מחזור 17 בליגת העל: מכבי לא עוצרת ומביסה את נתניה; 1-3 לבני יהודה על ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏4/1/19.

1. alexshw Member

עוד מעט יחגגו פה בדדו עונה במרכז הטבלה.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אותי. עוד זין זה.
    בתחילת העונה הייתי אומר לך שלשחקן הזה עתיד מובטח כשחקן הרכב לגיטימי בליגת העל.
    אבל מאז שהחלו טיפה לחשושים על חזרה בינואר לחיפה, הבחור חושך.
    אז אם אתה שואל אותי עכשיו, עוד ישראלי טיפוסי. פרווה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגן שמאלי,קשר יצרתי באמצע וקיצוני.
    ואפשר לחלום על אירופה בעונה הבאה. הליגה הזאת מביכה.

4. Raulito Madridista

המשחק בדוחא עבר בשלום, אין צד מפסיד, אין רעידת אדמה. רגע השיא של המשחק היה ההחלטיות של קלינגר: חילוף התקפי כדי להכריע את המשחק - ואז סכנין שלטה במגרש - ואז 'מה אני עושה, העיקר לא להפסיד', תיקו זורם - אופיר קריאף האיש למשימות מיוחדות עולה מהספסל.
    סכנין הייתה טובה יותר, יזמה והייתה נמרצת אבל לא מספיק. אני רואה את הנגיעות של ראדי בכדור ושחקן כזה כן חסר להפועל. וברור שעם מוגרבי מצבה היה טוב יותר. שלומי אזולאי, בנוהל - שחקן טוב וחכם אבל איטי וחלוץ עם סיומת מרושלת. בבית"ר, בוזגלו גם במשחק רדום מעביר תמיד כדור רוחב טוב, בעוד ורד כבד ומאכזב.

מרקו בלבול מאמן. הרוב בארץ לא מאמנים. מכבי חיפה צריכה מאמן טוב לפחות. אבל אלה דאגות של שנה הבאה. הקהל היה בדציבלים טובים.

5. zivmay Member

פ"ת משחקים כמו קבוצת אלישע לוי טיפוסית, זאת אומרת שלא באמת משחקים כדורגל.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי עוד במשחק של קלינגר מולנו בתחילת דרכו, הוא בא קודם כל בשביל לסגור ולא לספוג, וזה אולי יתקבל בהבנה כשבית״ר משחקים מולנו, אבל מוך יתר הקבוצות? זה רק שאלה של זמן עד שהקהל לא יסכים לקבל את הכדורגל תחתיו ויצא נגדו.

7. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שהיה חשוב לקלינגר קודם כל לייצב את ההגנה, מה שבאמת קרה אבל מצד שני ההתקפה תקועה

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההתקפה תקועה לא בגלל קלינגר. הסגל שנבנה לא מספיק טוב, עידן ורד נוראי במשחקים האחרונים, בוזגלו לא ברמה להיות באנקר בהרכב לאחר הפציעות שלו והחלוצים לא הגיעו לעונה. הקישור מחזיק באפס יכולת לעשות משהו בצד ההתקפי (בניון וז'ורז'י עשויים להוות פיתרון) ולכן אנחנו תקועים לגמריי, אבל זה לא קלינגר אשם. אשם מי שבנה את הסגל והסגל עצמו.

9. קשר שמאלי Member

לשחק עם ורד ובוזגלו ביחד בהרכב זה בעייתי, שניהם מרגישים הכי בנוח בצד ימין

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/19
    Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  10. yedidel Member

זה תמיד מדהים לראות את החברים בתקשורת עובדים. כמה כתבות על איך "קלינגר ייצב את הקבוצה", שינוי ובלה בלה... אני לא רואה שבית"ר זזה בטבלה יותר מדי

oranfu ו-Jakur אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

בית"ר של לוזון הייתה אובר מופקרת וכל מאמן היה מצליח לשקם שם משהו, ולו בקצת, אבל בלי קשר אין ספק שלפי המספרים ההגנה עובדת, בית"ר שומרת על שער נקי בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים(וספגה שמונה שערים בתשעה משחקים איתו על הקווים), ורוב הליגה הזו היא לא באר-שבע או מכבי ת"א. מצד שני אין ספק שזה לא יחזיק מעמד והקהל יירצה לראות גולים וכדורגל התקפי.
    אני צפיתי שוארן וסילבסטרה ייראו כמה החיים קשים בלי איתי שכטר אבל הופתעתי לרעה. עם עזרא(אם לא פלומיין) אפשר להתפרץ הרבה יותר מהר וטוב כי בית"ר תקועה, עידן ורד נראה פתאום איטי הרבה יותר. אני זוכר אותו נותן משחקים מאוד לא רעים בכנף שמאל, אבל לפני הרבה זמן, גם אם הוא לא ממש השחקן שחותך לאמצע ובועט. הוא מעולם לא היה שחקן אגף קלאסי לדעתי, תמיד היה לו קצת מכל דבר - התנועה לעומק, יכולת המסירה, אבל בגדול הוא לא הופיע.

לגבי מכבי פ"ת, הדבר הטוב היחיד שנשאר מתחילת העונה, ממה שראיתי - גידי קאניוק טוב. שומר על הכדור, מוסר לאן שצריך, אבל המצבים הנייחים כבר פחות טובים. כל מי שמוצא את מנור סולומון - מוזמן להודיע.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אוהדי בית"ר שכאן,
    כמה באמת המשחק עבר אתמול בשלום כמו שהתקשורת מציירת? או שכרגיל היו אבנים על אוטובוסים ואוהדים שהיא בוחרת לא להראות?

Jakur אוהב/ת את זה.
  13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי את זה שציינו בקטנה שאוהדי סכנין זרקו אבנים על רכבים של אוהדי בית"ר, משתלב מצוין עם האזכור הקטן שהיה בתקשורת על אוהדי הפועל ת"א שעקבו אחרי אוהד בית"ר ברכב ופגעו בו.
    עכשיו תעצור שניה ותדמיין את הכותרות אם היה קורה להיפך ואוהדי בית"ר היו אלה שזורקים אבנים ועוקבים אחרי רכב של אוהד הקבוצה השניה.
    הכי חשוב שהעימות מול תושבי עראבה קיבל אזכור יפה

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  14. yakov_y YNWA

תקשורת, תמיד התקשורת אשמה, גם אם לא הוכח שום דבר התקשורת אשמה, אם אתה לא רואה שבית״ר ירושלים זזה בטבלה אז או שלא בדקת או שאתה אנטי בית״ר.

בית״ר לפני קלינגר:
    8 משחקים, 5 נק׳, 19 שערי ספיגה, 8 שערי זכות.

אחרי:
    9 משחקים, 13 נק׳, 8 שערי ספיגה, 13 שערי זכות.

שער ספיגה אחד ב-5 משחקי הליגה האחרונים.
    לוח המשחקים מאוזן מבחינת קושי היריבות.

אני רואה שינוי לא יודע מה איתך.

Nigel de Jong, Abu George ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  15. קשר שמאלי Member

זה חוכמה להיות יותר טוב מלוזון? הסגל של בית''ר שווה יותר מ-13 נקודות מ-27 אפשריות