מחזור 18 בלאומית: 0-0 משעמם בין חיפה לר"ג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/1/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בעבירה הראשונה זאת עבירה עם רגל גבוהה, פקקים כלפי חוץ, תחשבו שחקן נכנס ככה לרגל של שחקן.. אדום קלאסי לשופט. אותו דבר.

2. הרצליה Member

למרות שלא ניצחנו יצאתי דווקא די מרוצה.
    לא יודע להגיד לכם בבירור כי מהמגרש יותר קשה לראות מאשר בטלוויזיה אבל מהמגרש זה היה נראה כאילו כבדה רק מחכה שמסודי יתקרב כדי לזרוק את עצמו 700 מטר באוויר.

סך הכל החלוץ החדש נראה רכש מצויין במיוחד יחסית לשלושת הזרים העילגים שהיו לנו בתקופתו של לחמן.
    משחק ענק ענק ענק למגן הימני ג'וש קנט שניטרל בצורה ענקית כל פעולה של באר שבע מהאזור שלו, איתמר ניצן זה כבר לא חדש, שוער גדול.

ביום שלישי שוב משחק נגד באר שבע הפעם בגמר גביע הטוטו, אחרי היום נראה לי שיהיה מאוד מעניין.
    בשבוע הבא קרב ענק נגד בני לוד, חייבים לקחת את המשחק הזה,תיקו לא יתקבל בחיוך כמו היום בשום מקרה.

שבוע טוב לכולם.

3. *הפועל-רעננה* Member

איזה כיף לנצח משחק שכל כך לא מגיע לנו.
    שתי הקבוצות היו חלשות.
    לינדר נכנס במחצית השניה ובזכותו נכבש השער.
    אני מקווה שאלי כהן ייתן לו לפתוח על חשבון הליצן השכונתי, גיא כוואז (שני קשרים אחוריים זה מספיק... לא צריך את הגולם הזה בהרכב...)
    גומרזנו היה לא רע וירד יותר מדי אחורה בשביל לקבל כדורים, אני בטוח שיהיו לו משחקים טובים יותר.

הפועל ירושלים שיחקה פשוט מגעיל ובצורה מאוד לא ספורטיבית לאחר שהוצאנו כדור החוצה כששחקן שלהם נפצע, והם לא החזירו את הכדור לרעננה וכמעט כבשו בגלל זה.
    הפועל ירושלים - מאחל לכם שתרדו ליגה ואחר כך תרדו עוד אחת. גועל נפש!

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי יותר מסיבוב של משחקים, או ליתר דיוק אחרי 17 מחזורים של כדורגל, יש להוריד את הכפפות:

1. אין יותר זמן התאקלמות - לא לגיא לוי, לא לזולו, לא לקדוסי ולא ליתר אנשי הקבוצה.
    17 מחזורים זה המון זמן, עבור מאמן ועבור שחקנים. נכון, לא הייתי ממהר לשחרר שחקן זה או אחר או מאמן זה או אחר שמציג יכולת בינונית לאחר 17 מחזורים, אבל יש להתחיל להפיק לקחים לקראת סוף השנה, שם תהיה צומת דרכים עצומה עבור הקבוצה, שכן דין שחקן או מאמן בליגה הלאומית הוא לא דין שחקן או מאמן בליגת העל.

2. אחרי שאמרנו את זה, הגיע הזמן לדבר על מאמן הקבוצה, גיא לוי. להעלות הרכב נכון זה חשוב מאוד עבור מאמן. היום גיא לוי העלה הרכב נכון מאוד של באר שבע, עם 2 חלוצים ועם חשיבה התקפית. אבל כאן לא נגמרת עבודתו של מאמן. גיא לוי נראה השנה במהלך משחקים כאילו הוא מאוד מקובע, כביכול מה שמתרחש במגרש לא קשור אליו, וגם אם הוא כן מגיב, הוא כמעט תמיד מגיב באיחור. נניח וגיא לוי חושב שמליקסון לא משחק טוב במחצית השנייה או שהוא עייף, למה להכניס את קוסטרוב רק בדקה ה90 ולא בדקה ה80? ואם קוסטרוב כבר נכנס בדקה ה90, למה לא לנסות לפני כן לשנות למליקסון אגף או תפקוד במגרש? שכן בהוצאת מליקסון גיא לוי סימל שהוא לא מרוצה מתפקודו של מליקסון. הכיצד יתכן שמכבי הרצליה, שמההרחקה חשבה רק איך להגן, לא קיבלה מולה קבוצה שתוקפת גלים גלים? למה לא להגיב להרחקה ולשינוי במשחק בחילוף התקפי או בשינוי התקפי בקבוצה? למה זולו שכבר שבועיים עושה רק נזק מסיים עוד 90 דקות? מה בנוגע למחשבה יצירתית, כמו הכנסת מליקסון שהיה קטסטרופה במחצית השנייה לאמצע, או כבדה לאמצע, במקום זולו, והכנסת אלקיים כקשר באגף, לא עולה בדעתו של גיא לוי? נניח וההחלטה היא לבצע חילוף של חלוץ בעבור חלוץ, למה לאחר מכן, כשהדבר לא עובד, גיא לוי חוזר על אותה מגמה? מדוע הקבעון המחשבתי הזה? לגיא לוי יש 50% אחריות על ההפסד היום, לצערנו הדבר חוזר על עצמו יותר מידי השנה. ל50% השני של שחקני הקבוצה, אני תכף אגיע.

