מחזור 17 בליגת העל: רק 0:0 להפועל ת"א מול מכבי פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/1/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוכן להתערב שהם מנצחים את כל המשחקים שציינת בקלילות (וגם את הקטנות)? אני מוכן לשים איתך 200 שקל (אני יביא לך כשאני אפגוש אותך בטדי במחזור 30) אם הפער בין מכבי ת"א לחיפה יהיה קטן מ-16 וגם הפער בין הפועל לחיפה יהיה פחות מ-10 שזה מה שכרגע, הולך?

2. alexshw Member

עם כל הכבוד, אני לא חושב וגם לא מצפה שנעשה עוד סיבוב של 42 נקודות.
    צריך לזכור שלא מעט קבוצות מתארגנות טיפה יותר טוב וגם נלחמות יותר בגלל מאבקי תחתית, יותר ויותר.

מוקדם לחגוג. ברור שאשמח אם הפער רק יגדל.
    חייבים ניצחון ב - 25.1. אין בכלל ספק!

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/10
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתישהו תבוא נפילה באחד המשחקים האלו(כמה כבר אפשר לנצח?) זה דבר טבעי ובטח כאשר קבוצות יבואו נגדם עכשיו עם פול מוטיביציה, יותר מזה אני מבטיח לך שאת הפועל בבלומפילד עוד שבועיים הם לא מנצחים.

4. קטלוני Member

הפועל ת"א מול מכבי חיפה יהיה בקרית אליעזר

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נפילה במשחק אחד, יפה אמרת...

מבחינתי נפילה של מכבי חיפה, זה נפילה של 3-4 משחקים שהיא לא מנצחת או מנצחת באחד מתוך 4 והדולקות אחריה הפועל ומכבי מנצחות את כל המשחקים זה מבחינתי נפילה, ומצטער אני פשוט לא רואה את זה קורה...בשבוע הבא חיפה תטייל נגד הפועל רמת גן כולם יודעים את זה ובמחזור אחרי זה תסגור את סיפור האליפות נגד הפועל בקריה.

6. הפועל_23 Member

עם כל הכבוד לי נמאס מהביזיון הזה שנקרא הפועל ר"ג.
    קובי חסן משוחרר מהקבוצה אבל אלי לוי ועומר פרץ פותחים בהרכב?

איכס.

7. Don Joan Roman Member

לקראת המשחק ביום שני הרכב בית"ר צפוי להיות התקפי מאוד
    אריאל הרוש: חן עזריאל, שמעון גרשון, אריק בנאדו, אבי ריקן: עידן טל, עמית בן שושן, עידן ורד, אבירם ברוכיאן, טוטו תמוז וברק יצחקי.

המאמן הזה פשוט מצחיק אותי כל פעם מחדש, הוא זורק את כל שחקני ההתקפה שלו למים ומקווה שהכישרון ינצח לו את המשחק, כי ככה זה כשאין שום שיטה, זורקים שחקנים למים ומקווים שהכישרון יביא ניצחון, מזל שיש את אח"י נצרת.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

המשחק של באר שבע לא היה כ--ז--ה גרוע כמו שאתם מתארים.

מחצית ראשונה אכן חושך, גם רמת גן לא הכי הפציצו אבל במחצית השנייה הקבוצה עלתה למגרש וראו כדורגל שהלך ונגמר בגלל כושר לקוי של השחקנים (בעיקר רביבו ובלומשטיין) שבדקה 70 בקושי עמדו על הרגליים.

נאסר היה טוב, רביבו נותן כבר 2 משחקים טובים ברצף-אולי זה אומר משהו. ההגנה היום הייתה לא רעה אדלי יופי של בלם אבל כבר נפצע. גם הפציעה של מליקסון מדאיגה והנה עכשיו מאיה חסון מדווחת שייתכן והוא לא יוכל לשחק בבלומפילד שבוע הבא, זה מה שחסר לנו.

