מחזור 17 ענק בפרמיירליג: מנצ'סטר אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏8/12/06.

1. George Best Member

לייטון ביינס כישרון ענק, אין לי בכלל ספק שתוך שנה שנתיים אריות הליגה יתנפלו עליו.
    צ'לסי תגבור בקלילות על ארסנל, מי היה מאמין שארסנל מגיעה כאנדרדוגית גדולה למשחק מול צ'לסי.
    ליברפול גם תנצח את פולהאם על ה0 באנפילד כדי להמשיך את ההתאוששות המאוחרת מדי(עדיף מאוחר מכלום), ובולטון תנצח את ווסטהאם שתמשיך להיות מתחת לקו האדום מחזור נוסף.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/06
  2. Claret&Blue Member

והבעיטת שלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לדרבי חוקים משלו... זה משפט שתופס גם בעיר מנצ'סטר וראינו כבר בשנים האחרונות שהסיטי יודעים יפה מאוד להרוס ליונייטד, גם באולד טראפורד.
    יש לי שאלה אבל.. לפני המשחק. למה לעזאזל גרהאם פול ממשיך לקבל את המשחקים הכי טובים והכי יוקרתיים...??? בהתאחדות האנגלית ממש ממש עיוורים, אין גבול לעליבות.

הדרבי ה-135 בליגה מגיע ומנצ'סטר באה כמובן בפורמה אדירה, תקופה נהדרת ואני לא נראה לי שיש פסימי מסויים באדום שחושב שהסיטי יכולים להיות אלו שיעצרו את היונייטד. אומנם הסיטי 5 נקודות מהמקום השלישי (ולא הרביעי) אבל התכולים סובלים מאי יציבות מעצבנת משהו, אם אתה אוהד הסיטי כמובן. הניצחון על אסטון וילה באמת היה גדול ויפה אבל כמה ימים אחרי ווטפורד הגיעה לסיטי אוף מנצ'סטר והסיטי לא הצליחו לנצח, אלו משחקים שהם חייבים לנצח. אם מנצ'סטר תנצח הפער יהיה 9 נקודות, ברור שזה באופן זמני וצ'לסי אם 2 משחקים לסרים, אבל ביום ראשון צ'לסי פוגשת את ארסנל ופער של 9 נקודות יכול להשפיע איכשהו לרעה על השחקנים של צ'לסי, מה גם שזאת ארסנל... אבל זה כבר משחק אחר.

תהיה אווירה מדהימה, זה בטוח, אבל יחסי הכוחות ברורים מאוד ולצערי, אני לא רואה פה הפתעה. למרות שזה כדורגל והכל יכול להיות ובלה בלה בלה

4. Claret&Blue Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42378000/Xxx/_42378982_por_eve_0506.Xxx
    פורטסמות'-אברטון
    פראטון פארק, שבת, 17:00.

כשרק נקודה אחת ו-3 מקומות בטבלה מפרידים ביניהן, ייפגשו פומפי ואברטון למשחק מסקרן מאוד.
    פומפי, שהתחילה את העונה וכבשה את הפרמיירשיפ בסערה, נרגעה מאז, ונכנסה לתקופה פחות טובה מבחינתה. הכחולים של רדנאפ אספו 2 נק' מ-3 משחקיהם האחרונים. פומפי סיימה את משחקה האחרון בתיקו 2-2 עם אסטון וילה בבית, ותנסה לשמור על רקורד בית מצוין, שעומד עכשיו על שישה משחקים רצופים ללא הפסד. מהמקום ה-4 עם 25 נק', פומפי תנסה להשיג את מלוא הנקודות מול אברטון כדי לעלות למקום ה-3. רדנאפ לקראת המשחק שמצפה לו בשבת: "דייויד מויז הפך אותם לקבוצה מאוד חזקה שקשה לנצח, וגם העונה הם יסיימיו איפשהו בין 10 הראשונות. עם קבוצה כזו קשה לחדירה, היה נחמד אם היו לי חלוצים ברזרבה על הספסל. אבל עם הפציעות של קול ולואה לואה, אין לי כזו אפשרות." לואה לואה ואנדי קול פצועים כאמור, בעוד פדרו מנדש מושעה. שון דיוויס חוזר מפציעה ומאתי'ו טיילור יעבור מבחן כשירות מאוחר. בעקבות הפציעות של שני החלוצים שלו, רדנאם ללא ספק יקווה ליום טוב של דיוויד ג'יימס. ג'יימס, האנגלי בן ה-36 הוא היחיד ששיחק את מלוא כל המשחקים של קבוצתו. אם לא יקרה שום דבר חריג, ג'יימס ישחק את משחקו ה110 ברציפות בפרמיירשיפ, כשהוא ינסה להוסיף עוד רשת נקייה ל-138 שכבר יש לו.

