מחזור 15 בליגת העל: 0-3 למכבי על הפועל בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/12/19.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הגיעו 3500 צופים, כלומר מעל ל5000 מנויים נשארו בבית, ו35% מהאוהדים שהגיעו למשחק עם הכי קצת קהל השנה(חוץ מאתמול).

לגבי קלינגר - אני גם לא אוהב את הראיונות שלו ובאופן כללי לא אוהב את הבן אדם, אבל הפועל נראים תחתיו הרבה יותר טוב מכל תקופת ניסו אביטן. המשחק החריג היחיד היה נגד נתניה כשהוא פתח במערך הזוי עם שלושה בלמים כי פעם ניצח ככה את נתניה 5-0, כשהיה בהפועל חיפה, וניסה לשחזר את ההצלחה. דראפיץ' וברדה ידעו שהוא ינסה לשחזר את המשחק ההוא והתכוננו כל השבוע לכך שהוא יפתח עם שלישיית בלמים, ועשו לו בית ספר.

2. Raulito Madridista

הפועל תל אביב לא מועדון שקל להצליח בו וזה גורם לי עוד יותר להעריך את קובי רפואה שהוציא 100% מהרבה שחקנים (חוץ מהחלק הקדמי). לא הגיוני שרמזי ספורי ואדי גוטליב הם ההבדל בין העונה הנוכחית לעונה שעברה. ניסו גם לא יצא ממש נכווה מהתקופה הזו, כולם יודעים שהניסנובים מחלה ואולי עדיף לו מועדון חדש ולא להישאר בחדרה שם לא היה מצליח לשחזר את ההצלחה.

בואו נשווה רגע את ניסו אביטן וניר קלינגר. זה שאחד רגוע ושקט בעמדת הראיונות ואחד יורה ללא הפסקה - לא לפי זה אני שופט מאמן. הקריטריון זה איך הקבוצה נראית, וגם התוצאות. ה-3:0 שקיבלנו מהפועל חיפה ברוורס היה משפיל. מעבר לכך, הסטטיסטיקה של ניסו הייתה ממש חריגה לרעה, ניצחון אחד בטריליון משחקים. אגב, קלינגר אמנם השתולל על ספירובסקי, קילל, תנועות ידיים, שעיר לעזאזל - אבל ניסו השפיל את דמארי בשקט וזה כמעט אותו דבר. התעלם ממנו באימון, לא שם אותו ב-18 ואפשר לחשוב איזה גלאקטיקוס יש לנו. זו הייתה טעות של הפועל לבחור בו רק לפי קמצנות וקו מחשבה שיצליח להביא זרים בגרושים.
    אביטן הגיע לקבוצה די נקייה בקיץ, לא אמרתי שהוא אחראי לכך שקיבלנו אלטמן ולא קאניוק וקמארה במקום לוסיו, אבל קלינגר קיבל קבוצה מתנה עם חוסר ביטחון זועק לשמיים וקו אדום לוחץ.

אולי המבחן שלו בכלל יהיה מייקל אולהה, כל העולם מחכה לראות האם 'חלוץ התחנה המרכזית' הוא הפיתרון של הפועל תל אביב, איזה וולקאם עשו לו.

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אביטן צריך לעבור עוד קילומטראז׳ לפני שיהיה הוגן לעשות השוואות מול קלינגר, אבל אני מדבר רק על קלינגר. המון גניבות דעת, לא התייחס לעובדה שקטמון נשארה עם שחקן פחות ולקח עלאק קרדיט על ה"ניעור" שעשה למקדוני.

4. סיונרה Member

חברים, הגיע השוער הראשון בהיסטוריה שעשה טעות שהובילה לשער. ידענו שרגע כזה יגיע.

קלינגר לא מאמן פחות טוב מהממוצע, ובהתחשב בממוצע כנראה אפילו מעל. אבל הוא מביא איתו אג'נדה של קודם כל להאשים את כולם מלבד את עצמו, והאמת שזה די עובד לו בתקשורת הספורט. אחרי בערך 30 כישלונות רצופים, הצלחה חלקית בהפועל חיפה הפכה אותו למועמד לגיטימי לנבחרת.

5. yedidel Member

טעות ראשונה שלו בהסטוריה אני מבין מדבריך

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

שוער ישראלי נורמלי. קרי בדור הסופר עלוב שיש.

7. סיונרה Member

הוא שוער סביר בהחלט בסטנדרטים של ליגת העל.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  8. yedidel Member

לא יודע, יש לו יותר מדי שערים מצחיקים ברזומה, כל עונה
    אולי זה שהוא מברבר כל כך הרבה גם מגביר את האנטי

9. alexshw Member

שטראובר ספג מיליון גולים מצחיקים ועדיין נחשב לשוער בצמרת הליגה.
    לא מדבר כבר על גינצבורג שהוא אפילו אף פעם לא שיחק בארץ בקבוצה שרצה לאליפות, אבל היה מספר אחד בנבחרת.
    בוא נגיד בגידול שוערים המצב פה תמיד היה חרבנה ממש.
    האסון עם אבי רן ז"ל היה מכה לכל הכדורגל הישראלי כי לדעתי הוא היה השוער הישראלי הכי גדול אי פעם.
    אפילו בהיעדר חוק בוסמן, אין סיבה שלא היה מפתח קריירה אירופית ראויה.