לפחות ניצחנו. אני את הקטע עם עזורי לא ראיתי, אבל שמח שככה היה למרות שאני יודע שתוצאה רעה נגד מכבי פ"ת עוד שבועיים תחזיר את הקללות..

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממילא סכנין יבואו כמו בשנה שעברה להתגונן עם 9 שחקנים, אם יש הזדמנות לתת להם תבוסה למה לא?
    בכל הרכב שהיינו עולים איתו לא היה סדר ושיטה.

10. שלו Guest

אז אפשר להשוות את מקום 5 למקום ה 14, לא?
    שניהם לא תורמים לך כלום, אתה לא לוקח אליפות, לא משתתף באירופה וגם לא יורד ליגה. נו באמת.
    חשוב לשאוף גבוה ולהתקדם בטבלה כל הזמן, זה לא שהליגה נגמרה, יש עוד המון משחקים וכל ניצחון והתקדמות במקום יכולה להשפיע.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx מכבי נתניה - הפועל עכו http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/26.Xxx

ראשון, ה-10/01/10. 19:30 בערב. אצטדיון הקופסא.

מכבי נתניה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-8 ובמאזנה ישנן 22 נקודות. במחזור האחרון סיימה הקבוצה בתיקו מאופס עם הפועל חיפה של שלומי דורה.
    המשחק מול הפועל עכו היה אמור להיות על הנייר עוד משחק, אלא שלקופסא יגיע אחד השחקנים האהובים ביותר על אוהדיה של הקבוצה, איברהים עבדול ראזאק, שצפוי להתקבל בעידוד גדול מצידו של הקהל המקומי. גם אוקוצ'ה ואמיה טגה צפויים לעבור מיד בתם המשחק להפועל עכו.
    הצהובים מגיעים למשחק כשהם בתקופה פחות טובה מכפי שהיה עד לפני כמה שבועות, מאחר והם לא ניצחו בשני משחקי החוץ האחרונים ולכן בקבוצה מקווים מאוד לחזור למסלול הנצחונות כבר במשחק הביתי הקרוב. הבעיה היא שכדי לנצח יש להבקיע ועם החיסורים הרבים שיש לקבוצה בהתקפה, זה יהיה קשה. אחמד סבע פצוע ודיוויד גומז טרם נכנס לעניינים ומי שיקבל הזדמנות בחוד הוא דלה ימפולסקי. למרות הגעתו של לאוניד קרופניק לקבוצה, אוראל דגני ימשיך לפתוח בהרכב. עמרי בן הרוש יקבל הזדמנות גם במשחק הזה.

הרכב משוער: דניאל ליפשיץ; בוואן פרנסמן, אוראל דגני, עמרי בן הרוש, קלמי סבן; אלמוג כהן, רביד גזל, טל מעבי, שלו מנשה, שניר גואטה; דלה ימפולסקי.

http://www.fcmn.co.il/files/galleryReg/12492476911195.Xxx
    הזדמנות אחרונה להוכיח. דלה ימפולסקי.

הפועל עכו מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-10 ובמאזנה ישנן 15 נקודות. במחזור האחרון הפסידה הקבוצה 3-0 למכבי חיפה של אלישע לוי.
    אצל העולה החדשה יש לא מעט סיבות לחייך. מי שסומנה כאחת הקבוצות החלשות בליגה, נמצאת ברוב שלבי העונה במצב די טוב בטבלה, במרחק סביר מהקו האדום. למעט המחזור האחרון, הקבוצה לא השתילה ראשה מול אף יריבה ולעיתים הפתיעה ולקחה נקודות במקומות שבהם מעטים חשבו שהיא מסוגלת.
    ירון הוכנבוים צפוי להחסיר את ליעד אלמליח ובן בנימין עקב פציעות. אדק מבה החלים מהפציעה, אך יפתח על הספסל.

