מחזור 17 בליגת העל: 0-0 בוצי במיוחד בין מכבי לק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏4/1/13.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, כשצריך לפרגן אני מפרגן. שער יפה לגולסה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אמרתי כבר שאשדוד חזקה רק במצבים נייחים? בלי זה הם מקום שמיני.

3. שגיא Member

היה ברור כלכך!

אי אפשר להסתמך יותר מידי על זה שלא נספוג.

משגע אותי איבוד הכדור של משומר שהביא להתקפה ובסופו של דבר לבעיטה החופשית שהביאה לשער.

פראיירים.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיטה טובה מאד של אל מחמיד, אבל לפני שהכדור הגיע אליו ראיתי 3 שחקני אשדוד חופשיים לגמרי לפני פרצופו של שראנוב. בעיטה רצינית ראשונה לעבר השער של מכבי חיפה והנה יש שיוויון לא מוצדק. מה לעשות, אם אתה לא כובש אז אתה מקבל...

מכבי חיפה כבר לא לוחצת על אשדוד כמו במחצית הראשונה. קטן כבר הולך על המגרש...לא אהיה מופתע אם בסוף נספוג את השני. אשדוד מתחילה לשחק. בנאדו, חילופים?

דקה 0-45 : 15 בעיטות למכבי חיפה
    דקה 46-70: 0 בעיטות

זה מסביר הרבה מה קורה כרגע במגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/13
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה אנחנו מחזירים לאשדוד. שער נהדר קבוצתי של הירוקים. בעיטה ראשונה לשער במחצית השנייה ושער http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רק אני, או שמשומר ניפק כרגע העתק זהה לשער של מאיקון מול צפון קוריאה במונדיאל 2010?

7. שגיא Member

וואו, איזה אנחת שחרור הוצאתי עם השער של משומר.

בסופו של דבר הניצחון מוצדק. פתיחת המחצית השניה הייתה נוראית וכאילו הקבוצה לא חזרה מחדר ההלבשה. ואז הגיע מהלך יפה שנתן שער יתרון נוסף והמשחק הפך להיות יותר שקול.

חבל לי על השער הסתמי שספגנו, אבל פעם לא היינו מצליחים להחזיר את המומנטום אחרי שערים כאלה. ניצחון חשוב מאוד

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבלוף ששמו אשדוד מתגלה. שני משחקים מול שתי קבוצות שנמצאות איתה באותו מיקום בערך, אבל איזה פערי רמות. מה שחיפה עשתה היום ועשתה יפה, בית"ר הייתה צריכה לעשות שבוע שעבר ולא עשתה. הקבוצה הזאת לא שייכת לפלייאוף העליון.

9. אלי מתחן Member

מאוד מקווה שחיפה תנצח מספיק כדי להתמודד מול מכבי, נמאס לי לעודד את הפועל כדי לקבל קצת עניין בצמרת.

10. alexshw Member

אפשר לשכוח מחלוץ רכש :aaa021:

ועכשיו טיפה ברצינות:
    ניצחון מאוד חשוב בקרב על אירופה ובלי שיש לנו את העוגן במרכז השדה. שוב מגיעים שבחים לבנאדו שמה לעשות לא יכול להבקיע במקום החלוצים.
    חווינו משבר בתחילת החצי השני למשך 20-25 דקות, בגלל שקטן ובוקולי גמרו את הסוס.
    בנאדו הבין את זה טיפה באיחור אבל עדיין עשה חילוף מאוד נכון כשהכניס את עטא שאגב מבשל שער שני בשני משחקיו בבוגרים.
    עמאשה נכון שהחמיץ אבל גם בישל שני שערים. בישול השני נפלא.
    עזרא - שחקן מעצבן. כשהוא טיפה חושב קורים דברים נפלאים, אבל זה קורה מעט מדי בינתיים. חייב להבין שלטובתו אם יחזיק פחות בכדור וינוע יותר בלעדיו וגם ישחרר אותו יותר.

השער השני שבר את אשדוד וכבר כל מטאטה ירה, כולל משומר שחגג שער עשירי בקריירה בליגת העל ב - 200 הופעות.

בשורה התחתונה בראבו לבחורים ולבנאדו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הקבוצה תשחק בהמשך כמו במחצית הראשונה אז אני אופטימי לעתיד יותר יפה. מאד חשוב שבמחצית השנייה כשאשדוד חזרו למשחק השער השני הובקע למעשה משום מקום. עזרא פוצץ את הבלון של אשדוד וסוף המשחק כבר היה בונוס.

