מחזור 17 :: כל הגדולות מנצחות, הסטטוס קוו נמשך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏20/12/06.

1. saviola Member

משחקי המחזור ה17 בSerie A:
    יום רביעי, שעה 21:30.
    אטלנטה - אודינזה
    קליארי - פיורנטינה
    קייבו - רג'ינה
    אמפולי - סיינה
    לאציו - אינטר (שידור ישיר ESPN)
    מסינה - פארמה
    מילאן - קטאניה
    פאלרמו - אסקולי
    סמפדוריה - ליבורנו
    טורינו - רומא

פריויואים בהמשך.

2. Gustavo Boccoli Member

יהיה לאינטר משחק קשה נגד לאציו, ואם זה בחוץ אז בכלל. אבל... עם כל זה, אני מאמין שהם יצליחו לגנוב איזה ניצחון, אולי 1-0 קטן חמוד כזה. מילאן משחקת נגד קאטניה, אין ממש מה לצפות, כ''כ מתחשק לי ניצחון אבל זה לא נראה לי ממש קרוב עם היכולת בזמן האחרון (כמה מצער להגיד את זה), אבל הכל יכול להיות בכדורגל. ורומא תתארח אצל טורינו, תתפלל לניצחון של היריבה השנואה לאציו ואולי תפתח שוב את המאבק על האליפות.

3. מ.ח.א Member

משחק קשה מצפה לאינטר
    לאציו היא קבוצה חזקה וזה ממש לא יהיה פשוט לנצח אותה
    לעומת זאת רומא היריבה שלה לאליפות משחק במשחק קל נגד טורינו וזה נראה כאילו היא הולכת לקחת
    את המשחק הזה בהליכה
    אבל בכל זאת אני מאמין שאינטר תצליח לנצח את לאציו בחוץ

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/06
  4. Chievo Member

http://cache.images.soccerway.com/new/teams/1248.Xxx נגד http://cache.images.soccerway.com/new/teams/1253.Xxx

אצטדיון: מארק אנטוניו בנטגודי
    שופט: די נובי ליגורי

לאחר מלחמת התחתית במחזור שעבר נגד פארמה, שוב עוד מאבק תחתית מעניין מצפה לקייבו נגד רג'ינה, יש להזכיר את משחק שמינית הגמר בקופה שהסתיים בתיקו אחת, אבל אותה תוצאה שתי הקבוצות לא יהיו מרוצות ממנה.
    שלושה משחקני רג'ינה מורחקים ולא יוכלו להשתתף: ליון, ארונקה והחלוץ המצויין ביאנקי.
    בעונה הקודמת קייבו ניצחה את רג'ינה בשני משחקי הליגה, יש לציין שרג'ינה אף פעם הצליחה לנצח את קייבו בביתה, קייבו תמיד היתה קבוצה ביתית, אבל השנה אי אפשר לראות את זה, ואין עדיפות ממשית לאחת מהקבוצות.

קייבו (הרכב משוער): סיצ'ניאנו :: מלאגו, מאנטובאני, ד'אנה, לאנה :: סמארקו, זנקטה, מארקוליני, סמיולי :: אובינה, פליסייה

רג'ינה (הרכב משוער): פליצולי :: לנזארו, ג'וזה, לוקארלי, מסטו :: אמריני, טוניוצי, מודסטו, טדסקו :: אמורוזו, מיסירולי

FORZA CEO

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/12/06
  5. מיכל3 Member

אם גם את קטאניה לא ננצח בבית, אז באמת שאין לי מה להגיד כבר...
    המצב של הקבוצה נהיה רק גרוע משבוע לשבוע וחייבים לקחת את שלוש הנקודות כדי להתרחק מהקו
    האדום..במידה ולא ננצח אנחנו עדיין נשאר במצב של 3 נק' מהקו האדום-ללא קשר למה שהקבוצות האחרות יעשו, כך שהמצב לא מזהיר בכלל בלשון המעטה.
    אני מקווה שפיפו יחזור להרכב, כי הוא לעומת אוליביירה מגיע להרבה מצבים ואין לי ספק שאחרי השער הראשון
    שלו יחזור לו הבטחון (משום מה יש לי הרגשה שהוא יבקיע מחר בלי קשר לתוצאה..).