http://www.4thegame.com/media/00/02/81/james_david_mcfc_profile_2005.Xxx
    ג'יימס. יתפוס יום טוב?

אברטון מגיעה למפגש הקרוב לאחר שנחה באמצע השבוע. המשחק האחרון שלה היה הניצחון הביתי 2-0 מול ווסטהאם, אבל באברטון יודעים שמאזן החוץ של הקבוצה צריך להשתפר אם היא רוצה לעשות את עליית המדרגה. הקבוצה, שנמצאת במקום ה-7 עם 24 נק' ערב המחזור, ניצחה רק משחק חוץ אחד העונה, שמתאים בדיוק למספר המשחקים שפומפי הפסידו בבית, שגם הוא עומד על אחד. 6 משחקי החוץ האחרונים של הקבוצה נגמרו ללא ניצחון, מה שבוודאי מדיר שינה מעיני מויז. והנה מה שהיה לאותו מויז להגיד לקראת המשחק הקרוב: "העונה הזו מאוד צמודה. היו המון תוצאות תיקו, אנחנו השגנו יותר תוצאות תיקו מאי פעם בתקופה הזו. אתה יכול בקלות להיות קרוב לפסגה או לתחתית ולכן אנחנו צריכים להשיג נקודות כדי להיצמד לפסגה. פומפי לא זזה ממקומות 3-4 כל העונה, אבל יש לנו מאזן טוב שם ואני מקווה שנוכל להמשיך אותו." מויז יחסור כמובן את טים קאהיל, הכובש המוביל של הקבוצה, כמו גם את ליאון אוזמן שהצטרף אל רשימת הפצועים. פיל נוויל בספק למשחק, כשסיימון דיוויס חוזר מפציעה. מויז יקווה שג'ונסון, שלא כבש כבר 10 משחקים ברציפות(בקבוצה ובנבחרת), יחזור לעצמו. ג'ונסון ללא ספק איש מפתח במשחק הזה.

http://www.covers.co.uk/images/2006/180x180/johnson_andy061002a.Xxx
    ג'ונסון. יחזור לכושר שהצדיק את זימונו?

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול-פולהאם (שבת, 17:00, אנפילד):
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42378000/Xxx/_42378958_liv_ful_0506.Xxx

על הנייר לא ממש כוחות. ליברפול, קבוצת הבית הטובה בפרמיירשיפ, עם 24 משחקי ליגה ביתיים רצופים ללא הפסד, מארחת את פולהאם, שלעולם לא ניצחה במבצרם של הסקאוזרס בשום מסגרת, וקשה לראות אותה עושה זאת דווקא מחר. השבוע האחרון במרסיסייד עמד בסימן שמועות על רוכשים מדובאי שעתידים לקנות את המועדון בקרוב ובצל ציפיה להגרלת שמינית-גמר הצ'מפיונס ליג. ראפה בניטז הראה השבוע בראיון שהוא מודע לכך שכדי לחזור לצ'מפיונס ליג בעונה הבאה החניכים שלו צריכים להשיג רצף תוצאות ראוי שיקטע את חוסר היציבות שלהם. ניצחון החוץ הנפלא מול וויגאן במחזור שעבר היה בהחלט בשורה מרעננת עבור האדומים, שיהיו שופעי רעננות גם מחר לאחר שכמה שחקני מפתח נחו ממשחק הצ'מפיונס ליג באמצע השבוע בטורקיה. סטיבן ג'רארד, חוזה ריינה, סאמי היפיה וסטיבן פינאן אמורים לחזור להרכב לאחר שלא שותפו בהפסד לגלטסראיי. לרובי פאולר, לאחר שכבש צמד באותו הפסד, יש סיכוי לא רע להמשיך בהרכב, בעיקר לאור פציעת הגב הטורדנית ממנה סובל פיטר קראוץ' שאמורה לספסל אותו.
    http://www.4thegame.com/media/00/03/12/crouch_peter_lfc_profile_2005.Xxx
    יש גם חסרונות בלהיות גבוה

