מחזור 16 בליגת העל: נצחונות דחוקים למוליכות; מכבי חיפה ממשיכה לקרוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏29/12/17.

1. עידן444 Member

מאמן טוב.
    עם בחירות רעות(גם בגלל שהוא אחלה גבר ולא יודע להגיד לא- כולל לנתניה במצב אבוד- יובל נעים למשל, שהוא גם לא פחדן, סרב...).
    גם היה שוער מחליף אצלנו שתמיד סמכתי עליו וחיבבתי אותו.
    בתגובות שלו אחרי השערים גם ראית שהוא יודע לכבד מועדון שהוא היה בו(תגובות מאוד מאופקות בשערים).
    אני מאוד מחבב אותו.
    האמת שכשהוא הלך לבית״ר הייתי בטוח שהוא הולך להיות אחד המאמנים הטובים בארץ.
    יש לו הבנה טקטית.
    הוא מאמן שהשחקנים נלחמים בשבילו.

משהו הלך לאיבוד בדרך.
    מקווה שימשיך להצליח עם רעננה ולא חס וחלילה ירד שוב ליגה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yakov_y, Bilev ו-Melikson24 אוהבים את זה.
  2. Bilev Member

מזל שקורצקי בא עם חולצה לבנה, ושי ברדה לבש שחור, אחרת לא הייתי יודע מי זה מי ;)

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. yedidel Member

עוד חילוף מנצח של בני בן זקן */aaa021

4. Raulito Madridista

בקורות החיים של קורצקי לא ראיתי שום התייחסות לירידת הליגה עם הפועל ת"א וברור שיש לו אחריות עצומה. התחתית גם בשנה שעברה הייתה המיץ של הזבל ולהפועל יש קהל אדיר מאחוריה שנתן הכל ברגעים האחרונים והיו לו שחקני התקפה סבירים כמו אלטמן, הירש, ברשצקי שהצטרף אבל הוא לא היה מסוגל לספסל את טוטו תמוז למרות המשקל העודף.

אני מסתכל עכשיו על הטבלה ונתניה ספגה 17 שערים שזה אמנם גול למשחק אבל חשבתי שהמצב גרוע יותר. כמו העובדה שלפעמים זה נראה שכל משחק שנתניה לא סופגת זה בגדר נס ומצד שני היא שמרה על שער נקי 7 פעמים כולל נגד באר-שבע והפועל חיפה ככה שזה יפה מאוד. בהתחשב בכך שהיא משחקת מאוד התקפי ואין לה שום איכות מאחורה וגם מדני עמוס אני לא מחזיק - זה יפה. נתניה בשבוע הבא נגד מכבי וזה משחק מאוד חשוב עבורה.

5. Telkiyski Member

איפה היום גל שיש? הירש? רייכרט? טוטו תמוז?
    איפה כל התותחים שירדו ליגה עם הפועל?
    ברשצקי אני רואה איזה כוכב הוא בלאומית. משומר חצי שנה היה בלי קבוצה ובסוף הגיעה לאשקלון.

הירידה של קורצקי עם הפועל לא הייתה סנסציה גדולה כל כך.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אהבתי שמאדירים כאן את ההגנה של הפועל חיפה כשבפועל אם ההתקפה של בני יהודה יותר מפוקסת היום היא מנצחת ובהפרש של יותר מאחד. חתיכת ניצחון חאווה זה היה היום, אבל אפשר גם להגדיר את זה ניצחון של אלופה.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל החוסר מזל התמידי של בית"ר בכל אספקט שקשור למועדון מתקזז העונה עם כל הנצחונות המזליקים האלה. לא שמכבי פ"ת היו טובים יותר אבל מכלום היו להם 3 מצבים בטוחים לשער ומנגד גיגי משמיט כדור רוחב פשוט ודווקא בריהון ששכחנו מקיומו מנצח את המשחק. קשה לי להאמין שזה יחזיק עוד הרבה ואני לא זוכר מתי היינו כ"כ קרובים לפסגה אבל עם אווירה כזאת לא טובה סביב הקבוצה. האוהדים יודעים שיש כאן בלוף גדול שעתיד להתגלות אולי כבר עוד שבוע וחצי בסמי עופר מול הפועל חיפה.

