מחזור 16 בליגת העל: חיפה מנצחת את הפועל "רק" 3-2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏12/1/07.

1. burning soil Member

טוב מכבי פ"ת היא הכבשה השחורה של מכבי ת"א ללא ספק.
    גם לפני כמה שנים, כשהיה פער ברור בין הקבוצות - זה תמיד הלך קשה למכבי בנצחונות
    קטנים של 1-0(טל בנין עונת 02\01, פרוחננקובס בעונת האליפות). נדמה לי שמאז, ומכבי
    בקושי מנצחת את הלוזונים. אפילו הם הביסו אותנו 3-0 בעונה שעברה. גם המכות שהיו בין
    עמוס לוזון לאלי דריקס מוסיפות פלפל למפגש מחר. בכל אופן, במשחק בית צריכים לנצח את
    מכבי פ"ת, אין ברירה אחרי 4 תוצאות תיקו ולפני משחקים לא פשוטים. הכל אפשרי במשחק
    של מחר, פ"ת כבר ניצחה בבלומפילד העונה - את הבועל.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי תל אביב - מכבי פתח תקווה
    משחק נורא מעניין, שכל תוצאה שתהיה בו, לא תפתיע אף אחד. היתרון היחידי שיש כאן לקבוצה כלשהי, הוא יתרון הביתיות, שממנו נהנת מכבי תל אביב. אין לי ממש ניחוש לגבי זהות המנצחת, ככה שאני צופה שהמשחק הזה הולך לשוויון, שיהיה חמישי רצוף עבור מכבי תל אביב.

מכבי הרצליה - הכח עמידר רמת גן
    מכבי הרצליה נראית במגמת עלייה במחזורים האחרונים, אבל זה מסוג המשחקים שהלב מנצח, הרבה לפני שהראש או הרגל מנצחים. אם אורי מלמיליאן לא יצליח לצאת עם משהו מהמשחק הזה, אז או שכל הסגל שלו צריך להתחלף, או שהוא צריך לעשות עם עצמו חושבים. לדעתי, המשחק הזה הולך להסתיים בשוויון.

הפועל פתח תקווה - בני יהודה
    מדובר בשתי קבוצות שמשחקות לא רע (ואני לא מקבל את דעת הפרשנים, כי לדעתי בני יהודה דווקא כן משחקת טוב), אך בקבוצות שלא מצליחות להביא תוצרת. בקטע הזה יש לבני יהודה יתרון קל, כיוון שלה יש יותר כלים לנצח את המשחק הזה, מה גם שהיא תרצה ליצור לעצמה איזשהו רצף של נצחונות. בקיצור, נצחון כתום.

הפועל כפר סבא - מועדון ספורט אשדוד
    אם יש משחק שהכי שווה לראות אותו, זה את המשחק הזה. שתי קבוצות נורא התקפיות שרק מחפשות להבקיע שערים. לאחת הולך פחות בזמן האחרון, השנייה פורחת. זה מסוג המשחקים שיקבעו לאן העונה של מועדון ספורט אשדוד הולכת ונצחון כאן יכול להוות סוג של הצהרת כוונות. אני מהמר על נצחון של מועדון ספורט אשדוד, כפר סבא תצטרך לחפש נקודות במשחק אחר.

בית"ר ירושלים - מכבי נתניה
    מכבי נתניה עוד לא הצליחה לחבר בליגת העל שתי נצחונות ברצף, בית"ר ירושלים עוד לא הפסידה בטדי. כבר שתי סיבות למה בית"ר ירושלים הולכת לנצח את זה. אבל, במכבי נתניה מתבשל משהו חדש באויר וכולם כולל כולם (בעלים, מאמן, שחקנים ובעיקר האוהדים) מאמינים שאפשר לנצח את המשחק הזה. דבר אחד בטוח, הפעם בית"ר ירושלים לא הולכת לפגוש קבוצה מפוחדת, אלא קבוצה שתנסה להעמיד אותה על כל טעות. עם כל הלב והרגש, אני הולך על נצחון נתנייתי.

