מחזור 17 בליגת העל: מכבי חיפה מגיעה לטרנר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏9/1/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הכי מצחיק זה "רוצים לעזור להפועל". אם לא האימפולסיביות המפגרת של המטומטם הזה, שהדליק את השחקנים שלו על השופט, זה היה נגמר בהרחקה מוצדקת ופנדל גבולי (שבשיא האובייקטיביות לדעתי היה). הוא הכי עזר להפועל, כנראה בונה על המשרה אחריי לוזון.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כשאני מסתכל עליהם יותר ויותר, אני קולט שקגלמאכר וקלטינס זה פשוט אותו שחקן.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג מה ב"ש עושה אחרי ההפסקה במגרש. במקום להביס אותנו זה נראה כאילו ברקת ושחר נפגשו בחצי וסגרו דיל ביניהם. ב"ש מנצחת, אבל לא תביס אותנו. זה כאילו יספיק בשביל הזקן והדחליל ההולנדי להגיד שאנחנו עדיין ב'תהליך'.

4. DRORIKO Member

אם היה אכפת לי מהעונה של מכבי חיפה עוד הייתי מתעצבן מההתחזות הזאת של מליקסון

oFiRzZz ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הרבה שחקנים בליגה שיודעים ליפול כמו מליקסון.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא שואצק שם שני ידיים על מליקסון. ברגע שזה קורה התוקף יכול ליפול כמו שכטר. אותי יותר מכעיס היכולת של קינן. הוא פשוט קונוס.

7. Raulito Madridista

אשקלון לא דוגמא לאיך שהכדורגל פה צריך להתנהל, לא מבחינת יובל נעים, לא מבחינת בזבוזי הזמן וגם ההצהרות בתקשורת. אבל בית"ר פאתטית בכל מקרה. ממשיכה להסריח את הדשא, חסרת רעיונות.
    לגבי המשחק היום - הנה השני של באר-שבע. ואם בשלב הזה מולנסטיין היה מוותר על חלק משחקני המפתח עוד הייתי מבין, אבל המאמן בא להפסיד היום מראש וזו גישה שאסור שתהיה במכבי חיפה אלא אם כן היריבה היא ברצלונה, ובאר-שבע למרות שהיא קבוצה איכותית פי כמה - היא עדיין לא ברצלונה. לא מבין שוב מדוע רוקאביצה ו-ורמוט סופסלו, שחקנים עם ניסיון. מכבי חיפה בקושי חיברה שתי מסירות בתחילת המשחק. המהלך של מליקסון שהוביל לפנדל זו פשוט תאווה לעיניים, אף שחקן בליגה לא מסוגל לעשות סיבוב כזה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוני גינצבורג עושה את עצמו מטומטם או הוא באמת מאמין לשטויות של עצמו? מליקסון בפרוש לא הוכשל. זה שואצק שם שני ידיים על התוקף לא אומר שזה פנדל. בכלל, בכל המשחק האיש הזה מעצבן. פרשן של שקל וחצי, לא מוסיף דבר לשידור.

בכל מקרה ב"ש ראויה לקחת את הנקודות. היא לדעתי אפילו לא משחקת בהילוך הכי גבוה. היא לא מבריקה, אבל הבדלי האיכות כל כך גדולים שזה הדבר שהכי מרתיח אותי. אני פשוט מרגיש מושפל וזה לגמרי כבר לא מזיז לי אם כן או לא היה פנדל.

EsheD אוהב/ת את זה.
  9. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אלוהים ישמור בוני... כמה אפשר לנתח כרטיס צהוב?

EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פנקסאות זולה ומגעילה של יפת. לאחר הספק הכשלה השופט החליט עוד טיפה לדחוף את מכבי חיפה למטה. תן עבירה וזהו, מה ואליינטה רצה להכניס את ברדה לבית החולים או משהו כזה? לגמרי מיותר ההרחקה הזאת. (ולא בגלל זה הפסדנו הערב)

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש גבול לכל תעלול. לא לנצח קבוצה כזו מבישה של מכבי חיפה זו בושה.

שוב היינו לא טובים עד השער הראשון ששיחרר אותנו, משחק לא להיט אבל העיקר הנקודות. מליקסון נראה טוב, חייבים אותו חד יותר וטוב יותר להמשך.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

הצטרפתי לראיון עם מאמן מכבי חיפה באיחור, אבל איך אומרים: "באנגלית זה נשמע יותר טוב", גם המילה 'תהליך'. אני רוצה לשמוע הסברים למה מכבי חיפה עלתה היום מראש כדי להפסיד. בלי יומרות. זו האנטיתזה למועדון הזה. איך ורמוט לא בהרכב במשחק הזה, לפחות הוא, ואיפה רוקאביצה. ישחקו הילדים לפנינו - זה עוד יקרה, ביום אחר, לא בטרנר נגד הפועל באר-שבע, זה ממש לא הזמן לנוח. כמה רוקאביצה כבר שיחק העונה שהוא צריך לנוח. ממש הפתעת העונה שהתוכנית הזו השתבשה, באמת, איך זה קרה? עומר דמארי זה חיזוק מעולה אבל הקישור עדיין לא זה ומשחקים נגד קבוצות אחרות שמהווים מדד יותר רציני - הוכיחו זאת.
    בקיצור, כמה עוד הדבר הטוב היחיד במכבי חיפה יהיה הקהל שלה?(אחרי שפימפמו שוב ושוב כמה סמי עופר זה אירופה).

ניצחון ראשון לברק בכר בליגה על מכבי חיפה בתור מאמן הפועל באר-שבע, הגיע הזמן. זה היה יכול להסתיים בתבוסה לאור הרכות של חיפה במרכז השדה בעיקר בדקות האחרונות ובאר-שבע של לפני חודש וחצי הייתה מפרקת את חיפה עם עוד 2-3 שערים אבל מליקסון לא גולר בין היתר. ובכל-מקרה זה להתעסק בקקה.

13. Ajax Amsterdam Member

תמיד זה כיף לנצח את מכבי חיפה במיוחד אחרי כל כך הרבה זמן, לא משחק גדול שלנו אבל זה הספיק.
    ובלי שום ספק הובאן המצטיין שלי היום

14. yedidel Member

בסוף המדבר יש ים

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. ייא Member

סוויסה הורחק בצהוב שני או אדום ישיר?