מחזור 15 בליגת העל : נס גדול יהיה פה ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏24/12/16.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לצערי כבר כמה שבתות נבצר ממני להיות בבית ואני צריך לשמוע את המשחקים ברדיו,אני לא מפספס הרבה מהמחשקים אבל גם לא רואה את תכניות סיכום המחזור. היום התיישבתי בדיוק בקטע שמדברים על המקרה הזה.

כל כך הזדעזעו שלא רק שהוסיפו כתוביות למען אנשים שאינם קוראי שפתיים, גם שמו את זה בהילוך איטי!

Captain Canada אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

רק רוצה להזכיר שפעם לפני אי אילו שנים אלי קוקוס חטף עצבים על חברו לקבוצה רפעת טורק וקרא לו ערבי מסריח, טורק לא נשאר חייב והוריד אותו באגרוף(ולהוריד את קוקוס שבעצמו היה סוס זה לא פשוט) פה נגמר הסיפור. אימון אחרי זה הם כבר שכחו מזה לגמרי. זה היה בתקופה שלא היתה תקשורת ולא עשו עניין מכל דבר. עכשיו אני לא בא להצדיק כמובן את מה שזריהן עשה, הוא צריך לחטוף קנס כדי ללמוד להבא ואם צריך גם להרחיק אותו למשחק או שניים, אבל אל תשכחו שמדובר פה בילד,לא גאון הדור בדיוק, שעשה שטות. זה הכל. לא מדובר כאן באיזה מנהיג פוליטי עם משנה סדורה נגד אתיופים. אני באמת מאמין לו שהוא ואינברום עשו סולחה ושהם חברים טובים.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לפני הפרסומים בתקשורת, כשראיתי את זה בטלויזיה (וזה אגב לא היה אחרי ההחמצה של אינברום אלא כשזריהן חירב לאשדוד את ההתקפה האחרונה במשחק כשבמקום למסור רוחב לאינברום ברחבה הוא ניסה לעבור שלושה שחקנים ואז אינברום בא אליו בטענות שלא מסר והוא הגיב לאינברום) זה נראה לי התנהגות מבישה. מעבר לקללה בנוגע לעדה של אינברום היה שם עוד לא מעט קללות וגם משפטים כמו עוד מילה ואני... ככה שבאמת זה היה משהו חריג ולא פלא שהתקשורת מתעסקת בזה.

4. Love Is Red Member

וסרמיל אולי נמצא בעיר אבל וסרמיל הוא חור, הוא אצטדיון ששייך לעידן פרא היסטורי.
    תאמין לי שאם הייתם צריכים להגיע לוסרמיל במקום לבלומנפילד לא הייתם מגיעים בהמונכם בדיוק כמו במקרה של אצטדיון נתניה.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שזה קשור לשיר החדש שלכם "נקח לכם את הבנות", המשקיף ציין את השיר במשחק האחרון שלכם באירופה, ההנהלה דרשה שהארגון שלכם יפסיק את השיר וזה הוביל שוב לבלאגן...

6. Raulito Madridista

הקהל של מכבי מדיר את רגליו מהמגרשים נטו בגלל תוצאות, הרי לא היה חיבור למגרש בנתניה גם בתחילת העונה. אין נסיבות מקלות.

לגבי הערב - אני מאוד מקווה שהפועל לא תתבזה הערב בטרנר. באר-שבע תגיע מפוקסת אחרי המפלה נגד רעננה והיא תהיה חדורת מוטיבצייה נגד קבוצה שכבר הצליחה לסיים נגדה בתיקו בסיבוב הקודם. זו קבוצה שטובה מאיתנו בכל עמדה וגם הספסל יכול לתת לנו בראש. אנחנו מגיעים עם אוטובוס חצי ריק, אין סגל שחקנים, הלחץ מהתחתית כבד וכל העיניים נשואות ליום שלישי. יכול להיות שזה המשחק האחרון של הפועל ת"א. מיותר להתחיל לדבר אפילו על שחקנים מסוכנים בבאר-שבע או על מי שיכול לעשות משהו מועיל בהפועל(עבודה קשה לידין, ותלות מוחלטת בחן עזרא ואלטמן מקדימה). מקווה להופעת בכורה לא טראומתית עבור רז שלמה.