מכבי חיפה - הפועל תל אביב
    דרבי האירופאיות שלנו לעונה הנוכחית. הפועל תל אביב בתקופה מצויינת, אבל מכבי חיפה צריכה את הנקודות, כיוון שאם היא לא תנצח את המשחק הזה, היא תתרחק בצורה משמעותית מאוד מהמקום הראשון והיא כנראה תצא מהמאבק על הכתר. המשחק ישוחק בקריית אליעזר, מה שמצדיק את תחושתי שהולך ליפול כאן נצחון ירוק.

אל תכנסו לסרטים יותר מדי, אתם תראו שביום ראשון בערב אתם תסתכלו על ההודעה שלי וכרגיל, אני לא אצא צודק בשום דבר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Raulito Madridista

מישהו זרק כאן טעות מאוד גדולה, שהמשחק בין מכבי הרצליה להכח עמידר הולך להיות משעמם ורדום. אולי התכוונת שהמשחק הזה לא מעניין יותר מדיי אנשים, פרט לאוהדי אותן הקבוצות שיישחקו היום ראש בראש, אבל המשחק הזה צפוי להיות משחק מאוד מעניין, אולי עם הכי הרבה שערים ואני ממש לא מגזים. קרב תחתית מצפה לנו, מכבי הרצליה בביתה, היא בהיתרון על הכח עמידר והיא הצליחה לברוח מהקו האדום, אבל זה לא מספק את פרדי דוד. הרצליה שיחקה התקפי גם בבלומפילד נגד הפועל, יכלה לכבוש שערים, אבל ההתקפה של הפועל ת"א הייתה מצויינת ולהרצליה לא היה את הכלים בפן ההגנתי. הרצליה משחקת כדורגל טוב. אני מניח שגם עמידר תעלה למשחק על מנת לתקוף, מה שהפריע למלמיליאן נגד בית"ר הוא לא ההפסד, אלא שהשחקנים שלו לא באו לשחק כדורגל ובית"ר מחקו אותם בכל-כך קלות. זה לא אופייני לקבוצות של מלמיליאן. אני חושב שעמוד הטווח של הכוח הוא אבי תיקווה והמון תלוי בו. ההגנה של עמידר לא יכולה לסמוך על השוער הלא יציב שלהם, אך גם מן הצד השני אין שוער יציב מדיי. אני לא חושב שמנור חסן ייתרום יותר מדיי להרכב הראשון.
    אצל הרצליה, מערך יפה עולה, המשחק מנוהל על ידי בוקסנבויים. אם בתחילת העונה אמרתי שהכח קבוצה טובה יותר(תיקו נגד חיפה, בית"ר והלוזונים), אז עכשיו המגמה השתנתה, הרצליה טובה יותר, המשחק בבית והיא חייבת לנצח.

בני יהודה חייבת לנצח היום את הפועל פ"ת, הניצחון על מכבי חיפה בהחלט הרגיע אותם והסרה ביטחון, אבל זה לא מספיק, פשלה היום בחוץ נגד לחמן והניצחון במחזור הקודם לא שווה כלום. אצל הפועל פ"ת עידן סרור לא יישחק וגם לא אחמד קאסום, לקבוצה אין יותר מדיי מחץ. מה שיפה נגד חיפה זה שבני יהודה שלטה במרכז המגרש, הרבה בזכות לוקמן, זה מה שאמור לקרות גם נגד הפועל פ"ת. לבני יהודה היתרון ברור בחלק ההתקפי ובקישור. ראובן עובד ייצטרך להיות ביום טוב ונראה אם אסולין ימשיך את התנופה. הקבוצה של לחמן נראה שכל פעם היא מתקרבת יותר להשיג נקודות אבל זה לא קורה. לחמן חייב להעמיד מערך טוב, שיחשוב גם על התקפה, ושהחלוצים שלו יינצלו מצבים. בכדורגל שלנו הכל יכול לקרות כמובן, בני יהודה גם לא כזאת קבוצה העונה, אבל אני הולך עם ניצן שירזי. בנוסף, התרומה של אברבאנל ובלדוט להתקפה היא קריטית, הם מארגנים את המשחק ואברבאנל מוסיף כוח.

