מחזור 17 ענק בפרמיירליג: מנצ'סטר אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏8/12/06.

1. Claret&Blue Member

וואו! איזה דרבי מצוין. קצב פנטסטי, משחק מרחבה לרחבה. פשוט משחק אנגלי טיפוסי. הגיע ליונייטד לנצח, בסופו של דבר, אבל אני אישית חשבתי שסיטי עמדה יפה מאוד על המגרש. הטעות היחידה של פירסי לדעתי היא ההתעקשות לפתוח עם חוד של סמאראס וקוראדי, שצריכים כל אחד לידם חלוץ משלים(סטייל וואסל). כריסטיאנו רונאלדו ממשיך במגמת ההשתפרות, ומדהים אותי פשוט באיזו קלות הוא יכול לסיים משחק אם הוא לא מתעסק בשטויות. בכל מקרה, כל השערים של יונייטד נבעו מטעויות הגנה טיפשיות, 2 מהן של דאן, שעדיין מחפש את רוני. אני רק מקווה ששאר המחזור יעמוד בציפיות.

2. Rudess Member

דרבי נהדר במנצ'סטר, ואוהדי הסיטי יכולים להיות גאים בקבוצתם על משחק ענק! התוצאה משקרת, כי לסיטי לא הגיע להפסיד היום, והיא אפילו הגיעה ליותר מצבים מאשר היונייטד. סיטי ספגה 3 שערים בדיוק באותו האופן, כדור רוחב שאחד הבלמים לא מצליח להרחיק כמו שצריך ודחיקה אופיינית של יונייטד מקרוב. השער הנפלא של טרבלסי העניק מתח למשחק עד טעות נוספת של גרהאם פול הדביל שנתן לרונלדו להבקיע מנבדל ברור. גם ההרחקה של קוראדי מטופשת - גם הצהוב הראשון שהוציא לו כביכול על מרפק לוידיץ', וגם הצהוב השני על התחזות, בעוד שהוא ממשיך לתת לויין רוני לקלל אותו ולהתנהג בצורה בריונית על המגרש, והואיל להוציא לו רק צהוב אחד אחרי שריצ'ראד דאן עשה ממנו צחוק עם עקבים והעביר אותו.

לגבי יונייטד, ניצול מצבים מקסימלי, אך חולשה בעורף , קוראדי עשה הרבה צרות לפרדיננד ו-וידיץ'. אני מאמין שאוהדי היונייטד וחובבי כדורגל אנגלי נזכרים בעונות הקודמות בהן יונייטד לקחה אליפות היא נראתה בדיוק אותו הדבר, שערים בסיום המחצית ובדקות האחרונות של המשחק, האם זה רומז שגם השנה יש אליפות? סיכוי טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/06
  3. Hammer Member

איזה משחק נהדר... דרבי אנגלי מהנה ועל רמה, פשוט כיף של משחק. רונאלדו וסקולס היו נהדרים, וההרמות של גיגס פשוט מדהימות.

ואן דר סאר - שתי עצירות של גולים בטוחים, שוער ענק. 7.5
    נוויל - משחק מצוין, בלי טעויות, עבודת הגנה נהדרת ומדויק בהתקפה יותר מכרגיל. 7
    ריו - מעולה כמו תמיד. 7
    וידיץ' - כנ"ל. 7
    היינצה - נהדר, מסירות מצוינות, אחלה בישול, אחלה עבודה בהגנה... 7
    קאריק - חלש. 5
    סקולס - חכם, מעולה, פשוט תענוג. 7.5
    רונאלדו - איש המשחק, אחד המשחקים הכי טובים שלו מאז שהוא עבר ליונייטד, פשוט תענוג לראות אותו לפעמים. 8.5
    גיגסי - שחקן ענק, משחק מצוין. 7.5
    רוני - התאמץ, היה בסה"כ מצוין, אבל לא הלך לו כ"כ... בכל מקרה, הוא שיחק טוב מאוד. 6.5
    סאהה - חלש, אבל לקח את הגול כמו מלך. 6
    (אושיי - 5.5)

4. ~Man-Utd~ Member

ישששש יששששששש!!!
    איזה משחק מדהים באולד טראפורד. המשחק הטוב ביותר שראיתי העונה.
    רנאלדו במשחקו הטוב העונה, היה פשוט מדהים. בישול ושער לפורטוגלי המצוין פשוט שיגע את הגנת השיטי.
    לעומת זאת משחק חלש מאוד של רוני למרות השער שכבש, יכל לכבוש עוד שלושה שערים,
    גם סקולס במשחק דיי חלש, איבד שני כדורים מסוכנים ליד הרחבה. אך יכולת קבוצתית ואישית של שחקני היונייטד חיפו על ההופעה הדיי חלשה של סקולס ורוני.

