מחזור 16 בליגת העל: חיפה מנצחת את הפועל "רק" 3-2

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏12/1/07.

1. פלג Member

אדום לאבוקסיס.. המשחק עבור הפועל גמור. לא זכור לי משחק צמרת כמו זה שבמחצית קבוצה אחת מוליכה 0-3 משלוש מצבים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/07
  2. IsraeliSoccer Member

מחצית חלומית לחיפה,הרחקה להפועל,שלישייה לירוקים.
    חרזי ומסודי משחקים היום אחרת,לא ציפיתי בחרזי יהיה חלק מהותי באגף היום,גם מסודי השתנה למרות זאת בכל החגיגה וההילולה איפה קולאוטי?
    שאלה שמעסיקה רבים וראויה לדיון.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מישהו יכול להסביר לי מה ניסה טועמה לעשות...? בעצם אני מבין מה הוא ניסה לעשות אבל איך יצא לו הבעיטה המטומטמם הזאת....
    חיפה השיגה את השער הראשון משום מקום, שהחדיר בה ביטחון והכניס את הפועל ת"א ללחץ... ועוד דבר בקשר לשער של קטן השני, אלימלך פשוט יושן בעמידה. מה זה זה? מה זה הקפיצה המצחיקה הזאת לגובה? אלימלך מתחפש לשטראובר? נכון שקטן שיחרר בעיטת יעף יפה מאוד אבל הוא בעט בדיוק לעברו של אלימלך שפשוט הדף פנימה.. ברור שטועמה הוא האשם הבלעדי בשער אבל אלימלך היה צריך למנוע את השער הזה.
    הפועל ת"א באה בזמן לחיפה שלא צריכה להבריק כדי להשפיל את האדומים, אני בטוח שיוסי מזרחי עכשיו בבית הרבה יותר מאושר ממודאג.

בקשר לאדום של אבוקסיס.. מוצדק ואני בטוח שאין לאף אחד ספקות. הוא יכול ככה לרסק ברך בלי שום בעיה, בושה הקופיף הזה לפעמים.

4. IsraeliSoccer Member

בניגוד למשחק הקודם ששפט תבריזי שיפוט מצוין,חוץ מהקטע בפאול של ארבייטמן שופטים ,כל פעם שארבייטמן חוטף כדור מחפשים את הנגיעה,לא נגע בשחקן הפועל ושריקה שגויה הצילה את הפועל מהתקפה של 3 נגד 2.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

טועמה ניסה הרחקה של פוזה , הוא ציפה שהכדור יתלבש לו על הפלאש ויעוף גבוה והחוצה במקום זה בא ישר לקטן שהגיב יפה .
    אבל גם לאלימלך יש חלק בשער הזה כדור לידיים אחרי הזינוק הוא תופס את הרגל כאילו קיבל מכה.

היה ברור שאבוקסיס יחזיר לדירסאו בסוף , מוזר איך שהקוון פיספס את זה זה היה בזוית העין שלו

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההתקפה רצה.. הקוון היה עם הפנים למגרש בריצה קדימה.. קשה מאוד לתפוס כזאת קטנה שזה קורה מאחורי הגב שלך.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה אמור להיות בזוית העין השמאלית שלו.

ואת האמת התפלאתי שרק במחצית גילו את זה , ראיתי זה בהתחלה שהוא עושה לו משהו אבל אחרי שלא ראיתי הילוך חוזר חשבתי שסתם דמינתי .
    אבל גם פה אבוקסיס התחיל עם איזה בעיטה קטנה

8. אבו Member

אואה..דירסאו חתיכת אידיוט. הוא צריך לקבל על זה חתיכת עונש...מילא שחקן יריב, אבל לריב עם שחקן מהקבוצה שלך בדקה 93 כאשר הקבוצה שלך מובילה ?!

9. Spanish Weapon Member

נצחון מוצדק לחיפה היום , אין הרבה מה להרחיב בנוגע לזה.
    יום רע מאוד של הפועל ת"א ושל השחקנים , חוסר אחריות מצד אבוקסיס, זה מה שקורה.

דירסאו סיים את המשחק באווירה מאוד צורמת , בשביל מה התגרה עם מגרלשווילי? יש דרכים יותר מתורבתות לפתור מחלוקות.

10. Gravesen Member

דירסאו נתן משחק מצויין אבל השתתף בשתי תקריות מגעילות, אם זה לא היה דירסאו הייתי אומר להעיף אותו כמו שהעיפו את פרננדז אבל דירסאו הוא השלד של חיפה כיום וקשה לדעת איך חיפה תראה בלעדיו.

11. Nevermore Member

די כבר מה יש לקבוצה הזאת?
    3-0 במחצית נגד יריבה חלשה מינוס שחקן, בגרמניה והולנד כבר עושים מזה 6-0, אבל רק פה מכבי חיפה עוצרת...ונותנת להפועל לשחק...עוד 5 דקות למשחק וזה גם היה נגמר ב3-3.
    מה הבעיה של רוני לוי לעשות 2 חילופים בדקה 65 ועוד אחד ב-75? במקום זה הוא עושה אחד ב-75 ואחד ב-90...אין פה שום הגיון.

אפילו במשחק כזה קל חיפה מצליחה איכשהו לנצח ניצחון דחוק ועם שחקנים שהולכים מכות בסיום המשחק.

ושלמה שרף כזה פרשן אפס.

12. משוגע בירוק Member

רוני לוי מטומטם ודירסאו ענקקקק!!! אוי כמה הייתי רוצה להיות שם במקומו.... שיעוף לנו כבר מהקבוצה המגרלשוילי הזה...

