מחזור 16 בליגת העל: נצחונות דחוקים למוליכות; מכבי חיפה ממשיכה לקרוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏29/12/17.

1. G.B7 ירוק עולה

מחצית מבישה

2. Butragueño מנהלים

אחלה עבודה של אלדד שביט, שיודע שהסיכוי של מכבי חיפה לכבוש הוא 1 ל-5 משחקים, אז הורה לשחקנים שלו לצאת 5-6 ביחד בכל התקפה.
    לא ברור לי למה רמי גרשון בגיל 29, אחרי שנים באירופה, עדין לא יודע למסור פס. יש לו 10%~ דיון במסירה.
    אמרתי את זה שבוע שעבר, אחרי ששני השערים של ב"ש באו עליו, שדוס סנטוס בלם פשוט רע. ואני לא מבין למה מבינו לבין קוואיר בחרו דווקא בו.
    אני גם לא עף על ורמוט, אבל כל עוד הוא בסגל, הוא השחקן היחידי שיודע להכניס כדורים לרחבה, והוא חייב לשחק.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכו פשוט יותר טובה. היא אפילו סיכנה יותר את השער שלנו מאשר ההיפך. זה שיפת הציל את גלזר אחרת כבר היה 2-0. מבחינתי נפסיד היום, לחלוטין גמרתי עם השחקנים והבעלים. חבל שהאוהדים שעוד החליטו להגיע שורקים רק איזה חמש שניות בוז. היה הרבה יותר טוב אם פשוט היו עוזבים את היציעים. שחר משתין עליהם והם נהנים מזה.

@Butragueño
    ורמוט בלרינה. נגיד שהוא ישחק, כמה נקודות הוא כבר יביא לנו? אחרי כל השנים האלה אני מקווה שאפילו לא נתקרב לפלייאוף העליון. זו תהיה מתנה לזקן הארור שאני מאחל לו עוד הרבה הפסדים. השחקן היחיד שעליו אני מגונן עכשיו הוא עוואד שבעט לקורה. שחקן מאד בינוני, אבל זו לא אשמתו. לראות למשל את בן הרוש או דוס סנטוס, זה הרבה יותר גרוע.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין איך האוהדים של חיפה לא עולים לאימון ושורפים(מטאפורית) את המועדון, למה הם מחכים? זה ביזיון ענק מה שקורה שם.
    ואני שוב אומר, גיא לוזון צריך להיכנס לכלא על מה שהוא עשה במכבי חיפה בקיץ. קיבל פנקס צ'קים פתוח ובנה את הקבוצה החלשה ביותר של מכבי חיפה בתקופת שחר.

5. alexshw Member

השרמוטה הזקנה מנס ציונה לא תרפה מהקבוצה עד שהיא לא תרד.

6. Civil Anti Madridista

כבר חמש שנים, שבוע אחרי שבוע אני אומר לעצמי שיותר נמוך מזה כבר אי אפשר לרדת.

תמכור כבר איש סנילי!

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

עוד מעט להפועל חיפה מצפים משחקים קשים מאוד כמו באר-שבע ובית"ר ולכן עדן בן-בסט בתור המבוגר האחראי צריך לנוח כמו שצריך ולא להתפתות, הקבוצה יכולה להסתדר בלעדיו העונה, יש לה את הכלים לכך. שמח לראות את הפועל חיפה ממשיכה לנצח, עוד מעט אקרא את הקשקושים של קלינגר ב-'ישראל היום' אבל בינתיים זו עונה גדולה ללא ספק. בני-יהודה הייתה בתקופה מעולה ואבוקסיס אפילו שיחרר את הרסן אבל הפועל חיפה כרגע גדולה עליה, אין מה לעשות. היא תמשיך בשלב וכמו עוד הרבה קבוצות - תהיה נדנדה אני מניח אבל היא שווה פלייאוף עליון כרגע.