פולהאם מצידה מגיעה לאנפילד ללא ציפיות וגם ללא לחץ מיוחד לתוצאה טובה. חניכיו של כריס קולמן ממוקמים להם בנוחיות של מרכז הטבלה, עם מרחק בטחון סביר מהתחתית הבוערת, וינסו לבוא מחר לליברפול בנסיון לעשות היסטוריה ולהשיג נצחון ראשון עבור המועדון שלהם מול הקופ המיתולוגי. ההגנה של הקוטג'רס, עקב האכילס שלהם לאורך כל העונה, תיהנה מחזרתם לסגל של צמד הצרפתים פרנק קדרו ופיליפ כריסטנבאל שהחלימו מפציעות. גם לואיס בואה-מורטה הנפלא החלים מפציעה לאחר שהיה ספק אם ישותף ואמור לפתוח.
    ההיסטוריה בטווח הארוך וגם בטווח הקצר (5-1 לליברפול במפגש המקביל בעונה שעברה) לא מאירה פנים ללונדונים, ולאור היכולת של ליברפול העונה בבית קשה לי לראות פה תסריט אחר מלבד נצחון קליל לאדומים.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולטון-ווסטהאם (שבת, 19:15, ריבוק סטדיום):
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42378000/Xxx/_42378952_bol_whm_0506.Xxx

שתי קבוצות במומנטומים שליליים ינסו לצאת כל אחת מהבוץ שלה עם נצחון מחר ב"דרבי הישראלי" של הפרמיירליג. נציג אחד כבר יחסר מחר לארץ הקודש: טל בן-חיים מושעה ויחסר במרכז ההגנה של הטרוטרס כמו גם המגן השמאלי ריקרדו גרדנר הפצוע בבירכו, חיסורים משמעותיים לבולטון שלבטח לא יכולה להרשות לעצמה עוד צרות בהגנה לאור היכולת שלה לאחרונה. 4 נק' בלבד מ-21 אפשריות בליגה דירדרו את בולטון אל המקום ה-9, אך בשל הצפיפות בצמרת הנמוכה תוצאה טובה מחר, שנראית ריאלית למדי, יכולה להחזיר אותם חזק למאבק על הכרטיסים לאירופה. המשחק מחר יהיה עוד אבן דרך בקריירה המפוארת של גארי ספיד, שאמור לציין את ההופעה ה-500 שלו בפרמיירשיפ. ספיד בן ה-37 הוא בין השחקנים הפעילים הבודדים שהקריירה שלהם יותר מבוגרת מהפרמיירליג: הוא הספיק לשחק 4 עונות לפני ייסוד הליגה, כך שבסה"כ יש לו 605 הופעות ליגה תחת אמתחתו. חברו של ספיד קשישא לקישור, קווינטן פורצ'ן, בספק למשחק בשל פציעה בגיד האכילס.
    http://www.teamtalk.com/Images/78623.Xxx
    גארי ספיד הותיק ממשיך לתת מעצמו כל טיפת זיעה גם בגיל 37

