מחזור 17 בלאומית: בת ים וק"ש מפסידות, רמה"ש בראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/1/10.

1. הפועל_כפר_סבא Member

אל תבלבל ת'מוח אדוני היקר, אם היית מסתכל טוב היית מבין שיש יציע עליון ויציע ותחתון - ביציע התחתון היו 500 איש ולמעלה היו לפחות עוד כ-700 חבר'ה ואל תחשוב אפילו להתווכח על זה.
    זה שאתה מתוסכל מההפסד זה לא אומר שתתחיל להיעלב ותכתוב קשקושים פה..

2. Ariel Member

לטעמי, התיקו היה מוצדק.
    נס ציונה שלטה בדקות הפתיחה כי כדורגל זה עניין של מומנטום. מדקה 25 ועד השריקה לסיום השקחנים של רפי כהן לא הגיעו למצב ממשי אחד למרות הגנה עלובה של שמשון. בית"ר/שמשון לקחה את השליטה בדקות הסיום כפי שנס ציונה לקחה בדקות הפתיחה וכל אחת סיפקה החמצות מזעזעות משלה (מודה ששל נס ציונה היו מזעזעות יותר) בדרך ל0:0.

השער נפסל ע"י השופט בצדק, אין לי מושג על איזה דקותיים אתה מדבר, אבל השחקנים של נס ציונה חזרו להסתדר בחלק המגרש שלהם עוד לפני שכדור הנגיחה פגש את הרשת.
    באותו האירוע ישבתי ביציע ממול השמש (בדיעבד, טעות)- היה ברור שאין כאן גול עוד לפני שהקהל של נס ציונה הוציא קריאת שמחה אחת.

3. The best of The best Member

אני מסכים איתך וכבר אמרתי שהמשחק היה רחוק מלהיות תצוגת תכלית במעמד צד אחד (כמו שהיה בשני המשחקים האחרונים) אומנם באמת בחצי הראשון שלטנו והחמצנו ובחצי השני זה התאזן התוצאה בגדול משקפת לא היה כאן יתרון ברור של מי מהקבוצות.
    לגבי השער אני טוען בתקיפות שהשער היה חוקי ב-100% אבל מה זה משנה...
    שמשון מאז ומתמיד ביחד עם ראשל"צ זה הנאחס שלנו.

4. QQ1976 Member

אני הייתי במשחק של שמשון מול נס ציונה וראיתי שבחצי הראשון נס ציונה הגיעה ל3-4 מצבים של 100 % שב 2-3 שחר שמש ( היחידי שמציג העונה יכולת מצוינת ) מציל את הקבוצה ומשאיר את התוצאה במחצית 0-0 ובחצי השני שמשון הגיעה ל 3 מצבים ששלומי בן חמו הציל

כך שאם נס ציונה הייתה מבקיעה בחצי הראשון אז התוצאה היתה לפחות 3-0 לנס ציונה בסיום אבל בזכות ה0-0 שמשון עלתה קצת יותר נחושה לחצי השני בסיום תוצאה שלדעתי מתאימה לשמשון אך לא לנס ציונה שלה יש יומרות אחרות

5. הפועל אשקלון =] Member

שמע יליצןן לא ייכנס איתך לוויכוחיםם אבל זה הנתונים שהיו!!!
    במחציתת דיברנו עם איזה שוטר אמרנו לו מה זה חשבנו יהיה הרבה יותר קהל של כפר סבא חילקו להם 1500 כרטיסים ובאו כזה קצת? אז הוא אמר כן אין הרבה קהל יש משו כמו 600-700 לא יותר!

6. The best of The best Member

ברור, בגלל זה אני לא חזיר... כשלא כובשים יש קלישאה שאומרת שסופגים וזה קרה לנס ציונה העונה כמעט בכל משחק שהיא הפסידה בו.
    כשיש מומנטום ויש מצבים אז חייבים לנצל אותם ולכבוש אם לא כובשים אז לפחות שייגמר בתיקו, אני לא הכי מרוצה מהתוצאה ביחס לנסיבות וביחס באמת ליומרות אבל לטווח הארוך בליגה הזו ניצחון בייתי תיקו בחוץ ניצחון בייתי נצחון חוץ לדוגמא זו נוסחא מנצחת.
    אם ננצח את בת ים ביום שני הבא אז התוצאה בשמשון היא תוצאה מעולה.