הפועל כפר סבא ומועדון ספורט אשדוד זה גם משחק טוב מאוד, הייתי הולך שם על תיקו. אשדוד ללא הולצמן זו לא אותה קבוצה, וגם כפר סבא צריכה לחזור לקחת נקודות מתישהו. אני חושב שעצם זה שהמשחק בחוץ יישחק לטובתה של כפר סבא(הכוונה, המשחק אצלה), למרות שהיא לא קבוצה ביתית מובהקת. יהיה קרב אדיר בין הגנות בינוניות - היתרון לאשדוד בחלק ההגנתי, לבין התקפות מהירות ואלגנטיות, אולי הטובות בליגה. בגלל התקופה הלא טובה של הפועל כפר סבא נראה שהיא בינתיים בחלק התחתון של הטבלה, הקבוצה לא ניצחה עדיין בסיבוב השני והשכיחה את הסיבוב הראשון הסביר שלה עם 17 נקודות. אשדוד היא קבוצה מעולה, אבל מעניין אם היא תיהיה כדוגמת פלארמו באיטליה, פישלה משחק אחד, אינטר ניצחה ועכשיו היא ממש מחוץ למאבק האליפות(פאלרמו). אשדוד יכולה לאבד את המקום השני אם לא תנצח את כפר סבא והפועל או מכבי פ"ת יינצחו במשחקיהן, למרות המשחקים הקשים שמצפים. למרות מספר ההבקעות של כפר סבא, היא אחת ההתקפות הטובות בליגה, היא מגיעה להמון מצבים. שער של אשדוד ייסגור את המשחק וחבורתו של חזן תרד אחורה, מעניין איך כפר סבא תגיב אם זה ייקרה, מקווה שלוז יישחק.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/07
  4. איגור .פ. Member

אממממ המחזור הקרוב לעניות דעתי יוציא את חיפה מהמירוץ לאליפות,כי למרות שאני אוהד חיפה, אינני מאמין שחיפה תנצח, בגלל התק' הרעה שהיא נמצאת לעומת הפועל שנמצאת בתק' מצויינת.

לגבי שאר המחזורים המשחקים המעניינים ביותר הם בתחתית.

אם בני יהודה מנצחת גם השבוע מותר להגיד שהניצוון שבוע שעבר על האלופה הוא נק' המפנה שלה העונה.

5. Raulito Madridista

מכבי ת"א נגד מכבי פ"ת זה בהחלט משחק מאוד קשה להימור והרבה ייפלו בטוטו עליו אלא אם כן ישימו "שלשה" או איך שקוראים לזה שמהמרים על כל שלושת התוצאות וכמובן משלמים יותר. מכבי ת"א הראתה אופי מצד אחד שסגרה פיגור נגד אשדוד בחוץ, פעמיים, מצד שני, אשדוד בעשרה שחקנים הייתה יותר טובה ממנה. אבל, המשחק בבית אצל מכבי ת"א, ואני מזהה בעייה אצל מכבי פ"ת בקישור, שאני חוזר עלייה כבר כמה וכמה פעמים, אין לה אחד בקישור שממש יודע להוביל את הכדור לחלוצים, יש לה קישור הורסני מאוד עם שלישיה במרכז המגרש, אני במקום גיא לוזון מעלה את אורי לוזון. לזכות מכבי ת"א ייהמר שאלי כהן הולך על כל הקופה ומעלה הרכב מאוד מאוד התקפי. רוסו, נמני, שבחון ועוד שני חלוצים. אני חושב שרוסו לא קשר 50\50, הכוונה לא ממלא את התפקיד הזה מספיק טוב, ואם מכבי פ"ת תצא מהר קדימה היא תפתיע את מכבי במתפרצת עם החוד המהיר מאוד שלה. מכבי ת"א עדיין במקום לא רחוק מדיי מגביע אופ"א והיא צריכה לנצח קבוצה גדולה אחרי שלא עשתה את זה מאז הדרבי. ניצחון שלה יקריב אותה יותר לגביע אופ"א ולמכבי פ"ת, בנוסף יש משחק בין מכבי חיפה להפועל, מכבי יכולה להתברג יותר בצמרת. פ"ת במקום הרביעי עם אותו מספר נקודות של הפועל, הם קבוצה מאומנת היטב, למכבי לא יהיה קל, ויהיה מעניין בקיצור. פ"ת לא הבקיעה מספיק שערים העונה אבל ההגנה שלה טוב מאוד.

