מחזור 17- אחרי הדרבי מילאנו נצבעה שוב בכחול שחור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י מיכל3, ‏21/12/07.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום שאינטר יכולה להיראות ככה ולנצח בדרבי, מילאן צריכה באמת להיות משהו מיוחד. תיקו היה משקף אך ורק בגלל ששתי הקבוצות בקושי עשו התקפה אחת ראויה. איבודי כדורים זוועתיים שלנו בחלק הקדמי, זלאטן בקושי הצליח להחזיק בכדור שנייה היום בלי לאבד אותו כך או אחרת, קרוז מעולם לא היה מסוגל ליותר ממה שהוא עשה גם ככה, קמביאסו וחימנז בעבודה שחורה מצויינת אבל גם הם לקו בדיוק בבניית המשחק בהתקפה. מילה טובה למטראצי שהציל גול בטוח של נסטה כמה דקות לסיום. אה ונסטה, גועל נפש, חסר בושה.

2. cazzo Il Capocuoco

מה נסטה כבר עשה?אשם שהוא קיים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. Jose Mourinho Member

מה נכנס בך? משחק אדיר של אינטר, אתה כנראה מציב רף ממש ממש גבוה לאינטר אם אתה מתאר את אינטר שניצחה היום כקבוצה לא משהו בכלל. ולהזכירך זה היה ללא סטאנקוביץ', פיגו, ויירה, דאקור, וגם סמואל שנפצע בהתחלה.
    סלח לי, אבל לטענות שלך לגבי קרוז כבר אי אפשר להתייחס ברצינות. עוד מ2005 אתה קורא לו דחליל ובינוני תוך כדי שהוא הפך להיות חלוץ מהרמה הכי גבוהה שיש בעולם.
    קמביאסו וחימנז היו אדירים גם בהגנה וגם בהתקפה.

ואכן משחק חלש של זלאטן. אבל לא נורא, אפילו לו זה קורה לפעמים.

עכשיו, נתחיל לדבר לעניין:

קודם כל, כמובן, אין כמו לנצח בדרבי!

איזה ענק לואיס חימנז. עלה לשחק בדרבי הראשון שלו, ושיחק כאילו עומדת מולו קליארי או משהו כזה. עשה כאבי ראש אדירים לשחקני מילאן, אי אפשר לקחת לו כדור, מנהל את משחק ההתקפה בצורה גאונית, ואם ימשיך ככה הוא יתפתח לאחד מקשרי ההתקפה הטובים בעולם.
    חוליו קרוז בעונה פשוט אדירה, איזה סקורר, איזה שער גדול, חלוץ מהרמה הכי גבוהה שיש.

בקישור, קמביאסו עם בישול ושער היה פשוט פנומנלי, אי אפשר להוציא לו כדור מהרגל, אי אפשר לעבור אותו, אחד מקשרי מרכז השדה הכי טובים שיש בעולם.
    זאנטי וקיבו גם כן עם משחק ע-נ-ק בקישור, ואפילו פלה בן ה19 עלה לשחק עם ביטחון עצמי ועשה בית ספר לאמברוסיני ואמרסון שניסו ללכת איתו על כוח.
    מאיקון היה אדיר באגף ימין, קורדובה היה מצויין במרכז ההגנה ומטראצי גם כן הצטיין במחצית השנייה, אחרי שלקח לו קצת זמן להיכנס למשחק. מאקסוול איבד מספר כדורים אבל היה בסדר בסה"כ.

והנקודה המדאיגה - הפציעה של סמואל. מה שקרה לו בברך ממש ממש מדאיג ונראה לא טוב. אני מקווה שהוא יהיה בסדר.

4. JR-Riquelme Member

חחח זלאטן אשכרה ניסה לעבור את נסטה בתרגיל... :aaarofl:
    היה משחק קצבי מאוד, בלי מצבים אבל קצבי מאוד...אינטר כבר בשליטון יחיד באיטליה , מפחיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר הייתה רעה היום בחלק הקדמי, אתה יכול לסובב את זה איך שבא לך אבל עצם העובדה שליריבה קראו מילאן לא משנה את זה, שיחקנו רע בהתקפה. איבדנו אינספור כדורים בחוסר דיוק וריכוז, ואם למילאן היה משהו למכור מקדימה למעט קאקא, היא יכלה גם לנצל את זה יותר.