הסגל המילאנזי למשחק :

שוערים : קאלאץ', פיורי.
    הגנה : אנטונלי, בונרה, קאפו, קלאדזה, יאנקולובסקי, סימיץ'.
    קישור : ברוקי, גאטוסו, גורקוף, קאקה, פירלו, סיידורף.
    התקפה : אינזאגי, בוריילו, ג'ילארדינו, אוליביירה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/06
  6. saviola Member

http://www.lega-calcio.it/images/log_cagl.Xxx http://www.lega-calcio.it/images/log_fior.Xxx
    קליארי - פיורנטינה (יום רביעי, 21:30, איצטדיון סאנט'אליה - קליארי)

לא משחק גדול, לא קבוצות גדולות, אבל משחק מעניין (לפחות לדעתי). המארחים מסרדיניה יוצאים היום לדרך חדשה. הכל התחיל ביום שבת, קליארי הפסידה 1:3 באודינזה. למחרת, פוטר מאמן הקבוצה, מארקו ג'יאמפאולו, אחרי שלמאסימו צ'לינו, נשיא הקבוצה, נמאס מכל תוצאות התיקו והיכולת הלא טובה בלשון המעטה שהציגה הקבוצה שלו. ג'יאמפאולו השאיר את קליארי במקום ה13, עם מאזן משונה מאוד של ארבעה הפסדים, רק שתי נצחונות ועשרה(!) תוצאות תיקו. אתמול מונה במקומו פראנקו קולומבה, יליד גרוסטו (עיירה גדולה בקרבת סיינה) בן 51. העבר של קולומבה כמאמן לא מזהיר במיוחד - בעונתו הראשונה בסריה אה הוא פוטר מאימון ויצ'נזה אחרי 19 מחזורים. אחרי זה עבד 3 שנים בליגה הראשונה עם רג'ינה, שנתיים בליגה הראשונה שבסיומן הקבוצה ירדה לליגה השנייה ועלתה שוב כעבור שנה. אחרי כן הוא עזב לנאפולי, נכשל, חזר לרג'ינה, ופוטר. העבודה הבאה הייתה לפני שתי עונות, כאשר פתח את העונה עם ליבורנו. שוב קולומבה נכשל, הפעם הוא פוטר בינואר. את העונה האחרונה הוא העביר כמאמן אבלינו בליגה השנייה, שבסיומה, איך לא, הוא הוריד את הקבוצה לסריה צ'י אונו. אחרי כל הכשלונות, הוא מונה אתמול למאמן קליארי ואמר: "אני שמח שניתנה לי ההזדמנות לאמן כאן בסרדיניה. קראתי בעיתונים שצ'לינו רוצה טקטיקן שיהיה גם חבר טוב לעבודה, ובכן - זה אני. לאוהדים שלנו - אני מבין שהם מבולבלים כרגע, אבל דברים כאלו קורים. אני מקווה שהם יבואו לאיצטדיון הערב ויעודדו אותנו". בשנתיים האחרונות צ'לינו פיטר לא פחות מחמישה מאמנים, וקולומבה הוא המאמן השישי שיעמוד על הקווים בסאנט'אליה. אם נילך יותר רחוק, מאז צ'לינו הגיע לתפקיד של נשיא קליארי ב1992, עברו בקבוצה לא פחות מ26 מאמנים. חזרה לעניינים, קליארי תחסר את השוער הותיק אנטוניו קימנטי, וימשיך להחליף אותו בשער מרקו פורטין שעומד בין הקורות כבר משחק רביעי ברציפות. עוד שני פצועים שיעדרו היום אנדראה קפונה ואנטוניו ד'אגוסטינו. אנטוניו לאנג'לה התגבר על מתיחת השריר שהייתה לו והוא יפתח בהרכב ה4-3-3 של קולומבה, ביחד עם מאורו אספוזיטו ודויד סואזו בשלישיה הקדמית.

http://www.cagliaricalcio.net/images/FCK/Image/IMG_9345[1](2).Xxx
    רק אתמול הוא מונה למאמן והיום כבר על הקווים. פרנקו קולומבה.