מילה טובה מגיעה גם למנצ'סטר סיטי על משחק מדהים עם המון לחימה. בנוסף לכרטיס האדום של קוראדי הגיע גם לטאצ'ר כרטיס אדום עם שני עברות גסות על רונאלדו.

איפה AW forever שטוען שרונאלדו הוא סתם בלוף?!

5. Claret&Blue Member

טל, אני לא יודע על מה אתה מדבר. קוראדי היה היום צל של עצמו ולא איים על אף אחד חוץ מהחבר'ה בברודווי. הגיע לו אדום, ועוד איך. עוד כמה דברים ששכחתי להוסיף:
    איזאקסון- נהדר, סיטי בטוח מבכה על הפציעה שלו. סקולס וגיגס משתבחים כמו יין טוב, פשוט לקום ולהריע. מילה על החילוף של פרגוסון, הוא טעה כשהוציא את סאהה והכניס את אושיי, מכיוון שסאהה התחיל את הלחץ מלמעה כשלא הפסיק לרדוף אחרי ההגנה.

6. erez Member

מה יש להגיד על הדרבי העצום שנגמר עכשיו ? בלי צל של ספק המשחק הטוב ביותר שראיתי השנה וקשה לי להאמין שאראה עוד משחק כזה עד סוף השנה ואני כולל בזה גם את ליגת האלופות.

תאווה לעיניים. "אנד טו אנד סטאף" במשך כל דקה מ-90 הדקות.

פשוט להוריד את הכובע בפני שתי הקבוצות. מה לא היה במשחק הזה ? משחק שבו כל קבוצה בועטת קרוב ל-20 פעם לשער היריב, הנעת כדור מדהימה של שתי הקבוצות (מי אמר שבאנגליה משחקים על כדורים ארוכים ???), אחד משערי העונה של טראבלסי אחרי בישול ענק של איירלנד, אחת מהצלות העונה של איזאקסון מווין רוני ואני יכול להמשיך כך עוד ועוד.

חבל לי על מנצ'סטר סיטי. לא מגיעה לקבוצה לצאת עם 0 נקודות אחרי תצוגה שכזאת. מול כל קבוצה אחרת, סיטי לא היתה מפסידה היום. סטפן איירלנד, מיכה ריצ'ארדס, סאמאראס ובארטון נתנו תצוגה מרהיבה של כדורגל. בכל פעם שראיתי את איירלנד עד עכשיו התפעמתי כל פעם מחדש לנוכח היכולות המדהימות של הילד. הדבר היחיד שלא מוצא חן בעיניי אצלו היא התספורת המזעזעת. הוא חייב לעשות משהו בנידון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

לטעמי יונייטד יקחו את האליפות השנה ובצדק גמור. רונאלדו, סקולס ווידיץ' הרשימו אותי במיוחד במשחקם היוצא מן הכלל. רונאלדו הפחית את הכדרורים שלו השנה בצורה משמעותית והוא משחק בצורה הרבה יותר קבוצתית. עדיין יש לו את הפריצות הסוחפות והאחד על אחד המענג (איזה תרגיל הוא עשה לתאצ'ר במחצית הראשונה) אבל הוא כבר יודע לשחרר את הכדור כשצריך והשער השלישי (למרות שהיה בנבדל לטעמי) הגיע לו מכיוון שלדעתי הוא היה איש המשחק, במשחק שהיו בו הרבה מאוד שחקנים שיכולים לראות עצמם זכאים לתואר הזה, ולא רק מהיונייטד.

בקיצור ובפשטות, זה אחד מהמשחקים שגורמים לי להודות לאלוהים שהמציא את המשחק הזה.