אם בבולטון המומנטום השלילי הרחיק אותה מהצמרת הנמוכה, לווסטהאם נותר רק לקנא ביריבתה שנאבקת על השמנת ולהמשיך להילחם על הלחם והמרגרינה. הפטישים הכשרוניים על הנייר נמצאים מתחת לקו האדום, עמדה אליה הקבוצה הזו כלל לא היתה אמורה להיקלע לאור הכסף הרב שהושקע בה בתחילת העונה. אך עם העובדות קשה להתווכח, וכשאתה מפסיד 4 מתוך 5 משחקיך האחרונים וכובש בהם שער אחד בלבד כנראה שמקומך בחבורת התחתית. הרצף המזעזע הנ"ל הוא ודאי לא קבלת הפנים שתיכננו באפטון פארק לבוס החדש אגרט מגנוסון, ואלן פארדיו עשוי לבצע מחר כמה זעזועים בסגל במטרה למנוע את המשך שקיעת הספינה. מכת פציעות במרכז ההגנה, שם דני גאבידון לבטח ייעדר ואנטון פרדיננד עשוי להצטרף אליו בשל פציעה בקרסול, כנראה תגרום לכך שג'יימס קולינס יפתח כבלם לצידו של הסקוטי הותיק כריסטיאן דיילי. גם מארק נובל וג'ורג' מק'ארטני עשויים להשתחל להרכב לאחר שלא זכו לאשראי במשך תקופה ארוכה, אך חבייר מסצ'ראנו כנראה ייאלץ לחכות עוד קצת למשחק הפריצה שלו לאחר שנפצע במהלך השבוע באימונים. יום בסימן המס' 100 מחר לבובי זאמורה, שאמור לפתוח בחוד ולערוך את ההופעה ה-100 שלו במדי ווסטהאם, כשכיבוש מחר גם יהיה השער ה-100 שלו בקריירה.
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41268000/Xxx/_41268064_zamora.Xxx
    בובי זאמורה יקווה לחגוג שער 100 בהופעה ה-100 במדי ווסטהאם שגם יעזור לחלץ את הקבוצה שלו מהתחתית

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע.. העובדה שהמשחק בברידג' יחד עם ההיעדרות של הנרי, גאלאס וטורה ובכלל איך שארסנל נראית בזמן האחרון (וסליחה שאני לא לוקח את הדרבי מול הספרס כמדד, כמו שטוטנהאם נראיתה שם כל קבוצה הייתה מוציאה משהו) לא הייתי שם עליהם את הכסף. פספסתי את ההרכבים הצפויים אבל אם הרוצח הזה (במובן הטוב) אסיין פותח יחד עם הירידה ביכולת של רוזיצקי וחלב בזמן האחרון, לארסנל יהיה קשה לשחק כמו שהיא אוהבת, היה לה מספיק קשה לשחק ככה גם מול פולהאם ובולטון. אני גם די התאכזבתי מאדבאיור, שלא נראה שיכול לנצח משחקים בעצמו, ובכלל מאוד לא יציב. הלוואי ואני טועה, כי גם באולד טראפורד לא נתתי להם יותר מדי סיכויים (אם כי מנצ'סטר אז עוד לא היו איי איי איי מבחינת יכולת), אבל קשה לי לראות כאן תוצאה שהיא לא ניצחון נוסף של הכחולים.

אחרי ווסטהאם אני עוקב רק מתקצירים לאחרונה, ובכל פעם אני רואה שטבז נותן הברקה אחת או שתיים ובכל זאת מסיים על יבש, אני מאוד מקווה בשבילו, בשביל הפטישים ובשביל הליגה האנגלית כולה שלא תאבד את החלוץ הזה, כי עוד כמה מחזורים כאלה ומילה אחת ממראדונה והוא על המטוס ליבשת, וחבל, על הכישרון שלו אין ויכוח.

יהיה מעניין לראות אם ניוקאסל באמת מתחילה לצאת מהבוץ או שהיה לה יותר מזל משכל, פשוט מדהים שדווקא סיביירסקי מכל החלוצים הוא הפורה ביותר לאחרונה. הליגה צריכה את ניוקאסל הרבה יותר גבוה (וקבוצות כמו רדינג הרבה יותר נמוך לצורך העניין), נקווה שיעשו עוד צעד על חשבון בלקבורן שלא ממש בולטת השנה משום בחינה.