יואב - נסטה נפל כאילו הרגו אותו באמצע מתפרצת של אינטר והתרומם ורץ בחזרה להגנה איך שקמביאסו הוציא את הכדור. מזמן צריך להפסיק עם השטות הזאת של הוצאת הכדור, 90% מהפעמים השחקנים מבריאים באורך פלא שניה אחרי שהוא חוצה את קו החוץ.

טוב, מגיע המופע המרכזי של היום, בלקבורן-צ'לסי, נתדיין אחרי זה.

6. cazzo Il Capocuoco

בוא נגיד שאתה חסר בושה, עם הפייר פליי הזה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת לואיס חימנז מוכיח איזה שחקן ענק הוא. עוד לפני אינטר ראיתי משחקים שלו וזה לא היה נראה כמו שהוא באינטר ככה שאפשר לראות שהמעבר לאינטר עשה לו משהו מבחינת יכולות פיזיות(שזה ללא ספק הצד החזק שלו) ויכולות מנטליות. בקשר לקמיאסו, מה פנומאלי בשער הזה? כל שוער בליגה לאומית בישראל היה עודף את הכדור הזה ואני לא מגזים, אז השער הזה היה 99.99% מזל. הפציעה של סמואל לא הייתה נראית משהו שתוציא אותו מהמגרשים ליותר מחודש אבל זה עדיין חיסרון גדול לאינטר. מאיקון שיחק היום לדעתי רע ומגעיל פרט לכמה מהלכים נחמדים שלו שהיו בעיקר במחצית הראשונה כי בשניה הוא נעלם לגמרי.

8. FelaKaT Member

ההפך-הרף שלך ממש נמוך וזה בדיוק מסביר את כל הניתוחים שלך אחרי המשחקים וגם את הדיעות שלך לגבי יכולותיהם של השחקנים באינטר.

9. Ofek7 Member

אחחחח איזה טעם מתוק יש לניצחון בדרבי...
    25 נקודות פער על מילאן, 13 ניצחונות מ-17 משחקים... יותר מזה לא צריך..

קצב גדול היה היום בסן סירו...
    אינזאגי, שהוא השחקן האהוב עליי במילאן יחד עם מלדיני, נפל כמו שהוא יודע על קצה הרחבה וכשהשופט שרק, היה לי ברור שזה ייכנס... מה שעוד היה ברור לי היה הפלאשבק מהדרבי של 2006/7 שבו רונאלדו הבקיע את הראשון לזכות מילאן ואז התוצאה נהפכה...
    הפעם זה לקח לנו עד להפסקה להשוות משער של נחישות מצד חוליו קרוז הנהדר. קמביאסו הראה כמה חשוב הוא עם הבישול ובמיוחד עם הכדור שבילבל את דידה ונכנס. חימנז היה מצויין, מאקסוול ומאייקון הראו שהם צמד המגינים הטוב באירופה, מאטרצי "מילכד" מספר פעמים שחקנים בנבדל וג'וליו סזאר עשה את העבודה כמו שצריך... איברהימוביץ' היה באמת חלש למרות כמה דברים יפים, אבל מותר לו לפעמים...

FORZA INTER

(עכשיו רק ניצחון של ריאל בקלאסיקו וזה יהיה מושלם..)

10. CeSc FaBry 4 Member

אני יכול לומר שהיה משחק בינוני של אינטר, לא רע אבל בינוני . תוצאת תיקו היתה משקפת יותר מה שקרה על הדשא .. מחצית שנייה שליטה כמעט 80% לזכות מילאן , המשחק היה כמעט בחצי של אינטר .. התקפה מסוכנת מאוד בדקה ה 89 שאמור להיות שער אבל מזל גדול של אינטר שזה לא נכנס.
    אינטר ניצלה שתי טעויות של דידה שכל משחק הוא מאכזב אותי יותר..שער אדיר של פירלו ..
    לסיכום, דרבי טוב מאוד שנתן לאינטר את השלוש נקודות ,חבל שמילאן לא יצאה אפילו בנקודה אבל זהו הכדורגל.. :aaa031:

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי המשחק היום הוא פסגת הכדורגל. משחק מהרמה הגבוהה ביותר. אינטר לטעמי היא הקבוצה החזקה היום בעולם ומילאן עמדה מולה כשווה. רק להבא אם מילאן רוצה לא רק להיות שווה לאינטר, אלא גם לצאת מהמשחק מולה עם נקודות היא חייבת להחליף את דידה שהיתה לו אשמה היום בשני השערים.

