מחזור 15 בליגת העל: 0-0 משמים בין חיפה לקרית שמונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏21/12/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הכי קל לסכם את המשחק הזה. שתי הקבוצות לא ראויות להיות בצמרת הגבוהה. את מה שיש לי להגיד על הקבוצה שלי כבר אגיד בדיון של מכבי חיפה, אבל ברור שבנאדו אם ירצה להשאר בעונה הבאה בתפקיד כמאמן הקבוצה גם צריך לעשות משהו עם החלק ההתקפי של הקבוצה. זה שקפטן של קבוצה לא יכול לסיים תשעים דקות אומר הכל...

2. alexshw Member

מכבי חיפה לא תשחק כדורגל, כל עוד קטן ובוקולי על המגרש.
    בנאדו לא יחזיק מעמד לאורך זמן, אם לא יעיף את קטן לספסל.
    משחק נוראי. לא מגיע נקודה לאף אחד.

מכבי חיפה ממשיך להיות מועדון רקוב.

3. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

ליגה נוראית.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הנה הבלוף שלנו התפוצץ.
    ברגע שהשחקנים האלה כל השבוע לא הפסידו לדבר על אליפות היה לי ברור שתהיה היום נפילה. עם כל הכבוד לבנאדו- מאז שהוא מונה זה נראה כאילו הוא אומר לשחקנים: "הכי חשוב לא לספוג. אם תצליחו גם לגנוב שער מה טוב".
    זה עבד מול מכבי, זה עבד מול בית"ר, זה לא יכול לעבוד משחק אחר משחק.
    בנאדו ממשיך לעשות טעות נוראית כשהוא משאיר את בנאדו ל 80 דקות כשבפועל מדקה 50 הוא לא מסוגל לזוז. קטן יכול לשחק בהרבה בעמדות, קשר אחורי באמצע הוא לא.
    ככה אנחנו משחקים עם 10 שחקנים.

5. alexshw Member

אף אחד לא מדבר על אליפות, הבלוף לא התפוצץ. אין משהו חדש שלמדנו היום ולא ידענו.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס ושי, כבר כתבתי תגובה נחמדה בדיון של הקבוצה. המשחק הזה הראה שמכבי חיפה ברחה מהתחתית, אבל אין בכוחה (או רצונה, לך תדעו מה נכון) לחזור לצמרת הגבוהה. כנ"ל לגבי ק"ש.

אלכס, בשבילי הבלון לא התפוצץ היום כי אני עדיין מאמין בחזרה לקרב האליפות, אבל ברור לי שלא נצליח בדרך הזה. אין אצלי כרגע אכזבה מיוחדת אלא כעס על בנאדו והערכה לעטר שהבין את מה שכולם פה מבינים: קטן צריך לפרוש או לקבל תפקיד של מחליף.

ברור לנו שזה לא יקרה וזה הדבר שהכי מתסכל אותי. אפשר לטעות ברכש, אבל אי אפשר לסבול ששחקנים חושבים שהם יותר גדולים מהמועדון!

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/12
  7. oranfu Member

אני לא חושב שבאנו לעשות תיקו. אני גם לא ממש טרחתי לראות את ק"ש העונה אבל לא קיבלתי את הרושם שהם באו להוציא תיקו.
    פשוט מדובר ב2 קבוצות בינוניות בליגה עלובה. כמות הפעמים ששחקנים שלנו לא הצליחו להשתלט על כדור פשוט או למסור לשחקן שעומד לידם בלי שהכדור יברח לחוץ מראה את זה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שבנאדו מסרב להכניס שני חלוצים שמשחקים באותו הזמן היחד אני מאמין שהמאמן לא רצה ללעת על כל הקופה. הכנסת ורד בשביל בוקולי כבר היה בגדר מהפכה של ממש, אבל אין לי מושג למה בנאדו לא הלך בסיום על כל הקופה.

9. oranfu Member

אפשר לשחק עם כל ה4 חלוצים שיש לנו בסגל ביחד וזה לא יותר התקפי. הם עלובים וגם אם כולם יהיו על הדשא באותו זמן זה לא יהיה יותר טוב. מורד, גולסה ועזרא אני עוד מקווה לראות איזה פעולה יצירתית מתישהו, כל ה4 חלוצים שלנו אין להם מקום בהפועל ר"ג.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפרצוף שלי במהלך המשחק:

http://media.tumblr.com/tumblr_lnks9pBq541qiw26m.Xxx

זה היה קשה לצפייה.

אני עדיין לא פוסל שנסיים במקום השלישי, הליגה כל כך חלשה שזה אפשרי, כמובן בעזרת חלוץ נוסף שיגיע בינואר, במטרה לשפר את ההתקפה האימפוטנטית.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, אנחנו צריכים יותר מחלוץ אחד שישים כמה גולים...
    הקישור ההתקפי שלנו לא קיים ולא תורם בשום דבר. גם אתה יודע את זה. בכל מקרה קשה לי לחשוב ששחקנים כמו גולסה, ורד, ידין ועזרא לא יכולים להוביל את מכבי חיפה לאליפות בליגה החלשה שלנו. אני פשוט חושב שאכן חסר לנו חלוץ אמיתי (או אפילו שניים), אבל לא פחות קשר התקפי שתורם לקבוצה כמו שצריך. (ואני צועק את זה עכשיו מהולנד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

הגנתית נראה שבנאדו הצליח לייצב מעט את החבר'ה שם, אבל חוץ מצ'וצ'אליץ שנראה לאט לאט מתקדם משומר ודקל קינן לא ישתפרו. לשיימן יש עדיין יותר מדי עליות וירידות, אבל שום דבר יצליח לשכנע אותי עכשיו שטוואטחה הוא השחקן שאנחנו צריכים.

בסה"כ אפשר לצאת מהברוך הזה, אבל מישהו חייב לספר לקפטן שלנו שהגיע הזמן לזוז הצידה. בלי זה גם בחדר ההלבשה יתקל כל מאמן בבעיה קשה ביותר.

12. alexshw Member

זכותך להאמין, אני כרגע לא ממש מאמין. תלוי כנראה בציפיות.
    קודם שהחלטות יתקבלו נטו משיקולים מקצועיים ולא חבריים. קודם שנתחזק נכון בינואר ובמהרה.

13. Don Joan Roman Member

ברגע שמכבי חיפה הגיעה למשחק מול קבוצה שיודעת לסגור ולא ניסתה לשחק התקפה היא נתקעה, לא בכל משחק השוער היריב יטעה, תקבלו פנדל, עמאשה ידחוק מהקו

14. oranfu Member

גם מכבי ת"א לא ניסתה באמת לשחק התקפה נגדינו..

אבל זה לא מפתיע אף אחד לדעתי שאנחנו כל כך מתקשים להבקיע. קטן הוא השחקן המרכזי בהתקפה שלנו והוא כבר גמור, ואין לנו אפילו חלוץ סביר אחד בסגל. מכבי והפועל מובילות כי יש להן חלוצים טובים שמנצחים משחקים לבד. זה כל ההבדל משאר הליגה.

15. אלי מתחן Member

לחיפה לדעתי יש את ההגנה הכי טובה בליגה, מאוד קשה להגיע מולכם למצבים, במיוחד כשכולם אצלכם מתעסקים בהגנה. העניין הוא שחוץ מבית"ר שניסתה לתקוף וקיבלה בראש, לא הייתם בשום שלב צריכים ליזום, פונקציה של המיקום שלכם בטבלה בשלב הזה של העונה.
    האתגר של חיפה יהיה מלעבור לקבוצה שלא מפסידה, לקבוצה שגם מנסה לנצח.