בפיורנטינה המצב שונה, רגוע יותר. הויולה יכולים להתנחם שלולא הפחתת 15 הנקודות, הם היו עכשיו במקום הרביעי, עליו עדיין חולמים בקבוצה. שחקן אחד שנמצא בחלום מאז שהגיע לפירנצה בתחילת העונה הוא אדריאן מוטו, שסיפר השבוע על מה שעובר עליו מאז שהוא הגיע. "אין לי כבר שום קשר ללונדון ולצ'לסי, אפילו מחרתי את הבית שלי שם בשווי של חצי מיליון ליש"ט. אני מסתכל קדימה אל העתיד. הכל כאן בפירנצה הוא כמו שקיוויתי שהוא יהיה. יכלתי לעבור בקיץ לבאיירן מינכן ולהשתתף בליגת האלופות, אבל בחרתי בפיורנטינה בגלל המאמן צ'זארה פראנדלי (שאימן אותו בפארמה). הייתי ממשיך בפיורנטינה גם עם היו יורדים בסופו של דבר לסריה B. מלבד פראנדלי, פירנצה זאת עיר מקסימה. (תירשום, תירשום מוטו אומר למראיין) - היום, אני, אדריאן מוטו, מצהיר שפיורנטינה תסיים במקום הרביעי ותעפיל למוקדמות ליגת האלופות". לסיום, מוטו דיבר על החלום שלו: "כל החיים שלי חלמתי לשחק בברצלונה, בעיקר בגלל גיאורגי חאג'י. עכשיו אני לא - אני רוצה להישאר כאן". אז עם כל החלומות, מוטו יפתח הערב כרגיל בהרכב של הויולה לצידו של לוקה טוני. פיורנטינה כרגע רק במקום ה16, במרחק נקודה מהקו האדום, אבל היא ללא כל הספק אחת הקבוצות הטובות ביותר באיטליה כרגע. במחזור האחרון כזכור לכולנו היא אירחה את מילאן וירדה רק עם נקודה אחרי שספגה שער מקרי מג'ילארדינו בדקה ה90. בגזרת הנעדרים בצד הסגול נמצאים הבלם דאריו דאינלי שמושהה בגלל צבירת כרטיסים צהובים, כמו גם אלסנדרו גאמבריני שפצוע ומיקלה פאציאנצה שייעדר מאותה סיבה גם הוא. מי שיקבל מקום בהגנה בגלל ההרחקה של דאינלי הוא אלסנדרו פוטנצה המצויין שייכנס לאגיף ימין כשאויפאלושי ייכנס למרכז ההגנה. מארקו דונאדל כנראה יהיה זה שיקבל את המנוחה היום ויפתח על הספסל. במגרש בטוסקנה אף פעם לא העיר פנים לפיורנטינה: 26 משחקים נערכו בין שתי הקבוצות בסרדיניה, כשלאורך כל השנים פיורנטינה רשמה רק ניצחון אחד (וגם הוא לפני למעלה מ40 שנה), לעומת ה12 נצחונות של קליארי ו13 תוצאות התיקו.

http://www.estadao.com.br/banco/img/livre/2006/12/1092006121617154315mutu.Xxx
    "תרשום, פיורנטינה תסיים במקום הרביעי". מוטו.

הרכבים משוערים:
    קליארי (4-3-3) :: פורטין; פיזאנו, לופז, ביאנקו, אגוסטיני; קולוצ'י, קונטי, ביונדיני; אספוזיטו, סואזו, לאנג'לה.
    פיורנטינה (4-4-2) :: פריי; פוטנצה, אויפאלושי, קרולדרופ, פסקואל; בלאזי, ליבראני (דונאדל), גובי, יורגנסן; טוני, מוטו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/12/06
  7. saviola Member

http://www.lega-calcio.it/images/log_tori.Xxx http://www.lega-calcio.it/images/log_roma.Xxx
    טורינו - רומא (יום רביעי, 21:30, האיצטדיון האולימפי - טורינו)