3. נגמרו התירוצים גם לשחקני הקבוצה. לא יכול להיות שכאשר אני מדבר עם אנשים על העובדה שזולו איבד היום בלי הפסקה כדורים (כולל הכדור שהוביל לגול) בתגובה אנשים מספרים לי שזולו גם דייק בכמה מסירות. לא יתכן שכשאני מדבר על משחק שכל שחקני הקבוצה צריכים להוריד את הראש אנשים מדברים איתי שהשחקנים הגיעו להזדמנויות. הגיע הזמן שאנשים כאן יתחילו להפנים, התפקיד של קשר אחורי זה לדייק במסירות, התפקיד של קבוצת כדורגל זה לא רק להגיע למצבים, אלא גם לכבוש מהם. ואם שחקן כמו קדוסי מגיע לכל כך הרבה הזדמנויות, אז אם כל הכבוד לא מנחם אותי שהוא כבש 4 שערים העונה אלא מעניין אותי שהוא צריך 5 הזדמנויות של כיבוש כדי לכבוש. נכון, לצערנו בתחילת השנה הייתה לנו בעיה בכיבוש שערים, ויש הבדל בין החמצות שתמיד יהיו לימים שבהם הכדור פשוט לא נכנס, אבל יש דברים שהם מגמתים. ההחמצות של קדוסי הם כאלה, האיטיות של סימיוני היא כזאת, היכולת העלובה של אלול, קידר, זולו ולצערי אסי הם גם כאלה.
    במשחקים כאלה הפועל באר שבע, בטח בהתאם לנסיבות, חיבים לקחת 3 נקודות.

4. נניח ודילגתם עד לסעיף 4, או ששכחתם עכשיו כל מה שאמרתי עד עכשיו, מגיע לשחקנים שלנו לקבל היום את המילה ביזון, על העובדה שב20 דקות האחרונות הם לא ניסו. תמיד אמרתי, יש ימים רעים, וגם להם יש ביקורת, אבל לא לנסות אפילו, לשחק את ה20 דקות בהליכה ובצורה כל כך נרפית, ביזיון זה המילה היחידה, זה מה שהרגשתי ב20 דקות האחרונות.
    אם אתם מחפשים את הסיבה לכעס ולאכזבה של כל אוהדי באר שבע היום בסיום המשחק, אתם תמצאו אותם ב20 הדקות האחרונות של הקבוצה. השחקנים צריכים לבקש סליחה מכל אוהד ואוהד שקשור להפועל באר שבע, כי ב20 דקות האחרונות היום הם לא היו מקצוענים ולא ייצגו בכבוד את השם של הפועל באר שבע
    .

5. לסיום, יש להפיק מסקנות. לדעתי כבר בשבוע הקרוב על הפועל באר שבע להתחזק בבלם לאור היכולת העלובה של יניב אלול את נדב קידר. בנוסף, אם כל הכאב, יש להוריד את אסי רחמים לספסל ולהכניס את דוידי לשער. נכון, אין ספק שאסי לא סומך על הבלמים שלו ולכן הוא יצא לכדור היום, אבל גם אין ספק שבלי שום קשר אסי חייב לקבל אחריות על ההחלטות שלו.
    אסי הוא אדם ענק וספורטאי ענק, ואני מעדיף לזכור אותו כאחד כזה, לכן אולי עדיף עכשיו, לפני שאנחנו באמת נפגע, להוריד אותו לספסל. גם זולו חייב לרדת לספסל. בואו נעזוב רגע את היכולות, היסודות של הבחור מאוד מאוד לא טובים. הוא צריך לעבוד לפחות עוד שנה על עצמו כדי לקבל אצלנו את חולצת ההרכב הראשון.
    אנשים יחשבו אולי שאני מגזים, שאני חופר, אבל אפשר לקרוא לטופיק הזה סיכום של הדברים הרעים בהפועל באר שבע לאחר יותר מחצי עונה. נכון, יש הרבה דברים טובים בהפועל באר שבע, ויש לשמר אותם ( מליקסון, אוקנגו, כבדה), אבל את הליקוים יש לתקן, ובמיידית, שכן אנחנו כבר מס' מחזורים נענשים בגלל אותם דברים מאותם אנשים.