הדרבי של מנצ'סטר? אני עם האנדרדוג אבל לא רואה את זה קורה, לווא דווקא בגלל היונייטד שפעם ב דווקא נופלים על יום רע גם באולד טראפורד, אבל לא ראיתי עדיין ממנ' סיטי שום סימנים ליותר מעוד עונה מבוזבזת באמצע הטבלה.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווטפורד-רידינג (שבת, 17:00, ויקראג' רואד):
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42378000/Xxx/_42378994_wat_red.Xxx

ווטפורד תיארח את רידינג לקרב בין שתי עולות חדשות, שגורלן עד כה העונה שונה כמעט כמו דרך העלייה של כל אחת מהן לפרמיירליג. בעוד שרידינג עלתה לליגה הבכירה אחרי שדרסה ללא רחם כל מה שזז בצ'מפיונשיפ, ווטפורד הצליחה להשתחל לליגה מהדלת האחורית, דרך המקום השישי בליגת המשנה והפלייאוף, והעונה עד כה ניתן לראות בדיוק למה. בעוד שהתלכיד המצוין של רידינג כבר הפתיע את כל הפרשנים ולקח את הקבוצה לצמרת הנמוכה, ווטפורד נועלת את הטבלה ומדשדשת לה באפרוריות. מנג'ר הצרעות אדריאן בות'רויד אמר השבוע כי הוא מקווה שתוצאת התיקו מול מנצ'סטר סיטי במנצ'סטר במחזור האחרון תהווה נקודת מפנה עבור הקבוצה שלו, אך למען האמת קשה למצוא בתיקו 0-0 הנ"ל בשורה מרעישה. ההגנה של ווטפורד העונה נראית סבירה למדי, אך הקישור וההתקפה פשוט נמצאים בכמה דרגות מתחת לשאר הליגה בכל הקשור ליצירתיות ומחץ. הקישור האפור הנ"ל עוד ייאלץ להסתדר מחר בלי המנהיג הבלתי-מעורער שלו, הקפטן גאבין מאהון, שייעדר עקב צבירת 5 כרטיסים צהובים. כריס פאוול הותיק יחזור להגנה לאחר שריצה בעצמו עונש השעיה.
    http://www.4thegame.com/media/00/03/34/mahon_gavin_wtfc_profile_2005.Xxx
    דרוש מנהיג בווטפורד בהיעדרו של הקפטן הקשוח מאהון

אצל רידינג מנגד נקטע רצף של 4 נצחונות רצופים, הישג חסר תקדים עבור מועדון צנוע שכזה, באכזריות באמצע השבוע אחרי הפסד דרמטי בסט. ג'יימס פארק. עכשיו סטיב קופל צריך לפקס שוב את חניכיו ולסייע להם לפתוח ברצף נצחונות חדש, משימה לא קלה בהתחשב במכת הפציעות שפקדה את הקבוצה, בעיקר בחלק ההתקפי. מלך שערי הליגה עד כה, קווין דויל, היה בספק רב למשחק עקב פציעה בירך אך בסופו של דבר ישותף, מה שלא בטוח כלל עבור שותפו לחוד ההתקפה סאול קי-היון, לו מצפה מבחן כשירות מאוחר. הרויאלז צריכים את הצמד הנ"ל בהתקפה שלהם בהתחשב בכך שהקראוץ' של רידינג דייב קיטסון עדיין פצוע וימשיך להיעדר. גם הקפטן הקשוח גרהאם מורטי נמצא בספק גדול למשחק, שיבחן עד כמה הסגל הגם ככה די רזה של רידינג מסוגל להתמודד עם חיסורים. קופל נתן בראיון לקראת המשחק את אמונו בגמישות הטקטית של שחקניו הכשירים.
    אם ישותפו זהו יהיה מפגש פיקנטי עבור חלוץ ווטפורד דריוס הנדרסון, שגדל במחלקת הנוער של רידינג השכנה, והאיסלנדי של הרויאלז בריניאר גונארסון, לשעבר אצל הצרעות.

9. city4ever Member

עוד פעם גרהאם פול שופט אותנו... חבל. משום מה, יש לו נטייה לגדולות במצבי מחלוקת.

