מחזור 17: אין הכרעה בלונדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏9/12/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק ג'נאס צריך להישאר, אבל הקבוצה צריכה להיבנות סביבו.
    אני הייתי משאיר גם את בלאמי, גיבן ואת הצעירים.

2. cityblues beter dead than red

אני שמח שההפסד שלנו עשה לך את השבת.
    חבל שאתה משווה באווירה בין הדרבי הרותח של ליברפול למשחק ליגה שגרתי בין שתי קבוצות משתי ערים שונות.
    לגבי בית הקברות:
    א.לא ניצחתם ולא תנצחו שם.
    ב.הקברים האמיתיים שכורים שם נועדו לכם.
    ג.אין לשפוט קהל שלם על קומץ (כנראה ישראלים)שיוצא מוקדם.
    ד.צפיתי גם בקהל שלכם בורח אפילו רבע שעה לסיום.
    לכו תתאבדו.

3. THE STRETFORD END Member

ח.נ.ביאליק
    "לא ניצחתם ולא תנצחו שם"

כולה היה משחק אחד באצטדיון החדש ובו הפסדנו אז זו לא חוכמה מי יודע מה גדולה לומר שלא ניצחנו שם,
    ואתה יכול להיות רגוע,אנחנו עוד ננצח שם והרבה!

"אין לשפוט קהל שלם על קומץ (כנראה ישראלים)שיוצא מוקדם"

קהל יוצא לפני הזמן בכל האצטדיונים אבל אם ראית טוב האצטדיון ממש התרוקן כשנותרו עוד 3-4 דקות לפני זמן פציעות כשהפיגור הוא בן שער אחד בלבד,לא בדיוק מוסיף כבוד(ואין כמעט כזה)לסיטי.
    ואגב מה זאת אומרת כנראה ישראלים?תיירים באו לראות את סיטי?חשבתי שכל האוהדים שלכם מקומיים!

"לכו תתאבדו"

התיסכול אך התיסכול :aaarse:

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש משהו בדבריו של סטרטפורד.

אבל נעזוב את זה, מפני שבעוד 4 שעות ו10 דקות מתחיל משחק העונה באנגליה.
    המשחק שיראה אם צ'לסי יכולה להתעלות על עצמה גם נגד הצפרדעים של וונגר,
    ואם דווקא הכחולים ממרסיסייד יהיו במקום השני בסיום המחזור, או שהגנרז יודעים
    לעשות את העבודה במחסן הנשק של לונדון.

Shall we buy a ground for you?

5. THE STRETFORD END Member

איזו דילמה יש לי היום,מצד אחד השחצן ומצד שני הפדופיל,את מי הייתי מעדיף לראות מחייך אחרי המשחק?זה כמו את מי אני שונא יותר יוסי ביילין או אורי אבנרי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    בגדול אני מקווה שיהיה משחק עם פציעות קשות,מורחקים(בהצלחה לשני הצדדים בקטע הזה)אבל בגלל האינטרס של יונייטד אז אני מקווה לניצחון של ארסנל כשגם תיקו יהיה סביר.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזאת פעם ראשונה בשני עשורים האחרונים שיש אשכרה מתחרה לסיר אלכס
    בתחום השחצנות.

רק שהפורטוגזי ייתן קדנציה כמו שפרגי נתן ביונייטד, ואני שוחה ללונדון ומרים אותו על הגב.

7. Rudess Member

אחחחחח התגעגעתי לשנינות של סטרטפורד ואני שמח שהוא רוצה בנצחונה של ארסנל היום.
    אני מנצל היום את משחק העונה כדי לעשות קאמבק לפורום (לקחתי הפסקה מאז שחזרתי לארץ באוקטובר ללימודים).

מה אפשר להגיד על המשחק?
    12 בדצמבר, אצטדיון הייבורי, שעה 16:05 בלונדון (18:05 בישראל), משחק העונה בין שתי הקבוצות הטובות ביותר באנגליה ללא ספק,דרבי לונדוני,38,500 צופים, האלופה ארסנל והטוענת לתואר צ'לסי.
    ארסנל לאחר עונה שלמה ללא הפסדים,העונה כבר עם 2 הפסדים ועם יותר מדי תוצאות תיקו. צ'לסי עם מערך יציב והגנת ברזל שבנה מוריניו,מגיעה סה"כ עם הפסד אחד.
    המצ'אפים של המשחק: פירס מול רובן,הנרי מול קרבאליו, דרוגבה מול קמפבל, וכמובן ונגר מול מוריניו.

