מחזור 15::3-0 של לאציו על רומא (בשידור ישיר חלקי)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏8/12/06.

1. מיכל3 Member

נגמר המשחק. עוד 0-0 מגעיל, שוב לא מצליחים לנצל הזדמנות פז לנצח בגלל החלוץ המהולל שלנו אלברטו ג'ילארדינו! אומנם לא ראיתי את המשחק, אבל עדכנו אותי שטורינו הייתה הרבה יותר טובה ויכלה לסיים את המשחק בנצחון אם היה לה קצת יותר מזל וריכוז בבעיטה האחרונה.
    נמאס כבר מהעונה הזאת, סה"כ שליש עבר וזה נראה כאילו כבר עברו 30 משחקים אם לא יותר, הסגנון משחק של הקבוצה הזאת פשוט מגעיל, בלי קאקה אנחנו לא שווים כלום ובקושי מגיעים למצבי הבקעה ומה שנותר לי לקוות זה לסיום העונה הארורה הזאת, שתגמר כבר.

2. Jose Mourinho Member

8 ניצחונות ליגה רצופים, פשוט פנטסטי. אינטר הפכה למומחית בתיסכול היריבות שלה העונה בליגה. הדבר היחיד שלא אהבתי לראות היום זה הפציעות של גרוסו וקרספו, אני מאוד מקווה שזה לא רציני, גם ככה אנחנו עם עוד 4 פצועים בנוסף להם לזמן הקרוב.

ציונים:
    ז'וליו סזאר: 6 - לא הייתה לו הרבה עבודה, אבל שהכדורים הלכו למסגרת הברזילאי היה במקום.
    בורדיסו: 7.5 - משחק פשוט מושלם בהגנה, גם בתיקולים, גם במשחק ראש, וכבונוס גם בישל את השלישי.
    מטראצי: 7 - הופעה טובה של מאטריקס, ראשון לכל כדורי העומק.
    סמואל: 7.5 - כרגיל, הופעה מצויינת, כמעט נקי מטעויות(וגם את הטעות היחידה הוא עשה בגארבג'-טיים), וגם כבש את השלישי והשני שלו העונה.
    גרוסו: 7 - לפני שנפצע, נתן משחק מושלם ונקי מטעויות בהגנה(נתן סיבה מצויינת להאמין שההופעה הלא טובה שלו מול סיינה לא תחזור על עצמה שוב), אבל כמעט ולא תרם בהתקפה.
    זאנטי: 7 - מנצ'יני ממשיך לשנות לו את התיפקוד, אבל זאנטי מצטיין בכל עמדה בה הוא משחק. היום עוד משחק פנטסטי שלו בהגנה ובקישור.
    סטאנקוביץ': 6 - משחק מרכז קישור טוב, לא תרם מספיק בהתקפה.
    קמביאסו: 6 - ע"ע סטאנקוביץ'.
    סולארי: 5 - נדיר שסולארי לא משחק טוב שהוא מקבל הזדמנויות, היום זו אחת מהפעמים האלה.
    קרספו: 5.5 - כרגיל לא עשה כמעט כלום עד שקיבל את ההזדמנות שלו, אבל שהוא מקבל אותה, זה גול, וכך גם הפעם.
    איברהימוביץ': 6.5 - חייב חייב חייב לשפר את הסיומת מול השער. היום הגיע 3 פעמים מול השוער, שתיים מהן הוא החמיץ ברשלנות וגם שכבש הכדור כמעט יצא, אבל למזלו של השבדי פגע בקורה ונכנס. בנוסף, גם "בישל" את הראשון.

מאקסוול: 6.5 - מתחיל לשחזר את היכולת מאייאקס, היה ניתן לראות את זה גם במשחק הגביע בבית מול מסינה וגם במשחק מול באיירן בליגת האלופות. היום נתן משחק הגנה מצויין ודחף קדימה הרבה מאוד פעמים.
    רקובה: 6.5 - אני מקווה שהוא לאט לאט יתחיל לחזור לכושר משחק על מנת שיוכל לפתוח בהרכב בעמדה מתחת לחלוצים במשחקים הקרובים, כי היא מתאימה לו כמו כפפה ליד. הבנאדם פשוט קוסם.
    אדריאנו: 3 - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

מנצ'יני: 8 - אין טענות בבחירת ההרכב ובחילופים, אבל לקח סיכון שהעדיף לשים בספסל את פילקור(קשר התקפי) במקום מאארופי(קשר מרכזי), לנוכח העובדה שסטאנקוביץ' רק חזר מפציעה.

