מחזור 17 בליגת העל: 1:2 להפועל על נתניה בבלומפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/1/09.

1. Number 8 Member

למכבי חיפה יש מספיק כלים כדי להמשיך לנצח. עד החודש האחרון, מכבי חיפה הייתה הקבוצה הטובה בליגה, אם זה היכולת ואם זה התוצאות. בתקופה האחרונה לא הולך לה משום מה אבל היא עדיין יודעת לקחת את הנקודות גם בשיניים כשצריך כמו שעשתה נגד סכנין. חיפה הייתה טובה לאורך על העונה ובזמן קצת פחות, בעוד שהפועל הייתה בינונית ובחודש האחרון היא במומנטום.

2. Igi Member

הפועל פשוט נמצאת כרגע באותו חודש מטורף שהכל הולך כמו שהיה לחיפה בתחילת העונה עם רצף ניצחונות מרשים, כדורגל הכי מהנה שנראה בליגה העונה וביטחון בשמיים... זה לא יימשך עד סוף העונה כמו שזה לא נמשך אצל חיפה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שאוהדי חיפה יתקנו אותי אם אני טועה, לא היו 2 משחקים רצופים שהם נתנו משחק שוטף ומלהיב, הם יתקשו מאוד לשחק כדורגל טוב נגד הקבוצות שמתמודדות איתה ולא הצליחו לנצח, זה אולי מצביע על חולשה מסויימת, אבל מנגד היא נמצאת איפה שהיא נמצאת בגלל שהיא יודעת לנצח ולא משנה באיזה יכולת, וזה כמובן נאמר לזכותה. חצי ליגה עברה, אם חיפה רוצה אליפות היא תצטרך לנצח את הפועל ת"א/נתניה/בית"ר ירושלים, כי האי יכולת להתעלות מול הקבוצות היותר טובות העונה בסופו של דבר תעלה לה ביוקר.

4. Igi Member

היה את חודש אוקטובר, שחיפה תפסה מומנטום מטורף גם בליגה וגם בגביע הטוטו עד אותו משחק חסר מזל מול נתניה בליגה. משם נק' התורפה רק הלכו ונהיו בולטות יותר עם התקדמות המחזורים.

5. אלי מתחן Member

הפועל לא משחקת הכי יפה, יש לה הכי הרבה מזל.
    אתמול גול של נתניה שב11 על 11 הראו על הפועל עליונות היה משנה את כל הדיון. ושלא נדבר על מה שהיה בטדי.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא בטוח שיש לה כל כך הרבה מזל.. השופטים לקחו לה העונה לפחות 4-5 נקודות.

7. Raulito Madridista

ממש לא אלעד.
    על כל משחק שתגיד שהיה לנו מזל, אני אשלוף לך בשנייה משחק שבו היינו חסרי מזל.
    מה עם טעויות השיפוט שהיה נגדינו? למשל השער בקריית-אליעזר שהיה חוקי, הפנדל משום מקום שקיבלה ק"ש או הגול החוקי שנפסל למהאן לאלא נגד בני-סכנין?
    הפועל גנבה נקודות בטדי, מסכים(אגב, לפני שנתיים במחזור השני של העונה בית"ר עשתה בידיוק אותו דבר, זה היה מבחינתי סגירת מעגל), ושבוע אחר-כך מכבי פ"ת הגיעה לשני מצבים כל המשחק, אנחנו שכבנו על השער שלה ובכל-זאת נגמר בתיקו.
    כבר במחזור הראשון הפועל שמטו נקודות סתם, אני עד עכשיו לא מבין איך לא ניצחנו את הכח. הלאה למחזור השלישי - יוצאים לק"ש ובמחצית הראשונה מגיעים להמון מצבים, אבל לא מצליחים לכבוש. ק"ש במחצית השנייה מתייצבת אבל בכל-זאת הפועל הגיעה למצבים ואין גולים, נגמר בתיקו. אני לא חושב שבדוחא למשל היינו פחות טובים מסכנין...