גם בית"ר ירושלים נגד מכבי נתניה זה משחק מאוד קשה להימור, בית"ר נראית נפלא, נתניה עם מאמן חדש, אבל המשחק הוא בטדי ולכן אני לא חושב שנתניה תצליח לנצח. בית"ר בעידן מזרחי עושה הכל בקלות לעומת המאמן הקודם, כבר שכחתי איך קוראים לו, שהכל היה הולך לה קשה יותר. בית"ר מחכה בקלות קבוצה כמו כפר סבא, אבל זה היה גם בגלל תדרוך שגוי של אוחנה לפני המשחק, כפר סבא עלתה לחוצה ולא זזה בעצם, אדישה. בית"ר יכולה לפתוח פער בפיסגה, יש משחק בין הפועל לחיפה, הפסד של חיפה והיא מאוד מאוד רחוקה מבית"ר, 10 נקודות זה לא הולך ברגל, תיקו מעלה את הפער מהפועל ל6, וניצחון של חיפה זה עדיין 7 הפרש. מעניין אין נתניה תתפקד נגד קבוצה יותר גדולה ולא בבית, מעניין אם היא תתקוף או תחכה למתפרצות כמו בעידן גוטמן. שכטר הוא מן עושה משחק של נתניה, הוא השחקן הטוב ביותר שלה. נתניה עולה עם שלושה קשרים באמצע, מעניין אם בואטנג ביכולת שיא ואלברמן יינצחו את מרכז המגרש השדה. מירוסביץ גם בתקופה טובה מאוד. בן שושן צריך לקבל עוד פעם מקום בהרכב. אבל האיש המרכזי של בית"ר הוא זנדברג.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574317hpt.Xxx הפועל פ"ת - בני יהודה http://www.liga.co.il/leaguespic/1042573750bnei.Xxx

שבת, 18:30, פ"ת.
    שופט: מאיר לוי.

אחרי שאיבדו את היוקרה במשחק ההפסד בדרבי במחזור הקודם, ותחת פרשת סרור-לחמן, תארח הפועל פ"ת את בני יהודה, במסגרת המחזור ה-16 של ליגת העל. מבט חטוף על הסטטיסטיקה במפגשים בין שתי הקבוצות מצביע על יתרון להפועל פתח תקוה. ב-21 התמודדויות ניצחה הפועל 9 משחקים לעומת 7 של בני יהודה.

פ"ת מגיעה למשחק כשהיא מחפשת ניצחון ראשון שיספק לה מעט חמצן לנשימה. הקבוצה המלאבסית של אייל לחמן נמצאת עמוק בתחתית טבלת הליגה, עם 7 נקודות בלבד.
    לאור התוצאות הנהלת הפועל פתח תקוה הודיעה רשמית כי היא מגבה את לחמן, ומאמינה שהקבוצה תשרוד בליגה עונה נוספת. בהודעה לתקשורת שנשלחה מטעם ההנהלה נכתב בין היתר: "אנחנו מאמינים שאייל לחמן הוא האדם הנכון במקום הנכון והתוצאות לא ייאחרו להגיע. הפועל פ"ת מתמקדת כרגע במאבק אחד ועיקרי, והוא בהשארת הקבוצה בליגת העל".

