מחזור 18 בלאומית: תיקו בקרית שמונה, סכנין בורחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏26/1/07.

1. Spanish Weapon Member

בניגוד להרבה אנשים , אני עדיין לא מעלה את סכנין ליגה.
    נכון , הם בפורמה נהדרת , אבל כמו קרית שמונה שהוכיחה זאת , גם סכנין יכולה ליפול.

ומה אפשר להגיד על המשחק שלנו מחר בקרית שמונה חוץ מזה שאם מחר מפסידים ליגת העל תיראה רחוקה מתמיד?

יאללה הפועל

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי נצרת אימצו את תלבושת החוץ של ברצלונה של שנה שעברה ?

3. הפועל אשקלון בדם Member

הלאה יום שני אשקלון משפיליאת רעננה

נצכרו 1500 כרטיסים במכירה מוקדמת ונותרו עוד 2000 בקופות הלאה כולם לבואאאאאאאא

4. עכו_בדם Member

איזה משחק חלש היה אתמול לקבוצות..
    פשוט משחק משעמם והצטערתי שבכלל הלכתי..
    הבעיטה היחידה לשער של עכו הייתה בדקה ה-75 בערך, וגם הבעיטה הזו בקושי הגיעה לשער..
    שאננות השחקנים.. זה ברור בכל ליגה בארץ שיש משחק קצוות..

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/07
  5. Spanish Weapon Member

אל תזלזל בכלל ברעננה.
    גם אני זלזלתי בהם לפני המשחק שלהם נגדינו מלפני שבועיים ובסוף קיבלנו בראש (עם הרבה מאוד עזרה של השופט אבל בכל זאת ניצחו)

6. עד המוות אשקלון Member

לא מזלזלים באף קבוצה!!!

פשוט הפועל אשקלון בתנופה רצינית עכשיו אחרי 5 משחקים ללא הפסד ורעננה פה בבית עם הקהל שלנו נקווה שניברח מהתחתית

7. Spanish Weapon Member

נו ואנחנו הגענו למשחק נגדם אחרי 7-0 על נצרת עילית בגביע הטוטו ו6-0 על בני לוד בליגה.

עדיף לבוא קטנים במקרים מסויימים.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אני קצת לא נגיד הרמתי ידיים, אבל אני אקבל את זה אם לא נעלה ליגה העונה. יש יותר מדי בלאגן בפן הלא מקצועי (וגם במקצועי) שמורידים מאיתנו הרבה מאוד כוח, ודברים שמענו מהקבוצה הזאת לעלות קדימה בזמנים הטובים שהיה מומנטום, הכל נעצר. אני לא אומר שאנחנו לא מספיק טובים, כי יש סגל מספיק טוב כדי להתמודד על העלייה אבל איך אני יסביר את זה, השחקנים כל כך רוצים עד כדי כך שהם פשוט מרגישים לחץ בשביל הקהל, הרגליים רועדות וככה קשה להצליח. הלוואי שגם אם לא נעלה, לנדאו ישאר, הסגל הנוכחי ישאר ואני חותם על עליית ליגה.

בינתיים היום זה נראה כמו 1 באנקר, אבל כבר הוכחנו שאנחנו יכולים לנצח בכל מגרש כך שאי אפשר לדעת, אם נפסיד פה הסיפור גמור העונה.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיפור לא גמור גם אם נפסיד לירן אבל בטוח שזה נראה לא טוב .

אני זוכר לפני 4 מחזורים בערך שהיינו בשיא הפורמה אנשים התחילו לדאוג לגבי הפועל חיפה וזה , ותראה היום את חיפה 2 נק' מהקו האדום .
    הליגה הזו מוזרה ש3-4 נצחונות אתה פתאום מועמד לעלייה , 3-4 הפסדים אתה מועמד לירידה

10. ג'וני ווקר Member

אני חושב בדיוק כמוך!!!
    אכלתי קש מהצבא כל השובע ורק חסר לי שב"ש תפסידדד...

אבל בתכלס אין מה להיות כל כך בטוחים במשחק היום אנחנו מגיעים בהרכב חסרר ביותרר!! וק"ש הולכים לפוצץ את האיצטדיון שלהם ואנחנו כנראה נשמש כתפוארה ולא יותר מזה!!!!
    בכל מקרה שנצליח

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מטומטם צבי רכבי. הנה עוד אחד שיש לו כסף ולא יודע להתראיין. תשלם את הכסף ותסתום את הפה!! מבחינתי תילך הביתה, לא צריכים ניהול כזה פה. להעביר ככה ביקורת על לנדאו יעשה רק רע.

אידיוט.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קרית שמונה הייתה טובה יותר, למרות זאת היינו יכולים גם לנצח (ברור שגם להפסיד) וזה יותר מאכזב בגלל שמשאר הפער של 4 נקודות וחבל.
    באר שבע לא הצליחה לפתח משחק כדורגל ראוי היום בגלל שחיסרונם של מיקוצ'דזה וצגאי הוא גדול מדי וקשה היה ככה לשחק בצורה רגילה.

הנחמה שלי, למרות שזה לא נותן לנו נקודות, זה הקהל שהראה שגם 50 אוהדים יכולים לעשות בית ספר ל-1,000 אוהדים.

13. lltk Member

תוצאה משקפת למשחק - אין לי ספק שב"ש בהרכבה המלא - עם שרון עמר, מיקוצ'דזה, צגאי, פדידה על הספסל ואילוז, איכותית יותר מכל קבוצה אחרת בליגה.
    גילי לנדאו מוציא מהסגל הנוכחי מעל ומעבר והיום גילה בלם מצויין בשם נדב קידר.
    ק"ש, למרות שהגיעה למספר מצבים טובים, לא מרשימה אותי מבחינת צורת המשחק שלה כאשר הכל מבוסס על כדורים ארוכים והגבהות, אין הנעת כדור, אין צירופים - כלום.
    יבוריאן אגב, היה צריך להיות מורחק אחרי הבעיטה הפראית עם הפקקים של הנעל באשכיו של קידר (ואם אני לא טועה הוא על תנאי), השופט התעלם ויבוריאן כבש בעצמו את השיוויון, גם היה ספק פנדל על בונפלד.

14. ActioN Member

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/07
  15. TariboWest Member

מי שראה את המשחק, איך נדב קידר היה?