מחזור 18 בליגת העל - מכבי ת"א מביסה את ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏10/1/13.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אחרי זה יגידו לי שאני מגזים שאני אומר שאשדוד בלוף, קבוצה שמתאימה לפלייאוף התחתון ולא לעליון, אין בהם כלום. נראה לי זה המשחק הראשון שנתניה לא ספגה בו העונה.

חכמון בשיפוט מחפיר עד עכשיו.

חיפה מקופחת בצורה מפחידה, שער חוקי שנפסל ופנדל ברור שלא ניתן לה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/13
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכו עולה ליתרון לא מוצדק, אבל משומר מקבל את מה שמגיע לו. שמירה לקויה ומהראן אבו רייאה מבקיע. חובה לציין שליאני כבר מככב בעשרים הדקות הראשונות. קודם הוא פוסל בצורה תמוהה שער של עמאשה בטענת יד שלא היתה ועכשיו יש פנדל ברור לירוקים ושוב ליאני טועה.

בסופו של דבר מכבי חיפה יותר טובה והיא צריכה להמשך לשחק. היא תבקיע ועוד תנצח במשחק.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שאראנוב שוער מדהים לדעתי, לא מבין איך הוא היה שלישי ברוטציה של השוערים בחיפה. נכון הוא טועה לפעמים, אבל יש לו הצלות נהדרות.

4. alexshw Member

בנאדו אשם בפיגור. העלה הרכב לא מישוקלים מקצועיים.
    בוקולי וקטן הם השחקנים הכי חלשים בליגה בעמדות שלהם. אין לנו קישור אחורי.

5. oranfu Member

השופטים באו לעצור את חיפה היום.
    מילא טעות אחת גדולה..
    איך לעזאזל הקוון ראה יד בשער הפסול אני לא מבין.

ובקשר לקבוצה עצמה, אזולאי הוא פשוט פח זבל. הבנאדם פשוט לא מזיז את התחת שלו. אף פעם לא ראיתי אותו משחק כאילו איכפת לו מהקבוצה, אפילו לא פעם אחת. רק כשהכדור אצלו ברגל הוא מזיז תתחת, וגם אז בד"כ זה בנסיונות כידרור.
    גם קטן לא במשחק בכלל, אפשר לספר סיפורים כל שבוע על כמה הוא משקיע ורץ, אבל בתכלס הוא נותן פול גז בניוטרל.

6. alexshw Member

אני בספק אם בשלוש השנים האחרונות, קטן מסוגל לגמור אימון שלם.
    עם הפציעה שיש לו לא משחקים כדורגל.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אור, שראנוב מעולם לא היה הבעיה. מדובר בשוער טוב שאולי היה צריך יותר זמן בשביל להתאקלם. הבעיות היום חזרו כאילו לא היו. זה שליאני אפס וטועה פעמיים בצורה נוראית כנגד הקבוצה שלי לא אומר שמכבי חיפה לא מגיעה למספיק הזדמנויות ושמשומר פשוט השחקן החלש במגרש. מה שעבד באשדוד לא עובד היום. שוב הקישור חלש, שוב ההתקפה לא קיימת. כשההגנה לא מסוגלת לשמור על רשת נקייה מכבי חיפה עדיין לא מועמדת לאליפות...

עכו עושה מה שהיא יכולה. היא אולי הבקיעה ברגע שלא הגיעה לה דבר, אבל אחרי זה עוד קיבלה שתי הזדמנויות גדולות. מבחינתי לא עכו ולא ליאני הבעיה אלא המשחק החלש של הקבוצה שלי. יש עוד 45 דקות לתקן, אבל שום דבר מבטיח עכשיו שנראה עוד ניצחון ירוק.