משחק מאוד מעניין יערך באיצטדיון האולימפי של טורינו, בו הקבוצה המקומית תארח את רומא, שאם נשפוט לפי הניצחון האדיר שלה 0:4 על פאלרמו - אף אחד לא יכול לעצור אותה. משחק מצויין ושפע המחמאות שאחריו גרמו להרבה רומאים לא לאבד את התקווה בכל הנוגע לסקודטו, הפער בסה"כ שבע נקודות וזה כשאינטר מתארחת באולימפיקו למשחק קשה אחר - דווקא אצל היריבה העירונית לאציו. ספאלטי דיבר על עניין הפער מאינטר: "7 נקודות זה פער שיכול להימחק ורומא יכולה להדביק את אינטר. אני חושב שאנחנו עדיין יכולים להתחרות עם הנראזורי (על האליפות), הבעיה היא שאם הם ימשיכו לשחק כמו שהם משחקים עכשיו הדברים יהיו הרבה יותר קשים. בכל מקרה, אנחנו עוד יכולים להגיע אליהם, כלום עוד לא סגור". באיטליה פורסם לאחרונה שפרנצ'סקו טבאנו סגר במועדון על חצי שנה השאלה מולנסיה. ספאלטי התייחס גם לזה: "לטבאנו יש אופי שמתאים לקבוצה כמו רומא. בכל מקרה, נכון לעכשיו הוא שחקן של ולנסיה אחרי שהם השקיעו בו הרבה (כסף). אין ספק שהוא שחקן כדורגל טוב". הזכרנו את הניצחון הגדול על פאלרמו ביום ראשון. שני שינויים צפויים בהרכב של ספאלטי לקראת המשחק היום: המגן כריסטיאן פאנוצ'י מושעה בגלל צבירת צהובים ומרקו קאסטי צפוי להחליף אותו. בקישור סימונה פרוטה שנפצע באותו משחק והוחלף במחצית - פצוע ויעדר, כמו גם מירקו ווצ'יניץ' ואלברטו אקווילאני, שכולם נעדרו מהאימון המסכם אתמול. את פרוטה יחליף ואלריו וירגה, שחקן יליד העיר שנתון 86, שעלה כמחליף בתוספת הזמן במשחק האחרון. כריסטיאן קיבו שסוחב פציעה בברך התאמן אתמול אימון שונה משאר הקבוצה והוא צפוי לפתוח. גם מתאו פרארי לא כשיר ב100% אבל נמצא בסגל של רומא למשחק. לסיום, ספאלטי התייחס לשאלה אם הוא יעודד את לאציו במשחק נגד אינטר: "אסור לנו לחשוב עליהם ואנחנו צריכים להתרכז רק בעצמנו, אנחנו חייבים לחשוב רק על הניצחון שלנו".

http://www.detiksport.com/content_images/content/2006/08/10/71/Perotta-deportes-isi.Xxx
    סימונה פרוטה - מצטרף לפצועים.

מנגד, טורינו. הגרנאטה הם אחת הקבוצות החמות עכשיו באיטליה, אחרי שבחמשת המחזורים האחרונים הם השיגו לא פחות מ13 נקודות, שהנקודות היחידות שלא הושגו היו בתיקו עם מילאן בסאן סירו. במחזור האחרון טורינו התארחה באסקולי וניצחה בקלילות 0:2 אחרי תצוגה מרשימה של אלסנדרו רוזינה (ואני מאוד מקווה שקראתם את מה שהכנתי עליו). אלברטו זקארוני, מאמן טורינו: "אנחנו נותנים להם כבוד, הם קבוצה מצויינת. הם משחקים בשביל מטרה אחת ברורה - לנצח, אנחנו ננסה קודם כל לסגור להם את הנקודות החזקות במגרש ולנסות להשיג את היתרון על הנקודות החלשות שלהם". נשיא הקבוצה, אורבאנו קאירו, אמר שהקבוצה לא תמכור שום שחקן בינואר, וכי היא אולי תתחזק בשחקן אחד או שניים שלא יעלו הרבה כסף. לזקארוני יש כמה בעיות בהרכב למשחק הזה, בעיקר בחלק ההגנתי. מרקו די לורטו וגבריאלה צ'ופי, שני שחקני הגנה חשובים במערך השלוש בלמים של טורינו, ייעדרו בגלל צבירת צהובים. אוסקר ברווי וג'וזפה פנקארו יחליפו אותם. שחקן נוסף שיעדר הוא הקשר דייגו דה אשנטיס, שללא קשר להיעדרו יחזור להרכב סימונה בארונה אחרי השעיה. הפעם האחרונה שטורינו אירחה את רומא הייתה עוד כשאת רומא אימן פאביו קאפלו, ושיחקו בה אמרסון ובטיסטוטה. באותו משחק רומא ניצחה 0:1 (שער של וולטר סמואל). אם נסתכל על כל המפגשים בטורינו נראה שלקבוצה הביתית יש יתרון ברור בניצחונות - 31 נצחונות ביתיים לעומת 10 של רומא ו23 תוצאות תיקו. למרות זאת, הניצחון האחרון של טורינו היה לפני 16 שנה, כשפרוצי וקרבוני שיחקו ברומא.

http://images.alice.it/sg/sportuni/upload/tor/toro_v0.Xxx
    יחגגו גם נגד רומא?

