מחזור 17 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת 0:1 את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏6/1/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדם, היות ששחקני בית"ר לא באמת מחו על אישור השער אני רוצה להאמין שהכדור לא נגע במכוון בידו של קולאוטי. במצב שכזה קורה לרב שיש מגע בין היד לכדור. אני לא ראיתי את מה שאתה ראית עכשיו, אבל בסופו של דבר השער הזה היה חייב ליפול. לדעתי קולאוטי לא העיף את הכדור במכוון לרשת כך שאני מבין למה השער אושר.

אני מסכים לגמרי שברגע יציאתו של דסה בית"ר איבדה לחלוטין את עצמה. כעשר דקות אחרי ההפסקה בית"ר עוד הלכה קדימה והיתה לי הרגשה שהיא עוד רוצה לנצח, אבל אחרי החילופים היה ברור שמלמיליאן רוצה נקודה. במצב שכזה אתה מהמר והפעם בית"ר הפסידה.

הקבוצה אולי לא שייכת לתחתית וברור שהיא בסופו של דבר תשאר בקלות בליגה, אבל בית"ר קבוצה מאד בינונית. בהחלט אהבתי את משחקו של אלי דסה שנתן משחק הרבה יותר טוב מהמגן של היריבה, אבל בן שושן וברוכיאן פשוט לא טובים מספיק בשביל לסחוב את העגלה. אני יכול להבין את הטענות שלך על יבואה, אבל ברגע שהמאמן שלו מפחד לשלוח שחקנים קדימה החלוץ נשאר לגמרי בודד על אי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/11
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא היה טוב היום, אבל ככה זה שוער, אם טעית והכרעת את המשחק אז כל מה שעשית לא שווה יותר מדי.

3. alexshw Member

המשחק היום הוא תמצית הבעיות של מכבי ת"א בהתקפה מתחילת העונה.
    מגיעים לאינספור מצבים ובסוף צריכים לכבוש עם היד כדי לנצח.

4. eran levy Member

המשחק היום מאוד מזכיר את המשחק מול אשקלון. גם שם זה היה מחריד, איך מגיעים בקלות לשטח של היריבה ופתאום מאבדים את הראש, לא היתה שום אופציה באזור הרחבה, הכל היה מבוסס על יכולת אישית ומזל. היריבה בשני המקרים לא היוותה בעיה.

5. Number 8 Member

ניצחון מוצדק שלנו, שלטנו לאורך כל המשחק, הגענו להמון הזדמנויות, חלק החמצנו באשמתנו וחלק הרוש המצויין לקח אבל מה שחשוב זה שהגיע לנו לנצח ובסופו של דבר הצדק נעשה.
    אולי זה הפיטורין של נמני, אולי עובדיה העיר את השחקנים אחרי התבוסה לפתח תקווה בטוטו, אולי זו עצם העובדה שהמאמן החדש יושב ביציע עם הבעלים ומסתכל בזכוכית מגדלת על כל שחקן ושחקן, אבל היום ראינו מלחמה. מי היה מאמין שמדוניאנין יילחם וירוץ בלי הפסקה? מי היה מאמין שאבידור ובוזגלו יירדו לגליצ'ים? אפילו קלמי סבן נלחם ונתן משחק טוב. מדוניאנין שיחק למעלה והיה מצויין, מאור חלבי הצעיר נתן אחלה משחק באמצע, היום כל ההגנה כולל כולם היו טובים אבל מי שנורא עיצבן אותי היה אלברמן שבהתחלה הלך לאוהדים של בית"ר ומחא להם כפיים ואחר כך עוד נתן משחק גרוע, המשחק הכי חלש שלו בקריירה. איבד כל כדור, מסירות לא מדוייקות, פאולים טיפשיים כאילו הוא רק עכשיו עלה מהנוער, ממש אבל ממש חלש. אחרי הגול הוא נזכר לשחק אבל עדיין זה לא מספיק, עם כל הצער אין לו מקום בהרכב.

משהו קטן בנוגע לבית"ר - היא קבוצה ממש חלשה. זה מתחיל משני הבלמים הליצנים, ממשיך לקישור האפור ועל ההתקפה אין מה לדבר בכלל... ההזדמנות היחדה של בית"ר הייתה רק בדקה ה-91 וזה אומר הכל. רק הרוש והקהל מחזיקים את בית"ר בחיים.

