצא עכשיו את הלינק לכתבה ,אבל אני זוכר היטב שדובר שם שהם ישבו יענקלה,תור ובן דוב ועשו ועדת איתור ל-3 המאמנים הסופיים, עם מצגות וכל הבוג'ארס, ובסוף הם החליטו ללכת על רנה. אני הבנתי מהכתבה ההיא שתור כן היה מבסוט מההולנדי. אם באמת שחר צפצף עליו ודחף לו את רנה כמו שהוא דחף לו את רוני לוי אני לא מבין למה הוא לא שם את המפתחות והלך. הרי הוא כבר עשה את זה בעבר.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

צורם בעיני שרק אוהדים שלנו מתייחסים לזה גם בעידוד.

6. Raulito Madridista

מכבי חיפה הבטיחה בשלב מסוים ופשוט לא קיימה. לא רוצה לנתק את העונה שלה מהמשחקים מול מכבי ובאר-שבע אבל תנו לה משחק קריטי בפלייאוף והיא תעשה במכנסיים. היא תחזור לשחק יפה רק כשלא יהיה על מה לשחק. הייתי אומר שטוב שהבלוף התגלה אבל יש גבול כמה אפשא לתקן בינואר. אם בעונה כזו עלובה של מכבי - הירוקים לא מאיימים - אז מתי? גם הסטט' מתחילה להתיישר כמו עם רוני לוי פלוס-מינוס, 50% הצלחה. אין שום דרך במכבי חיפה. כבר מובילים על סכנין בשלב די מוקדם בבית ואז מפסיקים לשחק.

כאפיים לאבוקסיס שמוציא מים מהסלע בסכנין, לדעתי המאמן הכי טוב היום אחרי בכר וסילבס(רפואה עומד על הקווים מעט זמן). וספורי בעונה גדולה בינתיים. בהפועל היה נראה לא קשור לענף.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה כבר מתחיל כל הבעיה. חוץ מתור אין שם איש שיש לו מושג בדברים מקצועיים. ברצינות, מה שעבד אולי בעבר כבר לא מספיק להיום. גולדהאר וברקת גם שמים כסף על השולחן ובעבר כבר ראינו ששחר לא אוהב תחרות. בנוסף לזה המחירים בשוק עלו בצורה משמעותית ולכן הרבה יותר קשה למצוא זרים טובים. מבחינתי ההצלחה של ברקת עם אוגו, הובאן, סוארז ואחרים עולה על הניהול של גולדהאר. זהבי הביא להם לבד תארים, הזרים שג'ורדי הביא ברובם לא כאלה הצלחה.

בקיצור, משהו חייב להשתנות, אבל ידוע לכולם שככל שמתבגרים קשה לשנות הרגלים. שחר מנהל היום את הקבוצה בצורה לא טובה, אבל רב התקשורת בכיסו. לצערי חבר'ה ביציע מעדיפים להוציא את זעמם על אוהדי סכנין מאשר להתחיל להפגין נגד הניהול של הבעלים. לא אוהדי יריבה הורסים לנו את העונה, זה בעיקר שחר עם החברים שלו. את הקטע הזה אני בפרוש לא מבין. הגאווה שלנו כאוהדים כבר מזמן נעלמה ואנחנו מקבלים את הביזיונות שנה אחרי שנה. זו הצלחה אדירה של שחר...

לי אין תקווה לדברים טובים בינואר. בכל קו אנחנו צריכים חיזוק. בינואר גם ככה אין בשוק שחקנים ברמה הנחוצה. אלה לרב שחקנים ממורמרים שכבר שבועות לא שיחקו. שחקן כמו דמארי לא יהיה המשיח. כמה משחקים הוא שיחק בשנים האחרונות?

נראה מה יהיה, אבל תצפו להרבה.

8. DRORIKO Member

@de Middenweg תראה אנחנו לא יודעים בדיוק מה היה בחדר כשבחרו את רנה. יכול להיות שתור גם התלהב ממנו. אם שחר באמת מינה את המאמן בניגוד לדעתו של תור אז אני בא בטענות לתור,על זה שהוא סמרטוט שנותן לשחר לנצל אותו ולהפיל את האש עליו,כמו שהוא עשה ללא מעט אנשים לפני זה. אני מאד מקווה שהמקרה הראשון הוא הנכון,אבל אולי אני נאיבי מדי ושחר לא באמת השתנה. מה שאני כן יודע זה שהנחיתו על הקוים חתיכת עב"מ שהקשר בינו לבין אימון מקרי בהחלט.

9. DRORIKO Member

אגב 5 משחקים אחרונים אנחנו רק עם ניצחון אחד,וגם הוא נגד הפועל שיש איזה חוק שהיא חייבת להפסיד לנו כל משחק

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

alexshw קצת קשה לבוא לרנה בטענות.
    לא בנה את הקבוצה ולא הכין אותה בקיץ. קיבל אותה רגע לפני פתיחת עונה. כרגע האשמים היחידים את טור ורני לוי.
    ברגע שהוא שנחזק את הקבוצה, אז יהיה אפשר לבוא אליו בטענות, כרגע הוא מסתדר עם מה שיש וזה לא הרבה בכלל.

11. alexshw Member

הוא מאמן חלש בטקטיקה וניהול סגל.
    בכדורגל מה שמעניין זה לנצח והוא לא טוב בזה.
    גם איכות הכדורגל ברוב המשחקים כמו בעונה שעברה.
    הקטע עם ואצק גובל בחוסר מושג בכדורגל. זו טפשות טהורה.

תהליך מעניין לי את התחת.

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/16
  12. עידן444 Member

הזכרתי שנתניה ניצחה;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יש אנשים שמתקשים להגות את השם מולנסטיין. על מנת להקל על עצמכם, תוכלו לקרוא לו רנה לוי.
    אותה גניבת דעת, רק בעטיפה הולנדית.

oranfu, DRORIKO ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  14. Telkiyski Member

מוכר לי ממועדון אחר כלשהו.

15. alexshw Member

רוני לוי עסוק בתקשורת ובלריב עם שחקנים שיש להם כדורגל ברגליים.
    רנה טיפוס אחר. הוא פשוט טוב יותר כמפתח שחקנים וזה בסדר גמור.