8. pablo Member

לא מדברים רק על היום.
    ארבעה משחקים אחרונים ספגו שער אחד. כל העונה ספגו רק 11. הכי מעט בליגה באופן משמעותי.
    סך הכל מציינים עובדה. הפועל חיפה נמצאת איפה שהיא נמצאת בעיקר בזכות זה שהיא לא סופגת.

יריבות אחרות לצמרת קיבלו גולים מההתקפה הזו של בני יהודה והפסידו שם נקודות.

9. עידן444 Member

התחלתי לשמוע לאחרונה את פודקאסט הפודיום ומאוד נהנה. שומע הרבה דברים חכמים שם.
    זה שכל שבוע קבוצות מפספסות מצבים של 100% מול ב״ש ומכבי ת״א אל תצפה ממישהו לזכור. רק במקרה של הפועל חיפה זה יהיה מזל.
    אורן יוסיפוביץ׳, ניר צדוק ואורי אוזן צחקו לפני הדרבי של חיפה שאם להפועל חיפה היו קוראים שמעון ולמכבי חיפה היו קוראים אבי- לפני המשחק היו אומרים ששמעון הולך לפרק את אבי.
    בגלל שאלה מכבי חיפה והפועל חיפה אז כששאלו מי פייבוריטית אנשים מתחילים לגמגם...

יש לכם אחלה קבוצה. תעבו קצת את הסגל בינואר ותלכו עד הסוף.
    תעבדו על לגייס את כל הקהל שלכם כולל של רובי שיבואו לתמוך.
    ואל תתרגש אם הנפילה תבוא(עברתם סוג של משבר בחודשיים האחרונים עם ניצחון אחד בחמישה משחקים נדמה לי- אבל אתם עדיין למעלה אז כולם מתעלמים מזה) וכולם כאן יקפצו עם ה״אמרנו לכם שזה לא יחזיק?״.
    בכל זאת זה הפועל חיפה ולא מועדון עם 100 מיליון ש״ח תקציב... לא ״שמעון ואבי״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לירן ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

גם הנצחון עלינו היה בחאווה, ואנחנו קבוצה ברמה של קטמון. יש לא מעט שמתחילים להשוות בין הפועל חיפה לקריית שמונה, ההבדל הוא שלקריית שמונה לא היה את באר שבע של בכר ולא את מכבי הנוכחית. עדיין מאד מתקשה לראות את הפועל חיפה לוקחת אליפות. כך או כך ניר עושה עונה אדירה, ומחזיר לעצמו את החיוך אחרי שנים של מרורים(עד כדי רצון לפרוש מהענף)

גלץ אוהב/ת את זה.
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בול.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הקבוצה שלי היא הכי מזליקית בארץ כיום, אז די עם השטויות של ״אם אלה ב״ש ומכבי לא אומרים שזה מזל״. אני אומר מה שראיתי ממשחקים מסוימים של הפועל חיפה העונה, ויש לא מעט אלמנט של מזל כמו שיש גם משחקים טובים.

13. עידן444 Member

ובגלל מזל הם לא הפסידו באשקלון? או בגלל מזל לא ניצחו?
    עזוב...
    כדורגל זה משחק של ניצול מצבים. אם הכדור של אביב אברהם נכנס אתמול נתניה מנצחת את רעננה 3-0 או 4-0 כמו בסיבוב הראשון עם ערן לוי על רגל אחת וכולם היו מהללים... למרות חרא משחק(כמו מחצית ראשונה נגד עכו)
    מצד שני חטפנו גולים של גנון שהפועל חיפה לא מקבלת- והרי לך תוצאה מאכזבת.
    ואחמד עאבד לא החמיץ כמו ילד נגד מכבי ת"א?
    ואשדוד לא החמיצו כמו ילדים?
    ומכבי פ"ת מחצית ראשונה נגד ב"ש לא היתה שווה שער או שניים?

14. yedidel Member

הגנה טובה זה לא אומר שהקבוצה היריבה ךא מגיעה לשער, אלא מגיעה מעט לשער, וגם שלא מחלקים לה מתנות.
    זה לא מזל. לקבוצות שמנגד אין ניצול מצבים של 100% ולא קרוב לזה (בטח לא בישראל)

15. zivmay Member

נכון שקבוצות מגיעות גם נגדנו למצבים ( לא באותה תדירות), אבל מצד שני, יש מצב גדול שיש לנו את אחוז ניצול המצבים הגרוע בליגה.