מחזור 15: מלור מנצח את ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏25/11/04.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז השיטי. 11 כולל היום.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

3-0 יוניטד, צמד לג'ינג'י, היוניטד פשוט מתעללת בווסט ברומיץ' בדקות האחרונות.
    היוניטד מטיילת, ויש עוד מספיק זמן להגדיל את התוצאה.

מה לעזאזאל קורה במשחק פאלאס מול סאות'המפטון, 2-2, כל השערים בדקה ה50 ואילך, הפעם זה ג'קובוסון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/11/04
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון מנצחת את ברומיץ' 3-0 קליל.
    הניצחון של יוניטד היא ברור לכל אורך המשחק, כשברומיץ' מתגוננת והשער ריחף באוויר דקות ארוכות.
    לאחר השער של סקולס כל המחסומים נפלו, והיוניטד התעללה בברומיץ'.
    היוניטד בדקות האחרונות הניעה את הכדור במשך משהו כמו 3 דקות לקול האולה של הקהל בלי שברומיץ' יגעו בכדור, השופט ריחם על ברומיץ' ושרק לסיום המשחק כבר אחרי דקה של תוספת זמן(למרות שהוא הוסיף 2 דקות).
    גיגס, קין וסקולס במשחק נפלא, במיוחד סקולס שהתעלה היום עם צמד.
    אפשר לציין לטובה גם את בראון, שהחליף את גארי נוול החולה כמגן ימני, ועשה עבודה טובה.
    בראון גם הרשים בליגת האלופות, שכאשר הוא נכנס הוא פתח בסללום נפלא שבסיומו הוא בעט ליד הקורה. התקפה לאחר מכן הסללום שלו נגמר במסירה לסקולס, שסחט הצלה מהקו של שחקן ליון, ואז יוניטד ניצלה את הקרן בשביל שפרדיננד ירים כדור לרוד.

הגול הראשון של יוניטד היום היה בזכות מבצע קבוצתי נפלא.
    מבצע שהחל אצל קין שחטף כדור ושלח לפרדיננד, כאשר בסיום המבצע גיגס שלח כדור בעקב לסקולס ששיחרר בעיטה חזקה ומדויקת לפינה.
    גיגס היה היום בכל מקום, בישל את הראשון, התחיל את המהלך של השני עם הרמה להיינצה שנגח את הכדור לרוד שכבש, וגם בגול השלישי הוא זה שהרים את הכדור לרונאלדו, ששלח כדור בעקב לרוני, שנגח לעבר סקולס שכבש.
    טיול של היוניטד.

השדים האדומים עם 3 ניצחונות רצופים בליגה, 5 רצופים בכל המסגרות, וכמו תמיד, נכנסים לכושר לפני חג המולד.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז צ'לסי חוזרת לנצח בליגה אחרי הפיקשוש נגד בולטון. ארסנל צריכה להגיד תודה שהיתרון הזמני עכשיו הוא 5 ולא 7 אבל... זה עוד יבוא.

אני דווקא צופה שארסנל תנצח מחר את ליברפול, לא זה לא כי אני חושב שארסנל תחזור לעצמה. אני צופה שכבר אחרי המשחק הזה ארסנל תחזור לאבד נקודות מול קבוצות חלשות יותר על הנייר. פשוט ארסנל עדיין יודעת לבוא כמו שצריך מול יריבות טובות על הנייר (טוטנהאם) ותגידו מה שתגידו משחק נגד ליברפול זה עדיין לא סתם משחק. ארסנל תבוא נחושה ותנצח את ליברפול שלא מסוגלת לעשות הרבה נגד קבוצה טובה.

5. Stuck In The Pen Member

עכשיו כל אלה שהטילו ספק ביוניטד שידברו הפער הוא 5 נקודות
    כמו שאמרתי או צ'לסי או יוניטד
    ושמישהו יעצור את רוד!!!

6. THE STRETFORD END Member

ווסט-ברומיץ המשיכה באותה טאקטיקה כמו מול ארסנל בשבוע שעבר אבל הפעם מול יונייטד זה לא עזר לה.
    מחצית ראשונה מאופסת הרבה בגלל יונייטד שהניעה את הכדור לאט מדי,לא בעטה מספיק מרחוק וברומיץ התגוננה עם 10 שחקנים בחצי שלה.
    ב 10 הדקות האחרונות החל לחץ כבד יותר של יונייטד והוא נמשך בתחילת המחצית השנייה עד שהגיע השער של סקולס בבעיטה יפה מרחוק אחרי מסירה קטנה וחכמה של גיגס.
    לאחר השער המשחק היה בעצם גמור,לברומיץ לא היו את הכלים להטריד את ההגנה הטובה של יונייטד ולאחר כמה דקות של רגיעה יחסית מצד יונייטד הגיע השני אחרי כדור טוב של גיגס לעבר היינצה שהמשיך לרוד בראש שכבש בנגיחה(שער שדה ראשון העונה לרוד בליגה),המשחק היה גמור סופית וסקולס הוסיף את השני שלו לקראת הסוף בראש לאחר עירבוביה ברחבה.

