מחזור 18 בליגת העל: בית"ר והפועל ת"א נפרדו בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏26/12/11.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגמת ההשתפרות שהתחילה במעט במשחק נגד עכו נמשכה היום ובאמת היום היינו יותר טובים מהפועל והגיע לנו ניצחון אבל במצבנו תיקו זה לא רע, בנוסף הבקענו משחק שני ברציפות.

ההגנה עם בראשי נראית הרבה יותר טוב, הוא פשוט נותן עבודה וחבל שיובל הטיפש לא מחזיק ממנו, אני בטוח שעם בראשי במקום פורטיז'ו מתחילת השנה אנחנו סופגים פחות כי בראשי יכול להתפתח לבלם לא רע בכלל, יש לו נתונים טובים ושקט נפשי וגם קורא את המשחק טוב, אבל עם המאמן המפגר שיש לנו לכו תדעו מה יקרה.

עם הפציעה של דסה שכנראה יעדר תקופת זמן לא קצרה אנחנו נשארים בלי מגנים - ברק משה, חדד וריקן לא מגנים ועדיף לתת לבן סימון וירוחם את הבמה באגפים ולמשה והשאר לשחק בתפקיד הטבעי שלהם למרות שהיום חדד וברק משה(איפה החביאו אותו עד עכשיו, שחקן עם עתיד) נתנו משחק סביר על הקו.

איינבינדר עם פנדל מפגר אבל חוצמזה משחק לא רע, תמיד בא לקבל כדור ונמצא בכל מקום.
    קובי מויאל נינג?ה וכרגיל נתן את שלו, ריקן וברוכיאן סבירים ולא יותר, נחמני ניסה אבל לא היה משהו, בן שושן עשה את שלו בהתקפה אבל חייב להתחיל לחזור לכבוש.

ומה נאמר על דיאמנט? חלוץ לא מוכשר אבל שם את הגול של החיים שלו, אולי זה התחלה של תקופה חדשה בשבילו ויהיה לו יותר ביטחון ואולי זה רגע חד פעמי אבל אין ספק שלהבקיע נגד הפועל שער כזה זה משהו לכל החיים.

בשבת הפועל חיפה במשחק תחתית קריטי, חייבים לנצח.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גזענות? איפה? צבע העור שלי יותר קרוב לפטי מאשר לדבאלשווילי.

זה הגאורגי משתיק את הקהל -
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/2/26/SnowflakeGorilla.Xxx/200px-SnowflakeGorilla.Xxx

וזה הקונגולזי -

אני בעד למגר את הגועל.

3. skyday20 Member

4. alexshw Member

זה רק יעשה עימנו חסד.

5. Bensh Member

איך לעזאזל לא ניצחנו את זה... הפועל לא נשמה היום

תודה לך בית"ר

6. Gnus Avenue Member

שלומי אזולאי פשוט חלוץ מצוין, איך וויתרו עליו בחיפה אין לי מושג.

7. Sergio Ramos Member

עשו לו טובה.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

באמת שאין יותר מרגש מלנסוע באמצע שבוע למשחק בק"ש

חבל על התוצאה אבל זה היה צפוי
    כל התגרה שמפורסמת באתרי הספורט הייהת כל כך מפגרת
    ויכוח בין 2 ילדים אוהדי קריית שמונה ל2 ילדים אוהדי הפועל פ"ת
    ויכוח מילולי בלי שום מגע פיזי והמשטרה פשוט באה והורידה את הקהל של הפועל פ"ת מהאוטובוס בשביל למצוא את 2 הילדים בשביל לעצור אותם ( לא שמעתי אף פעם שעוצרים ילד בן 14 על קללות )
    משם כל הקהל והכוח המשטרה המוגזם ( סדרנים, משטרה ומג"ב ) התחילו במכות שנמשכו כמעט חצי שעה
    כשאוהדי הפועל פ"ת מבהירים להם שאין להם עניין בעימותים האלה בכלל ושברגע שהם ייתנו לנו לעלות לאוטובוס אנחנו נוסעים אבל המשטרע שכנראה מאוד משעמם לה בקריית שמונה כל פעם השאירה אצלה 2-3 אוהדים וכמובן שהאוטובוס לא יכול לנסוע אם לא כולם עלו ואז שוב מתחילים להתווכח ושוב ללכת מכות סתם.

אבל באמת שאין יותר מרגש ממשחקים כאלה, גם לעצור את התנועה באמצע הכביש כשרואים את האוטובוס של הפועל פ"ת רק בשביל להבהיר להם את החשיבות של הדרבי, ענק.

ד"א באיצטדיון ראש הזהב היו היום כ800 אוהדים, מרשים ביותר.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/11
  9. סטפן שאלוי Member

איפה כל המטומטמים שלא האמינו במתן בראשי? טפי עליכם!

יאללה חורר בן-חושף, הבלוף שלך נחשף סופית, יאללה לך תמכור תיקים בשוק של פתח-תקווה, יחד עם התוכי שימיו בבית"ר ספורים, והוא בקרוב מאוד יפוטר ללא פיצויים.

גם את האזיקים שהבטחתי לכם - קיימתי. חכו שצו איסור הפירסום יוסר, ואז כל הזבלים כאן שקיללו אותי ייעלמו חזרה לאתר של התוכי השקרן, החרטטן, והממציאן. טפי גם עליכם!

בקרוב, אוהדי בית"ר האמיתיים שקוראים לפיטוריו של קורנבלוף בע"מ ישלימו את משימתם, בעזרתה האדיבה של משטרת-ישראל.