ברור, מילאן באנקרים העונה בכל הקשור לניצחונות. :aaarofl:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/12/06
  3. cazzo Il Capocuoco

אחרי שבפעם השעברה שלאציו "אירחה" את רומא לא זכינו בשידור ישיר מespn לראות את טאדיי ואקווילאני דופקים את הביאנקוצ'לסטי חזק אבל הפעם יש לנו עוד דרבי רומאי מעניין שכן יהיה בשידור ישיר.אבל באנגלית....מקווה שישמעו יותר טוב את השירים מהיציעים הקוטביים של האולימפיקו.
    http://www.aromasololalazio.it/foto/2004_2005/LAZIO_ROMA/VARIE/10.Xxx

http://www.gazzetta.it/tools/images/squadre/serieA/lazio.Xxx
    המארחת שבגללה בעצם המשחק הזה יכול להיות בשידור ישיר היא לאציו שבאמת רוצה לנצח את השנואה העירונית כדי לשבור קללה.מאז 2000 בכל 14 {כולל שני המשחקים בקופה איטליה} המשחקים מול רומא,לאציו ניצחה רק אחד,הניצחון ההוא שנגמר ב3-1 מרהיב עם שערים של די קאניו,סזאר וגם רוקי.הפעם כדי לעורר את שחקניו עוד יותר,דליו רוסי המאמן אומר: "זאת אליפות בתוך אליפות." עוד יתרון של המארחים הפעם הוא זה שרומא היא פייבוריטית ברורה לניצחון,כן שרומא לא ממש רואה את לאציו בטבלה ואותה מעניין יותר המרדף אחרי אינטר מאשר הכבוד בעיר,היום לרומא זה בא ביחד.
    ביום שישי תומאזו רוקי החלוץ שחולק את טבלת מלכי השערים של הקבוצה בסריה אה עם סטפאנו מאורי {5 שערים לכל אחד},הוציא כמה אמירות מפיו."אני לא הייתי מרוצה מתיקו במשחק הזה,גם אם הייתי הולך להפסיד.במשחקים מהסוג הולכים עד הסוף ומנסים לירוק דם ולנצח את רומא.את הדרבי האחרון לא שכחתי שבו הפסדנו." רגע רגע,מי מדבר?די קאניו?!כנראה שיש יורש גם אם הוא נולד הרחק הרחק בצפון איטליה! "מספיק שפאולו היה מסתכל לך בפנים הוא היה מכניס לך את לאציו לדם,ועכשיו יש לי את ה'לאציות' הזאת כמו גם אחרים שלא נולדו ברומא ובסביבה.אני חושב שזה מספיק להבין את החשיבות של הדרבי הזה ואת היריבות הזאת בכלל.כרגע מה שחשוב הוא לרצות את האוהדים את בניצחון אחרי הרבה זמן שהם לא עודדו ביציע הצפוני בגלל כל הבעיות באגודה."
    השחקן עצמו כבר מנוי לשערים מול בדרבים,את הראשון שלו עשה בדרבי האחרון שלאציו {במחזור ה17 של עונת 2004-2005 כדי לא לבלבל אותכם,ה3-1 כמובן} ניצחו ואת השני הוא הבקיע בדרבי של העונה האחרונה שנגמר 1-1.החלוץ הונציאני עצמו מוסיף: "כל דרבי הוא אחר,כל מפגש הוא אחר.לא משנה מי עולה למגרש אלא משנה כמה רצון להשיג את התוצאה בכל מחיר.אנחנו לא פוחדים מהג'אלורוסי כמו אף אחד,ואז רק נדע מי ירק יותר דם." נראה לי שלפי טוטי רומא כבר מנצחת....
    http://www.aromasololalazio.it/foto/2004_2005/LAZIO_ROMA/VARIE/45.Xxx
    חדשה טובה ללאציאלים היא שהשוויצרי-קוסובאני חוזר אחרי פציעה של שישה חודשים והיום ישב על הספסל קצת להסניף דשא שאליו התגעגע,אני מדבר כמובן על וואלון בהראמי.בעיקרון לתכולים אין כבר הרבה פצועים אלא רק תופעות לוואי שאחרי: אנג'לו פרוצי וסבסטיאנו סיביליה ממעט בעיות בשרירים,רוב הסיכוים שיפתחו כרגיל בין 11 השחקנים ולא מהספסל.במקרה מסוים שיקרה משהו,תמיד יש את גוליילמו סטאנדארדו שיגבה את סיביליה כמו מרקו באלוטה השוער הנצחי.אלו החדשות האחרונות מפורמלו עד לשריקת הפתיחה.

