מחזור 15: מלור מנצח את ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏25/11/04.

1. ג'רמיין דפו Member

אין יום מושלם מזה פשוט אין ! יונייטד וצלסי מנצחות צרפת מפסידה בשנייה האחרונה משער של שק תפוחי אדמה...אין עוד מלבדו!!! :aaa021: יש איש אחד שיכול לשחק כדורגל גם במאדים קוראים לו סטיבן גרארד והוא לבד החזיק את הקבוצה הפצועה של רפעת בניטז,צרפת לא הגיעה למצב אחד חוץ מהגול שהיה מהלך נדיר וטיפוסי. צלסי הגדילה ויונייטד נושפת בעורף(למרות שהיא עדיין לא מרשימה אותי) ואין כיף מזה.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובי, קודם כל תדאג שהאפרוחים שלך יהיו במרחק סביר מהאינטרטוטו ואח"כ תדבר על ארסנל...

ג'רארד היה ענק. ענק, מלך, אין עליו בחיי. יש לי הרגשה שהוא ולמפארד הולכים לקחת את המלכה עד הסוף בגרמניה (איזה מנחס אני, בסוף לא נגיע בכלל למונדיאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ).

אני כבר ויתרתי על האליפות, לא רק בגלל המשחק של היום אלא יותר בגלל כל התיקואים הביתיים העלובים מול נמושות הליגה. על כאלה משחקים תקום ותיפול העונה של ארסנל, וכמו שזה נראה כרגע היא הולכת ומדרדרת לה בקצב רצחני. אני כבר מתחיל להתמקד בצ'מפיונס ובגביע (ובגביע הליגה עד ליום רביעי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ).

העיקר עבורי העונה הוא לסיים מעל היונייטד ולנצח אותם בהייבורי, תנו לי את זה ואני אהיה מבסוט עד הגג...

3. ג'רמיין דפו Member

איזה הבדל בינך לבין סטרטפורד...הוא גם ב20 הפרש לא יאבד אמונה ואתה כבר נשברת...אני מקווה שגם שחקני צרפת מרגישים כמוך. ומה אתה רוצה שאני אהיה עצוב? במצבי זה מה שיש לי...וחוץ מזה אסור לשכוח שסוף סוף ניצחתי היום ומה שאני מרגיש אחרי הגול של מלר זה ככה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

4. Gooner Member

מגיע לליברפול,ומגיע גם למלור שקרע את התחת שלו 90 דקות שלמות,וגם מגיע לארסנל על השאננות וההירדמות הטוטאלית במשחקים האחרונים.

קבלו משפט להוצא מהקשרו,אני מבסוט מההפסד הזה...
    למה?
    ארסנל נחה יותר מידי זמן על זרי הורדים (א לה אבי מלר..),ואיכשהו בתחילת השנה זה עוד הלך עם נצחונות יפים וכושר טוב של הרבה שחקני הרכב,אבל עכשיו הגיע הזמן לנצחונות הקשים של החורף,ל -BOTTLE!!! התותחנים צריכים להתעורר,צ'לסי לא מפחידה אותי-יקרה לה בדיוק מה שקורה לארסנל עכשיו,מנצ'סטר מתאוששת לאט לאט,שסקולס הגאון חוזר לכושר מנצ'סטר עובדת כמו שצריך.
    המזל של ארסנל שזה קורה עכשיו מתי שיש עוד זמן לתקן,המשחק האחרון של נובמבר האיום.
    הלאה למשחק היותר מעניין של ארסנל השבוע,ארטורו לופולי נגד מנצ'סטר יונייטד!!!

Come On You GUNNERS!!!

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוחיון אוהד ארסנל?

6. ScottishGunner Member

פטריק ויירה, איך אתה יכול להביא סמיילים כאלה רבע שעה אחרי הפסד הכי טראומטי שיכול להיות. שלוש שניות אחרונות, כמו בכל המשחק כל אחד עושה את כל הטעויות האפשריות, ואיכשהו כדור מ-30 מטר נכנס בגלל שלהמן מתמקם כמו *.

כל המשחק הזה היה חושך, ואני מעדיף לשכוח אותו. רייס בפורם כזה עלוב, לא עשה מהלך ראוי אחד. פירס כנ"ל. ויירה היה סביר ומטה. פרדי היה גרוע. ססק סביר ומטה. הנרי חושך. רביעיית ההגנה הייתה סבירה, בעיקר אשלי קול שהציג יכולת טובה, אבל חוץ מלהעביר את הכדור לויירה או לפאברגס הם לא יכולים לעשות הרבה. מויירה והלאה שום דבר לא הלך.

באתי עם ציפיות ותחושה טובה... אני בקנטים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/04
  7. eastlands Member

וירה- אל תהיה כזה לוזר , מוקדם להרים ידים מחזור 15 , נכון שארסנל נראת עייפה , אבל יש נסיבות מקלות(איינדהובן עם 9 שחקנים, התחלת עונה בקצב מדהים) , חשוב לשמור על מרחק 4\5 מצ'לסי , ואל תשכח יש עדיין מפגש כפול עם הפנסיונרים ,
    רובי- עזוב התחשבנות הערב עם ארסנל ותהנה ממה שכולנו אוהבים דרמה במגרש שהיה כבוי כבר הרבה זמן , ועוד בגול אנגלי טיפוסי

8. GOALER Member

איזה באסה..............
    ועוד לחשוב שפעם קראתי לעצמי I M M O R T A L ......

