מחזור 17 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת 0:1 את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏6/1/11.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבל מאוד שלפני ההפסד בשבוע הבא לא השכלנו לנצח היום קבוצה שלא מסוגלת ליותר מדי, מפאת חוסר זמן לא הלכתי לראות את המשחק, אבל שמעתי אותו ככה ברקע, וחבל שלא ניצלנו את המצב וחצי שהגענו אליו, אבל כנראה שלא מגיע לאחת מ-2 הקבוצות יותר מ-0-0 ונקודה אחת. חבל, כי שבוע הבא אנחנו מפסידים ושוב נהיה במצב שאנחנו מאבדים גובה, היום זה היה משחק שהיינו צריכים לנצח.
    שוב שאפו לאדומים שלנו, ש- 600-700 מהם עשו את הדרך ביום כזה לבלומפילד.

2. הפועל_כפר_סבא Member

שוב התברר עד כמה אדיש הקהל של הפועל אשקלון.
    בעונה שעברה הם לא הפסיקו להצהיר כי בליגת העל יהיו אלפים רבים של אוהדים ביציע.
    הערב, במשחק בית נגד הפועל ת"א האטרקטיבית שעתיים אחרי צאת השבת וכשהקבוצה מגיעה אחרי ניצחון במחזור האחרון מספר האוהדים האשקלונים לא מגיע לאלף..
    אם אנחנו היינו מארחים את הפועל ת"א הערב אז היו לפחות 3,000 ירוקים ביציע.
    נקווה שבעונה הבאה נבצע כבר את הקאמבק המיוחל..

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אל תהיה כל כך בטוח כפר סבאי. אם אתם תעלו לליגת העל ובמחזור ה17 תהיו באותו מצב של אשקלון כיום, אני לא בטוח שנראה 3,000 ירוקים בלויטה.

אשכול מחזור מאוד יבש הפעם.
    בנוגע למשחק שלנו, לא חושב שהיה משחק ממש משעמם, אבל כנראה שאם הייתי רואה אותו בטלוויזיה הייתי מרגיש כמוכם. המשחק ללא ספק היה שלנו, שלטנו בו כמעט כל הזמן. ההגנה הייתה מעולה וניטרלה את בלילי (גועל נפש של בן אדם!). אם נעבור ממחזור 1 עד המחזור הזה על כל דיוני המחזור כאן, נדמה לי שבכל אשכול אני אומר שהבעיה שלנו היא בהתקפה. אז לא מספיק זה, העיפו את ברננדו חלוץ 9 בלי להביא חלוץ אחר. מאז אשדוד משהו קרה לליאור אסולין, הוא לא פוגע, איך הוא החמיץ ככה מול איינגובה?! מליקסון היה מצויין וזה לא טוב כי ישבו סקואטים ביציע, אלה של ויסלה.
    המשחק היום הוכיח שני דברים לכל הספקנים:
    1. בלי מאור אנחנו לא שווים כלום כיום.
    2. חייבים את ערן לוי.
    שבוע הבא יהיה ערן אבל לצערי אני לא רואה אותנו משחקים כמו במחצית השנייה נגד פ"ת וכמו היום בקריית אליעזר. נקווה שערן ישתיק אותם, ואם לא, גם צמד מול בית"ר מתקבל.

בנוגע לשאר המחזור:
    - הפועל פתח תקווה מתפוררת. יפה שעכו חוזרים לעצמם. 0-3 חלק במחצית הראשונה לעכו, לא צריך יותר מזה.
    - עוד אחת שחזרה לעצמה היא קריית שמונה, 0-2 מול אשדוד של גרגורי שאמר: "הם לא הגיעו לכל כך הרבה מצבים". אבל לקחו לך 3 נקודות .. אז מה זה משנה?
    - הפועל חיפה ניצחה 0-2 את הפועל רמת גן, חלק כמו שצריך עם צמד של עדן בן בסט. יפה לסרדינים שיש את המשחקים האלה בשביל לנצח בהם.
    - גם מכבי נתניה חזרה לנצח, 0-1 קטן על סכנין, אבל אני בטוח שזה מספק את הנתיינים.
    - דני בונדר מבקיע שער ראשון בקריירה, סלים טועמה מוסיף, 0-2 חלק להפועל ת"א באשקלון.