מה לא הייתי נותן בשביל להיות במשחק הזה, לאכול את הצ'יפס לפני המשחק ולשתות את הבירה יחד עם האוהדים וכמובן לשיר את כל השירים, אבל לצערי יחד עם כל אוהדי הכדורגל האנגלי בארץ, אנחנו נחזה במשחק העונה בערוץ החובבני ביותר - ערוץ 1 (אני כבר מתאר לעצמי את שיבושי שמות השחקנים ואת השידור החובבני).

ההימור שלי: 2-1 לארסנל (הנרי ופבריגאס לתותחנים, למפארד לפנסיונרים).

8. NewcastleFan Member

אוווווווווווווווו רודס WELCOME BACK.......................כולנו התגעגענו בייחוד סטרטפורד.מה קורה איתך מה שלום ונגר??? אתם עדיין בקשר??

9. Rudess Member

הכל בסדר איתי. ובקשר לשאלה על ונגר, הסתלבטתם עליי כבר מספיק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זכור לי שאי פעם חיכיתי כל כך למשחק מול ארסנל, אפילו לא בגמר של 2002.
    המשחק הזה מסמל הרבה מאוד על צ'לסי החדשה, ניצחון יוכיח כמעט סופית שאנחנו הקבוצה החזקה בלונדון ובאנגליה.
    יש לי אמונה מלאה ביכולת של מוריניו והשחקנים להביא ניצחון מהייבורי, אבל צריך להיזהר, במיוחד אם נוביל 1-0.
    שבועיים אני מחכה, הגיע הזמן.

רק לא 2-1.

11. ג'רמיין דפו Member

ברוך שובך רודס ! חשבנו שחייזרים חטפו אותך ואפילו היתה שמועה שוונגר חטף אותך למתרות אישיות...לפי התגובה נראה לי ששינית תדמית....בכל מקרה מאחל לכל הצרפתים להפסיד היום למרות שיש לי הרגשה רעה שתנצחו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. KirkH Member

יאללה יאללה, שבו בשקט. עלק זה הזמן לנצח בהייבורי. תיקו, עם שערים - לא צריך שום דבר מעבר לזה.

ארסנל נשארת במירוץ, צ'לסי תצא מאוכזבת וככה נוכל להמשיך ולשמור על המוטיבציה גבוהה. פער אסטרונומי זה הדבר האחרון שקבוצת הילדים של צ'לסי זקוקה לו. חוץ מזה, מאז התיקו בגשר מול האפסים מוריניו לא נתן איזו התבטאות גאונית. הגיע הזמן.

13. ג'רמיין דפו Member

מטרות אישיות כמובן...התוצאה שלי 1-3 לצרפתים משערים של הנרי(2) ופירס שהם צרפתים.לצלסי יכבוש דרוגבה.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

פער אסטרונומי? מה, להגדיל את הפער מ-5 ל-6 זה מה שירדים את מוריניו? תעשה לי טובה.

15. KirkH Member

מממ... אנחנו מתרגשים מהמשחק? או סתם מחפפים בקריאה?

יש הבדל קטנטן בין פער של 6 מארסנל לבין פער של 8. כשיש גם חשיבות עצומה לניצחון חוץ על היריבה הגדולה בסטאד דה פראנס שצריך להתחשב בו. עם כל ההייפ שצ'לסי מייצרת העונה, ניצחון חוץ על אדמת צרפת עשוי בהחלט להפוך לכמה שחקנים את הקופסא.

אז אני לוקח בשלוש ידיים תיקו, רצוי עם שערים, רצוי עוד יותר אחרי טעות קריטית של המשוגע מגרמניה והולך לזכות בתואר במקומות שבו ארסנל תפסיד אותו. קרייבן קוטג' לדוגמא.