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/09
  8. Number 8 Member

לא נכון להסתכל על זה ככה... גם הפועל גנבה כמה נקודות טובות(לא הגיע לה אפילו תיקו בטדי והדרבי היה שווה כוחות).
    לפי דעתי אפשר לסכם את העניין בצורה כזו - אם מסתכלים מתחילת העונה ועד עכשיו, מכבי חיפה שיחקה את הכדורגל הכי טוב, מלבד החודש פלוס האחרונים, בעוד שהפועל הייתה בינונית עד החודש פלוס האחרון. נכון לעכשיו, הפועל ת"א נמצאת חזק בתמונת האליפות אבל עדיין הכל תלוי במכבי חיפה, היא במקום הראשון ואם היא תמשיך לצבור נקודות, לא משנה כמה הפועל תרדוף אחריה, חיפה עדיין תהיה ראשונה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וברור שאין סרט כזה.. התחרות היא לא מי תצבור יותר נקודות, אלא מי תאבד פחות.

10. Number 8 Member

אותו דבר, רק במילים אחרות... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרבי לא היה שווה לדעתי. פרט לבעיטה אחת של מישאלוף לא היה לכם שום התקפה נורמלית אחת, הכול לא מסודר ומ20 קרנות לא עשיתם כלום. אצלנו, כל התקפה שיצאנו אליה הייתה מסוכנת, מסודרת למרות המהירות וניצחנו במשחק הזה בזכות ולא בחסד.

12. Number 8 Member

ידעתי שאם אזכיר את הדרבי, יעלו כאן תגובות הקשורות לדרבי עצמו...
    בכל מקרה, זו לא הייתה הכוונה, אם זה לא בדרבי אז זה במשחק אחר. רציתי להראות שכמו שזה לא נכון לזכור כמה נקודות השופטים לקחו להפועל, כך זה לא נכון לזכור כמה הפועל גנבה.

השופטים לקחו למכבי לפחות 9 נקודות, שאיתן מכבי הייתה בצמרת, ועדיין אף אחד לא הזכיר את זה.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לירן, אלו התוצאות שמכבי חיפה השיגה בחודש וחצי:
    ניצחון 3:1 על מכבי פתח תקווה,
    ניצחון חוץ (כשהמשחק נערך בדוחא) 1:0 על סכנין,
    ניצחו ן3:2 על מכבי תל אביב ,
    ניצחון 3:0 על הכוח עמידר רמת גן,
    ניצחון חוץ 4:1 על הפועל פתח תקווה,
    ניצחון חוץ 3:1 על אשדוד.

מבין לאן אני חותר?
    לאחר המשחקים האלה אמרת שמכבי חיפה עם התוצאות האלו היא המועמדת הוודאית לאליפות, וכי רואים שהקבוצה הזאת כובשת בצרורות ובמומנטום מצויין. וצדקת, עם תוצאות כאלו באמת שקשה לנצח. מאז למכבי חיפה קצת פחות הולך ולהפועל הרבה יותר. זה כל הסיפור. הפועל זאת עדיין לא ברצלונה, וזאת הפועל שלא הצליחה לנצח את קרית שמונה בבית, והפועל שניצחה את אשדוד רק ב 5 הדקות האחרונות של המשחק. בואו נשים דברים בפורפורציות הנכונות.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב כבר כמה שבועות נמצאת בכושר הטוב בליגה, אבל אסור לשכוח שגם למכבי חיפה ולמכבי נתניה הייתה תקופה טובה. לנו פחות. החוסר יציבות הרג אותנו. לבוא עכשיו ולהגיד שמהעמדה שהפועל תל אביב נמצאת בה הכל תלוי בה, זה לא נכון. אם מסתכלים כל הכדורגל, אז גם למכבי נתניה היו משחקים טובים ובמשחק מול הפועל תל אביב היינו טובים יותר. אם מסתכלים על תוצאות, אז בינתיים הטבלה לא משקרת. מכבי חיפה לא נמצאת שם סתם.
    אני חושב שאנחנו הולכים לקראת מירוץ ארבע סוסי. אני לא יודע אם ביתר ירושלים תצליח לסגור את הפער הגדול שנוצר בינה לבין הצמרת, אבל אני חושב שלקראת סוף העונה היא תהיה בסביבה ותאיים לנשוך.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאל לנו עכשיו להסתכל על "הנקודות שהקבוצה שלי היתה אמורה לקבל ". המציאות של היום היא המציאות שבה מכבי חיפה בפרוש לרב לא מציגה כדורגל משובח, אבל מובילה את הטבלה ב-4 נק' הפרש מהמקום השני. מצטער אוהדי הפועל ת"א ונתניה, אבל מכבי חיפה כן מנסה לפחות להכריע את המשחק דרך ההתקפה ובטח לא דרך ההגנה. את זה צריכים לזכור!

הנה טור יפה של ניצן שירזי...