מחזור 15 בסרייה א :: יום שישי הגיע והוא בא בדיוק בזמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏4/12/15.

1. תומר1989 Member

נו וסיריגו השוער היחיד בעולם? אולי לא היה בא סיריגו אבל היה בא אליסון למשל שאגב על פי הדיווחים יובה גנבה אותו מתחת לאף של סבא.

לגבי פאלקה האמת אי אפשר לשכנע אותי , לא משנה כמה הוא כבש או לא כבש עונה קודמת בגנואה, אני פשוט רואה שחקן בינוני מינוס שבכושר טוב הוא אולי שווה מקום בגנואה . הוא לא לרמה של רומא פשוט.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליסון יכל לבוא רק על חשבון דז'קו או סלאח. לא היה לו דרכון גרמני והוא לא היה בשל למעבר. יש עוד?

3. תומר1989 Member

מאמין שיש עוד שוערים בשוק שבהישג ידה של רומא. פרין למשל שעם הצעה מפתה ולחץ של שחקן בהחלט יכול לבוא לרומא.
    כמו שאמרתי השוק הוא רחב והאפשרויות רבות זה שרומא לא יכולה להביא את נוייר לא אומר שהיא לא יכולה למצוא שוער טוב במקום להתקע עם הפולני הבינוני הזה.

4. SerieA Il Capitano

פרין יעלה לכם 25 מיליון יורו אחרי שפרציוזי יוציא לכם את הנשמה במשך חודשיים.

לגבי דסטרו, לא משנה איך נסתכל על זה, הוא פשוט חלוץ בינוני. אפילו השערים שלו אתמול מול נאפולי היו בדרדלה באשמת השוער (השער השני) וטעות של הבלם בגול הראשון. בולוניה אשכרה שילמה עליו כמה מיליוני יורו, זו גניבה שלכם ללא ספק.

לגבי לייאיץ', לא הייתי רותם את הכרכרה לפני הסוסים. הוא עוד לא הוכיח כלום.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרין היה על הכוונת בקיץ אבל נפצע ונאלץ לעבור ניתוח שהשבית אותו עד לאחרונה. לא זמן טוב להיפרד מ20 מ' יורו. יש עוד?

שסניי הוא בסך הכל פקק. פקק חינמי שסוגר חור בקיץ בו לא היו שוערים בשוק או לפחות לא כאלה שמשתלם להוציא עליהם סכום גדול. בקיץ הקרוב למשל אפשר יהיה כבר לכוון לספורטיילו.

6. Raulito Madridista

התאכזבתי אתמול מההפסד של נאפולי. אני לא צופה בה בכל שבוע אבל ההגנה הייתה מאכזבת. הגול הראשון הוא היפקרות מוחלטת, השער השני מצב נייח שזה בסדר והגול השלישי על ריינה שדווקא רשם הצלה גדולה מול אינטר לפניכן. משחקים כאלה בהחלט מעלים סימן שאלה גדול האם נאפולי יכולה ללכת עד הסוף. ומה נאמר על היגואין? כל נגיעה בכדור ברחבה והוא עושה גול, השער הראשון שלו פשוט עצום. געגועים פיפיטה, היגואין.

מדהים לראות כמה יובנטוס קרובה, בסה"כ 6 נקודות. כוח ההרתעה, כוח האנרצייה, פתאום הכל מתחבר - 6 נצחונות ב-7 המשחקיםה אחרונים וגם מקום ראשון בשלב הבתים בליגת האלופות בבית המוות, ואני לא אתפלא אם היא תזכה גם הפעם באליפות. בניגוד לצ'לסי למשל היא ידעה להתאושש מפתיחת העונה הגרועה שלה. במחזור הבא יש לה קרב קשה מול פיורנטינה.

הגדרה שלכם למילאן העונה חוץ מקבוצה סתמית? לכאורה רק 3 נקודות פחות מיובה, ובכל-זאת: יכולת לא מרשימה, אין לה את הנטל של אירופה ועוד ועוד.

7. DRORIKO Member

מילאן זה כמו מכבי חיפה רק עם עוד כמה אפסים בתקציב. לנו יש את יענקלה, להם יש את גליאני. שני קשישים סנילים שעשו דברים גדולים בעבר אבל נתקעו שם.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/15
    VAR אוהב/ת את זה.
  8. VAR Member

מניח שהתכוונת אליי, אבל אינטר בהקשר של אליפות לא שמעת ממני. אני חושב שהיא קבוצה בלוף והיא לא באמת מועמדת למשהו. האמת אני אופתע אם הם אפילו יסיימו בטופ 3.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה סאקי.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רק בישראל קבוצה שחצי עונה נמצאת במקום הראשון ומציגה יכולת עקבית היא קבוצה "בלוף".