למאמן הקבוצה, אייל לחמן, יש כאבי ראש לקראת המשחק לאחר שאחמד קסום ומאור בוזגלו סובלים מפציעות שישביתו אותם לחודש לכל הפחות. לקראת המשחק לחמן ממשיך להעניק קרדיט לברק ויסוקר בין הקורות בעוד רפי כהן השוער הוותיק של הקבוצה יפתח על הספסל. מהראן אבו ריא יפתח בהרכב לאחר שנעדר מן המשחק הקודם בעקבות אשפוז בבית החולים. גם שמעון אבוחצירא יפתח בהרכב ויותיר את אלנתן סלמי, המועמד לעזוב את הקבוצה, על הספסל. מי שיקיים בכורה בהרכב של לחמן הוא הקשר הצרפתי מיקל מרגסיליה, שחתם בקבוצה לפני עשרה ימים.

http://i3.one.co.il/images/d/gg107264.Xxx
    אימון בפ"ת.

הרכב משוער: ברק ויסוקר, זאביק חיימוביץ', מעוז סמיה, עומרי קנדה, מהראן אבו ריא, מיקל מרגסיליה, יניב לוזון, צ'ק גדיאגה, שמעון אבוחצירא, סעיד מקאסי ומוטי קקון.

הניצחון בשבוע שעבר על מכבי חיפה, שהגיע אחרי עשרה משחקים ללא ניצחון, שיחרר הרבה לחץ בשכונת התקווה ובקבוצה מקווים שמחר יימשך המומנטום מול הפועל פ"ת.

בבני יהודה מגדירים את המשחק כקרב על 6 נקודות ובמהלך השבוע ניסה המאמן, ניצן שירזי להגדיר לשחקניו שהם עדיין קבוצת תחתית והלחימה והנחישות שאפיינה אותם בעיקר במשחק מול מכבי חיפה צריכים להימשך. שירזי הדגיש כי רק דרך משחק חזק הקבוצה תצא מהמצב הקשה. בבני יהודה מתכוננים גם למשחק אגרסיבי שמאפיין את הפועל פ"ת, שנמצאת עמוק בירכתי הטבלה.

המאמן שירזי מתלבט האם להמשיך עם ההרכב שניצח את הירוקים או לעשות שינויים קוסמטיים בהרכב בהתאם ליריבה. הדילמה העיקרית שעומדת בפני המאמן היא בחוליית ההתקפה. הוא מתלבט גם אם לשחק עם שני חלוצים (ליאור אסולין וברק בדש) או להמשיך לשחק עם חלוץ בודד, ואלי אברבנל מאחוריו. במידה ושירזי יחליט לשחק עם אסולין ובדש יחדיו, אברבנל ישוב לעמדה הטבעית שלו בצד ימין של ההגנה.

http://i3.one.co.il/images/d/gg113957.Xxx
    חושבים תחתית.

הרכב משוער: וינסנט אניימה, אלי אברבאנל (איציק עזוז), יאיר אזולאי, אסי דומב, סאלם אבו סיאם, הרוויה קובאצ'ביץ, קובי דג'אני, אסי בלדוט, ראובן עובד, ברק בדש (אלי אברבאנל), ליאור אסולין.

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574191hks.Xxx הפועל כפ"ס - מ.ס. אשדוד http://www.liga.co.il/leaguespic/1151084516msas.Xxx

שבת, 18:30, כפ"ס.
    שופט: אסף קינן.

בהפועל כפר-סבא מייחסים למשחק הערב נגד מ.ס אשדוד חשיבות מכרעת מאוד.
    הקבוצה, שלא נמצאת בכושר הטוב שאפיין אותה בתחילת העונה, מגיעה למפגש אחרי שני הפסדים בחוץ לבית"ר ירושלים ולמכבי נתניה, ותרצה לחזור למסלול הנצחונות אל מול הקהל הביתי.