10. Raulito Madridista

למרות ש"לדרבי חוקים משלו" והמשחק הזה כל-כך נכון, אני לא רואה את ארסנל חוזרת עם משהו מהסטמפון ברידג', אני גם חושב שנקודה במידה ותושג לא תעניין כל-כך אף אחד כי המרחק מהמקום הראשון גדול מאוד, משהו הפתקשש לארסנל העונה באמצע כי אחרי הניצחון באולד טראפורד ועוד 2-3 משחקים מעולים היו בטוחים בקבוצה שהם נדבקים ליונייטד וצ'לסי והם מסוגלים לקחת אליפות. הקבוצה במרחק של 16(13 אולי אם הקבוצה תנצח את המשחק החסר), מהמקום הראשון והיא כבר לא תיקח אליפות העונה אלא אם כן ייקרה משהו דרסטי, שגם האוהד הכי אופטימי של התותחנים לא חושב שזה ייקרה.
    ארסנל ללא תיירי הנרי קבוצה הרבה פחות טובה, העונה הצרפתי בעונה בינונית מאוד מתי ששיחק גם, אולי הוא שיחק פצוע, אולי עייף, לא משנה מה, זה לא אותו הנרי הנהדר.
    ארסנל עולה למשחק עם הגנת טלאים, כמה שוונגר יאלתר משהו לא יודע אם זה יספיק מול צ'לסי. פבראגס יפסיד לצ'לסי בשליטה במרכז המגרש(פבראגס וסילבה יותר נכון ואולי חלב שיעזור), כי הקבוצה של מוריניו משחקת עם ארבעה שחקני מרכז מגרש, אסיין בלתי ניתן לעצירה, אבל פבראגס צריך להיות החלטי בהוצאת ההתקפות המתפרצות, ואן פרסי חייב לשחק במשחק, לא משנה אם כחלוץ או כקשר התקפי באגף, הייתי מעלה גם את וולקוט, ליונברג למרות הניסיון בינוני מאוד. עושה נכון וונגר שמעבה את הקישור שלו, השאלה אם זה יספיק.
    לארסנל אין את הכלים להתמודד עם צ'לסי וגם עם הנרי הקבוצה של מוריניו על הנייר טובה יותר\ אני חושב שאם היא לא תפסיד מחר זו תיהיה הפתעה גדולה, צ'לסי לא הגיע פייבוריטית כל-כך נגד ארסנל הרבה זמן. הגיע הזמן שוונגר יינצח את מוריניו!

אני לא רואה את הסיטי מצליחה להציק ליונייטד, יש לה רביעיית התקפה מדהימה. אני בטוח שראיין גיגס יעשה את הפעולה או שתבשל גול או שהוא יבקיע, גם רוני מאוד מאוד מסוכן למרות שלא כבש במשחק האחרון, על סאהה הסילון לא צריך לדבר, גם הקישור המרכזי של הקבוצה מעולה. רונאלדו לעולם לא יפסיק את הפעולות המטופשות שהוא עושה עם הכדרורים לפעמים, רק שיהיה יותר יעיל ויונייטד קופצת מדרגה. לדרבי חוקים משלו, אבל יונייטד חזקה מדיי, אבל כל דרבי שסיטי מנצחת זה הפתעה וזה קרה עדיין כמה פעמים.

11. Claret&Blue Member

מנקודת מבט אישית, המחזור הזה לא צופן רבות בחובו מבחינתנו. הריבוק הוא מגרש ביתי מאוד, במיוחד כשאנחנו משחקים שם, לכן אני מנסה להנמיך ציפיות. פארדיו צריך להפסיק לתת אמון בקונצ'סקי ונייג'ל, כשגם מאטי ובניון מבחינתי לא חסינים מאש. האיש שימשוך את תשומת ליבי אם ישחק הוא מארק נובל, שהוא ללא ספק הדבר הבא בכדורגל האנגלי. קשר חכם, טכני, לוחמני ומבין משחק לא ראיתי הרבה זמן, ויש לו כשרון נדיר. אמנם משחק כזה יכול להיות קצת גדול עליו, אבל מבחינתי הוא לא פחות טוב מהאופציות הנוכחיות שלנו, אז שימו עליו עין.