בעניין אחר גאגא טאקיצ'ני יטוס לגיאורגיה ככל הנראה על מנת להנישא לחברתו על מנת שהאחרונה תוכל לקבל אשרת שהיה בארץ ובזמן הזה ממש מתקיים הליך הבוררות מול רמת השרון מה שכנראה ייקח עוד שבוע לפחות עד אשר יושג השחרור המיוחל ככה שכרגע אנחנו רק עם 2 הגיאורגים בסגל.
    אגב,
    דידי אונגר מאשקלון שבר את שורש כף היד ושיחק כמעט 40 דקות תמימות עם יד שבורה במשחק הגביע מול השקמה רמת חן מה שלא מנע ממנו לבשל את שער הניצחון.
    השבוע הוא לא שיחק וכמו שזה נראה הוא לא עתיד לשחק בחודש הקרוב.

7. הרצליה Member

בעקבות התוצאות שהושגו במהלך סוף השבוע מכבי הרצליה מקבלת עוד הזדמנות להידבק לחבורת הצמרת בשביל זה היא חייבת לנצח מחר את עירוני ראשון לציון.
    מאז הניצחון על מכבי באר שבע לפני יותר מחודש מכבי הרצליה לא מציגה את היכולת שהיא צריכה להציג, ארבע משחקים ללא ניצחון בתוספת הדחה מהגביע לקבוצה נחותה יותר על הנייר זה דבר שבהחלט צריך להדליק נורה אדומה.
    החלוץ פארקר שהגיע מנס ציונה צפוי לערוך מחר את הופעת הבכורה שלו במדי הקבוצה אני מאוד מקווה שאני יתבדה בקשר אליו כי ממה שהספקתי לראות ממנו עד עכשיו התרשמתי שמדובר באודינקה 2, כל קשר בינו לבין טיפה טכניקה מקרי בהחלט ולהוציא את הפיזיות אין לשניהם שום דבר מה שיהפוך את ההתקפה שלנו לפתטית לחלוטין.

בקיצור מאוד מקווה שהחודש האחרון יימחק מחר ומכבי הרצליה תחזור להיות המכבי הרצליה של חודש נובמבר, מה גם שבבית לא הפסדנו מאז המחזור הרביעי במשחקי הליגה.

8. הפועל_כפר_סבא Member

אתה ליצן בעצמך ואני אומר לך שהיו לפחות 1,100 איש אני מכיר את האצטדיון הזה יותר טוב מכל המשטרות בארץ..

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מספיק עם הויכוח הזה.

10. idans Member

כל הליגה הזאת מבחינת כמות קהל היא בושה!
    תראו על איזה מספרים אתם מתווכחים עם היו 30 או 70 אוהדים.

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ולסיכום המחזור:

אחווה עראבה סוף סוף חוזרת לנצח לאחר חודשיים של יובש! רונן שוורצמן וכפיר לייבוביץ' הורידו את עראבה ליתרון כפול במחצית, שי אהרון הוסיף את ה-12 שלו העונה מכדור 11 מטר בדקה 58 אבל זה לא הספיק לירושלמים שמאבדים מומנטום. עראבה קופצת למקום התשיעי ובדרך מדלגת על ירושלים במקום ה-12.

הכח עמידר רמת גן התקשתה לפצח את הגנת מכבי ב"ש, אבל שזה הגיע-זה הגיע. לירן דיאמנט עם צמד (57,64) שמעלה אותו למקום השלישי בטבלת כובשי השערים (7 כיבושים) ויצחק בן סלומון בדקה ה-90 קבעו ניצחון גדול להכח עמידר רמת גן, ניצחון ליגה ראשון מזה חודשיים וחצי. הניצחון מקפיץ את הכח מעל לקו האדום.

מצד אחד הרצליה שרוצה לחזור לצמרת, מצד שני ראשון לציון שמגיעה בתנופה לאחר 3 נצחונות רצופים + עליית שלב בגביע המדינה. בסוף זה נגמר בתיקו מאופס שלא משרת אף קבוצה.

12. הרצליה Member

למרות התוצאה היה משחק לא רע של שתי הקבוצות.
    עם נשחק ככה בשבועות הקרובים גם השערים והנקודות יגיעו, ביום שישי משחק לא קל נגד עראבה בחוץ.

לא טעיתי לגבי ההחתמה של פארקר הוא כפיל של אודינקה!

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/10