בהרכב של אלי אוחנה יחסרו שני שחקנים מרכזיים, אלון חלפון המורחק, ואביחי ידין, שספג כבר 10 כרטיסים צהובים מתחילת העונה (שיא ליגה). את השניים אמורים להחליף לירון זרקו ועידן שום.

לירון זרקו שישחק היום, רוצה להחזיר לקבוצה מעיר הנמל על התבוסה 3:0 מהסיבוב הקודם: "אנחנו רוצים להחזיר את הכבוד שלנו מהמשחק בסיבוב הראשון שהיה אחד הגרועים שלנו השנה, ובלי קשר להתחיל לאגור את הנקודות ולחזור לעניינים".

"אני קונה 0:1 קטן. ברור שנשמח לכבוש יותר, ואני מקווה שההתקפה שלנו תחזור להבקיע". זרקו מודע לכך שלאשדוד יש את אחת ההתקפות הטובות ביותר בליגה: "לאשדוד יש חלוצים טובים, ולמרות שהולצמן לא ישחק הם עדיין יהיו מסוכנים".

"נקווה לעשות את העבודה בהגנה על הצד הטוב ביותר ולעצור אותם. עם כל הכבוד לאשדוד, שעד עכשיו נותנת עונה מצויינת, הפועל כפר-סבא לא נופלת מהם, ואנחנו צריכים לקחת את הנקודות במשחק הזה"

http://i3.one.co.il/images/d/gg110660.Xxx
    בכפ"ס רוצים לחזור ולאסוף נקודות.

הרכב משוער: אוהד לויטה, עופר טלקר, לירון זרקו, דגלאס דה-סילבה, עמנואל פאפו, עידן שום, יעוזה אבובקרי, בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ, ז'וזה דוארטה, סמואל יבואה.

ב-מ.ס. אשדוד, שתגיע למשחק מול הפועל כפ"ס ללא הקפטן שלה, שי הולצמן, הסובל מקרע חלקי בשריר ברגלו וללא גורה טל, הבלם הסנגלי שהורחק במחזור הקודם – מאמינים כי למרות החיסרון הבולט בעמדות ההגנה וההתקפה, שחקני הקבוצה חייבים לעלות אל הדשא באצטדיון 'לויטה' ולנצח את המשחק הזה בכל מחיר.

לאלון חזן ועוזרו שמואל בוכריס יש כאבי ראש לא מעטים לקראת המשחק, כשעדיין לא ברור האם הם יבחרו לתחזק את חוליית החוד בינון ברדה או לחזק דווקא את הקישור במסאיי דגו. מה שבטוח הוא שאת מקומו של גורה טל יאייש אייל אלמושנינו המצוי בכושר טוב.

מבט חטוף על טבלת הסטטיסטיקה מצביע על יתרון ברור דווקא לקבוצה מעיר הנמל. ב-17 מפגשים בהן התמודדו שתי הקבוצות ניצחה אשדוד ב-8 משחקים, בדיוק פי 2 מהמשחקים אותם סיימה כפר-סבא כשידה על העליונה. חמישה משחקים הסתיימו בתיקו.

http://i3.one.co.il/images/d/gg117601.Xxx
    באשדוד בונים עליו, ז'אן ז'אק גוסו.

הרכב משוער: סמי אג'יי, אמיר אלקריף, אייל אלמושנינו, כריסטיאן גונזאלס, אדיר טובול, יוסי אופיר, דוד רביבו, ז'אן ז'אק גוסו, מסאיי דגו (ינון ברדה), עידן שריקי, יניב עזרן.

8. משוגע בירוק Member

לצערי אני לא רואה את מכבי חיפה בכושר הזה וביכולת הזו מנצחת את הפועל תל אביב המצויינת... אני צופה שאחרי המחזור הזה נצא מהמירוץ לאליפות ונשאיר אותו לטובות מאיתנו...

