מחזור 15 בליגת העל: 0-0 משמים בין חיפה לקרית שמונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏21/12/12.

1. alexshw Member

ליגה של נכים. בא לי להרביץ לעטר.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, שום דבר אבוד. בעונה יש תמיד עליות וירידות. בעונת הקיזוז ההתפרקות היתה ברגעים הכי קריטיים. אני לא אומר שאנחנו חוזרים בוודאות למרוץ האליפות, אבל הנה כל הצמרת מתקרבת אלינו...יהיה מחר משחק סופר קשה, אבל אם נצליח לנצח גם שם אני בטוח שאוהדי מכבי והפועל ת"א כבר יתחילו לחשוש מאיתנו...כשמאמן האדומים מאבד את עשתונותיו אז יהיה בסדר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.134540.html

לדעתי בקרוב נראה את אבוקסיס כמה משחקים יושב בצד. אגב, גם אשדוד נראית מתמוטטת. מפגרת בבית במחצית השנייה (2-0) וממה שהבנתי סכנין גם החטיאה פנדל. את האמת, אפילו ק"ש יכולה לחזור לצמרת.

אין כדורגל גדול, אבל מתח ודרמות יש.

4. South Boy Member

באמת שזה כבר בלתי נסבל בנאדם וספורטאי פתטי, בכל פעם שהקבוצה שלו מאבדת נקודות (וכמעט תמיד בצדק) הוא משתלח בכל העולם בלי סיבה, שיסתום את הפה ויישב בשקט פשוט בכיינות מהרמה הנמוכה ביותר וכל שבוע מחדש, לעכו לקחו 2 נקודות בבלומפילד והדרי לא בכה כמו שאבוקסיס בכה, פשוט דוחה.
    חייב לקבל השעיה כבר, באמת שזה עובד כל גבול במיוחד שאין לו שום סיבה מוצדקת לדבר ככה.

5. alexshw Member

עזוב הגענו למצב שצריך לנצח איזה 9-10 משחקים רצוף כדי להשיג משהו. יותר קל היה לבנות קבוצה שתוליך עכשיו את הטבלה מאשר שתגיע למקום 12 אחרי 9 מחזורים, אבל זה כאמור חלב שנשפך.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/12
  6. שער 7 Member

לאוהדי חיפה, כבר איחרתם את הרכבת. מכבי חוזרת בקלות למקום הראשון, וזה עוד לפני שמגיעים ערן זהבי ושמעון אבו-חצירה למכבי... בקיצור, האליפות כבר גמורה. אוסקר גארסייה תופר את העניבה לליגת האלופות.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עמוק עמוק בגנים של אבוקסיס יש את הבכיינות.. מדהים איזה אפס מאופס הוא יכול להיות, כל פעם שובר שיאים של עצמו...

כמו שאמרתי שבוע שעבר, הליגה הזאת אומללה ברמתה, חלשה בהרבה משנה שעברה, מכבי חיפה חזק בתמונה לאליפות, זה תלוי רק בה.

8. שער 7 Member

אבוקסיס כנראה שכח שכשהוא היה בבית"ר הוא התלונן שהשופטים הם לטובת הפועל...
    אני בדרך כלל לא מאשים את המאמנים בכישלונות של קבוצות, אבל לאבוקסיס זה מגיע ועוד איך. כמה חבל שאין לנו את מי להביא במקומו...

9. איגור .פ. Member

רותם דובר הפועל ת"א בשירים ושערים אמר: ששחקני הפועל תל אביב טענו שתבריזי אמר להם: "למה אתם צריכים פנדל אתם מובילים 2-0 גם ככה?" אם זה נכון תבריזי חייב להיות מורחק ל10 משחקים או מורד לליגה א' זה ביזיון, שופט לא אמור להגיד דברים כאלו גם אם הם נאמרים בגיחוך או בהומור.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך כדור בדולח או משהו כזה? אתה אחראי על הכסף בקבוצה?
    היות שאני קודם כל אוהד אייאקס אני מרשה להגיד לך שאתה עוד יכול להצטער על התגובה הזאת. חבל לי שאתה לא צריך לאכול איזה כובע כי המציאות יכולה להיות שונה. לפני עונה אייאקס היתה בפיגור 13 נק' ולבסוף לקחה את האליפטת מחזור לפני סיום הליגה...

מכבי ת"א נראית כרגע ביחד עם היריבה השנואה באדום כשתי הקבוצות הטובות בליגה, אבל לשמחתי אין לך כדור בדולח...

11. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

הפועל הפכו את הספין לאומנות.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דובר הפועל ת"א יכול ללמד את אבוקסיס להתבכיין.

13. שער 7 Member

יש רק בעיה אחת : מכבי ת"א זאת לא טוונטה ומכבי חיפה היא לא אייאקס.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער 7, פ.ס.וו, היירנביין ו-AZ גם היו במשך שבועות רבים בצמרת. אני שוב אומר, מכבי ת"א כמו היריבה בעיר היא מועמדת לאליפות. ק"ש ומכבי חיפה עדיין יכולות לחזור למרוץ בטח אם הירוקים אולי יצליחו להחתים את ארבייטמן (יגיע לחופשה בעיר...).

לגבי המשחק. ראיתי את השער הניצחון של ארנשואו, אבל הנבדל היה מינימלי. זה שהקוונים לרב מיד מעלים את הדגל לא אומר שפיפ"א במקור דווקא רצו לתת את היתרון להתקפה. הגנת נתניה קפאה במקום וחלוץ מכבי ת"א ניצל את זה עד תום. את הפנדל בתחילת המשחק עדיין לא ראיתי.

15. Raulito Madridista

זו לא הייתה השבת הכי מוצלחת והפעם אני אעשה את זה בקצרה:

אלופים בדיבורים. יוסי אבוקסיס צריך להחליט אם הוא מאמן כדורגל באימפרייה כמו הפועל ת"א או רוצה לייעל את איגוד השופטים. זה כבר יותר ממביך. האם יש מישהו במועדון שחכם מספיק כדי להעיר לו על זה?

- שני הפנדלים שנשרקו לזכות הפועל חיפה היו מוצדקים.
    - להפועל לא הגיע אף פנדל.
    - רשלנות אדירה של השחקנים בהתקפה, בעיקר דמארי החלש. במקום לבעוט משתעשעים. אנחנו ממש לא כאלה גדולים ואסור לזלזל באף קבוצה, גם לא בהפועל חיפה שהיא הקבוצה הכי חלשה בליגה. היה צפוי הרי שלא יהיה כל-כך קל במנחוס קריית-אליעזר(קראתי את הסטט' הכללית מול הפועל חיפה כולל המשחקים בבלומפילד ובכלל קיבלתי חלחלה). גורדנה בלט מאוד בחולשתו ואף-אחד לא חסין חוץ מטועמה ששיחק טוב.
    - הספירה נמשכת: 3 משחקים ברציפות ללא ניצחון. והמשחקים הקשים באמת עוד לא באו.
    - ככה לא נראית קבוצה לאליפות, הבלוף נגמר ומכבי בצדק עלתה למקום הראשון.

הבטתי שיהיה קצר. קיימתי? לא בטוח. גם הפועל הבטיחה הרבה ולא קיימה.