הרכב משוער {4-3-1-2}: פרוצי; אודו, סיביליה, קריבארי, זאורי; מודינגאי, לדסמה, מוטארלי; מאורי; רוקי, פאנדב.

http://www.gazzetta.it/tools/images/squadre/serieA/roma.Xxx
    אין דבר שעומד בפני הרצון,אין כמו טוטי שיוכיח זאת.הקרסול הימנית יכולה ללכת לעזאזל,אם יש דרבי זה לא מעניין.הבחור הוזמן לסגל 20 השחקנים של ספאלטי כאילו דבר מיוחד לא קרה.ביום חמישי באחת ממסיבות העיתונאים סימונה פרוטה היה בטוח כבר: "טוטי?אתם תראו שהוא ישחק,אני אפילו בעצמי לא מצליח לדמיין דרבי רומא בלי פראנצ'סקו עצמו." ב26 בפברואר,בדרבי שהסתיים בניצחון 2-0 של טאדיי ואקווילאני,הפופונה ישב ביציע עם רגל מגובסת וקביים ואז רומא השיגה 11 ניצחונות ברציפות,שיא מדהים שעד היום לא מצליחים לעכל.אבל גם סימונה פרוטה עצמו,הקשר הקלאברזי גם רוצה מאוד מאוד,ומבטיח שגם הוא יהיה למרות הפציעה האחרונה שגם אותו הגבילה בזמן האחרון.כמו רוקי,גם פרוטה אומר כי מה שחשוב זה לא מי שעולה למגרש אלא העניין הנפשי והמנטלי: "לא מנצח מי שיותר חזק,בדרך כלל מי שמנצח הוא פחות לחוץ.אני מודה שגם נמאס לי מכל השקט הזה במחנה האימונים לפני המשחק,עדיף היה להתאמן בטריגוריה כמו כמעט תמיד כי לראות את הבן גורם לי להרגע יותר מאשר להיות סגור בחדר ולראות טלוויזיה ולבהות במחשב." הפעם רומא מחפשת ניצחון שביעי ברציפות מאז ה2-2 מול אסקולי וסימונה מפתיע עוד פעם ומודה כי: "הדרבי הזה כמו גמר מונדיאל,אותה הרגשה."
    http://www.asromaultras.it/0506lazioroma_Photo-0030.Xxx
    חוץ מטוטי עצמו,דניאלה דה רוסי,אלאנדרו רוזי,ג'אנלוקה קורצ'י,ואלריו וירגה וגם אלברטו אקווילאני שיהיה ביציע,כולם רומאים.אבל במקום להגיד לכם את השכונות ואת המגרשים שבהם השחקנים האלה התאמנו והתגנבו בין הגדרות בימי הילדות עדיף שנדבר על דברים יותר חשובים למחר גם אם זה מעניין כנראה רק אותי.
    נחזור לדבר שמעניין את כולם: "אני ממש לא מרוצה מהמצב והכושר הגופני שלי,ביום ראשון בבוקר אעשה את המבחן האחרון ואז נראה מה יהיה.אבל הדבר שבאמת מעניין הוא לשחק ולתת את הכל מול לאציו.קשה להגיד שהמקום בהרכב בטוח,כי מתי שאני בועט בכדור אז מתחילים הכאבים,אני מתפלל שיהיה לי מזל הערב הזה כי אני ממש פוחד לעשות תנועות חדות ושאר מאמצים כאלה." לוצ'אנו ספאלטי עצמו מעריך מאוד אבל: "אני מאוד מודאג אבל אני גם מאוד גאה בקפטן שלנו וברצון שלו לעזור.יש הרבה שיפורים בכושר שלו וגם הצוות הרפואי יכול להגיד לכם את זה." חשוב גם לציין שדניאלה דה רוסי גם לא במאה אחוז אבל אצלו הסיכוים לשחק הרבה יותר טובים.

הרכב משוער {4-2-3-1}: דוני; פאנוצ'י, מקסס, קיבו, טונטו; דה רוסי, פיזארו; טאדי, פרוטה, מאנסיני; טוטי.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/06
  4. Chievo Member

מעט שערים במחזור הזה, אבל בסופו של דבר צריך להבליט כמה נקודות:

קטאניה הופכת להפתעה של הליגה, שמודרגת במקום הרביעי עם עבודה מושלמת היום, כל הכבד לקבוצה הזאת.
    רי'גנה אכן גם מפתיעה בגדול, בתחילת העונה היא הייתה המועמדת הראשונה לירידה, כעת יש לה סיכוי גדול להשאר, מילה טובה למאמן הקבוצה.
    פארמה נגד קייבו :: במחזור הבא משחק קרב תחתית ענק של הקבוצות המאכזבות בקאלצ'יו.