7. George Best Member

רודס,
    אתה ממשיך בשלך וכנראה שראית משחק אחר.
    כן, שיטי ראויה למחמאות, אבל לא הגיע לה להפסיד?יותר מצבים?מה עם ההחטאה של סאהה מ2 מטר מול שער חשוף, ומה עם ההדיפה המהדימה של איזאקסון כשרוני בועט מ3 מטר?לאיזה צ'אנסים קורצים הגיעה סיטי?
    גרהאם פול?אתה מדבר עליו?מאוד מפתיע כשבשבוע שעבר קיבלתם שני פנדלים שלא היו ולא נבראו שתקת, אבל הביקורת שלך היום מעוררת רחמים.
    הצהוב הראשון של קוראדי לא היה?אתה פשוט מעורר רחמים.מרפק ברור לפנים של וידיץ', קוראדי כלל וכלל לא הלך לכדור.הצהוב השני גם כן מוצדק, התחזות מגעילה, או שאתה גם חושב שהיה פנדל, כי אותי זה לא יפתיע.
    "רק צהוב אחד לרוני".די די אתה בדיחה
    ניצול מצבים מקסימלי של יונייטד?עוד שלושה שערים בקלילות היינו צריכים להבקיע.
    פרדיננד במשחק ענק, ניטרל לחלוטין את קוראדי שלא עשה כלום והחל להתעסק במרפקים והצגות, או שאתה עדיין חושב שפרדיננד הוא עגלה?

וכמובן, ללא כל הפתעה, אף מילה טובה ליונייטד.אתה כנראה שייך לענף אחר.

8. לא מצאתי כינוי Member

איזה משחק ענק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx. פשוט היה תענוג לראות את 2 הקבוצות היום. סקולס נתן מצויין כהרגלו עם הרבה חוכמת משחק, גיגס היה בצד שמאל פשוט פנטסטי ועל רונאלדו אני חושב שלא צריך להרחיב הרבה. רוני לדעתי היה היום גם מצויין, במידה ואייזקסון לא היה תופס כזה יום ענק אני בטוח שהוא היה מסיים עם 2 שערים לפחות. גם סיטי היו בכלל לא רעים, סאמרס שהוא שחקן שאני אישית מאוד אוהב היה בכלל לא רע, ריצ'ארדס נתן משחק טוב ושקט גם בהגנה וגם בהתקפה עד הפציעה, וכמובן אייזקסון שבלעדיו סיטי הייתה מקבלת היום לפחות עוד 2-3 גולים. כן יירבו משחקים כאלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. פלג Member

בהחלט משחק מעולה ליונייטד שממשיכה לאסוף שלוש נקודות. לצערי ראיתי רק את המחצית השנייה(אגב, באינטרנט, איכות טובה, לא צריך צ'רלטון) והספקתי לראות את השער של רונאלדו, השער המצמק של טראבילס, וההרחקה של קוראדי. הדגש שלי הוא על רונאלדו: ממשיך לשחק מעולה, פעולות נהדרות באגפים וכמובן השער.

מי שיכול שיביא לינקים לצפייה בשערים.
    תודה מראש.

