מחזור 17 ענק בפרמיירליג: מנצ'סטר אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏8/12/06.

1. אבו Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx קמפבל

קמפבל שבוע הבא מגיע לגרוב. ולא בתור שחקן ארסנל.

ומה "ידוע" בדיוק? תגיד לי מה אתה רוצה?
    ארסנל וצ'לסי זה דרבי לונדוני יוקרתי בפני עצמו.

עזוב עזוב על מה אני מתווכח איתך פה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

2. THE STRETFORD END Member

BLUE MOON

בבקשה:
    אני כתבתי בתחילה שסטטיסטיקה לא תמיד אומרת את האמת,כן הוספתי ש
    "אני זוכר במחצית הראשונה שהטלוויזיה הראתה נתון של 5 דקות מסויימות הרבה לאחר השער הראשון שבו יונייטד החזיקה ב 70% בכדור לעומת 30 % של שיטי"

אתה ענית:
    "לפני כמה הודעות כתבת "סטטיסטיקה זה נחמד אבל לא תמיד מספר באמת מה היה על הדשא!"- וכנראה זאת התשובה הכי טובה למה שאתה אומר, אחוז ההחזקה בכדו יכול להיות גם פסים וביזבוז זמן, זה מה שמשקף מי יותר טובה על המגרש?"

כלומר מהדברים שלך אני מסיק שאותם 5 דקות שהתכוונתי אליהם היו לא יותר מהעברת זמן,
    אז סטטיסטיקה לפעמים היא יבשה אבל שוב האם יונייטד"העבירה את הזמן" באותו אחוז החזקה בכדור שאני התכוונתי אליו?

אז כמה כסף אתה רוצה להביא לי?

כתבתי על מהלכי השער של יונייטד,כתבתי על המצבים של שיטי ושל יונייטד,איזה עוד נימוק אתה רוצה?

3. BLUE MOON Member

פייי איזה הסקת מסקנות מעניינת!
    אמרתי "אחוז החזקה בדור יכול להיות ביזבוז זמן"

חבל, אהבתי את הפילוסופיה שלך- פעם הבאה תוודא שהיא נכונה.

4. Evra Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx יפה, כל הכבוד.

אולי באמת כדאי שתתווכח עם גאונים שמבינים יותר...

5. THE STRETFORD END Member

BLUE MOON
    כתבת את זה בהקשר לדוגמא שהבאתי,מה אתה היית מסיק?

אבל עזוב,אני אטום,הבעיטות מרחוק של שיטי היו הזדמנויות טובות יותר מאלו של רוניי מ2 מטר מול השוער או גיגס 10 מטר מול השוער,שיטי היתה שווה תיקו,השערים או חלק מהשערים של יונייטד הגיעו מכלום כי לחץ של רוניי והיינצה ליד דגל הקרן על דאן זה כלום ולא קשור לכדורגל.

לך....תגדל גרניום.

6. אבו Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx יפה, כל הכבוד.

אולי באמת כדאי שתתווכח עם גאונים שמבינים יותר... [/quote]
    אני רוצה לראות אחד שחושב כמוך.

העיקר שקמפבל לא משחק מחר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

7. eastlands Member

סטרטפורד- ניצחת בדרבי סחתיין .
    אבל מה אתה מתוכח כמו תינוק על שטויות ,של מי המצבים יותר מסוכנים ,או ההתלהבות שלך מהלחץ בשער השני (שבסופו של דבר נכנס במזל ,אחרי שהיינצה בעט לשער ברגל ימין ,ולפינה הרחוקה ואחרי הפיספוס בהגנה ,סהה דחק כדור שעד עכשיו לא נכנס) ,ויכוח משעמם ,בדיוק כמו הקהל שלכם שבדרבי וביתרון 1-3 עוזב את היציעים ,וממהר לפני הפקקים לתחנת הרכבת ללונדון .
    בסך הכל ולאור ההבדלים העצומים בליגות ,סיטי הפתיעה היום לטובה ,ריצ'ארדס הוא מגן ב2 דרגות יותר טוב מנוויל ואן על כך ויכוח בכלל , בשער נהיננו היום משוער שערך את הופעת הבכורה היום ,ובאיחור של 3 חודשים ,ראינו ניצוצות של מנהיג אמיתי בשער , ברטון ואיירלנד בקישור נהלו את המשחק לדקות ארוכות והיו הרבה יותר דומיננטים מסקולס וקאריק ( לא להאמין שהוא שיחק היום בכלל)

בסך הכל הרבה עידוד להמשך ,והרבה הרבה יותר טובים ,מרוב הקבוצות ששיחקו העונה ברפש ללא שום תוכנית לכבוש שער בכלל.