5. קטלוני Member

המשחק בין הפועל חיפה לסגניתה הפועל ר"ג בוטל בגלל שמישהו שכח להפעיל את מערכת הניקוז.
    בשביל מה רצתי מהבית למשחק,יצאתי סחוט לגמרי ועד שהגעתי לשער השומר מודיע שהשופט ביטל את המשחק.

בחיפה אגב,כל היום ירד גשם.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/09
  6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עכו השיגה ניצחון דרמטי על כפר סבא

http://img87.imageshack.us/img87/7167/66025612wt9.Xxx

היום, כאמור, נערך המשחק בין עכו לכפר סבא. מעוז סמיה העלה את האורחים מהשרון ליתרון בדקה ה-40.
    הקבוצה של סלובודאן דראפיץ' קיוותה לרדת עם יתרון להפסקה, אלא שתומר תייר כבש את שער השוויון דקה לסיום המחצית.
    3 דקות לסיום המשחק עשה רועי דיין את המהפך כשכבש את שער הניצחון לצפוניים, שניצחו 2:1.

הקבוצה של ירון הוכנבוים (32 נק', 18 משחקים) עולה, זמנית לפחות, למקום השלישי עם 32 נקודות,
    על חשבון הפועל באר שבע (מקום רביעי 30 נק', 17 משחקים) והפועל רמת גן (מקום חמישי 30 נק', 16 משחקים)

בעוד פחות משעה תארח אחי נצרת את האחרונה בטבלה מ.ע. קריית אתא.

7. Joni Member

לרעננים, מיותר להזכיר את המשחק המגעיל שלכם אצלנו בסיבוב הראשון. זה הכדורגל, אלה משחקי חוץ בטח ובטח כשאתה נאבק בתחתית.
    את האיחולים תרשו לי להחזיר חזרה אליכם, אבל אני לא דואג, אתם לא תעלו. התפקיד היחידי שלכם בכדורגל הישראלי הוא להרוס לאחרות ולא לתרום לעצמכם. בדיוק כמו שהמטרה של הפועל עכו מסתכמת בלהשאר בליגה ולמכור משחקים מיד אחר כך.

נתראה בעונה הבאה, בלאומית לצערי.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

במפגש נוסף שנערך היום גברה אחי נצרת בביתה, 2:0, על האחרונה בטבלה, עירוני קריית אתא.
    את השערים כבשו: סרג' איילי בדקה 38' וחיים סילבס בדקה 41'.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל חיפה אירחה היום את הפועל רמת גן, במשחק שהיה אמור להתקיים בשישי אך נדחה בעקבות שיטפון באצטדיון בגלל הגשם,
    המשחק הסתיים ללא שערים ולמעשה, ללא הכרעה, 0:0 בסיום בין שתי הקבוצות.

הפועל חיפה מוליכה את הטבלה עם 39 נקודות ומגדילה את הפער שלה מהמקום השביעי ל20 נקודות,
    הפועל רמת גן, עם משחק חסר יש לציין, במקום הרביעי עם 31 נקודות.

10. קטלוני Member

המשחק היה אומר להיות בשבת.

אם ככה נמשיך לשחק עדיף שלא ניסע לוסרמיל.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אה, טעות שלי, תודה על התיקון.

12. הפועל_23 Member

מה אני אגיד על המשחק הזה...
    טוב נו, שיהיה.
    ביום שבת נגד אחי נצרת מהמקום השישי. משחק על 6 נקודות.

הרכב:
    רפי כהן, קובי מוסא, אסי דומב, אבי סופר, תמיר בן עמי, וויליאם סוארז, משה אבוטבול (שוקי סדיס), שי רביבו (שי חדד), קובי חסן, מור גולן, ג'ורג' דאטורו (רוני אוחנה)

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/09
  13. קטלוני Member

אני אשמח לניצחון שלכם שיגדיל את הפער שלנו מאחי שבמקום האחרון שעולה ליגה.