מחזור 17 בליגת העל: מכבי מביסה 0-3 את נתניה; 0-2 לבית"ר על ה. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏7/1/18.

1. Melikson24 Member

זה לא באמת משנה אם גמר את העונה או לא, גם אם הוא יחזור לשחק הוא אחרי שבועיים הוא ימצא סיבה חדשה להיות פצוע.
    כמו חיילים שהולכים לביקור רופא.

הבנתי שגדיר יוותר על העונה הנוכחית כדי לחזור בריא וחזק לעונה הבאה. אין לו בכל אופן מה לחזור כי החוזה שלו לא יחודש לא משנה מה.
    ברדה סיים את העונה ואת הקריירה... אין מה להתכחש לזה. הוא בעצמו עבר הלאה. יעבור בדיקה נוספת שכנראה תגיד לו שהגיע הזמן לפרוש, וגם אם לא, הוא לא ימהר לחזור. התסריט האופטימלי זה כמובן שיכנס בדקה 70-75 בטרנר במשחק האחרון של העונה ויעזוב כאלוף בפעם השלישית. בתסריט הריאלי אם הוא ישחק זה לא יהיה ליותר מכניסה בתוספת הזמן כדי להיפרד מכולם כמו שצריך.

מלמד כרגע אצלנו שחקן אגף. לא רלוונטיים? אני באופן אישי מאוד מתגעגע לברדה. אם היה בסביבה, אני די בטוח שהוא היה פותח, גם בשל הערך המקצועי ובעיקר המנטלי שהוא מביא איתו.

2. oranfu Member

הקטע עם משיח ומכבי ת"א כל כך ברור שזה כבר הזוי. היה פעם איזה משחק שהוא היה איכשהו מעורב בשיפוט שלהם שהוא לא נתן להם מתנה?

henry1, Sir Alex Ferguson ו-עידן444 אוהבים את זה.
  3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטענת ספורט 5, אבי לוזון גער/גירש את ניניס מחדר ההלבשה וגרם לו לצאת כשהיווני ממרר בבכי.

אדם קטן, שפל, בריון ודוחה.
    יש דרך ארץ איך להתייחס ולדבר לבן אדם. לא מספיק שבחור ששיחק בקבוצות צמרת ביוון ונבחרת יוון וסומן כפרוספקט גדול בתחילת הקריירה מוצא עצמו במכבי פתח תקווה, במקום לקבל את הצ׳אנס להוכיח מה הוא שווה, ואולי מי יודע, לשקם את הקריירה ולהתאהב בארץ שלנו מה שקורה ללא מעט זרים, מקבל את היחס הזה.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

על המגרש: מכבי ת"א 3 - מכבי נתניה 0.
    ביציעים: קהל של נתניה 100 - קהל של מכבי 2.

5. oFiRzZz Member

באמת תצוגה גדולה של הקהל שלנו .. היה כיף לראות את הקהל באטרף יותר גדול ככל שספגנו יותר.

לגבי משיח, נניח והוא ראה עבירה ברחבה.. נניח.. לא אמרו שיצא חוק חדש שאין ענישה כפולה בעניין של פנדלים? כלומר פנדל+אדום זה משהו שלא אמור לקרות יותר(אלא אם כן הייתה עבירה לא ספורטיבית או משהו)?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

zivmay אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

כשהוא חדור מטרה גם את החוקה הוא לא זוכר.

7. קשר שמאלי Member

סגל נוראי בנו שרצקי וסילבס
    וייסמן, ריאן, יחזקאל, אבו עביד, מנחם
    לאן הם חשבו שהם יגיעו עם השחקנים האלה?
    מגיע להם להיות בפלייאוף התחתון

8. Butragueño מנהלים

ראיתי את המשחק אתמול בלי סאונד, ולפחות בהתחלה הייתה תחושה של שיפוט נוסח מכבי ת"א. הצהוב ב-2 דק' הראשונות, הפנדל שלא היה (אני לא מצליח למצוא את המגע, וכאמור לא ברחבה), אני גם לא מבין למה אדום? הרי אותם פרשנים ושדרנים מצדיקים שופטים שלא מוציאים אדום בגלל החוק החדש של הענישה הכפולה, וגם בוא נגיד את האמת, אין פה מניעה מצב של 1-1 מול שוער. גם אם קיארתנסון נכנס לרחבה, הוא בצד הרחבה עם שחקן ששומר עליו.

לגבי עמוס, אם רק היה לו מוח בקופסה הזו מעל הכתפיים, הוא יכל לקדם את עצמו יותר.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לפנאטיקס, השחקן ה-12 היה ונשאר הארגון החזק במכבי ת"א.

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/1/size475x318/753561.Xxx

10. Raulito Madridista

אבי לוזון היה מגעיל ופאתטי גם כיו"ר הכדורגל, הוא הביא את מכבי פ"ת למעמד יפה בשלב מסוים ושמר עליה אבל הוא הביא גם לאנטי גדול כלפיה. קבוצה עם מעט מאוד אוהדים, ללא חזון וחוץ ממנור סולומון אין שם כלום, בקיצור קבוצה מיותרת ויסלחו לי כמה אוהדים חביבים שיש לה פה. ניניס לא עשה בכוונה, קורה ששחקן לא משתלב בקבוצה ואני בטוח שקל להיתפס דווקא אליו כי הוא שם גדול. שיתנהגו אליו בכבוד וישלמו לו את מה שמגיע לו. מניח שמנסים לגרום לו לוותר על הכסף אבל קצת קלאסה לא תזיק.

