מחזור 16 בליגת העל: 3:4 להפועל תל אביב על בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/1/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכנסתי למשחק (דרך justin tv) אחרי כחצי שעה. השידור המקוטע לא גרם לחבר'ה על המגרש להפסיק לכבוש ובתוך רבע שעה המשחק הזה למעשה גמור. אני מסכים עם לירן, עד כמה שזה כואב לאוהדים האדומים הפועל ת"א דפקה את עצמה וכרגע מכבי חיפה מראה איך דורסים בצורה הנכונה...אני מקווה שבמחצית השנייה נראה עוד מספר שערים כדי להראות שגם מכבי חיפה 'יכולה לדרוס קבוצות תחתית'.

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/10
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגיע לעכו, קבוצה שהיא פשוט אנטי-כדורגל ואיכשהו הצליחה לא להפסיד כמות לא מבוטלת של משחקים, נגד בית"ר זה קרה בגלל שער בנבדל ונגד הפועל ת"א לפי מה שהבנתי מבונקר אדיר אבל אני לפחות מפלל שהם ירדו ליגה.
    הלוואי מכבי חיפה יבקיעו עוד חמישייה.

3. שגיא Guest

סיום נהדר למחצית פושרת מאוד. עכו הקשתה בהתחלה ולא איפשרה לחיפה להגיע להזדמנויות. אחרי השער הראשון היה ברור שהמשחק יפתח יותר והמצבים החלו לבוא. טוב מאוד שדבלשווילי חוזר לכבוש אחרי תקופה פחות טובה. שתי השערים שלו הם תוצאה של מיקום טוב. אמנם בשער השני המסירה לא הייתה מדוייקת אבל דבלשווילי היה מספיק מהר כדי לנצל את הטעות בהגנה.

אני מקווה בתחילת המחצית השניה נמשיך בקצב של 10 הדקות האחרונות.

4. alexshw Member

יצא לי לראות תקציר של המשחק שלהם מול הפועל ת"א ועכו הגיעו לכמה מצבים מצוינים, כולל מצב גדול של גיטא שהחמיץ מול אניימה.
    שמעתי דווקא שהפועל ת"א היו רדומים. שוב, לפי התקציר.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני שמח שירדנו למחצית עם פער די מבטיח (עם כי קרו דברים מעולם, אך כמו שעכו משחקת קשה לי להאמין שהיא תחזור למשחק).
    שמח גם בשביל ולדימיר שחזר לכבוש, מקווה שיחזור לו הביטחון ונראה אותו דבלאשווילי של תחילת העונה, נמרץ, חד וגולר.
    משומר ממשיך להוכיח עד כמה שהוא מוגבל התקפית, רפאלוב יכול להמשיך להתבכיין שהוא החילוף הראשון, פשוט שחקן בינוני שמתעקש ללכת עם הראש בקיר.
    הוא לא מנצל את ההזדמנות שקיבל בשתי ידיים ורגליים, אז שיבוא בטענות אך ורק לעצמו.

ולגבי עכו, לא שאני מופתע שהם לא קיימים התקפית, כאשר עולים במערך של 4-5-1 כאשר שחקן כגון אושרי גיטא בחוד ההתקפה, אי אפשר לכבוש ככה שערים, רק שבפורום כאן לא יתלוננו שהם פתחו לנו רגליים.

6. שגיא Guest

תעשה לי טובה ואל תלהיט את היצרים. אי אפשר כבר לקרוא את הריבים האלה.

עכו היו טובים במחצית השניה מול הפועל תל אביב ועד כה הם הצליחו להחזיק קצר את כל קבוצות הצמרת, ולא בהכרח על ידי צופפות. מה גם שבהרבה מהמשחקים הם חזרו מפיגור. היום הם לא הופיעו למשחק. הם באו להפריע בהתחלה והצליחו. אחרי הגול הראשון נפתח השער לגולים נוספים.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם אלכס. מהתקציר שראיתי בערוץ הספורט עכו התחילה לשחק אחרי השער הראשון של האדומים והשיוויון היה מוצדק. אחרי זה הפועל ת"א כנראה הבינה שהיא בבעיה, התחילה ללחוץ, קיבלה פנדל והסוף ידוע.

אדם, אתה מצפה מעכו משחק פתוח עם הנעת כדור ומבצעים קבוצתיים מבריקים? עכו כמו 80 אחוז מהליגה קבוצות קטנות עם כשרון מאד מוגבל. עכו משחקת בונקר כי אין לה פשוט משהו אחר לעשות. ממה שהבנתי עד השער הראשון של מכבי חיפה הקבוצה המקומית החזיקה יפה מעמד. השער של קטן פרץ את הסכר והירוקים כנראה הבינו שאי אפשר עכשיו להרגע. הם המשיכו לתקוף וכרגע 3-0 במחצית.