9. הרצליה Member

אוקיי אחרי כל הדיבורים הגיע הזמן לעשות.
    מכבי הרצליה עומדת לפני עוד אחד ממשחקיה החשובים ביותר בשנים האחרונות בד"כ זה נגמר לא טוב אבל הפעם כולם מאמינים באמונה שלמה שהמשחק הזה שלנו.

מבחינת היכולת ששתי הקבוצות מציגות אנחנו עולים על הכח בשתי דרגות לפחות.

לצאת מאוכזבים מבלומפילד,להוציא נקודה מהפועל תל אביב ולצאת מאוכזבים,להוציא נקודה מחיפה ולצאת מאוכזבים.
    בבית שלנו מאז המשחק נגד מכבי פ"ת לפני ארבעה חודשים היינו יותר טובים מכל קבוצה שביקרה כאן, אין שום סיבה שזה ישתנה הערב.

איבון אריאטה צפוי לחזור סוף סוף להרכב ושאריאטה רואה סגול בעיניים הוא משתגע,ראינו את זה בסיבוב הקודם ונקווה שנראה את זה גם היום.
    שלומי טולדו יחזור סוף סוף למקום הראוי לו,קצה הספסל.

כפיר אדרי שבזמן האחרון יש שיפור ענק ביכולת שלו חייב להביא את הכדורגל שהוא יודע גם היום.
    בוקסנבוים ודיוויס הם בכלל מנייה בטוחה.

חבל שאילן בכר עזב דווקא לפני המשחק נגדנו הייתי רוצה שהוא ישחק היום ולחגוג לו באגף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx.

הגיע הזמן להפסיק להחמיץ ולהיות נאיבים כל כך הגיע הזמן ולהביא את העדיפות במגרש לידי ביטוי, הגיע הזמן לנצח סוף סוף מאז נתניה!!!

יאללללללללללללללללללללללללללללללללללללללה מכבי!!! מלחמה מלחמה מלחמה!!!!

10. Riki Member

משחקים בבית !! לא משנה לי למי הפסדנו במשחק שעבר, מדובר בפאקינג הפועל ת''א.
    ניצחון שלנו, אני לא חושבת שיש אדם אחד שפוי בחיפה שלא מצפה למלחמה.
    ואל תגידו לי אוביקטיביות ושאר הבולשיט. חיפה חייבת את המשחק הזה, לא רק שלוש נקודות...

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/07
  11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ניצחון דחוק, 1-0 קטן, אבל עדיין ניצחון חשוב למכבי. שבחון עם שער ראשון במדי הקבוצה נותן לנו את היתרון כבר בדקה ה-21. ניצחון ראשון לקבוצה אחרי 4 תיקו רצופים!

מישהו ראה את המשחק ויכול לומר איך מכבי שיחקה?

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/07
  12. משוגע בירוק Member

מחצית ראשונה טובה של מכבי, בשנייה פ"ת שלטה בענק ובעיקר המון כדורים שפוגעים בקאלה/טילים למרכז השער שהוא עוצר יסחטו ככל הנראה ציון 9 בעיתונים מחר....

13. מיכל3 Member

עם השינויים שרוני לוי עורך לקראת המשחק מחר אל תצפי לניסים ונפלאות...
    מסודי בפנים, רפאלוב אאוט? מה זה השינוי המטומטם הזה? גם אנדרסון ישחק במקום בוקולי המוצהב, היחיד שעוד עושה משהו במשחקי הליגה השנה וגם הוא לא ישחק. אין לי שום ציפיות מחר עם ההרכב הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי וואי הכח מנצחת בדיוק בשניית הסיום , בדקה ה96 .

אין זוכה בטוטו גם השבת .

15. הרצליה Member

שתלך קיבינמאט הקבוצה הזאת.