כתבו במעריב היום על שמעון אבוחצירא ואני חושב שעוד נק' שפל בעונה החשוכה של מכבי חיפה תהיה אם הוא זה שיכבוש את שער הניצחון לרעננה היום בתסריט היפותטי. זוכר אותו כובש נגד הפועל בפנדל את השער הסתמי והאחרון ב-4:2 ההוא ב-2014, מוריד חולצה וחוגג בטירוף עם הציצית. חלוץ ליגה סביר שהיה נפילה גדולה במכבי חיפה. ורמוט ודמארי כבר עם רגל בחוץ אבל הבעיה שם קהת והיתר לא נותנים כלום ולא ראיתי אף צעיר יוצא דופן. בסיבוב הקודם אם אני לא טועה שלומי אזולאי בישל ארבעה שערים והוא הבשורה הטובה היחידה.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפנאטיקס באים והולכים לפי המצב בטבלה, משיח תמיד היה שם בשבילם.

oranfu ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  12. Drama2 הסמל מעל הכל

1. להגיד "קל להיתפס דווקא אליו כי הוא שם גדול", מעיד על חוסר הכרה עם הסגל שלנו.
    קפטן נבחרת צ'כיה או גיא אסולין היווני ? שאלה קשה... אבל באופן תמוהה הראשון לא קיבל יחס כזה.
    למה ? זו כבר עבודת העיתונאים, אבל מעדיפים כל היום לצטט את ויקי ועו'ד אברמוב ומנגד את אבי.
    או כמובן, להתעסק בספוקלציות והשערות.
    2. בנוגע לכסף, ניניס אינו המשתכר הבכיר וגם לא בטופ 3 בקבוצתנו.
    3. "חזון - מבט צופה פני עתיד. בעסקים מושג זה מתייחס לתמונת המציאות הרצויה אותה הארגון מבקש להשיג או לקדם כחלק מן האסטרטגיה העסקית הכוללת שלו." (אודות לוויקיפדיה)
    האם תוכל להגיד לי מדוע מכבי פ"ת הינה ללא חזון ?

ובחזרה לכדורגל, יש לי כמה שאלות אלייך בתור אוהד הפועל:
    1. אם אין אצלנו כלום, אז למה אתם לא מפסיקים לטפטף לשחקנים שלנו שיעברו אליכם ? רוצים להחליש את היריבה לפלייאוף התחתון עונה הבאה ?
    2. מעט מאוד אוהדים, אבל גם ה100+ שעמדו אתמול (במקרה הייתי ביניהם אחרי תקופת יובש), זה הרבה יותר מקבוצות מסויימות. וגם יותר מקבוצות בלאומית.
    2.א. בתור מי (אני מקווה) שהולך למשחקים של הפועל בלאומית, היכן הקהל שלנו עומד ליד המתחרות ?
    2.ב. האם הקהל שלנו מדורג אחרון מבחינת כמות קהל בליגת העל ? גם לא ב-3 האחרונות.

במקרה של ניניס אסכם זאת במשפט - הוא בא בבוקר וראה לוקר ריק, באותו רגע עושים "גמר חשבון" ונפרדים.

ואם חייבים לתת תשובה לשאלה "של מי האשמה ?"
    אז התשובה היא של הסוכנים כמובן. אתם צריכים לדעת שהזרים שלכם יאכלו חצץ מהלוזונים. (אלא אם כן אתה טוב, וגם אז זה לא מבטיח לך כלום)
    ואם "עשו לו חוואה על הכסף", של מי האשמה ? הבקרה כמובן. יש ערבויות לא? אז נא לחלט!

13. DRORIKO Member

@Drama2 תקן אותי אם אני טועה, אבל אבי לוזון הוא לא הבעלים של הקבוצה ולא משקיע בה אגורה, אז חוואה על הכסף של מי בדיוק עשו ? יודע מה אני אלך איתך אפילו יותר רחוק. לפי אתר ההתאחדות לוזון לא מחזיק בכלל בתפקיד רשמי במועדון. בעל זכות החתימה זה עומר גולן. אז למה לניניס אסור להיות בחדר הלבשה ולאבי לוזון מותר?

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/18
  14. Telkiyski Member

ההתעסקות שלכם רק במשיח חוטאת למטרה.

למה גרינפלד לא סמרטוט שלהם?
    הוא ראה מעמדה טובה יותר את האירוע, החליט שאין כלום ואז שינה את דעתו רק כי העוזר אמר לו באוזניה "פנדל ואדום".

במקרה הפוך נראה לכם שהוא היה נותן לנתניה פנדל ולמכבי אדום?
    זה שמשיח מדורג ראשון בין שופטי הבובה שלהם לא אומר שהשאר לא מחלקים להם מתנות באופן קבוע.

15. oFiRzZz Member

בשבילך ..
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180110/75b138bf9ad2e70deacf3b2a1100d0a3.Xxx

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

עידן444 אוהב/ת את זה.