6. Number 8 Member

ניצחון מוצדק שלנו, שלטנו לאורך כל המשחק, הגענו להמון הזדמנויות, חלק החמצנו באשמתנו וחלק הרוש המצויין לקח אבל מה שחשוב זה שהגיע לנו לנצח ובסופו של דבר הצדק נעשה.
    אולי זה הפיטורין של נמני, אולי עובדיה העיר את השחקנים אחרי התבוסה לפתח תקווה בטוטו, אולי זו עצם העובדה שהמאמן החדש יושב ביציע עם הבעלים ומסתכל בזכוכית מגדלת על כל שחקן ושחקן, אבל היום ראינו מלחמה. מי היה מאמין שמדוניאנין יילחם וירוץ בלי הפסקה? מי היה מאמין שאבידור ובוזגלו יירדו לגליצ'ים? אפילו קלמי סבן נלחם ונתן משחק טוב. מדוניאנין שיחק למעלה והיה מצויין, מאור חלבי הצעיר נתן אחלה משחק באמצע, היום כל ההגנה כולל כולם היו טובים אבל מי שנורא עיצבן אותי היה אלברמן שבהתחלה הלך לאוהדים של בית"ר ומחא להם כפיים ואחר כך עוד נתן משחק גרוע, המשחק הכי חלש שלו בקריירה. איבד כל כדור, מסירות לא מדוייקות, פאולים טיפשיים כאילו הוא רק עכשיו עלה מהנוער, ממש אבל ממש חלש. אחרי הגול הוא נזכר לשחק אבל עדיין זה לא מספיק, עם כל הצער אין לו מקום בהרכב.

משהו קטן בנוגע לבית"ר - היא קבוצה ממש חלשה. זה מתחיל משני הבלמים הליצנים, ממשיך לקישור האפור ועל ההתקפה אין מה לדבר בכלל... ההזדמנות היחדה של בית"ר הייתה רק בדקה ה-91 וזה אומר הכל. רק הרוש והקהל מחזיקים את בית"ר בחיים.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין כמו שכתבת שיחקתם נגד קבוצה חלשה כמו בית"ר ואם לא שער עם היד של קולאוטי אחרי טעות של הרוש לא הייתם מנצחים, וכמובן שאפקט החלפת המאמן בתוספת אווירה של משחק גדול עזרו לשחקנים לרוץ, לאיווניר יש הרבה עבודה כי מכבי ביכולת הזאת תקבל בראש נגד קבוצות רציניות, היום נגד בית"ר זה הספיק בעזרת היד של קולאוטי כמובן.

שי,

מישאלוף ועוד כמה שחקנים באו בטענות לקוון אבל אנחנו לא מועדון של בכיינים כמו קבוצת אחרת ואדומה ולא בכינו ונבכה על זה כי בסופו של דבר לא שיחקנו טוב אבל אחרי עוד הסתכלויות קולאוטי דוחף את הכדור עם הזרוע לתוך השער, השער היה צריך להיפסל.

לגבי בית"ר, אז אנחנו קבוצה של פליאוף אמצעי במקרה הטוב ובשבת אני יקווה שמכבי פ"ת לא תיתן לנו בראש בטדי.
    יש הרבה בעיות ואחרי 17 מחזורים אפשר לומר בצורה חד משמעית שמלמיליאן נכשל, הוא קיבל תקציב מעל ומעבר ליכולות של המועדון והביא בכסף שקיבל שחקנים חלשים כמו איילי, ראובן וגונזאלס, זרים איכותיים שקיץ שלם רדפו אחריהם כמו פרננדס ואלבארס הוא הבריח ובפועל אנחנו רואים קבוצה חלשה מאוד ביחס לציפיות ולפוטנציאל שהיה בתחילת השנה, אין דרך ואין שיטה, אורי רגיל לקבוצות קטנות ולזה הוא הפך אותנו העונה לקבוצה קטנה.

לדעתי אחרי ההפסד הצפוי בשבת נגד מכבי פ"ת בטדי קריאות התתפטר יגיעו(לדעתי בכל מקרה הוא צריך לסיים את העונה).