* שמתם לב? 4 הקבוצות שיתחרו על הירידה (סכנין, פתח תקווה, אשקלון ורמת גן) הפסידו. יהיה מעניין לעקוב אחרי מאבק התחתית המרובע בליגה השנה, אחד מהם כבר בשבוע הבא בוינטר - הפועל רמת גן מול הפועל אשקלון.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/11
  4. Don Joan Roman Member

הפועל אשקלון תישאר כי היא הקבוצה הכי טובה מבין רביעית התחתית, נכון סרג' איילי ויברויאן הם לא עילויים אבל הם בהחלט שחקני חוד טובים יותר מאלו שיש ליריבותיה של אשקלון בתחתית להוציא אולי את בית"ר ירושלים.

5. alexshw Member

התמנון יחגוג מחר 350 משחקי ליגה.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/182556.Xxx מכבי פתח תקווה - מכבי חיפה http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182547.Xxx

יום ראשון 20:00 האיצטדיון הלאומי ברמת גן.

מכבי פתח תקווה שנמצאת בעונה טובה עד עכשיו גם מגיעה במומנטום חיובי למשחק הזה,אמנם במחזור הליגה האחרון הקבוצה הפסידה בחוץ להפועל באר שבע,אבל מצד שני הקבוצה מגיעה אחרי ניצחון 4-1 בגביע הטוטו ואחרי חזרה של לא מעט שחקנים שהיו פצועים להרכב.
    עומר דמארי (מלך שערי הקבוצה יחד עם טל בן חיים - 6 כ"א) חוזר לסגל הקבוצה לאחר שלא היה בטוח בכלל שהוא יוכל לשחק,הוא צפוי לפתוח על הספסל ולשחק בין 20 ל25 דקות אבל בקבוצה מעודדים מחזרתו לסגל,גם מגמאדוב יחזור לסגל אחרי פציעה ויפתח על הספסל כשבהרכב יפתחו ביזארה וניצן דמארי.
    בעמדת המגן השמאלי יפתח אלירן דנין במקום קובי גנון ששיחק מול מכבי תל אביב בגביע הטוטו,בקישור יחזור להרכב רועי בקל אחרי פציעה ומשמאל יפתח שוב דני פרדה אחרי שהיה מצויין מול מכבי תל אביב בגביע הטוטו.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ', חגי גולדנברג, ג'ו ביזארה, ניצן דמארי, אלירן דנין, יוסי אופיר, סבסטיאן סנסוני, רועי בקל, דני פרדה, טל בן חיים ועומר גולן.

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/907594-41.Xxx
    יסתדר בלי דמארי?בן חיים.

כל העונה דיברו על כך שמכבי חיפה לא מציגה יכולת טובה ובאמת זה היה ככה,עד שהגיעה מכבי תל אביב מחזור שעבר וחוותה על בשרה את המשחק הכי טוב שמכבי חיפה הציגה העונה בניצחום של אריק בנאדו וטאלב טוואטחה.
    עכשיו בחיפה צריכים לרדת קצת מהאולימפוס ולבוא מוכנים ודרוכים לאחת מהקבוצות המוכשרות שיש בליגת העל - מכבי פתח תקווה.
    חיפה אמנם תחסר לא מעט שחקנים אבל גם מול מכבי תל אביב זה היה כך ובקבוצה מאמינים שיוכלו להסתדר ללא כל השחקנים הבאים:
    ליאור רפאלוב ומוחמד גאדיר(שאת אחד מהם יחליף תומר חמד כרגיל),פיטר מסיללה שיושבת ללפחות חודש וחצי והוא יוחלף ע"י כובש השער הראשון טאלב טוואטחה,סינטיהו סולליך ואיגנסיו קאנוטו שעזב את הקבוצה לטובת פארגוואי ואותו על הספסל יחליף סארי פאלח הצעיר.
    שני הזרים החדשים של מכבי חיפה(אנדריי פיליאבסקי וסיידו יאיא) ישבו ביציע.
    ניר דוידוביץ' יערוך מחר את ההופעה ה350 שלו בליגה כשרק 6 שחקנים עשו את זה עד עכשיו - 2 מתוכם ישחקו מחר בהרכב:יניב קטן ואריק בנאדו.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ', טאלב טוואטחה, אריק בנאדו, שי מימון, אייל משומר, ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי, יניב קטן, אייל גולסה, תומר חמד ו-ולדימיר דבאלשווילי.