מכבי חיפה, הפועל ת"א, מכבי ת"א ובית"ר ירושלים קבוצות הרבה יותר איכותיות ולכן עכו משחקת על נקודה. זו זכותה וכל עוד זה עובד אחלה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

איך אמרתי? באנקר באנקר באנקר? באנקר באנקר באנקר! דלג...

עם כל הכבוד ל-15 הנצחונות של מכבי חיפה כולל היום, 90 אחוז מהנצחונות האלה הושגו במשחקים כאלה מול 11 שחקנים שבאמת לא ברור מה הם עושים על כר הדשא פרט לעמידה על ה-16.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/10
  9. alexshw Member

ראינו את עכו מפרקת את הפועל חיפה, שהיא רחוקה מלהיות הקבוצה הכי חלשה בליגה.
    היא גם פספסה כמה ניצחונות.
    אין לשפוט את עכו לפי המשחק אחד. לא חושב שהם ירדו.
    חוץ מזה זה המשחק הקשה השלישי שלהם ב - 7 ימים.

עומר, גם הקבוצה שלך, גם הפועל ת"א וגם בית"ר משחקות מול אותן יריבות שה"שחקנים שבאמת לא ברור מה הם עושים על כר הדשא פרט לעמידה על ה-16. "
    אחת מאותן קבוצות, אחי נצרת, דווקא התחילה ליזום מול מכבי ת"א והוציאה נקודה דרך כדורגל פתוח.

10. שגיא Guest

אין לי ספק שזה גורם משפיע מאוד במשחק. בטח בקבוצה שזה לא רגיל בה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, ההבדל הוא שנגד שאר הקבוצות, הקבוצות האלה באות ויוצאות מה-16, נגד מכבי חיפה הן פשוט באות ועומדות על ה-16. וחוץ מזה לא נשכח שאת ה-1:1 שעכו עשתה נגד מכבי ת"א ובית"ר היא עשתה פעם אחת מאופסייד ברור שלא נשרק ופעם שניה בעבירה על שטראובר שלא נשרקה...

בוא לא נשכח שמכבי היתה ב-10 שחקנים נגד נצרת...ובוא לא נשכח גם שאחי נצרת לא הגיעה למצב אחד במחצית השניה פרט לגול העצמי...(מהרגע שמכבי נשארה ב-10 שחקנים) וגם זה לא היה מצב שהיא עשתה כולה בעטה כדור למעלה...

אלכס זה מגוחך שאתה מנסה להגן על הקבוצות פח האלה...

12. alexshw Member

בעיה של אותן קבוצות שלא השכילו להבקיע יותר מגול אחד לרשת של עכו.

עזוב עומר, בסוף כולם משחקים מול כולם לפחות פעמיים.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עומר ובכל זאת בסיבוב האחרון ניצחנו גם את בית"ר וגם את הפועל כך שהטענה שההבדל בינינו לבינם זה רק הקבוצות הקטנות שפותחות את הרגליים שגוי.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קשר בין אחד לשני? הפסדתם לנו אז פה כן נכנס העניין שההבדל בנינו זה הקטנות?

אני מקווה שהפער בין מכבי חיפה לדולקות אחריה אחרי הקיזוז יהיה 6 ומטה כי אז באמת יוכח מי ראויה להיות האלופה, עם כל הכבוד לכל הקבוצות קקה האלה, ואם מכבי חיפה לא תיקח את האליפות זה לא יהיה כי מישהי גנבה לה אותה זה כי פשוט לא יגיע לה אבל אנחנו רחוקים מזה בכלל יש עוד 14 משחקים לבלבל על זה בשכל. מבחינתי לנצח את כל שאר 13 הקבוצות שהן לא מכבי/הפועל/בית"ר זה לא מדד לכלום.. אני יכול להגיד לך דבר כזה, אם הפער בין חיפה למקום שני וזה לא משנה באמת מי תהיה בו, יהיה 6 נקודות ומטה, אני בכלל לא בטוח שמכבי חיפה תיקח אליפות במיוחד אם המשחקים שלה יהיו נגד בית"ר ירושלים, מכבי ת"א והפועל ת"א...

15. Andrea21 Member

למה לקשקש אבל?חיפה ניצחה את הפועל בבלומפילד ואת בית"ר בקריית אליעזר,די בקלות,להזכיר לך?

חיפה באה למשחקים נגד עכו ומנצחת אותם בזמן שהפועל,מכבי ובית"ר מאבדות מולה נקודות.
    חיפה ראויה להוליך את הליגה,וראויה לקחת אליפות,נקודה.