10. Rudess Member

רודס,
    אתה ממשיך בשלך וכנראה שראית משחק אחר.
    ראיתי את אותו משחק, אני פשוט לא אוהד של אף אחת מהקבוצות המעורבות בו
    כן, שיטי ראויה למחמאות, אבל לא הגיע לה להפסיד?יותר מצבים?מה עם ההחטאה של סאהה מ2 מטר מול שער חשוף, ומה עם ההדיפה המהדימה של איזאקסון כשרוני בועט מ3 מטר?לאיזה צ'אנסים קורצים הגיעה סיטי?
    מה עם ההדיפות של ואן דר סאר במשחק, מה עם העובדה שסיטי ישב ליונייטד על השער לפני ואחרי השערים שהיא ספגה
    גרהאם פול?אתה מדבר עליו?מאוד מפתיע כשבשבוע שעבר קיבלתם שני פנדלים שלא היו ולא נבראו שתקת, אבל הביקורת שלך היום מעוררת רחמים.
    פגשתי אותו לפני 3 שבועות, כנראה שזה עזר לפנדלים שקיבלנו , כאשר בכל מקרה אחד מהם היה ודאית. מעורר רחמים אני לא, פשוט לא נעים לך לקרוא ביקורת אובייקטיבית /
    הצהוב הראשון של קוראדי לא היה?אתה פשוט מעורר רחמים.מרפק ברור לפנים של וידיץ', קוראדי כלל וכלל לא הלך לכדור.הצהוב השני גם כן מוצדק, התחזות מגעילה, או שאתה גם חושב שהיה פנדל, כי אותי זה לא יפתיע.
    "רק צהוב אחד לרוני".די די אתה בדיחה
    לא, וזאת בכלל נהייתה תופעה שכל פעם ששחקן התקפה עולה ללנגיחה הוא מועמד אוטומטי לקבל צהוב על איזה תנועת רפלקס של היד. אני לא חושב שהיה פנדל, אבל פול צריך להפעיל שיקול דעת, להרחיק שחקן על 2 צהובים שלא קשורים ממש למשחק זה טפשות.
    ניצול מצבים מקסימלי של יונייטד?עוד שלושה שערים בקלילות היינו צריכים להבקיע.
    כן ניצול מצבים מקסימלי, הסיטי יכלו להבקיע גם 3-4 שערים אם היו טורחים לנצל את המצבים הטובים
    פרדיננד במשחק ענק, ניטרל לחלוטין את קוראדי שלא עשה כלום והחל להתעסק במרפקים והצגות, או שאתה עדיין חושב שפרדיננד הוא עגלה?
    מה ענק בדיוק? קוראדי עשה ממנו צחוק, לכל כדור גובה האיטלקי הגיע. וידיץ' היה זה שעוד איכשהו הצליח להסתדר עם קוראדי. פרדיננד היה ונשאר עגלה, בלם הוא אף פעם לא היה, והספר שהוא הוציא מגוחך ורק מצדיק את הטענה של להמן שזה טפשי ששחקן בגיל 25 מוציא ספר כאשר אין לו יותר מדי מה לספר משנות הקריירה הקצרות שלו.

וכמובן, ללא כל הפתעה, אף מילה טובה ליונייטד.אתה כנראה שייך לענף אחר.
    תסתכל בסוף הפוסט המקורי שלי ותראה שלא קראת, אבל זה לא מפתיע אותי כי אתה מתנהג בהתלהמות ובריונות שמתאימה לאחד מאלילך, ויין רוני.

11. George Best Member

טוב, אין עם מי לדבר..

רק שאני אבין, אתה באמת חושב שפול צדק כאשר נתן לכם שני פנדלים?
    רוזיצקי לא צלל, וואן פרסי לא נגע ביד?

אם אתה באמת חושב כך, שבת שלום.

12. BLUE MOON Member

תחושת פספוס ענקית. אחרי השער הנהדר של טרבלסי כבר הרגשתי שזהו, סיטי בדרך למהפך, אבל אז עוד טעות של ההגנה ורונאלדו מסיים את המשחק. עכשיו צריך להמשיך להישתפר, שתי ניצחונות רצופים ואנחנו כבר בחלק העליון של הטבלה.
    הרי כאלה אוהדי סיטי, נועדנו בשביל לסבול.

13. Rudess Member

כשתענה לי אם גרהאם פול לא היה צריך להרחיק את רוני לפני שנתיים בהייבורי, או לא לתת פנדל ליונייטד לפני שנתיים ב-2:0 באולד טראפורד, והפנקס עוד פתוח לכל הטעויות של פול בקריירה העלובה שלו , אז אני אענה לך. בכל מקרה, מה שהיה לי להגיד לגרהאם פול, אמרתי לו אישית :)

MERRY CHRISTMAS http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

14. W.Rooney Member

רונאלדו, 3-1.

בשבילך, ביאליק (ואני בטוח שאתה מבין ..)

15. VaN Member

איזה כיף לך ראית את גרהאם פול.
    הקנאה אוכלת את האדם, משחק נהדר משני הצדדים ההתקפה של סיטי הייתה מעולה אבל בכל זאת אני חשוב שהנצחון הזה מגיע ליונייטד גם בגלל השליטה וגם בגלל ניצול המצבים.
    אם כבר מגיע למישהו אדום אז זה לת'אצ'ר פשוט נכנס לרונאלדו בכל מפגש ביניהם ברגליים בלי קשר למשחק.
    בצד האדום רונאלדו היינצה סקולס ולטעמי קאריק ראויים לשבח ובצד התכול ריצ'ארדס סאמארס ואסל ואיירלנד שנכנס הייו מעולים.