האמת שיש משהו בדבריו של סאקי כי אינטר היא היחידיה מיריבותיה של יובנטוס שמחזיקה במאמן שמביא תארים (13 מול 2 של גרסייה, 3 של סוזה ששתיים מהם אליפויות בליגות זניחות ואפס של סארי) ויש לו את היכולת המנטלית להחזיק קבוצה עד הסוף. אני עדיין לא בראש שאנחנו מסוגלים ללכת עד הסוף, למרות שהמשחק נגד נאפולי מאוד שיפר לי את מצב הרוח והדעה שלי על הקבוצה. מחכים לנו עוד משחקים ביובנטוס סטאדיום, ארטמיו פרנקי וסטאדיו אולימפיקו, וקל זה לא הולך להיות.

https://pbs.twimg.com/media/CVoBh1gWwAA4bx7.Xxx

כיף לראות את הצמרת של העונה, מאוד צפופה וכמובן שעם כל הכבוד לקבוצות מהעיר ג'נובה, אני אעדיף לראות את נאפולי, פיורנטינה ואינטר בשישייה הראשונה מאשר אותן.
    אגב, שימו לב לכך שטורינו ואטלנטה גם הן עם פתיחת עונה מרשימה בהרבה ביחס לעונה שעברה.

11. VAR Member

הדבר היחיד שאינטר עקבית בו הוא להוציא נקודות במשחקים זבל, ויש הרבה כאלה. זה יכול להצליח לאורך חצי עונה בדיוק כמו שלסטר מובילה את הטבלה באנגליה (דרוש גם struggle של קבוצות גדולות אחרות כמו יובה בתחילת העונה), זה לא יעבוד לאורך עונה שלמה.

12. DRORIKO Member

השוני בין שתי הטבלאות פשוט מדהים(בניגוד לספרדית והאנגלית שנשארו פחות או יותר אותו דבר,רק לסטר במקום סאותמפטון בתור הסינדרלה של פתיחת העונה.וצ'לסי במקום יונייטד בתור המתרסקת של פתיחת העונה). אינטר בקפיצה מדהימה. נאפולי ופיורנטינה גם הן משתדרגות.גם ססוולו מפתיעה מאד. לאציו,סמפ וג'נואה בהתרסקות טוטאלית. יובה מתחילה רע אבל בסופו של דבר צולחת את חבלי הלידה מחדש. העיקר שמילאן נשארת עקבית עם 24 נקודות :)

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/15
  13. Roma מנהלים

מה שאני מסיק מהטבלה הזאת שנקבעו כבר היורדות לליגה השנייה.

לפחות השנה אנחנו עוקפים את יובנטוס בנקודה ולא הם אותנו, זמני כמובן אבל גם משהו.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

להוציא נקודות במשחקים שאתה חלש בהן - מנטליות של אלופה.

אם לא האנטי כלפי אינטר/מאנצ'יני שיש פה אצל חלק מהמשתמשים, היו אומרים שזה הישג מדהים להגיע לכמות נקודות כזו עם סגל שעשה מהפכה כוללת בקיץ(11 שחקנים מתוך 23 ששיחקו העונה במדי אינטר הם חדשים, מתוך ה-11 ששיחקו הכי הרבה 6 הם חדשים), אבל לא, ברור שיתמקדו ב"מזל" וב"משחקים זבל". אז בהתחשב בכך שאינטר קבוצה חדשה, שעדיין נבנית, ההישג של אינטר מצוין וגם מי שעוקב אחריהם יכול לשים לב שממשחק למשחק הקבוצה משפרת את עצמה ונראית יותר טוב.

15. VAR Member

אם אתה רוצה להתחשב בכך שאתם קבוצה חדשה אז בסדר גמור, זה לגיטימי מה שאתה חושב. אבל קבוצות אחרות לא יתחשבו בכך שאתם קבוצה חדשה. אם אנחנו מדברים במונחים של אליפות אז הדבר היחיד שקובע זה איך אתם כרגע ולא איך אתם עשויים להיראות. אני חושב שאתם פחות טובים מנאפולי, רומא ויובנטוס ולאורך עונה שלמה הפערים האלה גם יבואו לידי ביטוי.