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

משחק שני רצוף שאייבינדר גורם לגול נגדינו. מה יהיה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx
    משחק שני רצוף שרואים יכולת טובה יחסית, אך השאלה אם זה בזכותינו באמת ולא הקבוצות שעמדנו מולן שבמומנטום שלילי, בכל אופן לא אקח את הקרדיט לשחקנים.
    בכל מקרה, לשחק וב לא מביא נק' (לא מספיק).
    עם ה2 נק' במחזורים האחרונים אנחנו רחוקים רק 3 נק' ממקום שיורד, כך שאווירת האופוריה הזעירה שקורנת על כולם כדאי שתיעלם ומהר.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וחשוב לציין שכל הרחקה יותר טיפשית מהקודמת לה. השבוע נשברו כל השיאים כשיובל שבתאי פשוט הכניס עוד כדור למגרש כדי לעצור את המתפרצת שלנו וקיבל צהוב שני ואדום.

היינו צריכים לסיים את המשחק עם כיבוש של 4-5 שערים אבל ההתקפה שלנו שוב הוכיחה שהיא התקפה פרווה. חלוץ בינואר הוא הכרחי כדי להבטיח את ההישארות.

הקהל היה נפלא אתמול ודחף את הקבוצה קדימה גם לאחר שעכו השיגה את השיווין.
    הראש כבר ברמת השרון, נקווה להמשיך את המומנטום...

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/406521_347453948613416_100000464426217_1418191_1964644890_n.Xxx

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התקפה פרווה זה סוג של מחמאה... זו פשוט התקפה חלשה, לא צריך להתבייש לומר.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מילה על האהבה בין דבאלישווילי לפטי.
    די נדהמתי (או שלא...), לקרוא את הדברים של מנהלה של אשדוד. מה אמר האדון רפי נידם:
    "כולם מכירים את פטי, הוא בן אדם רגוע ושלו. הוא לא איש שיעשה דברים כאלה. אם הוא ירק עליו, כנראה שדבאלישווילי אמר משהו חמור. כולם ראו איך דבאלישווילי נכנס למשחק ומה קרה גם אחרי שהוא כבש. ראיתי את המקרה בטלוויזיה ונכון שהיריקה אכן פגעה בחלוץ, אבל זה לא מה שפטי רצה. פטי הוא דוגמא לצעירים שלנו. למרות שאי אפשר באמת לדעת מה היה שם, אני טוען שאפשר לראות מי אשם במקרה ומי הלהיט את הרוחות"

האם חסר לאיש הזה בורג?
    אני לחלוטין מסכים עם המנהל שדבאלישווילי התנהג במהלך המשחק כמו חמום מוח, אבל דבריו על פטי פשוט שערוריה אחת גדולה.
    1) "כולם מכירים את פטי", מי זה כולם?
    2) אפילו אם דבאלישווילי קילל, היריקה מורידה אותך לרמה של הגאורגי.
    3) הדבר הכי מגוחך: "ראיתי את המקרה בטלוויזיה ונכון שהיריקה אכן פגעה בחלוץ, אבל זה לא מה שפטי רצה." מה רצה פטי, לחבק את דבאלישווילי?

פטי גם מוסיף שדרסיליה איים להרוג אותו אם הוא ידבר עם דבאלישווילי. לא ברור לי למה דרסיליה אמר את זה, אבל לדעתי הגיע הזמן שכל המעורבים יגיעו לחקירה בהתאחדות. מצדי שכל המעורבים יילכו לבדיקת פוליגרף כי לדעתי השלישייה לא בדיוק חפה מפשע.

אם יש בכדורגל הישראלי איש שאני מעריך זהו יוסי מזרחי. מיד אחרי המשחק כתבת ערוץ הספורט מיד ניסתה בצורה מוגזמת לברר מה המאמן של אשדוד חושב על הארוע. בשעה שמזרחי עדיין לא ראה את התמונות הוא מיד הבטיח להעניש את פטי. אני מעדיף הרבה יותר התנהגות כזאת מאשר הטמטום של מנהל שמנסה בכח להראות שפטי טלית שכולה תכלת.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/11
  14. Raulito Madridista

העונה קשטן באמת הצליח להביא את הפועל למקומות שלא האמנתי שנגיע. אני חושב שאפילו הקבוצה של גיא לוזון עם הערסים ראובן עובד וליאור אסולין וסבא פאביו ג'וניור פריירה(למרות הדרבים) שיחקה פחות גרוע. 12\2 מארבעת המשחקים האחרונים - מאזן של קבוצת תחתית. בעיטה אחת לשער במשך 90 דקות חוץ מהפנדל. שוב מובילים ויורדים לבונקר, בית"ר נראו נגדינו כמו אריות. עוד פעם החילופים מהבית, והכי עצוב שאין לנו שיטת משחק. מי סופר כבר את הפער מק"ש, אפילו מאשדוד. תחזור לנצח כבר, לעזאזל.

15. Ice Cream חסה

על כל חילוף יחפשו את יובל נעים עכשיו? נעים עשה 3 חילופים נכונים היום- הגיע הזמן שתפרגנו לו שהוא מוריד בלם (שהיה טוב, כמובן) ומכניס קשר התקפי על חשבון קשר אחורי. וכשהאופצות הן להוריד את איינבינדר, בראשי או פיליאבסקי- אני הייתי הולך על השנייה, איינבינדר ופיליאבסקי יכולים לתרום גם בהתקפה, מה שבראשי (עדיין) לא.