מחזור 16 בליגת העל: עוד הפסד למכבי ת"א, 1-0 בקופסא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏16/1/09.

1. beitar4ever Member

מחצית בינונית של בית"ר מהסיבה שהיא התחילה מצוין עם לחץ גדול של שחקני ההתקפה של בית"ר על השער של ק"ש, אך לאחר השער הורידו הילוך.
    אני מאוד מאוכזב מהעובדה הזו שבית"ר בקביעות לאחר שמבקיעים שער מורידים הילוך במקום לעלות ולגמור את המשחק.
    * לפני תחילת המשחק הודיעו שראובן עטר יכנס מסיבת עיתונאים בסיום המשחק כדי להודיע משהו. אני לא אתפלא אם הוא יודיע על התפטרות בעקבות המצב הכלכלי של גאידמק שמקרין לדאגות רבות בקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/09
  2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המחצית השנייה במשחק של מכבי פתח תקווה מול מכבי חיפה ואם לשפוט לפי זה, הנצחון של מכבי פתח תקווה מוצדק. הירוקים אמנם החזיקו בכדור, אבל לא הצליחו ליצור שום מצב הבקעה. מנגד, היה ניתן לראות כמה זה פשוט להביך אותה בהגנה. כל הרביעייה האחורית נתנה מחצית רעה. בשער השני דקל קינן שבר מלכודת נבדל ברשלנות.

את המשחק של הפועל תל אביב לא ראיתי, אבל הנצחון לא מפתיע אותי. מועדון ספורט אשדוד קבוצה פחות טובה מכפי שנוטים לצייר אותה (מולנו עשו רק 4 התקפות במשחק ביתי שלהם). האדומים נמצאים בתקופה טובה ויש להם את הסגל הטוב ביותר מבין שלושת המוליכות כרגע.

עכשיו מוטלת עלינו המשימה לנצל את ההזדמנות שמכבי פתח תקווה יצרה עבורינו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/09
  3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כל המשחק עצמו היה בינוני, לחשוב שטרם התחיל, הציפיות שלי ממנו היו גבוהות,
    חשבתי על תיקו מרובה שערים, הרי זה ידוע שהרבה שערים נופלים במשחקים של אשדוד לטובתם ולחובתם.

כל אחד מסתכל על זה בזווית שונה, לא יודע, פשוט כשאני רואה משחקים של
    הפועל ת"א אני נהנה, בעיקר המשחק במחזור הקודם, לפני הפגרה, מול הפועל פתח תקווה.

יכול להיות שאני לא רואה טוב? מאז השתנה משהו בגוטמן, החילופים שלו התקפיים,
    הסגל שלו די ארוך, גם צירופו של בן בסט צריך להדליק נורה אדומה אצל הירוקים.
    כנראה שנסחפתי עם המחמאות, אך כשקבוצה מנצחת גם במשחק שהיא לא טובה בו זה לא מזל, זה אופי! לפחות במקרה של הפועל.

אנחנו יכולים להתווכח על כך עד מחר, זה עניין של דעה ואין טעם לדון על זה, לטעמי.
    - - - - -
    אני לא רואה את המשחק בטדי אך נראה שבית"ר מובילה ללא שום בעיה על קריית שמונה,
    שבעקבות הניצחון של הכח היא מסתבכת יותר ויותר, הפער מצטמצם וסביר להניח שהם לא יקחו נקודות
    במשחק היום, אלי כהן לא משנה שום דבר בקבוצה, גם השיחרור של בן בסט היה הזוי, אני כבר לא מבין את איזי שירצקי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/1/09
  4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מה זה? זה אמיתי או שאני חולם? אני צופה במשחק בין ארסנל להאל ואני שומע את לירן שכנר מודיע ש2-2 בטדי, תוצאה מפתיעה.
    זה פשוט לא יאומן, איך פספסתי את זה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

מעניין מה יהיה לעטר להגיד במסיבת העיתונאים, לא נראה לי שזה משהו חיובי ...
    - - - - - - - - - -
    אלירן עטר הוא פשוט נכס לבני יהודה, נמצא בעונה פשוט מצוינת,
    הוביל את בני יהודה לניצחון, 1:0, על הפועל פתח תקווה בשער שהבקיע בדקה ה50.

5. Raulito Madridista

בית"ר פשוט איבדה יתרון בשלומיאליות, אין מילה אחרת. לא ברור מה קורה לקבוצה הזאת השנה. בית"ר פתחה את המשחק טוב, כבשה שער מהיר מרגלי עידן ורד שלדעתי גילה יכולת טובה מאוד(לא אהבתי את החילוף ההגנתי שעטר ביצע כאשר הוציא אותו) ובמחצית השנייה בלי להתכוון בכלל הובילה ביתרון מבטיח של שני שערים. חשבתי שהשער השני(דני עמוס נרדם משום מה)ייתן ביטחון לשחקני בית"ר, בעיקר לברוכיאן שלא הציג יכולת טובה כבר כמה משחקים, אבל כנראה שטעיתי. בית"ר עדיין מפוחדת וחסרת ביטחון. שוב הטעויות המביכות בהגנה כמו השמירה הלקויה בקרן על יובל אבידור(כבר הרבה זמן לא ראיתי שער בקרן מכדור רוחב פשוט), אבל הטעות הבלתי צפוייה הייתה של קאלה, שדווקא העונה הזאת נראה טוב והוא היה אחת מנקודות האור של בית"ר(אם מתלעמים מהמשחק השחור נגד קראקוב). הנקודה עבור ק"ש היא כמו ניצחון, פשוט ככה. עידן סרור ששיחק היה לא רע בדקות ששיחק, אני מקווה שהוא ימשיך ככה. גם בלו, שאותו החליף סרור, היא בסדר גמור יחסית לשחקן שהיה פצוע תקופה ארוכה. ק"ש במרחק 4 נקודות מהקו האדום(אני מקווה שנראה אותה מתרחקת מהמאבק נגד היריבה שיהיה בין סכנין להכח, אם וכאשר, כי ק"ש קבוצה מוכשרת), ובית"ר לעומת זאת החמיצה שתי נקודות והיא במרחק 6 נקודות מהמקום השלישי המוליך לגביע אופ"א, ואם נתניה לא תפסיד למכבי אז המרחק ייגדל. בינתיים מחזור מושלם מבחינתי עד עכשיו.

בני-יהודה מנצחת 1-0 את הפועל פ"ת שממשיכה לשקוע. חשבתי שנראה ממנה היום שער אחד עם שלישיית החוד המעניינת שניסה אלי מחפוד. על פי מה שקראתי, אלימלך נתן משחק ענק ולפחות הוא הציג יכולת טובה. העונה אלימלך מזייף לא מעט והוא בנסיגה גדולה ביכולת. הפועל פ"ת צריכה אותו בכושר טוב כדי לא להידרדר חלילה למאבק נגד היריבה. הקבוצה של אלי מחפוד צריכה לחשוב על חיזוק בפגרה לחלק האחורי.

6. beitar4ever Member

אין לי מה להגיד על קבוצה שמקבלת שני שערים ב10 דקות אחרונות, מלבד לוזרים.
    פשוט איום ונורא מה שהולך בבית"ר היום.

7. אלי אוחנה ג'וניור Member

המשחק מאפיין את רוב משחקי העונה של בית"ר ירושלים השנה. יכולת לא יציבה לאורך דקות המשחק, נפילות יכולת פתאומיות של שחקנים (טברטקו קאלה, אבירם ברוכיאן שמורגש בחלקים מסוימים בלבד במשחק ולא ברובו...), ותוצאה מאכזבת. קבוצה של לוזרים, ראובן לא מודה בחילופים המצחיקים שעשה, ממשיך עם אותם תירוצים ישנים, ובמס"ע כנראה גם יודיע שהוא מסתפר...

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

סעמק פשוט סעמק אני משלם 60 שקל בשביל כרטיס יושב בקור רואה משחק זוועה והדבר היחיד שמחזיק אותי זה שהקבוצה תנצח ותתקרב לצמרת , אבל בדקה ה92 הכדור החליק מהידיים של קאלה בכזאת קלות כאילו מרחו לו חמאה על הכפפות ומרוב עצבים אני דופק את היד במעקה ופוצע את עצמי.
    אני מרחם על ראובן עטר , מה הוא לא מנסה ושום דבר לא מצליח לו דווקא שחיפה מפסידה באורווה ואנחנו במשחק מול קבוצה כל כך אימפוטנית וסופגים שני שערים פשוט בושה!
    קאלה צריך תקופת צינון על הספסל , אני פשוט לא מאמין איך בחור בן 34 עושה שטות כזאת , אני לא מאמין איך זיו בקבוצה ומה פאקינג מה עובר ליצחקי בראש בדקות האחרונות הוא פשוט היה נראה כמו ילד מפגר וחסר אחריות שבא לו ללכת לבית.
    עטר בחילופים הזויים צריך לתת הסברים אבל מסכן הבנאדם , הוא כבר ראה איך הוא חוזר לתמונת האליפות אבל ברגע אחד של שטות מרגיזה של ליצן אנחנו חוזרים לתמונה שמלווה אותנו כל העונה תמונת העליבות.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר זכתה בתואר אחד העונה! הקבוצה הלוזרית של עונת המשחקים 2008/9 לא יאמן כמות הפעמים שהקבוצה הזאת בעטה בדלי העונה, ומגיע לה עם כל הפרשיות והבעיות שמסביב שהיא נמצאת איפה שהיא נמצאת.