הרכבים משוערים:
    טורינו (3-4-1-2) :: אביאטי; פנקארו, ברווי, פראנצ'סקיני; קומוטו, בארונה, ארדיטו, באלסטרי; לאזטיצ', רוזינה; סטלונה.
    רומא (4-2-3-1) :: דוני; קאסטי, קיבו, מקסס, טונטו; דה רוסי, פיזארו; מאנסיני, וירגה, טאדיי; טוטי.

8. Jose Mourinho Member

הסגל של אינטר ללאציו:

שוערים: טולדו, ז'וליו סזאר, קאריני
    הגנה: זאנטי, מאקסוול, מאיקון, בורדיסו, מטראצי, אנדראולי
    קישור: סטאנקוביץ', פיגו, ויירה, קמביאסו, סולארי, פילקור, גונזאלס
    התקפה: איברהימוביץ', אדריאנו, קרספו, רקובה, צ'וטוס

הרכב משוער:
    ז'וליו סזאר; מאיקון, בורדיסו, מטראצי, מאקסוול; זאנטי, ויירה, קמביאסו; סטאנקוביץ'; קרספו, איברהימוביץ'

קורדובה, קרוז, גרוסו, דאקור וסמואל פצועים. אורלנדוני וקוקו לא זומנו משיקולים מקצועיים.

9. Chievo Member

דווקא באולימפקו אינטר צריכה לנצח כדי להמשיך ברצף הנצחונות שבעוד שני או שלושה משחקים תשבור את השיא של רומא בעונה שעברה, יהיה לה מאוד קשה שגם לאציו בתקופה מצויינת.
    אבל אינטר באמת מצליחה נגד קבוצות גדולות וגם בחוץ, פאלרמו, הוויולה, רומא ומילאן.. אז יש לי את התחושה שגם באולימפקו תנצח שוב.
    פורצ'ה אינטר (כי שמתי את זה בוויניר !!!).

10. Giallorossi Member

1-0 מילאן, קאקא. (דקה 7)
    1-0 לרומא בחוץ מול טורינו (מאנסיני)
    ו1-0 גם לאינטר מול לאציו (קאמביאסו), זלאטן הורחק בצהוב שני.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/06
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות דבר אחד עדיין מתפקד שם.

12. Giallorossi Member

מחזור עם די הרבה שערים היה היום, כשבכל המגרשים יש לפחות שער אחד.

לאציו-אינטר 2-0
    טורינו-רומא 2-1
    פאלרמו-אסקולי 0-4
    מילאן-קטאניה 0-3
    פיורה-קליארי 0-2
    אודינסה-אטאלנטה 1-2
    קייבו-רג'ינה 2-3
    אמפולי-סיינה 0-1
    מסינה-פארמה 1-1
    סאמפ-ליבורנו 1-4

נצחונות חוץ חשובים לרומא ולאינטר נגד קבוצות חזקות (טורינו ולאציו).
    פארלמו חוזרת לעצמה אחרי התבוסה המבישה 4-0 לרומא באולימפיקו בשבוע שעבר, ומנצחת בבית את אסקולי בבית באותה תוצאה.
    מילאן משיגה קצת אוויר לנשימה אחרי הניצחון 3-0 בבית מול קטאניה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/06
  13. Jose Mourinho Member

תיקון קצרצר: אינטר לא ניצחה את כל ארבעת הגדולות בחוץ, היא ניצחה את כל חמשת הגדולות בחוץ. פיורנטינה, רומא, מילאן, פאלרמו ולאציו. אינטר הגיעה למשחקי חוץ מול כל אלה ויצאה עם 15 נקודות מלאות. ניצחון ביתי על אטלנטה בסופ"ש, ואינטר תשווה את שיא 11 הניצחונות הרצופים של רומא מהעונה שעברה. כל הכבוד למנצ'יני והשחקנים.
    אינטר הראתה היום רוח לחימה וגאונות טקטית מול לאציו, ולתכולים לא נשארה ברירה מלבד לבעוט 20-30 מטר מהשער. ועד שהכדורים שלהם הלכו למסגרת, ז'וליו סזאר היה שם, ובענק.
    במשחק הנ"ל מול אטלנטה, בנוסף לקורדובה, קרוז, גרוסו, דאקור וסמואל הפצועים, אינטר תחסר גם את איברהימוביץ' שקיבל אדום טיפשי, ואת מטראצי בגלל צהובים - מה שאומר שהילד מרקו אנדראולי יפתח לצידו של בורדיסו, אלא אם כן לקורדובה תקרה התאוששות פלא.