8. Number 8 Member

ספק נגיעת יד אבל סבבה, וגם אם הייתה יד, עדיין הגיע לנו לנצח כך שזה עשה איפשהו צדק.
    הרוש אולי טעה אבל לקח כמה גולים בטוחים כך שאתם לא יכולים לבוא אליו בטענות, תאשימו את ההגנה המצחיקה שלכם.
    ואמרתי את זה גם בדיון של מכבי, לאיווניר יש בסיס, הוא לא מגיע לקבוצה שאין שם כלום או שחקנים בינוניים. יש שחקנים ויש בסיס, הבעיה שאין נגיעה של מאמן, איך דרך אין שיטה וזה התפקיד שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/11
  9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/d/dmain/361_185/gg974344.Xxx

לא נראה לי שיש ספק קשה לי לראות את קולאוטי דוחק את הכדור לא עם היד בתנוחה שהיה שניה לפני שהכדור פגע בו.

ולא הבנת את הנקודה שלי שהיא שאם היום עם כל ההתלהבות של המאמן ניצחתם רק 0-1 עם היד תוך כדי טעות שוער ומגן ביכולת בינונית מאוד קבוצה חלשה כמו בית"ר של השנה אז קשה לראות איזה שינוי גדול איווניר יעשה שהוא מתחיל לעבוד באמצע ינואר.

10. Fanatic Member

לפי התמונה שחקן שלכם עוד שנייה תוקע לו גם פקקים לפנים, אבל אתה לא רואה אף אחד נתקע על העניין הזה.

11. Number 8 Member

מכבי שיחקה טוב, הגיעה להרבה הזדמנויות אך כמו תמיד אנחנו מחמיצים הרבה. וזה ברור שאנחנו לא משחקים הכי טוב אחרת נמני ומזרחי לא היו הולכים הביתה והכל היה נשאר כרגיל. יש הרבה דברים לשפר, יש בסיס ואיווניר צריך להביא את האקסטרה ולחבר את הכל. האם יצליח לעשות זאת? ימים יגידו.

ובנוגע לקולאוטי - הוא פשוט התאבד על הכדור והבקיע, גם אם הייתה יד אז זו יד צמודה. בכלל נראה כאילו הוא מבקיע עם המותן או עם הביצים. ושוב, גם אם הייתה יד ממש לא אכפת לי כי היינו טובים יותר, הגיע לנו לנצח כך שהצדק נעשה.

12. alexshw Member

יד צמודה זה ברחבה שלך, לא כשאתה מבקיע איתה גול.
    מה זה חוק חדש? מותר להבקיע עם יד צמודה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

התמונה לא אומרת כלום. אנחנו לא יודעים אם היא צולמה לפני או אחרי שהמגן הסיט מקו השער לרוברטו קולאוטי. גם אם נדע, ספק אם נוכל לדעת, כי אנחנו לא רואים את התמונה נעצרת כשהכדור נוגע ביד, אלא רק את היד של רוברטו קולאוטי מושטת קדימה כשהכדור בתנועה לאנשהו.

לא התלהבתי בכלל מהמשחק של מכבי תל אביב. עדיין אין מספיק עזרה מהאגפים ובכל פעם שהכדור יצא לאחד האגפים בנסיון לפתוח את המשחק, לא יצא מזה שום דבר, כיוון שמהר מאוד השחקן שהיה שם עשה סיבוב, החליף רגל והחזיר את הכדור אחורה.
    בן דוד שלי שהוא אוהד של מכבי תל אביב נורא התלהב, כמו יתר אוהדי מכבי תל אביב שאני מכיר, אבל אני באמת לא חושב שיש על מה. מלבד משחק הקרבה, לא היה שום דבר מיוחד בכדורגל של מכבי תל אביב.

14. Fanatic Member

זו כבר התקדמות. בשבועות האחרונים אפילו את זה לא ראינו.

15. Number 8 Member

התכוונתי לזה שזו לא יד ברורה כמו שהיה אז עם מסי נגד אספניול... זו בכלל לא הייתה יד ברורה, אם בכלל הייתה יד, בקושי בטלויזיה רואים את זה אז בטח שלקוון קשה לראות.