מחזור 16 בליגת העל: עירוני ק"ש פותחת פער בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/12/11.

1. WellNeverDie Member

אם איך שאנחנו נראים כבר תקופה ארוכה, לא הייתי רוצה להתבזות במוקדמות.

ושוב, התגובה של אלישע לתקשורת מוזרה. לפחות יש שיפור והוא מעלה אתה האפשרות שייתכן כי עשה טעה. שהחיינו והגיענו, אבל עדיין הוא אמר קצת שטויות בתגובה שלו לתקשורת.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראובן עטר טוען בתקשורת שהוא לא יודע על שום כיסא שנזרק לכיוונו ובפורומים השונים של הקבוצה עד עכשיו מנסים להבין מי זרק את הכיסא ולא מגיעים לכלום (ותאכלס, כולם מכירים את כולם). יכול מאוד להיות שזו בדייה. ידוע אם בכלל היה איזשהו כיסא שנעקר?

3. aloneli Member

לא נראה לי שהמציאו דבר כזה באמצע שידור חי אולי התקשורת קצת הגזימה וזה לא היה לכיוון של עטר אבל אני מאמין שכסאות כן נעקרו.
    גם צילמו סדרן מחיזק כיסא שבור ככה ש...

4. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הכתב עמד ליד הספסל וכנראה שהוא ראה כיסא נזרק אחרת לא היה מדווח סתם

הוא גם הדגיש בשידור שהכיסא פגע בגג הספסל אז אם ראובן ישב על הספסל הוא לא היה יכול להבחין.

גם הראו שוט קצר תוך כדי משחק של מאבטח שמחזיק חלק מכיסא שנעקר

5. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

יש מצלמות ב13 שעובדות כל המשחק השאלה האם הם פעלו גם אתמול, במידה וכן אני לא מאמין שתהיה בעיה לתופס את הזורק.

6. סטפן שאלוי Member

אתמול ראיתי את הקהל החיפאי מחזיק בתמונת-ענק של רובן עטר, אחד מגדולי שחקני העבר, והכמיהה לראותו על הקווים אצלם בהחלט מובנת.

ואז פתאום נפל לי האסימון: נזכרתי איך אצלנו בבית"ר כל כך רצו את אלי אוחנה, גדול החלוצים של בית"ר בכל הזמנים, ונזכרתי גם בעצב איך זה נגמר.

אז מה אני בא להגיד אמיר:

שמכבי חיפה לא צריכה לקחת את המאמן הכי אהוב, אלא את המאמן הכי טוב, ולדעתי זהו גוטי.

כרגע, הוא המועמד הבטוח להחליף את לואיס פרננדז בנבחרת, אבל אם לא, שחר צריך לקפוץ על המציאה.

בנבחרת מציעים לו 230,000 דולר, אולי יעגלו ל 250,000 דולר, ולשחר אין בעיה לתת לו גם כפול, ולהחתים אותו ל 3 עונות, כלומר 3 אליפויות. ונכון, גם זה כפוף לבריאותו של גוטי שליבו איננו במצב מי יודע מה.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גם מכבי תל אביב הציעו לגוטמן חוזה פי 3 ממה שיש בנבחרת והוא סרב בגלל הרצון לאמן את הנבחרת והחשש שבמידה וייכשל במועדון כלשהו, המינוי שלו לנבחרת ייפגע. אם ללכת על המאמן הטוב ביותר, אז הקבוצה של בן שמעון ניראית ממושמעת ומאומנת בצורה הטובה ביותר. אני לא אתפלא האמת אם שחר יילך בכיוון הזה, כי הדבר האחרון שמעניין אותו כרגע זה רצון הקהל.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אני לא בטוח שעטר כל כך רוצה לבוא לאמן במכבי חיפה אחרי שהוא רואה מה אלישע עובר בשבועות האחרונים.

9. סטפן שאלוי Member

דווקא נראה לי ששחר כן שם על הקהל, והצהיר פעמיים בראיונות פומבים כי "עטר עוד יגיע לכאן", אם כי לא נקב בתאריך מדוייק.

קבוצת-כדורגל צריכה להתנהל עפ"י החלטות הבעלים/מאמן, אבל עליה להיות קשובה גם לאוהדים, שהם קהל הצופים בהצגה ששמה כדורגל, ומקור נכבד להכנסותיה.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ובכל זאת, הקהל היה צועק "ראובן עטר" עוד בתקופת רוני לוי, וזה עדיין לא הפריע לשחר למנות את אלישע לוי משום מקום (וכן עד למכבי חיפה, עם כל הכבוד לעונה שלו בבני סכנין, זה היה מינוי מפתיע לכל הדיעות). לא אפסול אם גם הפעם הוא יילך על בן שמעון, ולא על פי רצון האוהדים.

11. סטפן שאלוי Member

האמת היא שמינוי של רן בן-שמעון למאמן מכבי חיפה הוא רעיון טוב, ואם זה יקרה, אני מקווה שהוא יוליך אותכם לסידרת אליפויות.

12. yakov_y YNWA

תוגבה מהפייסבוק:
    "רק מילה קטנה לראובן עטר, שים לב לאשדוד וק"ש בתקציב כמו שלך או נמוך משלך, מצליחות מעט יותר ולמה? כי הן לא מנסות לרצות את מכבי חיפה ויעקב שחר, אלא את האוהדים שלהם. אז גם אנחנו יכולים לבנות על שחקנים שבאמת רוצים לרוץ..."

כל כך נכון...