לגבי הקבוצה שלי. טוב שיש את קאליירי לצאת לפגרה עם חמישיה.

12. Jose Mourinho Member

תתפלא, זלאטן כבר עשה לו את זה בענק שנה שעברה ב4-3. כנראה שנסטה שם לו למטרה לא ליפול לזה שוב.

אף אחד לא הכריח אותך לאהוד את אינטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נו באמת, תקרא טוב, התכוונתי למשחק של קמביאסו.

אל תעלב או משהו, אבל אתה אחד האחרונים שאפשר להתייחס אליו ברצינות בקשר לאינטר. עכשיו בטח תגיע עקיצה שלך לגביי, אבל אני יודע שאני צודק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/12/07
  13. Raulito Madridista

אינטר ניצחה היום את מילאן ממש בהליכה. נכון שמילאן התקרבה לשער מידיי פעם, אבל היה ברור שאינטר תנצח גם כאשר מילאן עלתה להיתרון(בעיטה חופשית מדהימה של פירלו, הוא אומן ללא ספק).
    גם ללא מספר שחקני הרכב, אינטר הציגה משחק כדורגל מצויין ומעבר מהיר מהגנה להתקפה. השער המצחיק שספג דידה מקמביאסו הוא בונוס עבור המשחק המדהים של הארגנטינאי, שחטף המון כדורים והצליח לחלק מסירות נהדרות.
    זלאטן אומנם לא כבש או בישל, אבל היה תענוג לראות אותו עושה צחוק מנסטה בכל נגיעה בכדור. גם חימנז הרשים מאוד.
    מילאן קבוצה בינונית מאוד. העובדה שלא נעשה שם רכש באמת רציני בקיץ היא תעודת עניות למועדון. ההנהלה בחשיבה אידיוטית, כאילו התעלמה מכל המגבלות של הקבוצה, משום שהיא זכתה באליפות אירופה. במילאן צריך לזרום דם חדש, היא מחוץ למירוץ האליפות בשלב מוקדם של העונה והיא יכולה לגמור את העונה האירופית שלה גם מוקדם כי היא הגרילה יריבה קשה. בקבוצה חייבים חריש עמוק. עמדה שקל מאוד לחזק היא השוער. יש כל-כך הרבה שערים טובים והאמת כל דבר טוב יותר מדידה העלוב. מהליגה הספרדית יש כבר שניים: לאו פראנקו ופאלופ שהם שוערים ברמה גבוהה מאוד.
    אני הייתי מחזק את הקבוצה גם בחלוץ וקשר.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שאתלטיקו תשחרר את לאו פראנקו בכזאת קלות ולא נראה כי ברלוסקוני הולך להוציא כסף מהכיס. פאלופ מאוד זקן ולדעתי מילאן צריכה להביא שוער בן 24-29 כדי שיתחיל להרגיש דם חדש בקבוצה.

15. beitar4ever Member

היה משחק טוב נקווה למשחק מותח כזה גם בסופר קלאסיקו הספרדי .
    במשחק עצמו אני חושב שמילאן לחצה על השער של סזאר והגיעה לכמה הזדמנויות מאוד קורצות, אני חושב שעבודת הגנה טובה מנעה ממילאן לעשות את השיוויון.
    ההגנה של אינטר הייתה הנקודה החיובית היום מהמשחק, מטראצי עשה עבודת הגנה פשוט נהדרת כאשר חילץ כדורים (הציל שער בטוח של נסטה) , כנ"ל לגבי קורדובה.
    בחלק ההתקפי לא ראיתי המון מהנראצורי , זלטן היה רדום במשחק ובקושי היה מורגש במשחק למרות שניסה לעשות כמה מהלכים אבל ללא תועלת.
    אינטר היא קבוצה מצויינת ולמרות שהיא לא הציגה משחק גדול , אך המשחק היה יעיל, כאשר ראינו הנעת כדור מהירה ומסודרת מאוד מהקישור האחורי להתקפה.
    על מילאן אין לי הרבה מה להגיד, כל הכבוד על הניסיון שלה , על הלחץ שעשתה במחצית ה-2 על שערו של סזאר, אבל את האמת אני יגיד ,אינטר הייתה גדולה על מילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/07