10. סיונרה Member

ההבדל בין עמוס ובין שאר השוערים הישראלים (מלבד ניצן ואלו של הגדולות) זה שאת המשחקים שלו מישהו אשכרה רואה.

11. oFiRzZz Member

מאוד. מאוד מאוד מאוד. מאוד.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Maccabi Diamond ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  12. עידן444 Member

אשכרה אנשים כאן מחכים בפינה לשניים מבין ארבעת השחקנים היחידים שמתפקדים ויציבים העונה במכבי נתניה(החמישי הוא ילד בן 19)... וכמה מצחיק שזה מספיק למקום שישי... (עם גולוברט ובאציריי חזק בעניינים עוד באמת כנראה היינו צמודים למעלה כפי שציפיתי בתחילת העונה...)

לרדת על אלמוג כהן על האדום אני עוד מבין...
    למרות שבשני האדומים שלו יש הרבה חוסר מזל וגם ה var מגדיל באופן משמעותי את כמות האדומים- מפחד לחשוב מה היה קורה לשחקנים כמו פול אינס ורוי קין בעידן הזה מבחינת הרחקות...

לרדת על דני עמוס על שער כזה במגרש רטוב עם כדור חלקלק זה מגוחך... הרי ברור שמדובר בכדור קשה לשוער וראינו שוערים הרבה יותר גדולים שסופגים שערים כאלה. זה אפילו לא קרוב לשער שספג זובאס לצורך ההשוואה ובעיני כדור יותר קשה מכמה שערים ששטקוס שהוא שוער נהדר ספג העונה.

דני עמוס השוער הכי טוב שהיה במכבי נתניה מאז שוער נבחרת בוליביה קרלוס אריאס(וברשימה לא נמצאים רק מנחם קורצקי ושאולי קצנטיני אלא לירן שטראובר, אבי פרץ, אוהד לויטה, ואריאל הרוש). והאישיות שלו רק מאדירה אותו ולא להפך כפי שאותו אחד שהצית את הדיון ניסה לרמוז.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. yedidel Member

אני מסכים שאין כמעט שוערים ישראלים טובים.
    בגלל זה חבל לי שמהללים שוערים בעיקר ע"פ יח"צ (אריאל הרוש דוגמא מצויינת)

הדוגמא הנגדית זה דודו גורש למשל, שהיה תקוע בעכו כמעט עד סוף הקריירה בגלל שלא התעסק ביח"צ. והוא היה שוער יותר טוב ויציב מהרוש, עמוס, קליימן ושות'

לגבי עמוס באמת שאלתי. ברור שאוהדי נתניה יודעים הכי טוב, פשוט אני רואה כל כך הרבה שערים שטותיים שהוא חוטף כל עונה

14. עידן444 Member

יש גם ברטוזים שלו שלא נגמרים בשערים... כמו נגדכם בעונה שעברה שמשחק מצויין שלנו כמעט נגמר בהפסד אילולא סהר בועט החוצה מול שער ריק. זה קורה לו אבל בסך הכל הוא בעיני השוער הישראלי הטוב ביותר וכל מי שעוקב לא ישלול את זה על הסף. הכי הרבה יתווכח.
    גם אם יש לו חלק בשער הוא די קטן. לדולב אזולאי(הרחקה לא טובה) ואביב אברהם(שליווה...) יש חלק הרבה יותר גדול מעמוס.
    זה מסוג השערים שאני מתקשה להאשים את השוער ואני בטוח כמעט ב 100% שבמגרש יבש זה לא היה נכנס. עד היום אני די בטוח שהגשם באמצע מאי הפסיד לנו את הגמר גביע נגד ק״ש- בעיני הבעיטה של עאבד לעולם לא היתה מכניעה את לויטה על מגרש יבש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שיחלקו עליי, אבל אני חושב שביחס לנסיבות, זה המשחק המביך ביותר בעידן אייל סגל. לא לבעוט לשער פעם אחת אפילו במשחק חי, כשממול עומד השוער החלש בליגה ואחד החלשים בשתי הליגות הבכירות, זה מבייש. יצאתי מהמשחק מבואס.

גם זה שעלינו בלבן בלי שום סיבה מכעיס מאוד. אם קורה לי לפעמים שאני מגיע למשחקים בחורף לבוש פחות טוב רק כי חשוב לי להגיע כמה שיותר צהוב ליציע, אז רצוי מאוד שיבינו שיש אוהדים שזה חשוב להם לראות את הקבוצה שלהם משחקת בצבעי המועדון.
    ביתר ירושלים ומכבי ת"א עלו בצהוב נגד קבוצות שעלו נגדן בכתום.

abcd ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.