ההגנה לא התקשתה מול ארנשו לבדו,ריו עשה בחוכמה כאשר עלה עם הכדור למעלה מספר פעמים כשברומיץ עשתה את הבונקר שלה ובכך נתן אופציה נוספת בהתקפה.
    הקישור שלט בקלות בראשות קין,פלטשר וסקולס,
    כאשר רוניי ירד יותר לקבל כדורים וכשיחק יותר בצדדים היה מעורב יותר,
    גיגס עם בישול וחצי,
    בסך הכל הופעה סבירה מול קבוצה חלשה יחסית.

מחזיק אצבעות לליברפול מחר,
    חבל שוילה עד עכשיו לא הגיעה למשחק מול שיטי,
    צארלטון ממשיכה לאכזב,לא ציפיתי להתפרקות כזו מול צ'לסי בבית שלה שבדרך כלל קשה מאוד להוציא בו נקודות.

7. Maor321 Member

"מחזיק אצבעות לליברפול", היה קשה להגיד את המשפט אה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

8. robson Member

המשחק היום הזכיר לי משחקים מהעבר הלא רחוק של היוניטד שכללו שליטה אבסולוטית במהלכי המשחק, אומנם מדובר רק בווסט ברום החלשה
    אך אותה הקבוצה הוציאה תיקו בהייבורי מה שלא הרבה קבוצות עשו או יעשו..יוניטד שלטה בכל מהלכי המשחק הורידה והעלתה קצב כשרצתה
    והיה ברור למרות המחצית הראשונה המאופסת שהגולים יבואו וברגע שהגיע הראשון נפרץ הסכר..משחק טוב מאוד כמעט לכל שחקני הקבוצה
    אך מעל לכולם משחק מצויין של גיגסי שחוזר לאט לאט לכושר טוב ומוכיח לכל המספידים שהוא לא "גמור".
    משחק לא רע לכל חוליית ההגנה למרות שלא נאלצה לעבוד קשה מידי מול התקפת האלביונס האומללה, מי שיותר ויותר מוצא חן בעיני הוא הארגנטיני
    היינצה שאני מודה שדי פיקפקתי בקשר ליכולות שלו בתחילת העונה מה גם שהוא איחר להגיע בגלל אותו סיפור מפורסם של האולימפיאדה, ומאז
    שהוא נחת לא נראה לי שהוא נח אפילו משחק אחד..ומפגין יכולת מצויינת{למרות טעויות בודדות פה ושם, אבל למי אין?..} והרבה הקרבה..עוד בינגו של סיר אלכס..
    משחק טוב של חוליית קישור בראשות גיגס המצויין ואני שמח שרונלדו קיבל מעט מנוחה ואני מקווה שימשיך לקבל את המנוחה שמגיעה לו כדי שלא יישרף לנו בסוף העונה.
    מזל טוב לרוד לרגל שערו הראשון שלא מהנקודה הלבנה בליגה, ועכשיו אחרי שסוף סוף זה קרה אני מקווה שיבואו אחריו עוד רבים..
    רק נקווה שב25 דקות שנותרו אסטון וילה יחזרו מול השיטי...

9. THE STRETFORD END Member

בזה הרגע אני רואה את המשיח מתקרב על סוסו הלבן לכיוון ארץ ישראל,אני בטוח שזה הוא הרי שיטי הצליחו לנצח שני משחקים ברציפות בליגה אז.....

10. cityblues beter dead than red

0-2 לסיטי במפגן מרשים-עניתי לך "סטאק אין מיי אט"?
    מחצית ראשונה מהנה וסוחפת של הסיטי שממשיכה את המחצית השניה מול פומפיי.
    מחצית שניה זהירה יותר שלא מונעת התקפות מסוכנות שלנו.
    הצלה הירואית של דיוויד ג'יימס בפנדל לקראת סוף המחצית השניה והחמצה אומללה של הריבאונד של אנחל.
    המזל הולך עם הטובים.
    אנחנו באים אליכם שבוע הבא בורו תתכוננו.

11. NewcastleFan Member

מה קרה 2 נצחונות רצופים והשתן עלה לכם לראש? אתם כולה הסיטי.

12. ג'רמיין דפו Member

סיטי נתנה משחק נהדר. בארטון עושה סדר בקישור וכולם נלחמו,אבל מעל הכל גמד הפלא שוני רייט בשער אדיר ברגל שמאל לחיבורים לאחר שהוא התחיל את המהלך בדגל הקרן של הסיטי. שחקן אדיר.

13. BOSS Member

בקהאם צריך לחשוש ובצדק. מה שחקן כזה אדיר עושה בסיטי?

14. Stuck In The Pen Member

תתקשר לקייגן ותגיד לא שיפרוש בשיא
    2 ניצחונות ברצף לא יאמן!

אוי תסגרו כבר ת'מועדון בחיית רבאק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

15. cityblues beter dead than red

להזכיר לכם -בעונת 2002/3 ניצחנו 3 משחקים ברצף שהשלישי היה הקינוח של ה1-3 מול היונייטד.
    ובעונה זו סיימנו במקום 9 שלולא פשלה ביתית מול סאות'האמפטון היינו מסיימים8.
    המקום הריאלי שלנו הוא 5-10 ,מעבר לזה צריך הרבה כסף,דבר שחסר לנו.
    סוף סוף אנחנו נכנסים לכושר ולתנופה ופתאום כולם מתחילים לנבוח?
    תנסו קצת לפרגן,זה לא מזיק.