8. AW forever Member

וואו, כמה גולים במשחקי המחזור הזה. BLUE MOON- אני רואה שגם לך היה את העונג להתווכח עם סטראטפורד- הרופא שלי אסר עליי לעשות את זה יותר מפעם בחודש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    מחר אנחנו בגשר, ויש לי בוחן בדיוק על המשחק (הקורס הכי מקולל שלקחתי באוניברסיטה מבחינת ההתנגשויות שלו עם כדורגל)- נקווה להעיף אותו מהר ולרוץ לראות את המשחק.

9. אבו Member

אתה אשכרה מתכוון לא להבריז מהבוחן הזה?

נו טוב...

10. AW forever Member

כן, ברור, אני מתכוון להבריז מבוחן של 30% מהציון בקורס חובה, שגם ככה אני מבריז ממנו כל יום ראשון... לא, ממש לא נראה לי. בכל מקרה הבוחן מתחיל בשש, נראה לי שאני מספיק חכם לסיים אותו כך שאגיע למחצית השניה.

11. eastlands Member

סטיוארט פירס- יחיד הסגולה בכדורגל ,שעדיין מסוגל לפרגן לשופט על הרחקה ,ולכעוס על קוראדי שנפל מהר מידיי , עוד הוסיף פירסי היום " בניגוד לעוד 19 מאמני פרמייר ,אן לי שום טענות וקירקוקים , השבוע אני אדבר עם קוראדי ,ואני מאמין שאחרי הדיבור ,הוא כבר לא יפול כל כך מהר"

האם פירסי פותח היום חשבון עם מאמני הפרמייר? למי אכפת ,ענק פירסי ,אישיות מדהימה .

12. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    הקהל שלנו היום בתצוגת עידוד מרשימה ויותר מזה הוכיח בגרות וספורטיביות כשהסטרטפורד אנד במחיאות כפיים ליווה את מיכה ריצארדס כשיצא פצוע על אלונקה,הקהל שלנו יודע להעריך איכות כשהוא רואה זאת גם אצל היריבות.

אם מישהו חושב ששיטי היתה שווה ליונייטד ומתעקש על כך אז השטויות לא מגיעות מהאיזור שלי,
    שיטי אכן הפתיעה לטובה וכתבתי זאת מההתחלה אבל הניצחון של יונייטד מוצדק,עם שער כזה או אחר.

30,30,30,30,30,30,30

13. BLUE MOON Member

סטרטפורד- תמשיך לזיין את השכל על פילוסופיות מהתחת, ליצנים וריבים של ילדים בני 3, לי זה נמאס.
    עכשיו למשחק של היום:

לעיתים רחוקות יוצא לי להיות מרוצה מהפסד והיוםזה קרה. אחרי הכל, יונייטד טובים יותר מאיתנו והטבלה משקפת זאת, אבל היום ראיתי סיטי אחרת, שונה. סיטי שנלחמת, שלא מוותר, שלא נשברת, סיטי יציבה.ריצ'רדס בהגנה כמו תמיד גדול, והיום ראינו את ההבדל בין מגן תוקף שלא נח לרגע, מגן צעיר ואנרגטי כמו ריצ'ארדס לבין מגן זקן ועייף כמו נוויל. דאן ודיסטאן לא היו טובים היום, אבל גם לשחקנים יציבים כמוה יש נפילות לעיתים. תאצ'ר היה חלש כרגיל ולא הסתדרעם המהירות והשליטה בכדור של רונאלדו. בקשר לשוערים- וויבר היה טוב עשה מה שיכל, לעומתו איזקסון נתן משחק הירואי עם הצלה מדהימה כשקפץ מצד אחד והספיק להגיע לצד השני לפני שהבעיטה של רוני נכנסה. ברטון היה טוב במחצית הראשונה והגיע לכמה מצבים ובמחצית השניה כמעט ולא הורגש. ריינה ממשיך במגמת הירידה ביכולת ונראה היום כמו הצל של עצמו. טרבלסי היה נהדר למעט כמה איבודי כדור מעצבנים. וואסל היה מצויין ועשה בעיות לנוויל עם המהירות המדהימה שלו. קוראדי נראה כבד מתמיד, וסאמארס לא רע אבל חייב לעבוד על המסירות שלו.

בקיצור, עכשיו סיטי צריכה 7 נקודות מתוך 9 כדי להיכנס לטופ 8. אבל מה יכול להיות רע כשיש לך את פירסי ועוד 11 לוחמים, וכמובן עשרות אלפים שרוצים לעצור את הספירה של סטרטפורד.

העתיד לא יכול להראות תכול יותר.

14. XabiAlonso Member

בולטון שוחטת את ווסטהאם!
    כבר 0-4 לבולטון!!!!!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

15. spurs Member

כמות שערים מדהימה במחזור הזה
    חמישייה שלנו 2 רביעיות מליברפול ובולטון זה לא מעט שערים