כרגע מחצית בסמי עופר, ואין חדש תחת השמש במכבי חיפה. קורה של עוואד שגם בתוך כל החרא נראה כמו שחקן כדורגל יותר מיתר השחקנים ואולי קצת סולליך - וזהו. אני חושב שהכל כבר נאמר, אבל לדעתי שחקנים מעבר לחוסר ביטחון מביך גם מרגישים נוח מדי במקום שלהם, הם יודעים שיהיה קשה לבצע עוד מהפכה. חייב להיות שחקן אחד שקורץ מהחומר הנכון ויוציא את העגלה הזו לפחות סנטימטר אחד מהבוץ, הבית זונות הזה לא יכול להימשך.

סקרן לראות את המפגש בין מימר לבית"ר ירושלים כי זוהי גולת הכותרת, מבחינת כדורגל אין הרבה כוחות. העומס שנופל על סולומון במכבי פ"ת הוא עצום. בית"ר ללא הגנה אבל ההתקפה שלה שווה הרבה. קראתי על כל מיני שיבוצים הזוים של קונט, מעניין איך זה יסתיים.

8. Melikson24 Member

היינו מזעזעים אבל חיפה קבוצה יותר טובה משמעותית כשהיא מתגוננת ויוצאת למתפרצות.
    אבל גם אז הם לא באמת טובים וגם כשהיה נראה שאנחנו ממש נותנים להם הם לא הצליחו לכבוש או אפילו לייצר בעיטה ראויה.

בחיי שכרגע הם בסקאלה של סכנין, רעננה ועכו ומועמדים רציניים לירידה.
    הם יצטרכו רכש רציני בינואר בשביל לחשוב על פלייאוף עליון כי כרגע זה לא נראה ריאלי.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ורמוט יכול לשחק אנגרי בירדס על הספסל, בתקווה שיעזוב, אם לא בינואר, בתום העונה.
    קהת הוא האכזבה הכי גדולה שלי מאז החתימה של עידן טל בבית"ר. נכון שהמערכת חולה והדג מסריח מהראש, נכון שעדיין לא מונה מאמן ראשי, אבל גם בלי מאמן המינימום הנדרש משחקן כדורגל הוא לדעת למסור פס. כמובן שהוא לא היחיד שלוקה בזה אבל ממנו היו לי הכי הרבה ציפיות.

שלומי אזולאי יכנס במחצית השניה במטרה להציל את המולדת, ייפצע ושוב יעדר לתקופה ממושכת. אין תסריט ברור מזה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבנייה של לוזון כנראה הייתה מגוחכת, אבל אין סיכוי שהסגל הזה שווה תצוגות כאלה מול קבוצות כאלה. במידה ועכו תנצח זה אפילו לא יפתיע אף אחד.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. Butragueño מנהלים

שים לב למה שאמרתי.
    יכול להיות שהוא בלרינה, יכול להיות שהוא חמאה, יכול להיות שהוא מסוגל לשחק 60 דק', הכל טוב ויפה. אבל הוא השחקן היחידי שמכניס כדורים לרחבה ויוצר הזדמנויות. מזרחי יותר טוב? סולליך יותר טוב? קהת כבר מזמן איבד את עצמו. כל הכדורים שהוכנסו לרחבה היו של מאבוקה וגם הם חצי כח.

12. Butragueño מנהלים

העניין הוא שמלבד לבנות את הקבוצה, הוא גם היה צריך ללכד את השחקנים ולגבש שיטת משחק. השחקנים עצמם מודים ואומרים שהם לא מתורגלים אחד לשני ושהם לא מצריכים ליצור תיאום. לכן הסגל הזה שווה תצוגות כאלו.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Butragueño
    אני מבין אותך, אבל מה ורמוט כבר יעשה? ישים בפוקס שער שיוויון מול עכו? מה אנחנו מרוויחים מזה? אני אוהד את הקבוצה מ-1986, אבל מבחינתי נדרדר לתחתית. יש רק פתרון אחד לבלאגן הזה: שחר הביתה.

14. סמואל אטו Member

המומנטום שלילי והקבוצה אדישה לחלוטין.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכח את הקהל. שריקות הבוז האלו לא מזיזות לאף איש דבר.