מכבי ת"א מחזור 2 - החטאת פנדל ניצחון בדקה 90
    נגד הפועל פ"ת בבית - מקבלת גול מפנדל בדקה 90
    נגד קרית שמונה בבית - מקבלת גול דקה 90
    נגד הפועל בבית תוקפת גלים גלים ומקבלת 2 גולים ב-2 הדקות האחרונות
    והרשימה עוד ארוכה...

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה ידוע שקאלה נוהג לעשות המון שטויות ולספוג שערים מבעיטות, כביכול, שקלות לעצירה, אותי באופן אישי זה לא מפתיע.
    אני מודע ליכולת של השוער, לרגע אחד הוא יתן הצלה הרואית ויהיה איש המשחק וברגע אחר הוא יעשה את הפאשלה שתעלה לקבוצתו ביוקר.

זה מפתיע שקריית שמונה הצליחה לחזור ואף להוציא נקודה במשחק שהיה נראה גמור,
    אך לגבי השער האומלל שקאלה ספג ... כבר היינו עדים לשערים מהסוג הזה.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תחשב את כל זה ותוסיף גם את ההתנהגות של הדבילים מהיציע בעונה שעברה שגרמה להפחתת 2 נקודות ואנחנו מובילים את הטבלה , אבל כל זה כמובן על הנייר - לוזרים שהרסו לי את השבוע , אלוהים למה לעזאזל אני אוהב כדורגל!? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

12. beitar4ever Member

אין ספק שקאלה עשה טעות נוראית אך מי שהעלה לי הכי הרבה את העצבים היה טוטו תמוז. השחקן הזה לא עשה שום דבר מועיל מאז שנכנס. קיבל שני כדורים של מלך אך נבלם בקלות רבה ע"י ההגנה של ק"ש.
    את האמת אני לא מאשים אותו, הוא לא אשם בכלל בזה שהוא איטי. אני מאשים את עטר בזה שהוא הכניס אותו בכלל. אני מעדיף את בן שושן עייף מאשר סוס עיוור כמו תמוז.
    היום בכלל הייתה לנו בעיה בהתקפה. רואים שחסר לנו את החלוץ שידע לסיים את ההתקפות ושידע לנגוח בכדורים שיוצאים מבעיטות קרן וחופשיות.
    שורה תחתונה- עטר, תחתים מהר את אוטגרי או את הזר השני שהגיע כיוון שהעונה הולכת לאיבוד.
    לפחות נקווה להציל את המקום השלישי.
    נקווה לשבועות טובים יותר בהמשך. סלמאת'!

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעתיק תגובה של המשתמש עומר לכאן, מפני שזה קשור למשחקי המחזור.

מדוע מכבי תל אביב צריכה את הנקודות יותר? מכבי נתניה רצה לאליפות עוד 2 קבוצות נוספות שנמצאות איתה במאבק. מכבי תל אביב בינתיים עם מקום טוב באמצע. ואגב, מכבי נתניה בתקופה רעה מבחינת התוצאות, אבל לא מבחינת היכולת.

14. Don Joan Roman Member

זה לא שבית"ר לוזרים כמו שהם מזלזלים ובראש המזלזלים נמצא ברק יצחקי וחבל מאוד כי כשברק חד ועושה את הדברים כמו שצריך הוא החלוץ הכי טוב בארץ אבל כשהוא משחק בצורה מתנשאת אז גם פעולות פשוטות לא הולכות לו.

15. Number 8 Member

העדפתי לראות את הפריימרליג מאשר את מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, ולכן לא אגיב על המשחקים עצמם אלא רק על התוצאות - מגיע כל הכבוד להפועל ת"א שניצחה את אשדוד וכעת היא רחוקה רק 4 נקודות מהמקום הראשון. בעקבות זאת והחיזוק של עדן בן בסט, היא חזק בתמונת האליפות ומכבי חיפה צריכה להיות בלחץ.

הייתי בטוח שמכבי חיפה לא תנצח את מכבי פ"ת. כמעט בכל פעם שמאמן חדש מגיע לקבוצה, הוא מנצח במשחק הראשון שלו, וזה עוד רוני לוי זה מכבי חיפה, השחקנים של מכבי פ"ת ילחמו בשביל רוני לוי... אבל לא האמנתי שפ"ת תנצח, או יותר נכון שמכבי חיפה תפסיד. היה נראה שהיא בדרך הבטוחה לאליפות, אבל כעת המאבק נפתח, ואם נתניה תנצח מחר, הפער יהיה רק נקודה.

אני מצטרף להכרזות שבית"ר ירושלים היא הלוזרית של העונה. הדקות האחרונות לא עושות לה טוב העונה והיא מאבדת יותר מדי נקודות בזמנים האלה. בני יהודה ממשיכה את התנופה בעוד שהפועל פ"ת ממשיכה להתרסק. הכח עמידר רמת גן פותחת את מאבק הירידה וסכנין רחוקה רק שלוש נקודות משם.