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/906521-41.Xxx
    ימשיך עם עוד תצוגה?טוואטחה.

* הסיקור נכתב על ידי זיו (rainman).

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יהיה להם יתרון אדיר במצ'-אפ בין החלוצים שלהם לבלמים האיטיים שלנו, מקווה שנעבור את זה בשלום. זו קבוצה שאסור, בתכלית האיסור, לזלזל בה.

8. alexshw Member

את זה אפשר להגיד כמעט על כל יריבה שלנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לעיתים נדמה לי שהחלוץ היחידי בליגה שיותר איטי ממימון, זה לדו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/11
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בהחלט חושש מהמשחק הערב. מכבי פ"ת יכולה ביום טוב לנצח כל קבוצה, את הבעיה העיקרית שלנו כבר העלתם. אגב, מתי אמורים פיליאבסקי וסיידו לשחק? אני תומך במאמן שלא מחליף הרכב שמנצח בקלות את מכבי ת"א, אבל למה השניים לא על הספסל?

10. alexshw Member

כי עוד לא 12.1 וגם כי עוד לא החליטו מה לעשות איתם.
    כידוע אנחנו קבוצה סופרהחלטית בשנים האחרונות.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, את הטון במשפט השני אני כבר מזהה מהולנד, אבל לא ברור לי המשפט הראשון. דבר ראשון הם כבר הוחתמו? דבר שני, אם כן, עדיין אסור להם לשחק?

12. alexshw Member

לפי מיטב ידיעתי מותר לרשום זרים חדשים בחלון העברות של ינואר החל מ - 12 לחודש.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-1 בהפסקה ברמת גן, התוצאה מוצדקת. מגן מכבי פ"ת נותן למכבי חיפה מתנה עם הכשלה מטומטמת, אבל דווידוביץ' מחזיר. אגב, שיגיד תודה שעומר גולן חוטב עצים כי מכבי פ"ת היתה אולי צריכה לרדת להפסקה ביתרון. שוער מכבי חיפה נראה פעמיים רע מאד.

דבר אחרון. האם לא הגיע הזמן שבטלוויזיה הישראלית יתחילו לעבוד עם הטכניקה הראויה כדי להראות אם היה נבדל? כל כך קשה בימים אלה למצוא מערכת אלקטרונית שבהילוך חוזר ישים לנו קו לבן כדי שנוכל בוודאות לראות אם היה נבדל? אני עדיין לא בטוח שהשער של דבאלישווילי שבוטל לא היה חוקי. המגן השמאלי של מכבי פ"ת עמד לדעתי בקו אחד, אבל כרגע זה כבר לא חשוב.

אני מקווה שבמחצית השנייה הקבוצה שלי תשתפר כי בצורה הזאת נאבד נקודות.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

משחק חלש מאוד ברמת גן, רק שבניגוד למשחק אתמול פה נעשו 3 טעויות שהובילו ל3 גולים, ועוד גול בגראבג' טיים שלא משנה שום דבר.

מכבי פתח תקווה לא הגיעה למחצית השנייה, וחבל, כי חיפה שוב שיחקו גרוע וניצחו, אבל אי אפשר לבוא אלייהם בתלונות .. פ"ת היו ממש ממש גרועים בחצי השני.

חששתי שאחרי ההתפוצצות על ת"א, חיפה תתחיל לשחק כדורגל ולהזכיר את הקבוצה של עונה שעברה. אני שמח שזה לא קרה ושמח שהם ניצחו כדי שיגיעו שאננים יחסית למקרה בו הם לא היו מנצחים היום. לא חושב שיש לנו הרבה סיכוי בשבת, זה גם בקרייה והאווירה תהיה אחרת, אבל עדיף לקבל קבוצה שמיגעה אחרי 2 שלישיות מאשר קבוצה שלא מנצחת קבוצה נחותה ממנה על הנייר.

15. alexshw Member

משחק משופר מאוד של מכבי חיפה במחצית השנייה בניצוחו של ורד האדיר.
    גם משמח לראות את דבא חד במצבים שבהם הוא יכול להבקיע.

ורד, זה מכבי חיפה של פעם, על כן הוא יזכה ובעצם כבר זוכה לאהדה גדולה מהקהל.
    איזה שחקן תענוג, רק שיהיה בריא.
    יש הסטוריה. ניצחון בכורה על הלוזונים בר"ג. :aaa021: