מחזור 17 בליגת העל: יום של סנסציות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏19/1/07.

1. Gravesen Member

חיפה חייבת חיזוק.
    החיזוק הנחוץ ביותר הוא על חשבונו של מגרלשווילי, פשוט נזק. חיזוק נוסף שנצרך לדעתי הוא להחליף את ארבייטמן בסקורר אמיתי או להחתים חלוץ ולהעביר את ארבייטמן לעמדת החלוץ השלישי.

2. Riki Member

מה אני יגיד לכם, ברור שמתחילת העונה יש לנו את אותה המתכונת של משחק סביר שאחריו המומנטום של ביזיון שנמשך.
    אני לא חושבת שיש איזה שהוא שחקן בחיפה שלא מתבייש לעלות על המגרש ולהציג יכולת שכזו.
    אבל פה אני באה בטענות למאמן. זה לא מחזור שני או שלישי, שאתה רואה טקטיקה או הרכב שלא עובד, תשנה. שאתה רואה שחקנים שלא מתפקדים, תעשה חילוף.
    למה לייבש שחקנים על הספסל בשביל שחקנים אנמים להחריד, זה לא בושה לעשות חילוף לפני דקות הסיום.
    קיבינימאט, זה לא קבוצה, אין חשק אין דחף, השחקנים לא עושים כלום.
    רוני לוי, תפתח את העניים !!

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

החיזוק הדרוש הוא שרוני לוי יגיד שלום ויחבור לגוטמן בקפריסין. נמאס ממנו. נמאס כל פעם שהוא לא מבין ששחקן לא מצוי בתקופה טובה חייבים לשלוח אותו לספסל כדי שיעשה חושבים.
    קיצר רוני היה נחמד, אבל זמנך הגיע

4. Riki Member

רוזנר, אמרת לי את זה עוד בעונה שעברה, ואז לא הסכמתי איתך.
    רק שינוי משמעותי יעזור, לא שום דבר אחר.
    אוכלת את הכובע, בבכי.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום בית"ר תעשה צעד ענק לאליפות.

אשדוד מפסידה לנתניה ו-5 נקודות הפרש מהמקום השני זה כבר לא צחוק.

בקשר לנתניה, כל הכבוד על הניצחון המצויין, אם אני אוהד נתניה אני לא מתבאס יותר מדי מהצימוק של אשדוד ל- 3-2 כי זה לא ממש משנה, העיקר שמגמת ההשתפרות של נתניה ממשיכה וממשיכים להסתכל שם למעלה, ניצחון מצויין של נתניה.

6. מיכל3 Member

אני גם חושבת שתם זמנו של רוני לוי בקבוצה. הוא המאמן הכי "עקשן" בליגה, לא מוכן לשנות את הטקטיקה שלו בכלל, כל חילוף אצלו צריך לחכות יובל-או לחכות לשער שבא מהקבוצה היריבה ורק אז הוא מתעורר ועושה חילופים..פשוט נמאס כבר. חוץ מזה, אני אחזור על התקליטון השבור הזה שאני אומרת מאז שטל עזב-בלי עידן טל זאת לא אותה מכבי חיפה, אנדרסון שבא במקומו של עידן גם מיצה את תקופתו במכבי חיפה ורוני לוי נכשל בגדול בכל מה שנוגע להבאת רכש. חייבים להביא קשר מרכזי אחורי שיחזיק את הקישור כמו שהיה עם טל מאז שהגיע לחיפה, אבל רוני לוי חיי בבועה שעם הזמן חיפה תשתפר ושהסגל הזה מספיק כדי לקחת אליפות.

7. Riki Member

זה לא הגיוני אבל. איך מאמן מתעקש על 11 שלא מביאים שום תוצאה ראויה מתחילת העונה לא מובן לייי.... מזה הבולשיט הזה, למה למה למה לא לעשות חילוף ?
    רק העניים שלנו פתוחות ורואות שחקנים שלא בעטו פעם אחת כראוי במשחק ?
    בשביל מה יש לך ספסלללל ??????

8. Noffar Member

כל הכבוד למכבי נתניה.
    שלושת המשחקים האחרונים היו קשים מאוד ויחד עם עטר הצלחנו להוציא 7 נקודות מ9 שלדעתי זה מצוין (כפ"ס בבית,בית"ר בחוץ,אשדוד בחוץ).
    אני חושבת שבלי אופיר חיים אוקוצ'ה ושכטר פורחים,לדעתי הוא צריך לשבת על ספסל גם במשחק הבא.
    אני שמחה שאנחנו משתפרים,יצאנו מהשיגרה של גוטמן[ניצחון,תיקו,הפסד]
    רק שנצליח
    :aaa021: :aaa021: :aaa021:

9. XabiAlonso Member

ונגיד ורוני לוי יניח את המפתחות, מי כבר יבוא במקומו??

10. אבו Member

לא יאמן שגם אחרי המחזור הזה, חיפה עדיין במאבק האליפות.

ליגת בדיחה. :aaarofl:

11. Gady Member

וואי יש לנו מזל.
    תודה הרצליה, בכל מקרה גם אם ניקח אליפות העונה (חיפה), זה יהיה אליפות מתוקה מאוד כי הלכה קשה, אבל בתוכי אני ידע שלא הגיע לנו לחכות.

רוני לוי יכול לבוא בטענות רק לעצמו, שום מזג אוויר לא יעזור לו כאן.

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

1. לא טוב לך? תחזור לפורום האנגלי.

2. לא מבין מה קורה היום לבית"ר. במקום שיפתחו פער, הם נזכרים להפסיד להרצליה? ככה מצפים בטדי לקחת אליפות? נראה לי חיפה ובית"ר עשו לפני המשחק התערבות איזו קבוצה תהיה עלובה יותר במשחק היום.

3. כל הצמרת הפסידה היום מלבד הפועל ת"א, שהבנתי שגם לא נתנה משחק גדול במיוחד מול הפועל פ"ת. עכשיו רק מכבי צריכה לנצח מחר את בני יהודה ונסגור מחזור מעניין מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/07
  13. הפועל אום אלפחם Member

איזה יופיייייייייייייייייייייייי ..
    קבוצות התחתית מנצחות קבוצות הצמרת ,,, רק חבל לי על מכבי חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    לדעתי , הפועל פ"ת גמרה את העונה , אין לה עוד מה לחפש

14. משוגע בירוק Member

לא יאומן שהקבוצה המגעילה הזאת מחיפה מקבלת היום עוד תירוצים להפסד... מזג אוויר, גם בית"ר הפסידה, דוידוביץ' בפנים או בחוץ - הם לא משחקים כדורגל!!!! והכי הכי גרוע זה לא מעניין אותם מה קורה על המגרש הם כל כך אפאטיים שזה בא למות..... אם שבוע הבא לא דופקים הצגה מול הרצליה בבית אפשר לוותר גם על מקום שלישי...

בקשר למשחק של בית"ר... פאשלה גדולה של בית"ר שיכלה מזמן כבר לפתוח פער דו ספרתי על שאר הליגה ולא עושה את זה בגלל שטויות של כמה שחקנים שלה... ובואטנג לשתי משחקים לפחות מחוץ למגרשים ואם לא - בושה ענקית וזה כבר ייתן את האות לחקירות נגד המאפיונר...

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמאס
    נמאס כבר מכל ההצגות האלה של השחקנים , זה התחיל באמצע השבוע אם אבוחצירה שדפק חתיכת הצגה מול דוידויץ , המשיך היום עם השחקן של כפ"ס שרק קיבל דחיפה מאחור מקאקו והתגלגל על הדשא כאילו ירו בו מאחורה , נמאס כבר מהגועל נפש הזה .
    בפעם הבאה שמוציאים אדום לשחקנים הפוגעים , שיוסיפו צהוב להתחזות המסריחה הזו.