ציונים:

ז'וליו סזאר: 7.5 - שתי הצלות גדולות במחצית השנייה, ראשון לכל כדורי הגובה והעומק, ממשיך בכושר המצויין שלו.
    מאיקון: 7 - עבודה מצויינת בהגנה, הרבה מהירות באגף, ממשיך להשתפר.
    בורדיסו: 6.5 - מחליף בהצלחה את קורדובה וסמואל הפצועים.
    מטראצי: 8 - עוד משחק פנטסטי למאטריקס, שוב פעם הוא מבקיע, רק חבל על הצהוב שימנע ממנו לשחק מול אטלנטה במחזור הקרוב.
    מאקסוול: 5 - יותר מדי שטויות בהגנה, יותר מדי איבודים בהתקפה. לזכותו ייאמר שהוא רץ ועבד קשה בזמן ששיחק.
    ויירה: 7 - הוא בקושי זז במחצית הראשונה בגלל הפציעה מול מסינה, אז חשבתי שהוא יוחלף. אבל במחצית השנייה הוא אף השתפר ונתן משחק הגנה אדיר.
    קמביאסו: 7 - יכולת התיקול שלו עדיין לא חזרה להיות כמו לפני הפציעה, אבל הוא לאט לאט חוזר לעצמו. נתן היום עבודת הגנה טובה, וכבונוס גם כבש לראשונה מאז מחזור הפתיחה.
    זאנטי: 8 - משחק גדול לקפיטאנו, היציאות הסוחפות קדימה בעזרת הדריבל המדהים שלו שיגעו את שחקני לאציו שלא הצליחו להוציא לו את הכדור בלי עבירה. שחקן ענק.
    סטאנקוביץ': 7.5 - עבודה גדולה במרכז הקישור, הרבה מלחמה, הרבה ריצה, הרבה עבודה.
    קרספו: 6 - אומנם לא הבקיע, אבל נתן בישול ענק לקמביאסו.
    איברהימוביץ': 5 - שיחק די בסדר עד לסיום המחצית הראשונה, אבל שוב חזר לעשות שטויות, דווקא שהיה נראה שהוא מתחיל להתבגר.

אדריאנו: 4.5 - אוי כמה שהוא כבד.
    פיגו: 7 - כמה ניסיון שהוא הוסיף מאז כניסתו. החזיק בכדור בחוכמה, סחט עבירות בחוכמה, ובישל את השני, בישול עשירי(!) שלו העונה.

מנצ'יני: 8 - ניהל בגאונות את המשחק לאחר ההרחקה של איברה, שאפו.

14. Gravesen Member

לדעתי קמביאסו נתן משחק גדול, פשוט נהנתי לראות אותו מרכיב קו אחורי הכי טוב בעולם עם ויירה.

15. מיכל3 Member

נס חנוכה מתרחש היום בסן סירו-מילאן מבקיעה יותר משער אחד ולא סופגת! הייתכן?
    אומנם לא היה היום משחק יוצא מן הכלל, אבל בהחלט נראנו הרבה יותר טוב מהמשחקים הקודמים וסופסוף
    השחקנים נצלו את רוב מצבי ההבקעה שהקבוצה הגיעה אליהם.
    הייתי בטוחה שהשילוב של קאקה כחלוץ מאחורי ג'ילארדינו ואוליביירה לא יפעל, אבל כנראה שטעיתי היום
    והוא הבקיע צמד (למרות שהוא יכל להוסיף לפחות עוד צמד מאחר והחמיץ בתחילת המשחק) ואולי השילוב
    שלו מאחורי החלוצים כן יכול לעבוד. אני מקווה שהפעם באמת תהיה לזה המשכיות ולא כמו שקרה עד עכשיו
    העונה, נצחון ואחרי זה הפסד או תיקו ששוב מקרב אותנו לקו האדום. גם ג'ילארדינו כובש משחק שני
    ברציפות, נקווה שגם אצלו תהיה המשכיות.