כשמסכמים את כל המשחק תוצאת הסיום מוצדקת, אבל צריך לעבוד על זה שאין עליות וירידות כה בולטות.
    הסכינים שהוצאתי בשביל אריק החזרתי למגירה...אני עדיין לא חושב שהיה צריך לספסל את שיימן, אבל אם טוואטחה ישחק כמו במחצית השנייה אז ברור שהקרב הוכרע.

אני מקווה שאנחנו לא מסתנוורים מדקות הסיום כי הקבוצה צריכה שיפור התקפי. אם קצת יותר דיוק היינו גומרים את המשחק בחצי. בסופו של דבר הכל בסדר, אבל צריך לנצל יותר את ההזדמנויות שלנו. אנחנו במקום השלישי ויש לי הרגשה שהתל אביביות בהחלט קצת מפחדים מאיתנו. בטח האדומים שמזייפים כבר מספר שבועות ובסיבוב הזה הם עוד אמורים להגיע לחיפה...

בנתיים אסתכל רק על המחזור הבא: עכו בבית.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

ג'אבר עטא צריך לקבל יותר דקות, הייתי פותח איתו לצד ידין מול עכו בשבת.
    עדיין אחוז ניצול המצבים של הקבוצה טעון שיפור, אבל אפשר להתעודד מהתוצאה, שמשפרת את הפרש השערים.
    אשדוד לא שייכת לפלייאוף העליון ולדעתי היא גם לא תסיים שם. אמנם הליגה עוד ארוכה, אבל אני מהמר שקרית שמונה, בית"ר ירושלים ובני יהודה יסיימו לפניה בטבלה.

13. Don Joan Roman Member

שוער חמור המרציאנו הזה, הגול השלישי כל כולו שלו, האמת שלא ראיתי את המשחק במלואו אלא רק את התקציר והניצחון נראה מוצדק מאוד, חבל שגם אנחנו לא השכלנו להשחיל לחלשים האלה שלוש בראש והסתבכנו איתם, מקווה שלא נשלם על זה בהמשך, כרגע ניצחון של הקרייה ומאבק האליפות נפתח מחדש עבור מכבי חיפה, גם בתיקו, כרגע יש מאבק עיקש בן 2 קבוצות על המקום הראשון(התל אביביות) שתיי קבוצות על המקום השלישי(ק"ש וחיפה) וארבע קבוצות על 2 המקומות הנותרים(בית"ר,בני יהודה ורמת השרון העיקשת), יהיה מעניין זה בטוח, אם נצליח לחזור מהכפור עם כסף לבלם וחלוץ אז אני מאמין שאנחנו נהיה בפלייאוף העליון.

14. oranfu Member

משחק טוב מאוד שלנו. היה צריך להיות 4-0 כבר במחצית אבל אין לנו חלוץ. כמה שערים בטוחים, אבל ממש, אפשר להחטיא (אפילו לא לבעוט למסגרת)?
    דחוף להביא חלוץ. לדעתי גם תורג'מן עדיף על עמאשה ואזולאי ודווקא לא אותו היית משאיל.
    אני גם מסכים בקשר לעטא. הוא צריך להתחיל להשתלב בבוגרים ושבת נגד עכו נראית לי כמו הזדמנות טובה.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

חזרתי מהגשם והקור באשדוד אבל כמה חם בלב לראות את הקבוצה הזאת כובשת 4 לאשדוד המגעילה ולמגרש הנאחס שלה.
    מחצית ראשונה מצויינת, לדעתי מהיותר טובות שלנו עד כה העונה. אבל שוב, עמאשה עם כל הכבוד למהירות שלו לא מצליח לכבוש. אי אפשר להתבסס על חלוץ שצריך 4 מצבים כדי לשים כדור אחד טוב בשער. אני חושב שדווקא בקטע הזה תורג'מן טוב במצבים של אחד על אחד מול השוער. אני עדיין חושב ששיימן עדיף על טוואטחה.
    תמיד כשאנחנו יורדים במחצית בייתרון, אנחנו חוזרים במחצית השנייה וניראים רע. אין הסבר לזה. מזל שהפעם השחקנים ידעו לנצל את ההתקפות בדקות האחרונות כדי לנצח.

בשבוע הבא עכו בקרית אליעזר. מקווה מאוד שהשחקנים לא יבואו שאננים מידי ושניקח 3 נקודות חשובות.