בקשר לשאר המחזור, במשחק בין צ'לסי לארסנל קשה לי לראות את האחרונה מוציאה משהו מהמפגש, עם שחקני מפתח פצועים ומוראל שפוף משהו. צ'לסי מגיעה עם ראש מורם והרבה בטחון, וזה מה שינצח לה את המשחק. לדעתי סיטי מסוגלת להפתיע כמה אנשים היום, ולו רק בהופעה שלה. התכולים של פירסי לא יעשו לשדים האדומים חיים קלים. ניוקאסל תנסה לעלות על הגל, אבל בלקבורן תחזיר אתה לקרקע. ליברפול חייבת להמשיך ולאגור נקודות, במיוחד בבית. רדינג תרשום עוד נצחון, הפעם על הצרעות. פומפי לדעתי תצליח לשפר את הרקורד שלה מול אברטון היום עם נצחון ביתי חשוב. טוטנהאם וצ'רלטון בעוד דרבי לונדוני, וצ'רלטון שסוף סוף ניצחה במחזור הקודם תהווה תפאורה ולא יותר מזה. וויגאן תמשיך את היכולת הטובה מאפטון פארק כדי לנצח גם בריברסייד.

12. BLUE MOON Member

3 שעות למשחק ובראש רצות כל האפשרויות הקיימות, ניצחון מוחץ, תבוסה ותיקו משמים, הראש אומר לא לצפות לנצחון, אבל הלב לא יכול להפסיק להיתפלל.

13. Rudess Member

איתי, סחטיין על החתימה החדשה שלך :)

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42378000/Xxx/_42378992_tott_cha_0506.Xxx

תאריך: 9.12.2006
    שעה: 17:00
    אצטדיון: 14:45
    שופט: מייק דין

טוטנהאם תארח את צ'רלטון למיני-דרבי לונדוני, ותקווה לשמור על המומנטום אחרי הניצחון הקשה 1-2 על מידלסבורו ביום שליש.
    המכה הגדולה ביותר עבור התרנגולים היא היעדרותם של ג'רמיין ג'ינאס ורובי קין, שייעדרו בשבועות הקרובים מפעילות עקב פציעות. את מקומם אמורים לתפוס, בהתאמה, טום האדלסטון וג'רמיין דפו.
    דפו, שמרבה להחמיץ וזוכה להגנה מקיר לקיר מצד מרטין יול, יקוה להמשיך ברקורד הטוב שלו מול המועדון בו גדל, אחרי שבמשחק הקודם בין הקבוצות (1-3 לטוטנהאם) כבש צמד.
    כמו כן, תחסר טוטנהאם את דידייה זוקורה המושעה וחוסאם גאלי הפצוע.
    צ'רלטון לעומת זאת, ממוקמת לפני האחרונה בטבלה, והמינוי של לס ריד כמאמן זמני במקום איאן דאווי המפוטר לא נראה שיישאר בתוקפו לאורך זמן.
    בצ'רלטון יודעים שאסור לתת לליגה לברוח להם, ומלבד החיפוש אחר מנג'ר מחליף לריד חסר הנסיון, עשויים להתחזק בפגרה הקרובה. בינתיים, הם יקוו להסתדר מחר ללא ג'ימי טראורה הפצוע, כשטלאל אל קארקורי, הבלם הטוניסאי שהעניק לאדיקס ניצחון ביתי על בלקבורן במחזור הקודם, בבעיטה חופשית נפלאה, בספק קל למשחק, כמוהו ג'ימי פלויד האסלביינק שסוחב פציעה.
    אנדי ריד יערוך בכורה במדי האדיקס מול קבוצתו לשעבר, אותה עזב עקב דקות משחק מועטות ו"חוסר כבוד של המערכת כלפיו", כפי שטען אחרי עזיבתו. עד כה כבש ריד שני שערים העונה במדי האדיקס.

http://www.4thegame.com/media/00/03/54/reid_andy_cafc_profile_2006.Xxx
    האם אנדי ריד ינקום באקסית?

15. אבו Member

פריוויו מצויין לדרבי של לונדון.
    מוריניו ניצח פעמיים את ארסנל ולא 3.

לרשימת הפצועים כמובן צריך להוסיף שחקן משמעותי מאוד, שבמשחקים שבהם הוא חסר אפשר רק להרגיש כמה ונגר בונה עליו את המערך של העונה- רוזיצקי כמובן.
    דיורו יהיה כשיר ומרכז ההגנה של נבחרת שוויץ' יעמוד מול צ'לסי

בעונה שעברה בגשר היה משחק ששווה תיקו אבל הברך של דרוגבה קבעה אחרת.

בכול מקרה, ברור שאהיה מאוכזב אם נפסיד. אבל זה לא סוף העולם במצב הנוכחי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/12/06