מחזור 17 בליגת העל: מכבי מביסה 0-3 את נתניה; 0-2 לבית"ר על ה. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏7/1/18.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אל תדאג, הם יחגגו בענק, המאמן לא יהיה רלוונטי לסיפור הזה מבחינתם.

2. עידן444 Member

אני חושש שאתה סתם מנסה להבין…
    אם היה לנתניה קצת מזל(באמת לא יותר מידי) היינו היום עם עוד 10 נקודות.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

תאמין לי, אני מתחיל לחשוב שהמאמן הזה הוא זאב בעור של כבש.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי רוב הכותבים כאן עדיין לא מבינים מה אנחנו רוצים, בעיקר אחרי נצחונות ושהייה זמנית במקום הראשון.

נחגוג כמו שחגגנו את האליפויות עם יוסי מזרחי ויצחק שום.
    הטענות של האוהדים מגיעות כי הם יודעים שביכולת הנוכחית הנפילה קרובה ואי אפשר לשחק רע לאורך זמן ולהישאר במירוץ האליפות, אם איכשהו הרמה תעלה ונגיע לפלייאוף עם סיכוי לאליפות(ואני מאוד מאוד סקפטי בנוגע לכך) אז לא חושב שיתעסקו בבני. עדיין למרות הכותרות מהתקשורת הקהל ב-90% מהמשחק מעודד את הקבוצה. הקללות והקריאות מגיעות ברגעים המתאימים שאנחנו נראים כמו ביוב או שהחילופים הזוים.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכל נכון, איזו קבוצה בליגה מראה יכולת יציבה יותר גבוהה מזו?

6. סיונרה Member

לגביי יציבות, אין אף קבוצה שנראית בכל משחק כל כך גרוע כמונו. אנחנו מצליחים להיות נחותים גם מול מכבי וגם מול רעננה. הפועל חיפה שבנוייה בעיקר על מתפרצות הצליחה להניע כדור מולנו עד השער הראשון כאילו הם ברצלונה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון, ועדיין יש את הבודדים בחלק ההתקפי שמספקים את הסחורה, ומול 90 אחוז מקבוצות הליגה זה מספיק.

שוב, אם מכבי תל אביב ובעיקר באר שבע ירימו את הרמה, בית"ר מהר מאוד משתקעת במקום השלישי. אם לא, מכבי תל אביב תמשיך להיות בינונית, ואם באר שבע תמשיך להיות פשוט רעה בכל משחק חוץ, זה מספיק לבית"ר להמשיך עד קו הסיום.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

@לירן בינתיים אף אחת ולכן אנחנו גם חזק בתמונה אם כי ראית את ההבדלים כאשר שיחקנו נגדכם ונגד מכבי בטדי, זה היה נראה מביך ברמת בוגרים מול נערים. מכיוון שאני לא מאמין שהיכולת הנמוכה שלכם ושל מכבי תימשך לעד אני מעריך שעד הפלייאוף כבר נהיה לא רלוונטיים או מקסימום נקרוס שם כמוכם בתקופת אלישע.

גלץ אוהב/ת את זה.
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בסדר , זה מתחבר להודעה שרשמתי מעליך.

לא לשכוח שהיכולת הזאת, וראינו את זה, מספיקה לבית"ר גם מול קבוצות כמו נתניה או הפועל חיפה היום. את מכבי תל אביב ובאר שבע בית"ר לא פוגשת כל שבוע, והיכולת שלה להמשיך לשייט מול כל שאר הקבוצות היא קיימת, הגיונית ואנחנו רואים את זה כבר חודשים ארוכים.

אתם אומרים שבאר שבע תרים את הרמה, אני מקווה שזה יקרה, זה יכול לקרות, לא אפול מהכיסא אם נמשיך להיות פגיעים כך עד הסוף. לא לשכוח שאנחנו עם טאהה ואלחמיד בתקופה הקרובה כבלמים. לא רואה במה אנחנו יותר מדי עדיפים. גם אנחנו תלויים במשתנה מאוד מאוד ברור, מספר 9.

10. Ajax Amsterdam Member

אמנם ביתר לא ספגו היום אבל הם מבין הקבוצות שספגו הכי הרבה בליגה,אם טביב יקבל שכל ויחתים בלם הם יהיו מועמדים רצינים לאליפות.

11. yedidel Member

למה שביתר תשתקע במקום ה3? יש לה קצב צבירת נקודות מטורף ורוב המשחקים זה לא מול באר שבע או מכבי

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שהסגל הנוכחי לא צריך מאמן גדול כדי לנצח את עכו, רעננה, אשקלון והשאר על אחת כמה וכמה אם מגיע בלם זר ועידן ורד חוזר ובגלל זה אני חוזר ואומר שאם השקר ימשך עד הפלייאוף שם אנחנו ניפול כי לשחק ככה ולא להפסיד פעמיים נגד ב"ש, נגד מכבי וגם נגד נתניה, הפועל חיפה ואפילו בני יהודה זה בלתי אפשרי.

לירן אוהב/ת את זה.
  13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון, קשה לראות את זה סוחב בפלייאוף, אבל בוא נראה איך הטבלה תיראה בפיתחו של הפלייאוף, הליגה השנה שיוויונית כרגע לחלוטין, כל אחת מראה יותר חולשות מהשנייה. להערכתי יישאר צפוף.

14. DRORIKO Member

אי אפשר להגיד שזה לא היה צפוי, בטח פה בפורום. למעשה הנפילה התחילה עוד בניצחון בדרבי, הסרדינים לא היו ראויים לניצחון במשחק הזה, ועוד שיחקו נגד קבוצה של ליגה לאומית. קלינגר בעצמו אמר אחרי המשחק שהם נראו רע.

15. קשר שמאלי Member

לסרדינים יש 2 וחצי שחקנים ברמה של קבוצת צמרת.
    ראיתי שבמהלך המשחק שחקנים שלהם רבו עם קונטה. קיבלו אומץ