אני באמת מניח שאם לוזון היה עושה 'ויברח' להפועל הוא כבר היה בבית"ר ע"ח רן בן שמעון הכושל. וזה בהחלט יכול לקרות עכשיו..

7. DRORIKO Member

רק נזכיר שלוזון היה האופציה הראשונה של טביב, אחרי שהמשא ומתן נפל טביב פנה לרב"ש

8. Raulito Madridista

המשחק בין מכבי פ"ת להפועל רעננה היום מרתק גם כן, שתי קבוצות שיכולות לנצל את חולשת הליגה ולהגיע לפלייאוף העליון. מכבי פ"ת לחוצה הרבה יותר אחרי מומנטום שלילי והרבה זמן בלי ניצחון(6 משחקים) בעוד רעננה מקווה להמשכיות וקיבלה זריקת מרץ אחרי הניצחון על באר-שבע. שתי הקבוצות לא מצליחות יותר מדי במשחק עומד ומעניין מי תכפה את סגנון המשחק. לפ"ת יש את קאניוק עם בעיטות אדירות מרחוק. רעננה רוצה את יובל שבתאי והיא יכולה להיות יותר מעניינת וחדה התקפית אם יגיע בהשאלה וייתכן שזה יקרה. בנוגע למכבי פ"ת, יש בעיה בחוד, קובי רפואה היה רוצה את קובי רפואה השחקן אצלו. שער אחד יעשה את ההבדל. מוחמד שכר שחקן המפתח ברעננה שאגב בחוץ המאזן שלה הוא 5-4(שלילי), אין גולים במשחקי החוץ שלה.

קראתי ששלומי אזולאי הקשר מאוכזב ממעמדו בקבוצה ויזם שיחה עם איזי. הוא לא יכול לברוח כל פעם שקשה. הוא לא מתחרה עם תותחים על מקום בהרכב. מסכים שאופיר קריאף זר לענף וזה מתסכל, אבל שיילחם על מעמדו. אלא אם כן מכבי חיפה רואה בו שחקן רלוונטי עדיין, ואני בספק.

לגבי הפועל חיפה, מעניין שיתוף הפעולה של מקסים וממן, הבעייה שמקסים פחות טוב מהעונה שעברה והוא חייב להמשיך לשחק, לתת לו כמה משחקים נוספים, וממן עשה טוב את התנועה והצטרף לרחבה אבל החמיץ. אין ספק שיש לה פוטנציאל גדול מבחינה התקפית. בני-יהודה הייתה רעה. איפה מיטרוביץ'?

9. Butragueño מנהלים

@Raulito
    קשה לי לראות שער אחד אפילו במשחק הערב. שתי קבוצות כל כך מצופפות שמחפשות קודם כל איך להגן. במשחקים של רעננה הובקעו הכי מעט שערים הוענה (19 סה"כ). בסיבוב הקודם זה נגמר ב1-0 למלאבסים. במיוחד שאם הגשם ימשיך, בכלל יהיה משחק זוועתי.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו את התקרית של זריהן, בגלל דברים כאלה אנחנו אוהבים כדורגל:

Maccabi Diamond ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  11. Ajax Amsterdam Member

כל הכבוד על היוזמה הזאת הכדורגל זה האוהדים והקהילה וכמה כיף להיות חלק מקהילה כזאת

12. DRORIKO Member

איזה טמבל המיחליץ' הזה

13. DRORIKO Member

משחק פשוט קטסטרופלי,חושך בעיניים, אם לא היתה פגרת חג מולד לא רק שלא הייתי רואה את המשחק הזה,לא הייתי מודע אליו בכלל

14. yedidel Member

רק רוצה לציין שקהל הפועל תל אביב הראשון שראיתי פה שלא מכבדים דקת דומיה לאוהד. גועל נפש

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כמו שמכיר אותם, גם יעשו צרות בהדלקת נרות כי זה חג המכבים.
    הנה, "אנטיוכוס עולה". דווקא מצחיק.

amn אוהב/ת את זה.