שיהיה דרבי טוב ומהנה, פורצ'ה קאלצ'יו.

5. Giallorossi Member

מישהו יודע למה אין שידור?
    יש גולף במקום הדרבי.

6. MHFC Member

אינטר במחצית הראשונה הייתה גרועה, אבל במחצית השנייה היא ידעה לנצל את ההזמדנויות שהיו לה ולכבוש שלישיה בקלות, כאשר גם הבלם וולטר סמואל מצטרף לחגיגת השערים, גם לא במשחקים גדולים של אינטר היא יודעת לנצח וזה מה שקורה בדרך כלל העונה.

מילאן איבדה מזמן כבר את הסיכוים לזכות באליפות, מה שנותר הוא אולי להשיג כרטיס למוקדמות ליגת האלופות במקרה הכי טוב, או אולי אפילו כרטיס לגביע אופ"א. היום מילאן שיחקה ללא קאקה, ועם 3 חלוצים; אוליברה, ג'ילארדינו ובוריילו במערך של 4-3-3, גם המערך הזה לא הצליח לאנג'ילוטי ועוד תיקו לאוסף של מילאן העונה. אני כבר לא יודע מה יהיה עם ג'ילארדינו, הפעם הוא החטיא פנדל, חייבים חלוץ בינואר הקרוב ולדעתי חייבים לעשות עסקה, ג'ילארדינו+כסף/שחקן= חלוץ.

לגבי הדרבי של לאציו- רומא, לא הבנתי מדוע לא משדרים אותו, אולי זה בגלל שESPN רגילים לשדר את משחקי הסריה אה ב-15:55 ולא ב-21:30 כמו שיוצא הדרבי של לאציו- רומא היום, אבל לא נראה לי שזאת הסיבה לכך.

תצחק, תצחק, לא שאינטר מרשימה בניצחונות שלה.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פער 26 נק' זה דבר מאוד מרשים

8. cazzo Il Capocuoco

בואו נארגן איזשהי תביעה...

בינתיים,כריסטיאן לדסמה עם שמאלית אדירה לחיבור של דוני מ25 מטר,ממש דקה לפני סיום המחצית.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איזה הר געש ברומא! פנדל, 0-2! (אודו)

דקה 58 ו 59, צמד החמצות אדיר של לאציו.

וואוו.. האולימפיקו בטרוף 0-3... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/06
  10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט ביזיון איך שרומא ניראת אתמול,אין עוד איך להגדיר את הגועל נפש הזה !
    לקבל בראש 3-0 ועוד מול מי ? לאציו היריבה השונאה בדרבי,פשוט ביזיון איך שניראנו.
    צריך להגיד ללאציו כל הכבוד על המחשק הגדול שהם נתנו,אבל אעדיין רומא הייתה צריכה לשחק הרבה יותר טוב.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת התבוסה הזו ממש לא מפתיעה. רומא בנויה בצורה כזו שכאשר הולך לה היא שוטפת את המגרש, מצד שני שלא הולך לה, אז שום דבר לא עובד וככה את המשחקים הקשים שלה היא מפסידה (אינטר, ולנסיה ולאציו בחוץ, תוציאו את הניצחון על מילאן מהמשוואה). זה ההבדל הענק בינה לבין אינטר, זה ההבדל הענק בין אלופה לסגניתה.

12. מיכל3 Member

אפשר תקציר של המשחק?

13. ASROMA Member

כל כך נכון
    אבל עדיין עם שליש אולי מהתקציב של אינטר ובכל זאת להתחרות איתה על האליפות שגם ככה אבודה מראש צריך לתת שאפו לרומא , לא הלך כלום במשחק הזה.
    אבל גם בסוף השחקנים עדיין נלחמו ולא ויתרו עד הסוף , אלה הדברים החיוביים שאני שואב מהמשחק הזה.
    שיהיה בהצלחה בהמשך.

14. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אני בניגוד אליכם שיש עוד הרבה משחקים ומוקדם להכתיר את אינטר כאלופה, אבל אני מקווה שאינטר תיקח.

15. cazzo Il Capocuoco

אני חושב שכבר אפשר לסכם את העונה הזאת - הדבר היחיד והטוב ממנה הוא המספרות שיש כל שבוע.