מחזור 17- אחרי הדרבי מילאנו נצבעה שוב בכחול שחור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י מיכל3, ‏21/12/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

על מה ולמה ? אינטר הייתה הרבה יותר טובה וייזמה הרבה יותר במשחק, הכדורגל של אינטר היה היום הרבה יותר משכנע מאשר של מילאן.

2. CeSc FaBry 4 Member

אני כבר דיברתי הרבה על זה .. זוהי דעתי .. אולי יש לך דעה אחרת , אבל תוצאת תיקו מבחינתי יותר מוצדקת ..אל תגיד לי למה ועל מה עוד פעם ..דיברתי על זה .. זהו הסתיים המשחק עם ניצחון של אניטר , אני לא יכול לשנה את התוצאה , זהו הכדורגל .. כדאי להתמקד בדברים יותר משמעותיים..

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שאינטר לחצה יותר, בעיקר כי היא נכנסה לפיגור מוקדם יחסית, זה עדיין לא הופך אותה ליותר טובה. מילאן שיחקה הרבה יותר נכון. המשחק שלנו בהתקפה היה מפוזר לחלוטין, כל התקפה שנייה הסתיימה במסירה ישר לרגליהם של הבלמים ולא בגלל איזה משחק הגנה מבריק של מילאן, לא צריך להיות בלם מבריק כדי לעצור כדור שהולך ישר אלייך. מה שניצח לנו את המשחק היה העובדה שההתקפה של מילאן הייתה גרועה אפילו יותר, שבמשך רוב המשחק אינטר הצליחה לא לתת לקאקא להיכנס אליו ומטראצי אחד ענק.

Zlatan, לגבי קרוז - בפעם המאה, זה עניין של טעם אישי. קרוז סקורר גדול ויש לו סיומת מדהימה, אבל זה לא מקרי שהוא התחיל לכבוש במשחקים הגדולים רק כשהקבוצה מסביבו נהייתה פשוט טובה יותר, הוא יותר מדי תלוי בחבריו, הוא לא מסוגל לייצר ולו חצי מצב בעצמו וברגע שלאלה שאמורים לספק לו את הכדורים יש יום רע, הוא הופך להיות מיותר. ברור, במצב הנוכחי חלוץ כמוהו נראה מצויין על לוח התוצאות, אבל אני תמיד אעדיף אחד כמו סואזו שיכול לשלוף הברקה. זה לא אומר שזה יקרב אותנו לכל מטרה שלא תהיה - זה רק אומר שזה מה שהייתי מעדיף לראות בתקווה שזה ישתלם.

וכן, בגדול יש לי רף הרבה יותר גבוה לקבוצה ממה שאני רואה ממנה בזמן האחרון. אני מאוכזב כי העובדה שאנחנו מנצחים את הליגה על רגל אחת מעוורת לחלוטין יותר מדי אנשים. אנחנו נותנים רבע שעה של כדורגל נטו בכל משחק שהוא לא משחק צמרת. כל ההדחות האלה מאירופה, בהן כל שנה חוזר אותו התסריט - ממש לא מקריות, ואם כבר יצאתם מהגיל של המשחק החמוד "מי ווינר ומי לוזר" אז אפשר להתעמק ולהבין שיש פה חלק גדול לעובדה שהקבוצה מרשה לעצמה לעשות גארבג' טיים של 70+ דקות מדי שבוע. קשה פתאום לתת 100% מדי שבועיים ממרץ הלאה.

ומילה אחרונה - תיקו כמו שאמרתי היא אכן תוצאה מוצדקת יותר. אבל מילאן היא הקבוצה האחרונה בעולם שיכולה להתלנון כשהיא מפסידה נקודות פה ושם בניגוד להליך המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/07
  4. אחד_מנתניה Member

איכס איכס, קאקא מתחיל להיות "רונאלדיניו 2" היכולת שלו השנה ירודה מאוד, רוב השערים שלו בפנדלים והוא פשוט החליט שהוא מפסיק למסור.

מילאן שיחקה רע וזה לא שאינטר היתה ביום גדול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/haha.Xxx
    אפשר להגיד שהפסדנו את המשחק בגלל דידה, אבל במילא שיחקנו על הפנים ודידה רק גרם לצדק ושוב גם אינטר לא ביום גדול ועדיין נראת יותר טוב ממילאן, בקיצור חרא של משחק.

אינטר= http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx :aaa025: :aaa8:

5. CeSc FaBry 4 Member

רונאלדיניו 2 ?!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx לפני כמה ימים הוא כבר זכה בתואר של השחקן המצטיין לעונת 2007, ועכשיו, אתה רואה את קאקא במשחק בינוני ,זה לא אומר שהוא הופך להיות רונאלדיניו השני!!! השחקן לא יכול לתת את אותה יכולת בכל משחק , חכה רגע אחי ועוד תראה את הבחור הזה...

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/07
  6. אחד_מנתניה Member

אמרתי "מתחיל" להיות.
    קאקא שחקן מצויין, אבל זה לא מאתמול, כל העונה הזאת הוא בינוני ומטה.
    תזכר מה קרה לרונלדיניו אחרי שהוא זכה. כבר הכריזו עליו שהוא "השחקן הכי טוב בהיסטוריה" בגלל שתי עונות טובות.
    קאקא מאכזב וצריך להגיד את האמת.

7. CeSc FaBry 4 Member

אבל אם אתה רואה , משחקו של רונאלדיניו הפך להיות משחק שקוף , כאילו כל משחק הוא מייצג אותה מבצעים ,אותה יכולת ואותה שטויות שלא נותנת שום תועלת ..
    מצד שני , סגנונו של קאקא שונה לגמרי , הוא פשוט רוצה להבקיע שערים , לתת בישולים ולא לשחק סתם בכדור ולעשות משהו מוזר...

8. TGLOC Member

כן הסטטיסקה לא משקרת מילאן לא ניצחה העונה בליגה בסאן סירו ובשנים האחרונות שמילאן הייתה קבוצת "חוץ" בדרבי היא לא ניצחה

9. yonmu Member

אחד מנתניה - זו לא אשמת קאקא שאין לו עם מי לשחק.

10. אחד_מנתניה Member

אוקיי, הבנתי תודה.