Oranfu, לא נחמד להגיד את זה עכשיו אחרי הדיון בת'רד של מכבי חיפה, אבל מה דעתך על משומר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם לשפוט על פי המחצית הזאת זה נראה שהמשחק מול אשדוד היה יוצא מן הכל, היום חזרנו אל הכלל וזה נראה רע.
    ליאני והקוון מכרו אותי ב 20 הדקות הראשונות זה אין ספק, אבל לא על זה צריכה לקום וליפול הקבוצה. לא זה מה שגרם למשומר שוב לעשות חור באגף שלו. לא זה גורם לגולסה מ 10 מטר פנוי לגמרי לבעוט לידיים של גורש.
    בכלל, נראה שהמשימה העיקרית של בנאדו מאז הניצחון על אשדוד הייתה להחזיר את השחקנים לקרקע, ובזה הוא נכשל בגדול. אוי ואבוי לנו אם לא ננצח את המשחק הזה.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מועדון שמתיימר להיות גדול ושאפתני, לא יכול להרשות לעצמו שיהיו לו אימפוטנטים בסגל,
    יכולים לספר לי אלף ואחד סיפורים על הקילומטרים שהוא שורף על הקו, הוא אמנם מהיר אבל חסר מוח.

לגבי שאר השחקנים: בכושרם הנוכחי, קטן ובוקולי לא ראויים לפתוח בהרכב הראשון. אזולאי לא לרמה של הקבוצה.
    ידין חייב להכנס בפתיחת המחצית השניה ולעשות סדר בקישור האחורי, שנכון ל48 הדקות הראשונות לא קיים.

10. oranfu Member

אני עדיין חושב שהוא המגן הכי טוב בליגה, למרות הגול שבאשמתו.
    אגב, מעולם לא טענתי שהוא שחקן גדול.
    עיקר הבעיה שלי היא עם היחס שהוא מקבל כשהוא נותן את הכל, לעומת זבל כמו אזולאי שהרבה אוהדים אוהבים משום מה. גם לא שחקן טוב, וגם אפס מסריח שלא מזיז את התחת ואין לי ספק שהקבוצה לא מעניינת אותו.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שנייה נפתחה כשאזולאי בחוץ ועידן ורד בפנים. לא בדיוק מבין את החילוף הזה, אבל גם לא מובן לי למה אזולאי ממשיך לשחק על הקו ולא באמצע ליד עמאשה. עכשיו בנאדו מכניס לי את ידין במקום בוקולי...חוץ מזה מכבי חיפה נראית עוד יותר חלש מלפני ההפסקה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, מכבי חיפה סוף סוף משווה. עמאשה עם פעולת שחרור טובה ואסיסט לעזרא. יש עוד חצי שעה, לדעתי הכל תלוי במכבי חיפה.

13. Ice Cream חסה

יחד עם דוד רביבו, יאיא פטי ודמיטאר מקרייב לאשדוד יש בסיס מספיק טוב בשביל שיפולי הפלייאוף העליון, אבל כשבן זקן "ומזרחי" מחליטים על מדיניות של לשתף כמה שיותר שחקנים של דודו דהאן שיש סיכוי למכור ולגזור עליהם (כלומר, "צעירים") ולא ישתמשו בהם בשלב הזה, הם לא יגיעו לפלייאוף העליון השנה...

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמאשה בפעולה מבריקה מעלה את מכבי חיפה ליתרון מוצדק, אבל אוי ואבוי אם הכדור הזה לא היה נכנס. קודם החטיא גולסה ממצב שאי אפשר להחטיא ואח"כ מחליט עמאשה פעולה יפהפהייה, אבל לדעתי גם קצת מיותרת.

נו טוב, אנחנו מובילים ועכשיו צריך לסגור את המשחק. עכו בסופו של דבר קבוצת תחתית. אגב, מוטי חביב פשוט נורא...

עריכה:
    3-1 למכבי חיפה. צוצאליץ' הופך בצורה הזאת בלי בעיות לבלם הטוב בליגה. הוא מחלץ כדור מכחלון ובצד השני כובש עזרא.

אגב חן עזרא. לדעתי אם הוא יהפוך לשחקן ששם לב מה שקורה מסביבו יהיה שחקן הרבה יותר טוב.

15. oranfu Member

אם להיות הוגנים, אז למשומר היה חלק גדול בגול השני..