סך נהכל חרא של משחק, ניצחנו, קטן היה מצויין, ארבייטמן כרגיל מתאמץ וטוב אבל מחטיא מול שוער בערך 4 פעמים במשחק, חרזי מצויין, דקל אדיר ומסודי מתאמץ...

מחזור הבא וינטר, MUST WIN

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איי חיפה חיפה.. איך היא הפכה חגיגה אמיתית לערב שנגמר בטעם רע... איך הם עושים את זה...? רוני לוי צריך לנפק הסברים כי הוא האשם הבלעדי לכך, לא יכול להיות שהפועל בעשרה שחקנים שהוא משאיר את מליקסון על הספסל ומכניס את רפאלוב רק לקראת הדקה ה-80, דירסאו היה עצבני מלכתחילה, קצת קריאת משחק רוני לוי...
    דירסאו מראה שיש בו צד מהג'ונגל, אם מכבי חיפה לא מענישה את הקופיף הזה אז ההערכה שלי לאיך ששחר מנהל את חיפה תירד, לא יכול להיות שתגיב ככה, זה רק מראה שדירסאו לא היה מנהיג והוא לא מסוגל להיות מנהיג ודמות מובילה, הוא לא עשוי מהחומר הזה. זה דברים שלא תראה בחיים מאבוקסיס ובגלל זה אבוקסיס הוא דמות שהייתי מעדיף בקבוצה שלי למרות כל הגועל שלו על פני דירסאו. הוא חייב להיענש.
    יש למכבי חיפה הרבה מזל (מי היה מאמין במחצית שיהיה אפשר להגיד את זה בסוף המשחק...) שהשער השני בא רק בדקה ה-92... אני מדמיין תסריט שהשער הזה היה בא בדקה ה-85... הפועל ת"א הייתה משווה. חיפה צריכה להיות מודאגת איך היא לא כבשה בחצי השני, אבל זה מה שקורה כאשר ארבייטמן וקולאוטי לא שמים זין אחד על השני וכל אחד אכפת לו רק מהתחת של עצמו.

ולסיום מילה קטנה על הקהל... מישהו יודע מה קרה לקהל של חיפה? פשוט קהל של מתים. לא יכול להיות שבמצב של 3-0 ושל 3-1 במשך 20 דקות כמעט הקהל הירוק דומם ואתה שומע רק את האוהדים הנפלאים של הפועל. חיפה ניצחה, הקהל של הפועל נתן נוקאאוט לקהל של חיפה. בראבו לקהל של הפועל, תענוג של קהל. הקהל של חיפה פשוט עלוב.

איך חיפה הפכה את המשחק מכיף אמיתי לבאסה... (עבורה כמובן)

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

היה באמת אחלה משחק. אחרי השלישי של חיפה והאדום של אבוקוף חשבתי שחיפה תלחץ על הדוושה ותדרוס את הפועל. לצערי חיפה הורידה הילוך במחצית השנייה והאדומים הצליחו להבקיע שני שערים, שאיך אומרת הקלישאה? ממש לא מחוייבי המציאות.

15. Raulito Madridista

הפועל ת"א הפסידה את המשחק בגלל טמטום גדול מאוד שלה, השערים האחרונים לא ניחמו אף אחד, למרות שאני תמיד מרוצה שאנחנו מוצאים את הרשת. חיפה הובילה עלינו 3-0 בקלילות אחרי משחק הגנתי מרושל, חיפה לא הייתה ביום גדול, והיא צריכה לטפל בדירסאו שעשה מעשה מאוד מכוער כאשר פגע במגרלשווילי. שום צריך להסיק את המסקנות איך הקבוצה קורסת ושיחקה היום איום ונורא נגד מכבי חיפה, כל הקישור קרס. עם כל האהבה שאוגבונה קיבל שבוע שעבר, יש דברים שאני ממש לא מבין אותו. החמצה קריטית שחיפה הובילו 1-0, ניסיון שלו בתוך הרחבה לבעוט שהוא חסום במקום לתת קטנה אחורה, לפעמים אני לא מבין איפה השכל שלו בתור שחקן כדורגל. האדום של אבוקסיס היה מכוער מאוד ולא במקום, אבל גם דירסאו הוא שחקן מלוכלך, ראו את ה"קטנה" שהוא הביא לאבוקסיס, ומנחם אותי שאבוקסיס לא סתם התחיל את ה"קרב"ביניהם. מצער מאוד שהמשחק נגמר מהר מאוד, ומזל שחיפה ריחמה, תודה לה. שום חייב להכניס את וורמוט להרכב, אולי גם לעבות את מרכז המגרש עקב ההגנה הדלילה והחלשה מאוד שלנו. וורמוט וטועמה חייבים לשחק באגפים וברדה בתור חלוץ. דגו, דה ברונו ונתאכו יהיו המחליפים בייחד עם אוגבונה. חבל מאוד שאנחנו רחוקים 5 נקודות מבית"ר ירושלים, אבל זה מה שקורה ששום עולה לא עם ההרכב הכי חזק, ושהקבוצה עדיין לא התחזקה בשום עמדה, בלי חיזוק הפועל ת"א יכולה לסחוב גג למקום שלוש. בית"ר ירושלים ומכבי חיפה קבוצות יותר טובות ממנה, ולא הייתי מזלזל במכבי ת"א, ומועדון ספורט אשדוד, גם פ"ת הצליחה לנצח את הפועל ועוד בבלומפילד.
    לפחות לא הובסנו במשחק, וחבל שהתקרית בין שחקני חיפה הייתה בסיום. מערב אדיר של חיפה עם תוצאה מעולה נגד קבוצת צמרת, זה נגמר רע. הפועל ביום יותר טוב(הכל הלך לרעתה), לא מפסידה את המשחק. וזה עוד יותר מאכזב ש"הבקענו לעצמינו גול עצמי".