הרכב משוער: דודו גורש; גבע ברקאי, איציק כהן, ליאור ראובן, דודי פדלון; רון בן נחום, ג'וני טננבאום, עמנואל אמנגואה, שחר סימנטוב, רועי אלמקייס; אושרי גיטא.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/25102009/2256279/1_gd.Xxx
    יש לו הרכב חסר. ירון הוכנבוים.

12. Don Joan Roman Member

אדם אתה צריך להבין את אוהד ב"ש, הם אחריי כמה שנים טובות בלאומית ובשבילהם באמת חשוב מקום 5 או 6 , אנחנו בית"ר ירושלים,ואנחנו מבינים שיש הבדל בין מקום ראשון לשני בגלל הצ'מפיונס ובין רביעי לחמישי בגלל האירופה ליג, בשבילם הכי חשוב זה לסיים כמה שיותר גבוהה.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק היום גיליתי שיש שידור למשחק, מה שגרם לי להתבאס שמחר אני עושה את הלילה בצבא. בדרך כלל, כשהמשחקים משוחקים ביום חול, הסיכויים שלי להגיע למשחקים גבוהים. הפעם אני אצטרך לעקוב דרך אתרי הספורט ולקוות לטוב.

אני מאוד מודאג מהעובדה שאין לנו אף חלוץ חוד, כי זה יקשה עלינו לכבוש שערים. אני די בטוח שראובן עטר לא יהסס להשתמש בדיוויד גומז אם הוא יראה שהכל תקוע. עבור דלה ימפולסקי זו הזדמנות אחרונה בהחלט להוכיח שהוא ראוי ללבוש את החולצה של מכבי נתניה. אני תמיד טענתי שהוא לא מתקדם, כיוון שמקומו תמיד בחוד. אני לא מצפה ממנו למטעמים, אבל לפחות שיראה שהוא שייך, כי בינתיים הוא כבר כמה שנים מרחף לו בעולם משל עצמו.

המשחק חשוב מאוד, כי נצחון בו ידביק אותנו לחבורה שבצמרת והפסד או תיקו (במשחק כזה שווה להפסד) תגרום לנו להיות סתם עוד קבוצת אמצע טבלה.

אנחנו קבוצה טובה יותר, אנחנו משחקים לעיני הקהל שלנו (חבל שזה נופל על משחק הכדורסל, כי לא רק שאנחנו מפסידים אוהדים בכדורסל, אלא שיהיו כאלה שיעדיפו להישאר מול הטלויזיה, כי אז אפשר להנות משני העולמות באמצעות הזפזופ) ואנחנו צריכים להוכיח שהמקום שלנו בצמרת גם השנה. לא קשור לתקציב, לא קשור לסגל השחקנים, קשור רק לזה שאנחנו מכבי נתניה.

אם רק תאמינו! http://www.la-familia.co.il/forum/style_emoticons/default/78716463hv5.Xxx

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמובן שצריך לשאוף לסיים כמה שיותר גבוה, אבל לא בצורה כזו של להסתכל על הטבלה אחרי כל מחזור ולהתחיל לעשות סיכומים ולחשב חישובים. בסופו של דבר אני לא אתלה את עצמי אם נסיים במקום ה-7, כי אני ממש לא משוכנע שאנחנו שווים יותר מזה. אנחנו צריכים עוד להשתפר כדי להסתכל בקו ישר על מקומות 4-5, המקום השישי הוא בר השגה אבל אני חושב שאשדוד ונתניה ממש לא נופלות מאיתנו.

15. Don Joan Roman Member

מסכים איתך לגמריי, המטרה של הפועל ב"ש זה לשחק כדורגל טוב, לגדל כמה שיותר שחקנים צעירים ולנסות לסיים כמה שיותר גבוהה כדי שבעונה הבאה תוכלו להתקדם עוד שלב אחד, אבלך אני גם מבין את אלו שרוצים מקום חמישי-שישי זה עושה להם טוב, שיבושם להם, אני מעדיף מקום 11 של בית"ר וכדורגל טוב מאשר מקום חמישי וכדורגל מסריח.