9. cityblues beter dead than red

ליברפול קמה מהקבר...
    זה מסוג המשחקים שעושים את הליגה האנגלית לתאווה לעיניים.

10. THE STRETFORD END Member

כדורגל מספרד,איטליה,ארגנטינה...הכל טוב ויפה אבל פשוט אין טובה יותר,מהנה יותר,דרמתית יותר וכל מה שתרצו מהליגה האנגלית.

ניצחון צודק לליברפול,בלי הרבה אופצויות התקפיות אבל עם הרבה מלחמה ושליטה במרכז השדה ברוב שלבי המשחק בראשות השחקן שאם לא יהיה פצוע או יעבור לקבוצה טובה יותר יוכתר לשחקן הטוב בעולם,שחקן כמעט מושלם סטיבן גארארד!!!

מלור למרות השער המדהים לא מתאים לקבוצה בעלת יומרות כמו ליברפול,נכון שעבד קשה וכמעט לבדו מול ההגנה של ארסנל אבל לדעתי השער הזה יהיה גולת הקריירה שלו למרות שהוא רחוק מלסיים אותה.
    עצוב מאוד לראות למה הפך הארי קיול,פשוט חושך,לא מדוייק,לא מסוגל לעבור שחקן,חסר ביטחון,איך הוא הלך לאיבוד בשנתיים האחרונות?
    אלונסו למרות השער היפה(בישול ענק של גארארד)לא מרשים במיוחד אבל אני אף פעם לא שופט שחקן בעונה ראשונה בליגה חדשה.

ארסנל,אולי הגיעה לשיא מוקדם מדי,אולי ההפסד ליונייטד באמת גרם לסחרחורת שלילית,אני כבר לא בטוח שהם ינצחו את רוזנבורג בקלות,
    אני לא זוכר ארסנל כל-כך אנמית,ההגנה עוד איכשהו תיפקדה היום,שאר שחקני השדה היום היו חושך להוציא את הנרי,ווירה וליונברג,
    רייס פשוט מגעיל אותי,כמו שחקן ספרדי ממוצע לא מפסיק ליפול משום דבר(איפה הוא ואיפה ואן ניסטלרוי)גם ווירה עשה הצגה היום אבל היה לו את הכבוד לסמן מיד לשופט כי לא נעשתה עליו עבירה.

הפער מיונייטד כיום הוא רק 4 נקודות!!!מי היה מאמין לזה לפני חודש וחצי?

עכשיו נותר רק לחכות לתקופה הלא טובה של צ'לסי.

11. GOALER Member

המזל של ארסנל הוא שהמשבר שלה בא יחסית בשלב מוקדם בעונה ולא כמו לפני שנתיים לקראת סוף העונה.
    עכשיו יש לנו מספיק זמן לחזור למסלול הנצחונות מבלי שהיונייטד יעברו אותנו. צ'לסי לא תמשיך להציג כזאת יכולת לעד....

12. Yeste Member

סטאנפורד,אל תספיד את רייס כ"כ מהר,עד לאותו הפסד מרגיז מול היונייטד וריילי רייס היה אחד המצטיינים בליגה הזאת,אם לא המצטיין ביותר! הוא לא בכושר מי יודע מה? שכחת ? מדובר בשחקן בן -21 ,שנה ראשונה שלו(הוא בא לפני שנה בדיוק) ,הוא וססק(וגם אלונסו),כשרונות כאלה עוד לא ראיתם בליגה שלכם,תחכה לסוף השנה לעשות סיכומים,למרות שצ'לסי תקח השנה את האליפות,מה שבטוח היונייטד יסיימו מתחת לארסנל בטבלה.
    לאברטון לא מגיע להיות במקום השלישי,מדובר בבולי עץ חסרי כישרון.+גרבסן אחד מצויין

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/04
  13. THE STRETFORD END Member

פישר קטן,
    איפה בדיוק הספדתי אותו?כתבתי כי הוא לא מפסיק לעשות הצגות,את זה הוא עשה גם בתקופה הבאמת טובה שהיתה לו בתחילת העונה.

"שנה ראשונה שלו(הוא בא לפני שנה בדיוק) ,הוא וססק(וגם אלונסו)"

אם אתה יודע לקרוא אז כתבתי שאני לא שופט שחקנים בעונה הראשונה שלהם בליגה חדשה ספרדים או טיוואנים!

"כשרונות כאלה עוד לא ראיתם בליגה שלכם" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

לך לישון פישר קטן!

14. ScottishGunner Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx לא יודע.

לא הגיע לנו לנצח היום, ואני לא יודע איך נפתור את הבעיה. קודם כל, ואן פרסי לא שחקן לרמה של ארסנל, כל משחק נכנס ל-20 דקות אחרונות ולא עושה כלום. צריך לחזור לשחק עם ברגקאמפ בחוד ולתמרן עם רייס ופירס בשמאל.

לפחות לא עוד 1-1, בשביל הגיוון. גם זה משהו.

15. eastlands Member

שסק התחיל לנתח קבוצות באנגליה, אברטון בולי עץ , תגיד לי שסק כמה משחקים של אברטון ראית העונה? , לגבי הספרדים שלטענתך עדיין לא ראינו שחקנים ברמתם בליגה שלנו , אתה צודק ניראה לי שגם לא ניראה יותר לאור היכולת הפושרת שלהם, ליברפול עדיין לא התאוששה מהמעבר של אוון לריאל והיום ראיתי סוף סוף את השחקן שהחליף אותו (נוניז) , עדיין לא מעקל את הטעות שעלתה ללברפול אולי בעונה כולה.